Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (113)Книжкові видання та компакт-диски (69)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=КАПІТАН$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
1.

Капітаненко Н. П. 
Адміністративно-правова відповідальність за порушення у сфері грального бізнесу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. П. Капітаненко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено генезис адміністративної відповідальності за порушення законодавства щодо діяльності з організації та проведення азартних ігор в Україні. Розкрито сутність та особливості адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері грального бізнесу. Охарактеризовано підстави адміністративної відповідальності за порушення законодавства в даній сфері. Встановлено ознаки адміністративних проступків у цій галузі на основі комплексного аналізу їх складів і видів. Визначено особливості провадження у справах про адміністративні проступки у сфері грального бізнесу. Наведено пропозиції до перспективного законодавства з метою вдосконалення адміністративної відповідальності з організації та проведення азартних ігор в Україні на підставі концепції публічно-правової моделі побудови суспільних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА384914 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Капітанець Ю.О. 
Визначення та забезпечення конкурентоспроможності підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.О. Капітанець ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і розроблено теоретико-методологічні засади забезпечення конкурентоспроможності підприємств макаранної галузі. Запропоновано класифікацію основних теоретико-методологічних підходів щодо визначення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств. Розроблено механізм стратегічної адаптації підприємств макаронної галузі до зовнішнього середовища. Удосконалено підхід до кількісного оцінювання конкурентоспроможності макаранної продукції на основі використання коефіцієнтів конкурентоспроможності за якісними та маркетинговими показниками та загального коефіцієнта конкурентоспроможності. Обгрунтовано підхід щодо кількісного визначення пріоритетів можливих джерел інформації для оцінювання обсягу регіонального ринку макаронних виробів з використанням методу аналізу ієрархій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.81-13 +
Шифр НБУВ: РА362979

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Капітанов І.В. 
Дослідження мікрогетерогенних супернуклеофільних систем для розщеплення екотоксикантів: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.03 / І.В. Капітанов ; Ін-т фіз.-орган. хімії та вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка НАН України. — Донецьк, 2010. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г275.25-27 + Г252.861.1-27
Шифр НБУВ: РА371519 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Капітанчук Л. Ю. 
Особливості розслідування нелегальної міграції: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л. Ю. Капітанчук ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 17 с. — укp.

Досліджено проблеми нелегальної міграції як виду організованої злочинної діяльності. Охарактеризовано систему заходів боротьби з нелегальною міграцією та класифіковано її заходи. Визначено основні елементи криміналістичної характеристики незаконного переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон та особливості виявлення ознак порушень кордону нелегальними мігрантами. Висвітлено окремі аспекти провадження слідчих дій у кримінальних справах, пов'язаних із переправленням осіб через державний кордон. Запропоновано доповнення щодо вдосконалення чинного кримінального законодавства та практичної діяльності у сфері розслідування порушень державного кордону України нелегальними мігрантами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)124 + Х894.9(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА379065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:

      
5.

Капітанець О.М. 
Педагогічна підготовка менеджерів у вищих технічних навчальних закладах: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.М. Капітанець ; Терноп. держ. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено проблему педагогічної підготовки менеджера організації. З'ясовано педагогічні функції в професійній діяльності менеджера. Обгрунтовано чинники, що визначають професійну спрямованість педагогічної підготовки менеджерів. Визначено структуру та зміст професійно-педагогічної підготовки. Розглянуто адекватні їй методи і засоби навчання. Простежено методику виховання логічного та творчого професійно-педагогічного мислення у майбутніх менеджерів. Охарактеризовано дидактичні умови реалізації змісту педагогічної підготовки менеджерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.203 + У9(4УКР)212.14р3
Шифр НБУВ: РА315146 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Капітанець С.В. 
Педагогічні умови формування стилю професійного спілкування у майбутніх офіцерів-прикордонників: Автореф. дис... канд. пед. наук: 20.02.02 / С.В. Капітанець ; Нац. акад. Прикордон. військ України ім. Б.Хмельницького. — Хмельницький, 2001. — 18 с. — укp.

Розкрито суть і структуру стилів професійного спілкування військового керівника, визначено етапи та тенденції їх розвитку. Обгрунтовано педагогічні умови формування стилів, що відповідають особливостям професійного спілкування та індивідуальності курсантів. З використанням особистісного підходу розроблено спеціальну програму комунікативної підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників, яка передбачала випробування курсантами різноманітних способів, стратегій і моделей професійного спілкування; розігрування різних професійних ролей та ситуацій. Експеримент забезпечував закріплення у курсантів нових професійно-ціннісних орієнтацій, стратегій, способів і прийомів професійного спілкування. Формування у майбутніх офіцерів-прикордонників професійно необхідних комунікативних умінь та якостей включало комплекс форм, методів і прийомів, спрямованих на розвиток та вдосконалення стилю спілкування майбутнього офіцера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)397-33 + Ц4,8(4УКР)301
Шифр НБУВ: РА314117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Капітанська С.А. 
Правомірна бездіяльність як форма правової поведінки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / С.А. Капітанська ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 15 с. — укp.

Досліджено специфічну форму правової поведінки - правомірну бездіяльність, визначено її місце у структурі правової поведінки та в механізмі правового регулювання. Запропоновано класифікацію ПБ за суб'єктивним і об'єктивним критеріями, описано деякі її види. Наведено шляхи нормативно-правового регулювання ПБ і приклади даного регулювання з законодавства України. Показано роль ПБ у забезпеченні законності та правопорядку, встановлено зв'язок ПБ з громадською думкою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03 + Х002.03 + Х002.03
Шифр НБУВ: РА336190

Рубрики:

      
8.

Капітан Т.А. 
Російське оповідання початку XX століття (жанрова типологія): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / Т.А. Капітан ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему типології й поетики оповідання в російській літературі початку XX ст. Розглянуто внутрішньожанрові можливості оповідання як малої форми епічного роду, охарактеризовано його різновиди, що виникають в результаті позажанрових зв'язків. На підставі аналізу видозмін та ускладнень засобів і прийомів вираження авторської позиції в художньому творі визначено два різновиди оповідання в російській літературі досліджуваного періоду: ліричне (характеризується лірико-публіцистичним, відкритим вираженням авторського начала, ліричним перетворенням дійсності) та епічне (якому властиве об'єктивне відображення, відзначається підкреслено стриманим, об'єктивно нейтральним типом оповіді).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.445 + Ш5(4РОС)53-334 +
Шифр НБУВ: РА329610

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Капітанчук О.Л. 
Симетрійні підходи у дослідженнях багатоелектронних корельованих станів фулерену $Ebold { roman C sub 60 } та фулеридів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.02 / О.Л. Капітанчук ; НАН України. Ін-т теорет. фізики ім. М.М.Боголюбова. — К., 2004. — 16 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372,022 +
Шифр НБУВ: РА330419

Рубрики:

      
10.

Капітан Л.І. 
"Український історичний журнал" у контексті дослідження історії України XIY - середини XYII ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Л.І. Капітан ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан розробки проблем історії України XIV - середини XVII ст. на сторінках "Українського історичного журналу" і визначено його місце в розвитку вітчизняної історіографії пізнього середньовіччя. На основі архівних матеріалів, більшість з яких до наукового обігу введено вперше, висвітлено суспільні передумови, офіційні заходи щодо заснування журналу; визначено особливості його функціонування в 60-х - на початку 70-х рр.; окреслено новітні проблеми часопису. З'ясовано місце "Українського історичного журналу" у розробці проблем соціально-економічного, політичного та культурного розвитку українських земель в період пізнього середньовіччя. Показано значення студій з спеціальних історичних дисциплін у висвітленні історії України литовсько-польської доби. Доведено, що їх автори помітно "доповнили" дослідження з конкретно-історичних проблем історії України XIV - середини XVII ст.; пояснили і навіть уточнили деякі явища і події. Обгрунтовано висновок стосовно того, що "Український історичний журнал", діяльність якого складає специфічний розділ вітчизняної історіографії, зробив вагомий внесок у розробку важливих аспектів середньовічної історії України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4УКР)6 + Т1(4УКР)-1(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА310977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Капітан 
Управління інноваційною діяльністю підприємства на засадах маркетингу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ігор Борисович Капітан ; Київський національний ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-211.1-55-21
Шифр НБУВ: РА366077

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Капітан О. І. 
Адміністративно-правове регулювання діяльності суб'єктів формування та реалізації соціальної політики України в умовах євроінтеграційних процесів / О. І. Капітан. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертація присвячена адміністративно-правовому регулюванню діяльності суб'єктів формування та реалізації соціальної політики України в умовах євроінтеграційних процесів. Розглянуто загальні концептуальні положення адміністративно-правових засад формування та реалізації соціальної політики України. Визначено теоретико-методологічні основи дослідження адміністративно-правового регулювання діяльності суб'єктів формування та реалізації соціальної політики України. Розкрито соціальну політику як основу побудови правової, соціальної держави. Проаналізовано діяльність Міністерства соціальної політики як центрального органа виконавчої влади у сфері формування та реалізації соціальної політики держави. З'ясовано особливості діяльності Міністерства соціальної політики щодо забезпечення державної політики з питань сім'ї та дітей. Охарактеризовано діяльність Міністерства соціальної політики щодо протидії торгівлі людьми. Проведено аналіз адміністративно-правового регулювання сфери пенсійного забезпечення. Розкрито особливості адміністративно-правового регулювання сфери надання соціальних послуг. Проаналізовано адміністративно-правове регулювання діяльності суб'єктів формування та реалізації соціальної сфери в зарубіжних державах. Визначено напрями удосконалення адміністративно-правового регулювання діяльності суб'єктів формування та реалізації соціальної сфери в контексті євроінтеграційних намірів України.Наголошено, що соціальна політика нерозривно пов'язана з самим типом соціуму, його соціокультурною системою і повинна розглядатись як одна з інтегральних його характеристик, а не просто як комплекс заходів соціального захисту слабких. Ця політика є своєрідним «фокусом», в якому сходяться й інтереси нерідко протиборчих в змаганні за обмежені ресурси соціальних груп, і уявлення про справедливість, і загальносоцієтальні потреби, пов'язані з самозбереженням суспільства і підтриманням його конкурентоздатності в світі глобальної економіки і побудови системи інформаційних суспільств.Зазначено, що в Україні сьогодні функціонує розгалужена система суб'єктів, діяльність яких спрямована на забезпечення та реалізацію концепції соціальної держави, зокрема, шляхом прийняття й виконання соціальних програм, надання соціальних послуг і соціальної допомоги населенню, здійснення соціального захисту громадян. Провідна роль з-поміж них, належить органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування. Однак, сучасний стан нормативно-правового регулювання правового статусу цих органів, процедур і порядку виконання ними своїх повноважень тощо містить численні проблеми й недоліки. З огляду на викладене, та враховуючи євроінтеграційні зобов'язання України, перед нашою державою стоїть вагоме завдання вдосконалення нормативно-правового забезпечення та підвищення ефективності діяльності зазначених суб'єктів.^UThe dissertation is devoted to the administrative law regulation of the activity of the subjects of formation and implementation of social policy of Ukraine in the context of European integration processes. The general conceptual provisions of the administrative law principles of the formation and implementation of social policy of Ukraine are considered. The theoretical and methodological foundations of the study of administrative law regulation of the activity of the subjects of formation and realization of social policy of Ukraine are determined. Social policy as a basis for building a rule of law and social state is revealed. The activity of the Ministry of Social Policy as the central body of executive power in the sphere of formation and implementation of social policy of the state is analyzed. The peculiarities of the activities of the Ministry of Social Policy regarding the provision of state policy on family and children were clarified. The activity of the Ministry of Social Policy on combating trafficking in human beings is described. The analysis of administrative law regulation of the sphere of pension insurance is carried out. The peculiarities of administrative law regulation of the sphere of provision of social services are revealed.The administrative law regulation of the activity of the subjects of formation and realization of social sphere in foreign states is analyzed. The directions of improvement of administrative law regulation of activity of the subjects of formation and realization of the social sphere in the context of Ukraine's European integration intentions are determined.It is emphasized that social policy is inextricably linked to the very type of society, its socio-cultural system and should be considered as one of its integral characteristics, and not simply as a complex of social protection measures for the weak. This policy is a kind of «focus» in which the interests of the often conflicting in the struggle for limited resources of social groups, and the idea of justice, as well as social needs, are connected with self-preservation of society and maintaining its competitiveness in the world of global economy and building of information system, societies.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Капітаненко Н. П. 
Адміністративно-правове регулювання у сфері реалізації права інтелектуальної власності / Н. П. Капітаненко. — Б.м., 2021 — укp.

Досліджено адміністративно-правове регулювання у сфері реалізації права інтелектуальної власності, сутність якого полягає в послідовному, результативному, нормативно-організаційному використанні адміністративно-правових засобів органами публічної влади для забезпечення упорядкування, реалізації та захисту прав учасників правовідносин. Надано історико-правову характеристику адміністративно-правового регулювання у сфері реалізації права інтелектуальної власності з визначенням та обґрунтуванням періодизації вказаного процесу в незалежній Україні.Охарактеризовано нормативно-правові засади адміністративно-правового регулювання у сфері реалізації права інтелектуальної власності, яке проходить етап пошуку балансу приватно-правових та публічно-правових інтересів як у соціальній практиці, так і в правовому регулюванні для гармонійного розвитку суспільства. Встановлено систему й адміністративно-правовий статус суб'єктів відносин у сфері реалізації права інтелектуальної власності в умовах гармонізації законодавства України та Європейського Союзу в зазначеній сфері.З'ясовано та розкрито особливості адміністративно-правового регулювання щодо авторського права, у сфері реалізації права інтелектуальної власності на торговельну марку та комерційну таємницю, зміст якого полягає у впорядкуванні публічних відносин стосовно вказаних об'єктів права інтелектуальної власності між органами публічної влади й суб'єктами права інтелектуальної власності та іншими учасниками правовідносин за допомогою сукупності правових засобів.^UThe thesis researches the administrative and legal regulation in the field of intellectual property right implementation, the essence of which is the consistent, effective, regulatory and organizational use of administrative and legal means by public authorities to ensure order, implementation and protection of the rights of legal relations' participants. The thesis also provides a historical and legal characteristic of administrative and legal regulation in the field of intellectual property right implementation with the definition and grounding of the periodization of this process in independent Ukraine.The thesis characterizes the normative and legal fundamentals of administrative and legal regulation in the field of intellectual property right implementation, which passes the stage of search of balance of private-legal and public-legal interests both in social practice and in legal regulation for harmonious development of society. The thesis specifies the system, as well as administrative and legal status of the subjects of relations in the field of intellectual property right implementation in terms of harmonization of the legislation of Ukraine and the European Union in this area.The thesis clarifies and develops the features of administrative and legal regulation of copyright, in the field of implementation of intellectual property right to trademark and trade secret, the content of which is to regulate public relations considering these objects of intellectual property right between public authorities and subjects of intellectual property right and other participants in legal relations through a set of legal remedies.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Капітанова Л. В. 
Аналіз та синтез злітно-посадкових характеристик модифікацій літаків транспортної категорії / Л. В. Капітанова. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єкт дослідження – злітно-посадкові характеристики модифікацій літаків транспортної категорії; мета дослідження – створення методу удосконалення ЗПХ модифікацій літаків транспортної категорії до їх значень, заявлених для базової моделі; методи дослідження – базуються на вимогах FAR-25, IKAO за нормованими параметрами для зльоту і посадки, а також на підставі нового методу формування тягооснащеності більш важкої модифікації та використання принципово нових локальних конструктивів у крилі ЩІЗ (щілинні інтерцептори в закрилках) і в шасі з ДЕК (додаткові енергетичні камери); оцінка ефективності ДЕК зроблена на основі розрахункових моделей і експериментально (копрові випробування); оцінка ефективності ЩІЗ зроблена шляхом продувки високомеханізованого крила в аеродинамічній трубі; результати – використання нового методу формування тягооснащеності більш важкої модифікації та ДЕК і ЩІЗ дозволило скоротити довжини розбігу при зльоті на 26…28 %, пробігу при посадці на 35…38 %; новизна – уперше запропоновано й реалізовано пакет нових концептуально-структурних положень формування ЗПХ, що забезпечує використання більш продуктивних модифікацій на аеродромах, заявлених для базового літака; уперше розроблено новий метод формування основних параметрів модифікацій (стартової маси і тягооснащеності); уперше запропоновано застосовування інтерцепторів у щілинах висувних закрилків (ЩІЗ), удосконалено амортизаційні системи стояків шасі шляхом уведення ДЕК; встановлено вплив незрівноваженості посадкової маси модифікації піднімальною силою крила, в момент приземлення літака, на переміщення центра мас на наземних ділянках негальмівного пробігу при посадці, що забезпечує більш раннє включення гальмівних пристроїв і скорочення ділянки негальмівного пробігу; що дало можливість забезпечити базування більш важкої модифікації літака Ан-140-200 на ЗПС, заявленої для базового літака; ступінь впровадження – результати досліджень використані і упроваджено на АТ «ФЕД», ТОВ «Прогрестех-Україна», НДІ ПФМ, ДП «Антонов» і в навчальному процесі Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; галузь використання – проектування авіаційної техніки.^UObject of research take-off and landing performance (TLP) of transport category aircraft modifications; goal of research creation of method of TLP improvement of transport category aircraft modifications to the values assigned for base model; methods of research are based on the requirements of FAR-25, ICAO as per standardized parameters for takeoff and landing, and on the basis of a new method of forming thrust-to-weight ratio of heavier modification and use of fundamentally new local structures in the wing (slotted spoilers in flaps (FSS)) and in the landing gear (with additional energetic chambers (AEC)), evaluation of effectiveness of the FSS is based on computational models and experiments (copra tests), the FSS efficiency is evaluated by blowing a highly mechanized wing in the wind tunnel; the results the use of a new method of forming thrust-to-weight ratio of heavier modification, and of FSS and AEC allowed to reduce the takeoff run length by 26…28 %, landing run length by 35…38 %; novelty for the first time a package of new conceptual and structural provisions for TLP formation has been proposed and implemented, which ensures the use of more productive modifications at aerodromes assigned for base aircraft; for the first time a new method of forming the basic parameters of modifications (starting weight and thrust-to-weight ratio) has been developed; for the first time the use of spoilers in the slotted retractable flaps (FSS) has been proposed, the damping systems of landing gear struts have been improved by applying AEC; the influence of imbalance of landing mass of modification by lifting force of a wing (at the moment of landing of the plane) on CG shift on ground sites of non-braking landing run has been set that provides earlier application of brake devices and reduction of a site of non-braking run which provides basing the heavier modification of the An-140-200 on a runway; the degree of implementation research results have been used and implemented at "FED" JSC, "Progrestech-Ukraine" LLC, PFM Research Institute, Antonov Company and in the educational process of the National Aerospace University "Kharkiv Aviation Institute"; field of application designing of aircraft.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського