Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (85)Книжкові видання та компакт-диски (117)Журнали та продовжувані видання (20)
Пошуковий запит: (<.>A=КІРЄЄВ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИР$<.>+<.>A=ВІКТОРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Володимирець В.О. 
Антропічна трансформація видового складу флори осушених територій у зв'язку з процесами її синантропізації: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / В.О. Володимирець ; Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка НАН України. — К., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Проведено оцінку трансформації видового складу флори вищих судинних рослин на осушених і прилеглих до них територіях у зв'язку з процесами її синантропізації. Для осушувальних систем на території Волинського Полісся та Західного Лісостепу з'ясовано видовий склад синантропної флори, проведено його аналіз за окремими показниками. Одержано дані про поширення синантропних видів на осушеній та прилеглій територіях, установлено їх фітоцентотичну роль та екологічні особливості. Уперше для оцінки трансформації флори-ізоляту запропоновано кількісний показник - синантропність і методику його обчислення. Проаналізовано вплив на цей показник різних екологічних факторів, на підставі його значень виділено окремі рівні антропічної трансформації флори-ізоляту, розроблено їх характеристику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*852.121.4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА326874

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кірєєва О.Б. 
Державне управління розвитком інтелектуальних ресурсів в Україні: теоретико-методологічний аспект: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / О.Б. Кірєєва ; Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми визначення сутності поняття "інтелектуальні ресурси" та його залучення до наукового обігу. Проаналізовано найбільш суттєві параметри та ознаки складових інтелектуальних ресурсів, які поєднують знання, іформаційні та людські ресурси. На підставі аналізу структури та функцій інтелектуальних ресурсів суспільства здійснено моделювання процесу їх відтворення, що відбувається одночасно на особистісному, організаційному та державному рівнях. Висвітлено сучасні проблеми розвитку інтелектуальних ресурсів в Україні. Розкрито сутність і роль державного управління у процесах розвитку інтелектуальних ресурсів. Проаналізовано сучасний стан державного управління розвитком окремих складових інтелектуальних ресурсів в Україні. Визначено основні шляхи та напрями удосконалення державного управління розвитком інтелектуальних ресурсів суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)13 + Х849(4УКР)03 + Х839(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА344614

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Володимиренко 
Особливості росту та прогноз продуктивності штучних модальних ялинових деревостанів Українських Карпат: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.02 / Валентина Миколаївна Володимиренко ; Національний аграрний ун-т. — К., 2006. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.4(4УКР3)
Шифр НБУВ: РА346695

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кірєєва К.О. 
Регулювання банківського капіталу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / К.О. Кірєєва ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні питання розвитку державного регулювання банківського капіталу. Обгрунтовано необхідність впровадження у діяльність українських банків сучасних технологій розрахунку адекватності їх капіталу, які широко використовуються у розвинених країнах світу. Встановлено причини та розглянуто існуючі методи державного регулювання банківського капіталу, виявлено сучасні тенденції його регулювання у різних країнах. З'ясовано перспективи розвитку даного процесу в Україні. Виявлено позитивні та негативні сторони чинних нормативних вимог щодо капіталу банків, досліджено їх вплив на розвиток національної банківської системи. З урахуванням досвіду розвинених західних країн запропоновано ряд заходів, спрямованих на підвищення ефективності функціонування національного механізму регулювання банківського капіталу. Наведено пропозиції щодо розширення інституційної структури вітчизняної банківської системи, поетапного впровадження нових удосконалених рекомендацій Базельського комітету з банківського нагляду щодо регулювання капіталу банків, а також стосовно розкриття інформації про фінансову діяльність та реальних власників вітчизняних банків та доведення її до широкого загалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 +
Шифр НБУВ: РА344630

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
5.

Кірєєв І. Ю. 
Технологія намотування композитних крил малого подовження безпілотних літальних апаратів: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.07.02 / І. Ю. Кірєєв ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є. Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вирішено завдання зменшення маси завдяки збільшенню реалізації вихідних властивостей компонентів під час виготовлення трапецієподібних крил (ТПК) малого подовження (МП) методом намотування. Розроблено методику визначення траєкторії укладання витка армуючого матеріалу (АМ) як ідеальної нитки на технологічній поверхні ТПК МП; траєкторії точок сходу АМ з ниткоукладача намотувального верстата; схеми укладання АМ під час намотування й технологічні обмеження на проектування крил, тощо. Визначено основні структурно-технологічні параметри намотування. Розроблено оправки, обладнані зонами штирових фіксаторів. Запропоновано технічне рішення для забезпечення намотування готового виробу на тверду оправку з формуванням поздовжніх силових елементів. Досліджено напружено-деформований стан і несучу здатність за умов статистичного навантаження матеріалу ТПК МП, визначено параметри несучого шару й ступінь реалізації вихідних властивостей матеріалів. Встановлено, що значення руйнівного напруження для матеріалу ТПК МП на 31 % вище, ніж для тканих матеріалів, що застосовуються для виготовлення обшивок, реалізація вихідної міцності АМ - 77,3 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О538-061/69
Шифр НБУВ: РА382064 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Кірєєв А.М. 
Удосконалення виготовлення та контролю колісних центрів рухомого складу залізниць: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.07 / А.М. Кірєєв ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено наукові засади вдосконалення ультразвукового контролю колісних центрів рухомого складу залізниць. Виявлено особливості дисипації енергії ультразвукової хвилі за умов її поширення в елементах колісного центру, зумовлені неоднорідністю структури матеріалу, облік яких дозволяє підвищити вірогідність результатів ультразвукового контролю. Показано взаємозв'язок між коефіцієнтами загасання ультразвукової хвилі в ободі колісного центру за осьовим і радіальним напрямками та доведено можливість використання амплітудної характеристики донного луна-сигналу за осьовим напрямком для визначення дисипації енергії ультразвукової хвилі у радіальному напрямку, шляхом корекції функціональної залежності. Одержано аналітичну залежність амплітудної характеристики ультразвукового луна-сигналу від площі та глибини залягання несуцільності, що враховує дисипацію енергії ультразвукової хвилі та зміну коефіцієнта загасання за перетином елементів колісного центру, яка дозволяє детермінувати порогове значення несуцільності, що класифікується як дефект.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.643-7 с322 +
Шифр НБУВ: РА351357

Рубрики:
  

      
7.

Кірєєв Д. Б. 
«Механізми реалізації державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні» / Д. Б. Кірєєв. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційна робота присвячена питанню вирішення важливого науково-практичного завдання – запропонувати та обґрунтувати удосконалити механізми реалізації державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні.Наукова праця показує теоретико-методологічні засади дослідження державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні. Автор ідентифікував сутність інформаційної економіки, розробив концепцію обґрунтування державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні, показав гностичні параметри результативності державної політики: ступінь загострення економічних проблем, а також, результативність механізмів їх вирішення.Досліджено інформатизацію державної політики, яку розглянуто як структурно-функціональний атрибут переходу до інформаційного суспільства, який задає нові управлінські, а також, економічні стандарти для сталого суспільного розвитку, успішності реалізації проєктів інформаційної економіки способом формування нового типу економічної свідомості, формування світоглядних настанов, формування нової економічної культури, а також, освіти.Сформульовано пріоритети реалізації державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні, серед яких економічна модернізація, а також, економічна безпека. Автором розроблено критерії, які визначають гностичну необхідність запровадження ефективної практики забезпеченнястратегічного економічного розвитку України, де ключовою є роль інформаційної економіки. Систематизовано нормативно-правове забезпечення державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні.Запропоновано розглядати механізми реалізації державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні як комплекс заходів, а також, інструментів організаційно-економічного, соціально-культурного, нормативно-правового, а також, мотиваційного характеру. Автор обґрунтував, що використовуючи ці механізми органи державної влади здійснюють вплив на суспільство з метою реалізації рішень щодо розвитку інформаційної економіки в Україні.Обґрунтовано, що механізми реалізації державної політики в сфері інформаційної економіки мають базуватися на концепціях інформаційного розвитку, цифровізації, інформаційної, а також, цифрової трансформації, а також, інтелектуального ресурсного забезпечення. Механізми мають включати: мету, завдання, принципи, суб'єкти управління, їхні функції, об'єкти, методи, а також, інструменти реалізації механізмів. Інструментами реалізації механізмів державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні є засоби, прямі і непрямі форми, методи, а також, прийоми.Крім того, визначено пріоритетні напрями, які удосконалюють механізми реалізації державної політики у сфері інформаційної економіки в Україні. Це такі пріоритетні напрями, як інформатизація, цифровізація, інформаційна, а також, цифрова трансформації, правова, а також, економічна інтеграція у світовий простір інформаційної економіки. Враховуючи викладене, автором розроблено пропозиції забезпечення сталого розвитку українського суспільства, проведення структурних реформ в управлінні, а також, економіці.У дисертації набули подальшого розвитку положення про еволюцію наукових поглядів про сутність, а також, функцій інформації. Автором систематизовані характеристики, які властиві інформаційній економіці. Вказано, що домінують нематеріальні ресурси, товари, творча праця, інтелектуальний капітал. Держава має врахувати ці характеристики для удосконалення державної політики у сфері інформаційної економіки.Автор використав такі методи, як системно-аналітичний, компаративний, системно-структурний, системний, структурно-функціональний і неоінституційний.Робота має практичне значення, яке полягає в тому, що результати можуть бути використані для подальших теоретичних, а також, практичних досліджень у сфері державного управління, для вироблення курсу політичних реформ, а також, плану розвитку держави; у навчальному процесі при підготовці курсів щодо державного управління, спеціальних навчальних курсів з теорії функціонування механізмів реалізації державної політики у сфері інформаційної економіки.^UThis scientific work shows the theoretical and methodological foundations of the study of state policy in the field of the information economy in Ukraine. The author identified the essence of the information economy, developed the concept of substantiation of state policy in the field of the information economy in Ukraine, showed the gnostic parameters of public policy effectiveness: the degree of aggravation of economic problems and the effectiveness of mechanisms for solving them.The informatization of state policy is studied. The author considered this as a structural and functional attribute of the transition to the information society, which sets new managerial and economic standards for sustainable social development, the success of information economy projects through the formation of a new type of economic consciousness, worldviews, new economic culture, and education.This paper formulates the priorities for the implementation of state policy in the field of the information economy in Ukraine. These are priorities such as economic modernization and economic security. The author has developed criteria that determine the gnostic need to introduce optimization practices to ensure the strategic economic development of Ukraine. The author systematized the regulatory and legal support of state policy in the field of the information economy in Ukraine.As a result, for the first time, it is proposed to consider the mechanisms of implementation of state policy in the field of the information economy in Ukraine as a set of measures and tools of organizational and economic, socio-cultural, regulatory, and motivational nature. The author substantiated that by using these mechanisms, public authorities exert influence on society to implement decisions on the development of the information economy in Ukraine. In this way, the achievement of the goals and objectives of public policy, which are defined by the state strategy, will be ensured.The author substantiated that the mechanisms of implementation of state policy in the field of information economy should be based on the concepts of information development, digitalization, information, and digital transformation, and intellectual resource provision. Mechanisms should include purpose, tasks, principles, subjects of management, their functions, objects, methods, and tools for implementing mechanisms. The tools for implementing the mechanisms of state policy in the field of the information economy in Ukraine are the means, direct and indirect forms, methods, and techniques.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського