Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (198)Книжкові видання та компакт-диски (77)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=ДУКА$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ІВАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Дука Ю.М. 
Діагностика та лікування порушень репродуктивної функції при гіперандрогенії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Ю.М. Дука ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Проведено комплексний порівняльний аналіз клініко-гормональних показників у пацієнток з гіперандрогенією (ГА) не пухлинного генезу, що супроводжується інсулінорезистентністю та/або гіперінсулінемією, та практично здорових жінок. Доведено та патогенетично обгрунтовано значущість диференційно-діагностичної проби з адренокортикотропного гормону 36-годинної дії препаратом "Сінактен-депо" для виявлення наднирковозалозної дисфункції. Розроблено алгоритми діагностичної та лікувальної тактики пацієнток з синдромом ГА не пухлинного генезу. Вперше запропоновано застосовувати для лікування метаболічних порушень у даної категорії хворих препарату "Авандія", що покращує чутливість інсулінових рецепторів до ендогенного інсуліну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-52 +
Шифр НБУВ: РА331725

Рубрики:

      
2.

Дука А.П. 
Механізм управління створенням наукоємної продукції в організаціях науково-технологічної сфери: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / А.П. Дука ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано економічну суть поняття "наукоємна продукція", запропоновано її авторське трактування, класифікацію та визначено функції, які вона виконує у зв'язку з залученням до сфери ринкових відносин. Визначено суть та виділено складові механізму керування створенням наукоємної продукції. Виявлено основні тенденції та узагальнено чинники, які стримують розвиток організацій науково-технологічної сфери в Україні. Уточнено роль державного регулювання та підтримки створення наукоємної продукції, а також визначено напрями удосконалення організаційного та фінансового забезпечення цього створення. Запропоновано методику оцінки вартості наукоємної продукції за умов ринку. Удосконалено процедуру обгрунтування та прийняття управлінського рішення щодо створення даної продукції з метою скорочення тривалості одержання результату й досягнення ресурсоощадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 + Ч214(4УКР) к +
Шифр НБУВ: РА325661

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Дука Ю.В. 
Оподаткування як фактор розвитку суспільства: соціально-філософський аналіз: Автореф. дис. канд... філософ. наук: 09.00.03 / Ю.В. Дука ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено питання соціально-філософського осмислення проблеми оподаткування. Зазначено, що усвідомлення її соціальної суті є однією з актуальних проблем соціальної філософії, одним з напрямків пошуку гідного людини цивілізованого способу існування та її самореалізації в суспільстві. Проаналізовано поняття, які характеризують суть оподаткування та логіку його розвитку, а саме: "податкова діяльність", "засоби податкової діяльності", "суб'єкт оподаткування", "об'єкт оподаткування", "мета оподаткування". Розкрито роль оподаткування в соціальному розвитку суспільства. Розглянуто фактори соціокультурної детермінації оподаткування. Визначено детермінанти оптимізації розвитку українського суспільства засобами оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*18:У +
Шифр НБУВ: РА321761

Рубрики:

      
4.

Дука Л.І. 
Прагматичний потенціал онімів та способи його актуалізації в тексті: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.02 / Л.І. Дука ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2002. — 18 с. — укp.

Виявлено й системно узагальнено способи та джерела формування прагматичного потенціалу онімів. Вперше оніми розглянуто як засіб впливу, структуровано елементи прагматичного змісту власних назв. Досліджено низку питань теорії мовного (мовленнєвого впливу). зазначено, що дана проблематика є складником більш загальної філологічної дисципліни - теорії мовної комунікації, яка виникає на перехресті соціо-, психо-, ентнолінгвістики, функціональної та експресивної стилістики та деяких інших галузей філологічного знання. Зроблено висновок, що комплексний аналіз комунікативно-прагматичної специфіки онімів являє собою внесок у розбудову теорії комунікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.2-316
Шифр НБУВ: РА319547 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського