Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (94)Книжкові видання та компакт-диски (57)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ДЕМЧИШИН$<.>+<.>A=МИХАИЛ$<.>+<.>A=ГОРДЕЕВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Демчишин А. А. 
Геометричне моделювання очищення парових потоків матеріалів у вакуумі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.01 / А. А. Демчишин ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 24 с.: рис. — укp.

Розглянуто питання геометричного моделювання процесу очищення парових потоків у разі дугового й електронно-променевого випарювання матеріалів у вакуумі технології фізичного осадження з парової фази (Physical Vapor Deposition). Проведено формалізацію способів побудови робочих поверхонь електронно-іонного обладнання. Створено алгоритмічну основу розрахунку багатократного відбиття променів від поверхонь, апроксимованих трикутними відсіками площини, та заданих у неявній і векторно-параметричній формі. Одержано рівняння сім'ї поверхонь однакової опроміненості, встановлено, що поверхня однакової опроміненості, яка відповідає k = 0, є поверхнею катакаустики. Розв'язано задачу розрахунку товщини осаджуваного покриття за схеми напилення з розжарюваним відбивачем. Розроблено методику імітаційного геометричного дослідження просторового розподілу багаторазово відбитих променів за допомогою сферичних і гіперсферичних карт відбиття, яка не залежить від складності поверхні рефлектора. Розраховано ступінь очищення плазми для чотирьох модифікацій фільтрів відкритого типу з фрактальною моделлю поведінки джерела макрочасток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.033.05-1
Шифр НБУВ: РА378602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Демчишин М.Я. 
Моделювання виробничої та торгівельної діяльності підприємств споживчої кооперації України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / М.Я. Демчишин ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі результатів економетричного аналізу основних показників діяльності підприємств споживчої кооперації встановлено важливі чинники, які впливають на обсяги виробництва та товарообігу. Побудовано регресійні моделі залежності обсягу виробництва продукції від основних чинників, з використанням яких виявлено кількісний вплив витрат у цілому та за статтями, зокрема, витрат на сировину, транспортування, заробітну плату, соціальні виплати, виробництво продукції підприємствами споживчої кооперації. На підставі кореляційно-регресійного аналізу досліджено вплив витрат на обсяг товарообігу роздрібної торгової мережі, що дозволило оцінити кількісний вплив витрат обігу загалом і зокрема за певними статтями витрат на товарообіг. З використанням виробничих функцій виявлено залежність виробництва від впливу різних статей витрат. Розроблено й обгрунтовано моделі трендів основних показників діяльності даних підприємств, на їх базі обчислено значення, що прогнозуються, обсягів виробництва продукції, товарообігу та витрат, взаємопов'язаних з виробництвом і реалізацією продукції, товарів і послуг підприємствами споживчої кооперації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.8 в611 +
Шифр НБУВ: РА355363

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Демчишин Н.Б. 
Продуктивність довговікових травостоїв залежно від інтенсивності удобрення й використання в умовах Лісостепу західного: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.12 / Н.Б. Демчишин ; Вінниц. держ. аграр. ун-т, УААН. Ін-т кормів. — Вінниця, 2008. — 20 с. — укp.

Установлено продуктивний потенціал довговікових травостоїв (20-, 25-, 30-річних) залежно від інтенсивності удобрення та способів розподілу азоту добрив. Уперше за умов Лісостепу західного здійснено біоекоморфологічний аналіз фітоценотичної структури низинних лук за умов довготривалого інтенсивного їх використання. З використанням результатів стаціонарного досліду показано зміни видового, ботанічного складу та щільності довговікових травостоїв. Удосконалено технологічні заходи високоефективного їх використання шляхом перерозподілу різних доз (240, 180, 140 кг/га) азоту добрив протягом вегетації залежно від фаз розвитку трав і тривалості періодів відростання між наступними відчуженнями. Визначено темпи іммобілізації азоту внесених восени мінеральних добрив з використанням у наступний вегетаційний сезон, його вплив на якість і рівномірність надходження корму. Показано доцільність використання триразового підживлення травостоїв азотом з виключенням ранньовесняного для забезпечення рівномірності надходження високоякісного корму. Обгрунтовано екологічний аспект впроваджуваних технологій довготривалого використання травостоїв, які дозволяють уникнути вертикальної міграції хімічних елементів добрив, надлишкового нагромадження важких металів у грунті для збереження екологічної рівноваги екосистеми. Установлено економічну й енергетичну ефективність довготривалого використання лучних травостоїв та виявлено способи здешевлення кормової продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П223-434(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА355128

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Демчишина І.В. 
Циркуляція вакциноспоріднених поліовірусів в умовах ерадикації поліомієліту: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / І.В. Демчишина ; АМН України. Держ. установа "Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського". — К., 2008. — 24 с. — укp.

Показано, що на тлі ерадикації "дикого" поліовірусу на території України відбувається циркуляція вакциноспоріднених поліовірусів (ВСПВ). Визначено епідеміологічні особливості вакциноасоційованого поліомієліту в динаміці. Проаналізовано їх зміни на тлі застосування інактивованої поліомієлітної вакцини. Установлено необхідність удосконалення методів внутрішньотипової диференціації ізолятів поліовірусу з метою оцінювання їх походження та ступеня генетичних відмінностей від оригінальних штамів Себіна. Визначено роль ВСПВ у етіології гострих в'ялих паралічів (ГВП) у дітей в ерадикаційний і післяопераційний періоди. Показано тенденцію до зростання випадків ГВП, пов'язаних у часі з імунізацією оральною поліомієлітною вакциною. Доведено, що серед дітей дошкільних дитячих закладів має місце постійна циркуляція ВСПВ з тенденцією до зниження у старших дошкільних вікових группах. Визначено, що найбільшою групою ризику щодо поліовірусної інфекції, взаємопов'язаної з ВСПВ, з будь-якою формою клінічного прояву є діти віком від народження до 2-х років, кількість захворювання яких серед інфекційних хвороб, спричинених поліовірусом, становить 77,6 %. Установлено циклічність у циркуляції поліовірусів різних типів. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення епідеміологічного нагляду за поліовірусною інфекцією на сучасному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.17 +
Шифр НБУВ: РА356398

Рубрики:

      
5.

Демчишин О. В. 
Санітарно-гігієнічна оцінка використання підкислювача «Аквасан» при вирощуванні курчат-бройлерів / О. В. Демчишин. — Б.м., 2020 — укp.

Вперше науково обґрунтовано склад нового рідкого підкислювача «Аквасан» для курчат-бройлерів, створеного на основі органічних та неорганічних кислот. Експериментально встановлено оптимальну дозузастосування підкислювача «Аквасан», яка становить 0,1 % розчин препарату для випоювання курчатам-бройлерам з 27 доби вирощування. Доведено його позитивний вплив на мікрофлору кишкового тракту та структуру слизової оболонки тонкого кишечника курчат-бройлерів. Встановлено зменшення відходу курчат-бройлерів у 2,3 раза, що забезпечує збереженість поголів'я на рівні 96,2 %. Доведено позитивну дію на продуктивність курчат-бройлерів, показники забою тушок, резистентність та обмін речовин у курчат-бройлерів. Встановлено відсутність негативного впливу підкислювача «Аквасан» на якість та біологічну цінність м'яса курчат-бройлерів. Підкислювач «Аквасан» позитивно впливав на мікрофлору шлунковокишкового тракту курчат-бройлерів та знижував контамінацію тушок патогенною і умовно-патогенною мікрофлорою під час їх переробки. Встановлено зменшення чисельності мезофільних аеробних і факультативноанаеробних мікроорганізмів на шкірі тушок курчат-бройлерів у 1,8–1,9 раза та на черевній стінці – у 3 рази, а кількості бактерії групи кишкових паличок – відповідно у 2,9–4 та 3,6 раза. Препарат «Аквасан» за ефективністю застосування не поступався зарубіжним аналогам, зокрема підкислювачу «Фідацид Макс Л».^UThesis is aimed at the development of acidifier agent for broiler chickens its sanitary and hygienic assessment, impact on poultry productivity and quality of slaughter products. For the first time, the composition of a new liquid acidifier «Aquasan» for broiler chickens create based on organic and inorganic acids is scientifically substantiated. The use of acidifier «Aquasan» in a dose of 0.1 % of working solution for feeding of broiler chickens from the 27th day of raising has been experimentally established. Its positive effect on the microflora of gastrointestinal tract of chickens and the structure of small intestinal mucosa has been proved. Broiler mortality hasbeen reduced by 2.3 times and the number of livestock has been increased to 96.2 % by feeding of acidifier «Aquasan». The positive effect of acidifier on the performance of chickens, slaughter rates of carcasses and on the condition of the body of broilers has been experimentally investigated. It has been proven the absence of acute, subacute and chronic toxicity of chicken meat and high quality of product and biological value of broiler meat for the use of acidifier «Aquasan». The influence of acidifier «Aquasan» on the microflora of gastrointestinal tract of chickens and the level of contamination of broiler carcasses by pathogenic and conditionally pathogenic microflora during their processing in the slaughterhouse has been revealed. The mesophilic aerobic and facultative anaerobic microorganisms content has been decreased on the skin of carcasses in 1.8 to 1.9 times and on theabdominal wall – in 3 times, and the number of coliform bacteria – in 2.9–4 times and 3.6 times, respectively.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Демчишин Д. А. 
Кримінологічна характеристика та запобігання хуліганству в Україні / Д. А. Демчишин. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертацію присвячено розгляду особливостей запобігання хуліганству в Україні. Автор вказує, що з розвитком суспільних відносин, окремі приписи кримінального законодавства було піддано змінам та доповненням. Не обійшли стороною такі зміни й ст. 296 чинного Кримінального кодексу України, що були обумовлені як суто предметною необхідністю, спрямованою на зміцнення кримінально-правової охорони публічного порядку, так і системними варіаціями у галузі кримінального права, пов'язаними із необхідністю імплементації у чинне законодавства таких юридичних категорій як «кримінальне правопорушення» та «кримінальний проступок». На сьогодні за чинним КК України хуліганство є кримінальним правопорушенням, що поділяється на види: кримінальний проступок (ч. 1 ст. 296 КК України), так і злочин (ч.ч. 2-4 ст. 296 КК України). З урахуванням особливостей призначення нормативних приписів кримінального законодавства України, що забороняють хуліганські дії, у системі кримінально-правового регулювання автором визначено систему обставин соціальної обумовленості кримінально-правової заборони хуліганських дій: історичні (відповідність історичним традиціям або змінам у суспільному житті); прогностичні (наявність можливості запобігання суспільно небезпечним діянням кримінально-правовими засобами, суспільна корисність та кримінально політична адекватність криміналізації (співрозмірність позитивних і негативних наслідків кримінально-правової заборони), наявність ресурсів для здійснення кримінального переслідування осіб, які вчинили суспільно небезпечні діяння); техніко-юридичні (системно-правова несуперечливість, чіткість і ясність мови, повнота і ненадмірність кримінально-правової заборони). В дослідженні автором доводиться думка про те, що кримінально-правова заборона хуліганських дій на рівні існування ст. 296 КК України, не у повній мірі соціально обумовлена.^UThe thesis is devoted to consideration the peculiarities of prevention of hooliganism in Ukraine. The author points out that the certain provisions of criminal law have been changed and supplemented due to the development of public relations. The changes of the Art. 296 of Criminal Code of Ukraine were caused by substantive need to strengthen criminal protection of public order, and systematic variations of criminal law to implement such legal categories as «criminal offense» and «criminal fault». Presently, according to the current Criminal Code of Ukraine hooliganism is regarded as a criminal offense that is divided into criminal fault (part 1, Art. 296 of Criminal Code of Ukraine), and crime (parts 2-4, Art. 296 of Criminal Code of Ukraine). The author points out the system of social circumstances, which prohibit hooliganism, according to criminal legislation of Ukraine. Among them, he defines the following types: historical (traditions or changes in social life); prognostic (preventing socially dangerous acts by means of criminal law), public utility and political adequacy of criminalization (positive and negative consequences of prohibition by criminal law); resources for criminal prosecution of persons who committed socially dangerous acts; technical and legal (systematic and legal consistency, clarity of speech, completeness and non-redundancy of prohibition by criminal law).In the study, the author argues that the criminal prohibition of hooliganism in the Art.296 of Criminal Code of Ukraine is not fully conditioned.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського