Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (124)Книжкові видання та компакт-диски (71)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=КАРПИН$<.>+<.>A=ОЛЬГ$<.>+<.>A=МИХАЙЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Карпин О.М. 
Діагностика та корекція розладів гестаційної трансформації преплацентарного кровоплину: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.М. Карпин ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2007. — 18 с. — укp.

Одержано нові дані про фактори ризику затримки гестаційної перебудови преплацентарного кровоплину. Визначено діагностично-прогностичну цінність доплерометрії під час дослідження гемодинаміки у період формування функціональної підсистеми материнський організм - плацентарне ложе матки. Одержано нові дані про морфофункціональний стан спіральних артерій у разі наявності високорезистентного кровоплину в басейні маткової артерії, а також про перинатальні наслідки застосування лікарських засобів, що впливають на реокоагуляційні властивості крові у випадку первинного порушення кровоплину у маткових і спіральних артеріях. Вперше виявлено стимулюючий вплив активатора метаболізму судинних клітин актовегіну на процеси гестаційної трансформації судин плацентарного ложа матки. Доведено, що застосування антигіпокасанту актовегіну забезпечує зниження показників судинного опору в маткових і спіральних артеріях за первинного порушення преплацентарного кровоплину. Розроблено нову концепцію профілактики перинатальної патології шляхом активації гестаційної перебудови гемодинаміки у функціональній підсистемі мати - плацентарне ложе матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.110.2-4 +
Шифр НБУВ: РА351954

Рубрики:

      
2.

Карпинчик Н.Л. 
Експериментальна фармакокінетика похідних тіобарбітурової кислоти: автореф. дис... канд. біол. наук: 14.03.05 / Н.Л. Карпинчик ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему доклінічного визначення фармакокінетичного профілю оригінального потенційного антигіпоксанту - похідного пропілтіобарбітурової кислоти (сполуки I). Розроблено й оптимізовано систему методів кількісного визначення сполуки I та її метаболітів у біологічних середовищах in vitro та in vivo. Встановлено, що дана речовина в організмі щурів і мишей біотрансформується з утворенням 5-ізопропілтіобарбітурової кислоти та 5-ізопропілбарбітурової кислоти. Завдяки проведеному позамодельному аналізу встановлено закономірності та відмінності біотрансформації, розподілу та виведення вихідної сполуки та її метаболітів, які позитивно характеризують фармакокінетичний профіль нового потенційного лікарського засобу та є основою для подальшого вивчення його фармакокінетичних ефектів, прогнозування можливих механізмів дії, розробки схем застосування, впровадження в клінічну практику. Виявлені особливості фармакокінетики дослідженої сполуки у тварин різних видів є передумовою для більш точної екстраполяції одержаних даних на організм людини. Розроблено нові методи математичного аналізу "швидких" процесів розподілу сполук в організмі, які дозволяють оцінити їх внесок у фармакокінетичні процеси та підвищити точність і вірогідність фармакокінетичних досліджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9-2 тіобарбітурова к-та +
Шифр НБУВ: РА362210

Рубрики:

      
3.

Карпинська Л.О. 
Формування професійної майстерності майбутніх учителів у системі вищої педагогічної освіти Канади: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Л.О. Карпинська ; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського (м. Одеса). — О., 2005. — 21 с. — укp.

Розкрито політичні, соціально-економічні й організаційно-педагогічні передумови підготовки педагогів-майстрів у системі вищої педагогічної освіти Канади у XIX - XXI ст. Проаналізовано розвиток теорії та практики професійної педагогічної освіти у вищих навчальних закладах даної країни. Здійснено порівняльний аналіз концепцій професійної майстерності у канадській і українській педагогіці у контексті осмислення вимог до підготовки вчителя XXI ст. Досліджено питання формування даної майстерності у майбутніх учителів у системі вищої педагогічної освіти Канади. Визначено шляхи використання канадського позитивного досвіду у системі вищої педагогічної освіти України за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.511.203 + Ч489.514(7КАН) +
Шифр НБУВ: РА341657

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського