Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (249)Книжкові видання та компакт-диски (177)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>A=ДІДИК$<.>+<.>A=ОКСАН$<.>+<.>A=ГРИГОРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 17
Представлено документи з 1 до 17

      
1.

Дідик Н. В. 
Вплив бісопрололу та соталолу на структурно-функціональний стан серцево-судинної системи в хворих із гіпертонічною хворобою і екстрасистолією: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.11 / Н. В. Дідик ; ДВНЗ "Івано-Франків. нац. мед. ун-т". — Івано-Франківськ, 2011. — 21 с. — укp.

Обстежено 120 осіб із гіпертонічною хворобою (ГХ) II стадії й екстрасистолією та 30 осіб із ГХ II стадії без ознак екстрасистолії. Виявлено, що незалежними клініко-інструментальними предикторами розвитку суправентрикулярної екстрасистолії (СЕ) у хворих із ГХ II ст. є гіпертригліцеридемія, збільшення індексу атерогенності, збільшення лівого передсердя та наявність діастолічної дисфункції міокарда; шлуночкової екстрасистолії (ШЕ) - збільшення індексу міокарда лівого шлуночка (ІММЛШ), відносної товщини плечової артерії (ВТПА), наявність епізодів ішемії міокарда (ІМ) чи/або верифікованої ішемічної хвороби серця (ІХС), зниження рівня холестерину ліпопротеїнів високої щільності (ХЛ ЛПВЩ), збільшення рівня систолічного артеріального тиску добового (САТдоб) і пульсового артеріального тиску добового (ПАТдоб); комбінованої екстрасистолії (КЕ) - гіпертригліцеридемія, збільшення індексу атерогенності, збільшення ІММЛШ чи/або індексу Соколова-Лайона, наявність епізодів ІМ, похилий чи старечий вік. Позитивний антиаритмічний ефект бісопрололу проявлявся в пацієнтів із ГХ II стадії, у більшій мірі, за ШЕ, а соталолу - за СЕ і КЕ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-52 + Р410.109-52
Шифр НБУВ: РА380508 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Дідик І.В. 
Вплив різних чинників на споживні властивості та збереженість крекерів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.15 / І.В. Дідик ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Створено якісно нові крекери з підвищеним вмістом незамінних аміно- та жирних кислот, мінеральних речовин, вітамінів за рахунок використання нетрадиційної сировини рослинного походження - м'яти перцевої, цикорію, зародкових пшеничних пластівців, гречаного борошна, мускатного горіха. Виявлено закономірності змін якості крекерів за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками залежно від виду пакувальних матеріалів та умов зберігання. Встановлено, що використані природні домішки з антиоксидантними властивостями сповільнюють окиснювальні та гідролітичні процеси у жирах удвічі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л865.2-3 +
Шифр НБУВ: РА323321

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
3.

Дідик О.К. 
Інтелектуальна система динамічного зважування автомобілів для автоматизації управління запасами на сільськогосподарському підприємстві: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / О.К. Дідик ; Кіровогр. нац. техн. ун-т. — Кіровоград, 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено методи та засоби підвищення точності процесу динамічного зважування двоосних автомобілів, що забезпечують можливість оперативного одержання достовірної інформації про кількість продукції для автоматизації управління запасами на сільськогосподарському підприємстві. Запропоновано використовувати поєднання нейронної мережі й оптимальної багатовимірної фільтрації для оцінки маси автомобіля за динамічного зважування. На підставі експериментальних даних і результатів моделювання визначено динамічні характеристики сигналів, які виникають у процесі зважування автомобіля. Проведено дослідження граничних меж якості оцінки маси нейронною мережею за ідеальних умов. Розроблено частковий метод синтезу багатовимірних систем фільтрації, який поширює ідеї комплексування на випадок, якщо корисний сигнал - регулярний, а перешкода - багатовимірний стаціонарний випадковий процес. Проведено господарські випробування та підтверджено ефективність використання запропонованої інтелектуальної системи динамічного зважування для автоматизації управління запасами на сільськогосподарському підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О384.891.105-52 +
Шифр НБУВ: РА352685

Рубрики:

      
4.

Дідик С.Є. 
Кримінально-правова охорона правосуддя від незаконних діянь судді як спеціального суб'єкта злочину: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.Є. Дідик ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми кримінально-правової охорони правосуддя від незаконних діянь судді як спеціального суб'єкта злочину. Сформульовано нові теоретичні положення, розкрито зміст певних понять, що мають значення для науки, практики, а також для вдосконалення законодавства України. Виділено основні етапи становлення та розвитку кримінально-правової охорони правосуддя від незаконних діянь судді (суддів) в Україні. Досліджено зарубіжне законодавство про кримінальну відповідальність, на підставі його результатів проведено порівняння норм Кримінального кодексу України, які встановлюють відповідальність суддів за злочини проти правосуддя, з відповідними нормами кримінальних кодексів зарубіжних країн. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства про кримінальну відповідальність та запропоновано нові редакції статей, які встановлюють відповідальність за злочини проти правосуддя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)128.011 +
Шифр НБУВ: РА363353

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Оксанич І. М. 
Методи і моделі оцінки та підвищення ефективності проблемно-орієнтованого інтерфейсу користувача інформаційно-пошукової системи: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / І. М. Оксанич ; НАН України, Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено шляхи та методи вирішення завдання підвищення ефективності інтерфейсу користувача (ІК) інформаційно-пошукових систем (зниження трудомісткості формування користувачем запитів до інформаційних ресурсів) на основі методів теорії ймовірностей, математичної статистики, алгебри логіки, методів математичного й імітаційного моделювання. Запропоновано модель декомпозиції ментальних операторів технології GOMS-KLM для задач вводу та візуальної ідентифікації даних. Побудовано математичні логіко-ймовірнісні моделі "покрокової" та "прицільної" підказки в ІК, залежності між його варіантами та характеристиками з урахуванням функції розподілу ймовірностей звертання до слів базового словника. Побудовано й експериметрально перевірено імітаційні моделі ІК. Зпропоновано технологію та розроблено інформаційну модель системи квазідовільних запитів користувача до баз даних у природно-мовному середовищі за допомогою стандартних CASE-засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.43-01
Шифр НБУВ: РА382486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Дідик О.О. 
Методи та алгоритми побудови моделей процесів управління на основі ретроспективних даних: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.О. Дідик ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено методи й алгоритми побудови моделей процесів управління на основі ретроспективних даних, що описують хід даних процесів у минулому. Метою розробки таких методів є підвищення ефективності функціонування систем підтримки прийняття рішень (СППР) за рахунок введення підсистеми ретроспективного моделювання процесів управління, яка дозволить формалізувати емпіричні знання, накопичені в процесі функціонування СППР. Як механізм для класифікації даних за умов неповноти та неточності використано апарат теорії наближених множин. Визначено нову міру нерозрізненості об'єктів, яка базується на відношенні подібності елементів множини. Запропоновано нові визначення мір подібності окремих атрибутів і об'єктів у цілому. Наведено нові визначення показників розрідженості, відстані та якості кластеризації. Розроблено алгоритм кластеризації бази даних, який грунтується на використанні зазначених показників. Апробовано новий метод побудови графових моделей процесів управління, які відображають послідовність переходів у часі від однієї операції до іншої. На дугах графа визначено вагові коефіцієнти, що показують можливість такого переходу. Надано визначення функцій, що відображають залежність умов виконання операцій від стану навколишнього середовища. Проаналізовано програмну реалізацію підсистеми ретроспективного моделювання процесів. Оцінено ефективність роботи підсистеми моделювання процесів за допомогою спеціальної методики оцінки роботи систем підтримки прийняття рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.963
Шифр НБУВ: РА313487 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Оксанич А.П. 
Методи та апаратура контролю структурно-геометричної досконалості напівпровідникових матеріалів та структур в умовах їх серійного виробництва: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.27.06 / А.П. Оксанич ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2002. — 34 с. — укp.

Розроблено науково-обгрунтовані методи для контролю деформацій, механічних напруг структурної досконалості і створення на їх підставі принципів конструювання вимірювального і ростового обладнання, за допомогою якого безруйнівним методом експресно контролюються на всіх стадіях напівпровідникового виробництва геометричні параметри і внутрішня напруга напівпровідникових пластин і структур, а також створено апаратуру для контролю структурної досконалості напівпровідникових кристалів у процесі вирощування. Запропоновано методики і конструкції плоских інфрачервоних полярископів "Міраж-1" та "Міраж-2". Досліджено технологічні процеси високотемпературної обробки. Висвітлено методику контролю щільності дислокацій під час дослідження жорсткості кремнієвих структур виявлено нове явище: зміну форми (згибу) кремнієвих структур після прикладення імпульса навантаження з високою швидкістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.22,022 + З843.312-06
Шифр НБУВ: РА319978 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Дідик В.Г. 
Міжнародні інвестиційні ресурси та фактори їх ефективного використання в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / В.Г. Дідик ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Досліджені закономірності процесу вивозу ресурсів за національні кордони і використання їх у країнах з перехідними економіками на прикладі України, а саме: досліджено явище створення та використання капіталу різними групами об'єктів; узагальнені існуючі підходи до визначення мотивації вивозу капіталу за межі країн і запропонована методологія визначення мотивації ввозу капіталу визначеними групами іноземних суб'єктів в країни з перехідною економікою на прикладі України. Проведена оцінка ефективності поточного використання міжнародних інвестиційних ресурсів в Україні на основі розгляду інвестиційних пріоритетів та фактичного використання міжнародних інвестиційних ресурсів в Україні. Запропоновані шляхи підвищення ефективності використання міжнародних інвестиційних ресурсів в Україні на основі створення національних та міжнародних міжгалузевих об'єднань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.86 + У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Дідик В.С. 
Мікробіологічне обгрунтування сумісного використання антибіотиків з антисептиками групи четвертинного амонію: Автореф. дис... канд. мед. наук: 03.00.07 / В.С. Дідик ; АМН України. Ін-т мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Визначено ступінь сумісного впливу похідних четвертинного амонію та антибіотиків на штами мікроорганізмів з генетичною та набутою стійкістю до хіміопрепаратів. Доведено, що антисептики групи четвертинного амонію за низких концентрацій інгібують процес елімінації R-, Ent- і Hly-плазмід і суттєво перешкоджають їх передачі за умов генетичних рекомбінацій у мікробній популяції. Визначено параметри впливу антисептиків у комбінаціях з антибіотиками на імуносупресивні властивості (протиімуноглобулінову, антилізоцимну та фібринолітичну дію) деяких збудників гнійно-запальних захворювань. Доведено синергідну дію суббактеристатичних доз похідних четвертинного амонію та антибіотиків у випадку генералізованої інфекції тварин, обумовлених St.aureus і Ps.aurginosa.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.3-52 + Р281.4 +
Шифр НБУВ: РА325323

Рубрики:

      
10.

Дідик 
Новослобідський козацький полк(1753-1764 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Сергій Сергійович Дідик ; Запорізький національний ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)4-294 + Т3(4УКР7)46
Шифр НБУВ: РА366175

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Дідик Т.М. 
Побудова тренувального процесу в паверліфтингу (силовому триборстві) у підготовчому періоді: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Т.М. Дідик ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2003. — 19 с. — укp.

Розроблено та експериментально апробовано методику побудови тренувального процесу в паверліфтингу в підготовчому періоді. Розглянуто відмінності у фізичному розвитку, психомоториці, фізичній підготовленості спортсменів паверліфтерів різної спортивної кваліфікації. Набули подальшого розвитку питання щодо структури і змісту тренувальної діяльності в силовому триборстві, спеціальної фізичної та психомоторної підготовки спортсменів паверліфтерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.129.15 +
Шифр НБУВ: РА323004

      
12.

Дідик М.М. 
Психолого-педагогічні основи професійної діяльності фахівців соціальної роботи в органах внутрішніх справ України: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / М.М. Дідик ; Терноп. держ. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості професійної діяльності фахівців соціальної роботи в органах внутрішніх справ України та її психолого-педагогічне забезпечення. Розкрито основні тенденції розвитку соціальної роботи, її становлення як науки та професії, зв'язок з соціальною політикою. Охарактеризовано діяльність соціально-психологічних служб у цілому та діяльність служби психологічного забезпечення органів і підрозділів внутрішніх справ МВС України. Визначено основні напрямки професійної соціальної роботи в органах внутрішніх справ, виявлено головні психолого-педагогічні чинники, які суттєво впливають на ефективність професійної соціальної роботи, а також проаналізовано найбільш істотні особистісно-професійні властивості фахівців соціальної роботи. Проведено рекомендації щодо оптимізації процесу професійної підготовки та перепідготовки фахівців соціальної роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112п + Ю949.24
Шифр НБУВ: РА314528 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Дідик Л.О. 
Стан уваги та вегетативні показники людини за умов мікроколивань атмосферного тиску: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Л.О. Дідик ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Вивчено загальні закономірності змін показників активної уваги та вегетативних реакцій людини під впливом мікроколивань атмосферного тиску, які не перевищують звичайні природні рівні хвильових збурень повітряної атмосфери. Виявлено особливості психофізіологічних і періодичних мікроколивань атмосферного тиску, змоделювальованих в діапазоні декасекундних і хвилинних періодів. Зауважено, що погіршання уваги та підвищення збудливості серцевого ритму під дією спорадичних мікроколивань атмосферного тиску, близьких до їх частотного складу в природі, вказують на необхідність моніторингу та обліку рівня таких мікроколивань в атмосфері. Визначено, що періодичні мікроколивання атмосферного тиску, навпаки, виявилися здатними покращувати основні характеристики уваги та активувати компенсаторні механізми симантико-барорецепторних вазомоторних реакцій на розумове навантаження. Установлено, що більш чутливою до дії мікроколивань атмосферного тиску є спрямованість уваги на об'єкти оперативної пам'яті, особливо за умов підвищених інформаційних навантажень. Зміна показників уваги, спрямованої на об'єкти сприйняття або координацію рухів рук під час монотонної операторської діяльності, має місце меншою мірою внаслідок дії мікроколивань атмосферного тиску. За результатами кореляційного аналізу показано, що взаємозв'язки між змінами показників уваги та вегетативних реакцій на розумове навантаження залежать від ритмічної організації мікроколивань атмосферного тиску, а також первинних рівнів уваги та варіабельності кардіоінтервалів у низькочастотному та високочастотному діапазоні та індивідуальної реактивності людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.134.12 +
Шифр НБУВ: РА325788

Рубрики:

      
14.

Дідик А.М. 
Управління витратами у машинобудівних корпораціях: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / А.М. Дідик ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 21 с. — укp.

Розроблено теоретичні положення та рекомендації щодо удосконалення управління витратами у машинобудівних корпораціях. Уточнено визначення категорії "корпоративні витрати", доведено доцільність використання комплексного функціонального підходу в процесі управління витратами у корпорації, обгрунтовано послідовність планування поточних витрат корпорації. Удосконалено класифікацію витрат корпорації на засадах систематизації класифікаційних ознак за функціями управління витратами. Розроблено методичні рекомендації для оцінювання впливу обсягу та структури корпоративних витрат на економічні результати діяльності підприємства з використанням кореляційно-регресійного моделювання, що дозволяє регулювати параметри корпоративних витрат з метою досягнення очікуваних значень фінансових результатів. Створено систему показників оцінювання ефективності здійснення корпоративних витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851-862-21 +
Шифр НБУВ: РА361195

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
15.

Дідик Н.П. 
Фітоценотичний аналіз Elytrigia repens (L.) Nevski та його алелопатичні особливості: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / Н.П. Дідик ; НАН України. Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*805.6*801.313
Шифр НБУВ: РА312892 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Оксанич І. Г. 
Методологічні основи та інформаційна технологія динамічного розподілу виконавчих ресурсів в організаційно-технічних системах / І. Г. Оксанич. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційну роботу присвячено вирішенню актуальної науково-прикладної проблеми створення методологічних засад і технологічних засобів динамічного розподілу виконавчих ресурсів в автоматизованих організаційно-технічних системах. Удосконалено методологію створення технологічних засобів динамічного розподілу виконавчих ресурсів в автоматизованих організаційно-технічних системах. До комплексу методологічних принципів включені принцип конвергенції онтологій предметної області і системи управління, принцип рефлексивного переходу і його формалізований опис, а також включені етапи стратифікації онтологій за аспектними рівнями. Синтезовано структурні, динамічні, інформаційні моделі, а також методи, що складають основу інформаційної технології динамічного розподілу виконавчих ресурсів. Створено та реалізовано інформаційну технологію динамічного розподілу виконавчих ресурсів в організаційно-технічних системах. Наведено результати експериментів на імітаційній моделі та результати впровадження, які довели працездатність та ефективність системи моніторингу і диспетчеризації бізнес-процесів на основі методів і моделей динамічного розподілу виконавчих ресурсів в організаційно-технічних системах.^UThe dissertation work is devoted to solving the actual scientific and applied problem of creating methodological foundations and technological means of dynamic distribution of executive resources in automated organizational and technical systems (OTS).Approaches to construction of the methodology of synthesis of adaptive executive structures in automated OTS have been improved. The set of methodological principles includes the principle of convergence of ontologies of the subject domain and control system, the principle of reflexive transition and its formalized description, as well as the stages of stratification of ontologies by aspect levels. This makes possible to schematize and accelerate the process of synthesis of a set of logical, mathematical, functional models and methods whose aggregation and interaction design the required information technology. The method of dynamic distribution of applications on functional knots at of business processes performance in OTS has been developed.The practical significance of the obtained results is in improvement of the quality of functioning of technical and organizational systems through construction and application of the information technology for dynamic distribution of executive resources in OTS. A study of the effectiveness of theoretical and practical results application in the management of specific objects in order to improve the quality of their operation has been carried out.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
17.

Оксанюк О. А. 
Режим окремого проживання подружжя в сімейному праві / О. А. Оксанюк. — Б.м., 2022 — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню юридичної природи інституту окремого проживання подружжя, правових підстав для його встановлення та припинення, правових наслідків, які наступають у зв'язку із встановленням або припиненням режиму окремого проживання подружжя, дослідженню відповідного зарубіжного та історичного досвіду.У роботі розроблено концепцію сучасного розуміння правового режиму окремого проживання подружжя, виявлення основних теоретичних та прикладних проблем даного сімейно-правового інституту, а також сформовано наукові висновки та пропозиції стосовно вдосконалення чинного сімейного законодавства у даній галузі дослідження.В роботі проведено аналіз теоретико-правових проблем визначення режиму окремого проживання подружжя у сімейному праві; з'ясовано поняття, основні риси та правова природа режиму окремого проживання подружжя в сімейному праві в контексті його співвідношення із суміжними правовими поняттями сімейного права; проаналізовано особливості встановлення, зміни та припинення режиму окремого проживання подружжя, в тому числі в судовому та договірному порядку; з'ясовано основні наукові підходи до класифікації та визначено зміст майнових юридичних наслідків режиму окремого проживання подружжя; розкрито зміст правових наслідків немайнового характеру у разі встановлення режиму окремого проживання подружжя; запропоновано науково-обґрунтовані пропозиції по вдосконаленню норм сімейного законодавства, якими врегульовано питання режиму окремого проживання подружжя в сімейному праві.^UThe dissertation is devoted to the study of the legal nature of the institution of separate residence of the spouses, the legal grounds for its establishment and termination, the legal consequences arising in connection with the establishment or termination of separate residence of the spouses, the study of relevant foreign and historical experience.The concept of modern understanding of the legal regime of separate residence of spouses, identification of the main theoretical and applied problems of this family law institute is developed, also scientific conclusions and offers concerning improvement of the current family legislation in this field of research are formed.The analysis of theoretical and legal problems of determining the regime of separate residence of spouses in family law is carried out in the work; the concepts, main features and legal nature of the regime of separate residence of the spouses in family law in the context of its relationship with related legal concepts of family law are clarified; the peculiarities of establishing, changing and terminating the regime of separate residence of the spouses are analyzed, including in court and by contract; the main scientific approaches to the classification are clarified and the content of the property legal consequences of the regime of separate residence of the spouses is determined; the content of legal consequences of non-material nature in case of establishing the regime of separate residence of the spouses is revealed; scientifically substantiated proposals for improving the norms of family law are proposed, which regulate the issue of the regime of separate residence of spouses in family law


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського