Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (127)Книжкові видання та компакт-диски (117)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=КОВТУНЕНК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

      
1.

Ковтуненко Е.С. 
Евристичний потенціал соціологічної теорії трансформаційних процесів: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.01 / Е.С. Ковтуненко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Розвинуто концептуальні засади трансформаційного процесу в соціологічній теорії. Визначено специфіку поняття "соціальна трансформація" та досліджено його евристичний потенціал. Доведено необхідність розробки соціології трансформаційних процесів як теорії середнього рівня. Охарактеризовано основні принципи, понятійно-категоріальний апарат та методи дослідження соціології трансформаційних процесів. З'ясовано евристичний потенціал сучасних соціологічних парадигм, за допомогою яких вивчаються трансформаційні процеси. Базуючись на моделі системної трансформації В.Меркеля, досліджено дані процеси в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*328.93 +
Шифр НБУВ: РА337539

Рубрики:

      
2.

Ковтуненко О.В. 
Клініко-морфологічне обгрунтування прогнозування, діагностики та лікування хворих на рак гортані III - IV стадії: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.19 / О.В. Ковтуненко ; Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка АМН України. — К., 2010. — 36 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.682.6
Шифр НБУВ: РА372750 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Ковтуненко К.В. 
Організаційно-економічний розвиток промислового виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / К.В. Ковтуненко ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та економ.-екол. дослідж. — О., 2006. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено теоретичні та методичні положення та практичні рекомендації щодо забезпечення ефективного організаційно-економічного розвитку промислового виробництва на засадах удосконалення його перспективних організаційно-економічних форм, зокрема, франчайзингу, субпідряду й оренди виробництва. Обгрунтовано доцільність розвитку у промисловому виробництві малих організаційно-економічних форм. Запропоновано концепцію інформаційно-аналітичного забезпечення процесу організаційно-економічного розвитку промислового виробництва, суть якої полягає у створенні механізму інформаційної підтримки учасників промислового виробництва та методичного забезпечення вибору ними організаційно-економічної форми, яка базується на виробничій кооперації. Запропоновано модель визначення рейтингу та створення галузевого банку даних потенційних учасників коопераційного зв'язку промислового виробництва. Розвинуто методичні засади оцінки стійкості діючих організаційно-економічних форм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-96 +
Шифр НБУВ: РА346461

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ковтуненко Л.А. 
Продуктивність і обмін речовин у курей кросу "Іса-Браун" при використанні у комбікормах амінокислот і полімінеральної суміші: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / Л.А. Ковтуненко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Уперше експериментально обгрунтовано та доведено доцільність використання розробленої амінокислотно-полімінеральної суміші у годівлі курей-несучок. Установлено регулювальний вплив даної суміші на активну та загальну кислотність комбікорму та зниження рівня бактеріальної забрудненості кормів. Установлено, що за умов згодовування амінокислотно-полімінеральної суміші курам-несучкам підвищується швидкість росту курочок, несучість та вихід яєць за розрахунком для однієї несучки, покращується перетравність і засвоєння поживних речовин корму, знижуються витрати корму на одиницю продукції та забезпечується висока збереженість поголів'я. Показано позитивний вплив згодовування амінокислотно-полімінеральної суміші курам-несучкам на якість яєць, їх амінокислотний склад, виявлено зниження в них умісту важких металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-60 + П682-451.8 +
Шифр НБУВ: РА341564

Рубрики:

      
5.

Ковтуненко Л.П. 
Ситуаційна зумовленість тактики слідчих дій: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.П. Ковтуненко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено наукову концепцію ситуації слідчої дії й обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення тактичних засобів провадження окремих слідчих дій. Визначено місце та роль ситуації слідчої дії в системі ситуацій, що складаються у процесі розслідування злочинів. Запропоновано визначення поняття ситуації слідчої дії, розкрито її внутрішню структуру, визначено елементний склад, навдено детальну характеристику кожного елемента. Визначено та систематизовано чинники, які впливають на формування ситуацій слідчих дій, розкрито їх зміст і значення у процесі визначення тактики проведення окремих слідчих дій. Обгрунтовано універсальні критерії класифікації ситуацій слідчих дій, з урахуванням яких визначено ситуації огляду місця події, допиту, очної ставки, обшуку, слідчого експерименту, перевірки показань на місці, пред'явлення для впізнання. Розглянуто тактичні прийоми та їх системи як засоби впливу на ситуації слідчих дій. Розроблено рекомендації щодо найбільш ефективного застосування даних тактичних засобів з метою оптимізації провадження окремих слідчих дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.2 + Х894.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА357827

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Ковтуненко 
Структура аморфних плівок напівпровідників системи Ge-Sb-Se: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / Віктор Степанович Ковтуненко ; ДВНЗ "Ужгородський національний ун-т". — Ужгород, 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.226,022
Шифр НБУВ: РА366934

Рубрики:

      
7.

Ковтуненко В.І. 
Український театр у період сучасних суспільних трансформацій (до проблеми визначення соціокультурних показників): Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.01 / В.І. Ковтуненко ; Держ. акад. керів. кадрів культури і мистец. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто функціонування драматичних театрів в Україні з погляду на соціально-художні та економічні реалії сьогодення. Узагальнено методологію дослідження проблем, пов'язаних з діяльністю театру як соціально-культурного інституту. Визначено фактори, що впливають на його формування як цілісного утворення та показники, в яких театральна діяльність репрезентує свої соціальні функції у взаємовідношеннях з владою, публікою, критикою, громадськістю. Розкрито специфічно-професіональні якості цієї діяльності, від яких залежить її соціальна ефективність (репертуар, творчий потенціал театральних працівників, їх професійна компетенція та включеність у соціальні взаємини). Виявлено соціально-культурні закономірності, зокрема, на Дніпропетровщині, особливості професійної діяльності українських драматичних театрів, визначено напрямки її оптимізації в контексті сучасних суспільних трансформацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ334.3(4Укр)64
Шифр НБУВ: РА321218

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Ковтуненко Н.О. 
Формування у старшокласників готовності до вибору інженерно-технічних професій: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Н.О. Ковтуненко ; Ін-т проф.-техн. освіти АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено організаційно-педагогічні умови формування готовності старшокласників до вибору інженерно-технічних професій на базі взаємодії середніх загальноосвітніх і вищих навчальних закладів. На підставі аналізу теоретичних джерел визначено структуру, показники, рівні сформованості та методику оцінювання готовності учнів старших класів загальноосвітніх шкіл до вибору інженерно-технічних професій. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено організаційно-педагогічні умови формування даної готовності, якими є створення у структурі ВНЗ формальної підструктури, що має організовувати взаємодію середнього загальноосвітнього та вищого навчальних закладів з метою розв'язання педагогічних проблем, взаємопов'язаних з формуванням готовності старшокласників до вибору майбутньої професії та їх підготовки до вступу до ВНЗ, узгодження змісту та методики викладання загальноосвітніх дисциплін, які є профілювальні для певних спеціальностей ВНЗ, здійснення профорієнтаційних заходів, спрямованих на формування в учнів структурних компонентів готовності до професій, за якими здійснює підготовку ВНЗ, створення умов для набуття учнями практичного досвіду, адекватного майбутній фаховій діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.351.6 + Ю941.19-734 +
Шифр НБУВ: РА354170

Рубрики:

      
9.

Нестеренко О. В. 
Залучення інвестицій інноваційно-активним підприємством на засадах управління ризиками / О. В. Нестеренко. — Б.м., 2019 — укp.

Об'єкт - процес залучення інвестицій інноваційно-активним підприємством; мета - розробка та обґрунтування теоретичних положень, методичних підходів і рекомендацій щодо комплексного залучення інвестицій інноваційно-активним підприємством для здійснення інноваційної діяльності на основі управління ризиками; методи – систематизації та емпіричного дослідження, класифікаційно-аналітичний, статистичного та порівняльного аналізу, експертних оцінок, інструментів аналізу Microsoft Excel, логічний, діалектичного аналізу, економіко-статистичний; новизна - полягає в розробці теоретико-методичних основ та рекомендацій щодо комплексної реалізації процесу залучення інвестицій інноваційно-активним підприємством на засадах управління ризиками за етапами життєвого циклу інновації; результати - науково обґрунтовані та методично завершені рекомендацій стосовно залучення інвестицій інноваційно-активним підприємством на засадах управління ризиками; впроваджено - ТОВ «Сінжиніринг» (довідка № 26 від 14.06.2018 р.), ЗАТ «Одесакондитер» (довідка №1/15/05 від 15.05.2018 р.), ТОВ НВО «Харчопромавтоматика» (довідка №11806 від 18.06.2018 р.), ТОВ «Телекарт-Прилад» (довідка № 546 від 18.06.2018 р.), ТОВ «ЕЛМАР» (довідка № 22/05/18-08 від 22.05.2018 р.).в навчальному процесі Одеського національного політехнічного університету МОН України (акт впровадження № 1548/81-06 від 06.07.2018 р.).^UObject - process of attracting investment by an innovative-active enterprise; the purpose is to develop and substantiate the theoretical positions, methodological approaches and recommendations for integrated investment attraction by the innovative-active enterprise for carrying out innovative activity on the basis of risk management; methods - systematization and empirical research, classification-analytical, statistical and comparative analysis, expert evaluations, tools for analysis of Microsoft Excel, logical, dialectical analysis, economic and statistical; novelty - is to develop theoretical and methodological foundations and recommendations for the integrated implementation of the process of attracting investment to an innovative-active enterprise on the basis of risk management in the stages of the life cycle of innovation; results - scientifically substantiated and methodically completed recommendations on attracting investments to an innovative-active enterprise on the basis of risk management; was introduced - LLC "S-Engineering" (certificate number 26 from June 14, 2018), CJSC "Odessaconditer" (certificate number 1/15/05 dated May 15, 2018), LLC "Ukrpromavtomatika" (reference number 11806 dated 18.06. 2018), LLC "Telecard-Device" (certificate number 546 dated June 18, 2018), LLC "ELMAR" (certificate number 22/05 / 18-08 from 05/22/2018) in the educational process of the Odessa national Polytechnic University of the Ministry of Education and Science of Ukraine (Act No. 1548 / 81-06 dated 06.07.2018).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Гутарева Ю. В. 
Управління процесом комерціалізації інноваційного продукту виробничого підприємства в умовах глобалізації / Ю. В. Гутарева. — Б.м., 2019 — укp.

Об'єкт – процес комерціалізації інноваційного продукту виробничого підприємства в умовах глобалізації; мета – розробка та обґрунтування теоретичних положень, методичних підходів і рекомендацій щодо управління процесом комерціалізації інноваційного продукту виробничого підприємства в умовах глобалізації; методи – систематизація та емпіричні дослідження, класифікаційно-аналітичний, економіко-статистичний та порівняльний аналіз, інструментів аналізу Microsoft Excel, монографічний, аналогове моделювання, економіко-математичне моделювання, логічний; новизна – полягає в розробленні теоретико-методичних основ та рекомендацій щодо циклової реалізації процесу комерціалізації інноваційного продукту виробничого підприємства за стадіями інноваційного процесу в умовах глобалізації; результати – науково обґрунтовані та методично завершені рекомендації стосовно циклової реалізації процесу комерціалізації інноваційного продукту виробничого підприємства за стадіями інноваційного процесу; впроваджено – ТОВ «С-інжиніринг» (довідка № 17/1 від 17.04.2018 р.), ТОВ «ВКФ «Олимп-круг» (довідка № 1/17 від 17.05.2018 р.), ТОВ «Ел-Ітекс» (довідка № 19-1 від 19.09.2018 р.), ПАТ «Одескабель» (довідка № 118 від 18.07.2018 р.), ТОВ «Елмар» (довідка № 11 від 12.11.2018 р.), ТОВ «Інвестиційно-промислова група «Майстер» (довідка № 79 від 17.10.2018 р.), ТОВ «Одєтекс» (довідка № 33 від 15.03.2018 р.), ТОВ «Поліпласт» (довідка № 3 від 15.08.2018 р.), в навчальному процесі Одеського національного політехнічного університету МОН України (акт впровадження № 3078/81-06 від 19.12.2016 р.).^UObject - the process of commercialization of an innovative product of a manufacturing enterprise in the conditions of globalization; purpose - development and substantiation of theoretical provisions, methodological approaches and recommendations for managing the process of commercialization of an innovative product of a manufacturing enterprise in the context of globalization; methods - systematization and empirical research, classification-analytical, economic-statistical and comparative analysis, Microsoft Excel analysis tools, monographic, analog modeling, economic-mathematical modeling, logical; novelty - consists in the development of theoretical and methodological bases and recommendations for the cycle implementation of the process of commercialization of an innovative product of a manufacturing enterprise by stages of the innovation process in the context of globalization; results - scientifically substantiated and methodologically completed recommendations regarding the cycle implementation of the process of commercialization of an innovative product of a production enterprise at the stages of the innovation process; implemented - LLC "S-engineering" (certificate number 17/1 dated 17.04.2018), LLC "VKF" "Olymp-circle" (certificate number 1/17 dated 17.05.2018), LLC "El-Itex"(certificate number 19-1 dated September 19, 2018), PJSC "Odeskabel" (certificate number 118 dated July 18, 2018), LLC "Elmar" (certificate number 11 dated November 12, 2018), LLC "Investment and Industrial group" "Master" (certificate number 79 dated 17.10.2018), LLC "Odyeteks" (certificate number 33 dated 15.03.2018), LLC "Polyplast" (certificate number 3 dated 15.08.2018), In the educational process of the Odessa National Polytechnic University of the Ministry of Education and Science of Ukraine (Act of implementation dated December 19, 2016).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Аннаєв Б. С. 
Наукові засади формування інноваційного потенціалу виробничого підприємства в економіці знань / Б. С. Аннаєв. — Б.м., 2019 — укp.

Об'єкт – процес формування інноваційного потенціалу виробничого підприємства в умовах економіки знань; мета – розробка та обґрунтуванні теоретичних положень, методичних підходів і рекомендацій щодо перманентного формування інноваційного потенціалу виробничого підприємства в умовах економіки знань; методи – діалектичний пізнання та спостереження; морфологічний, узагальнення, систематизації, системного підходу, декомпозиції націленого пошуку, структурно-семантичного перетворення, економіко-статистичного та динамічного аналізу, анкетування та емпіричного дослідження, графічний, порівняльного аналізу структурно-логічного моделювання, логічний новизна – полягає в розробці теоретико-методичного підґрунтя та рекомендацій щодо перманентного формування інноваційного потенціалу виробничого підприємства; результати – науково обґрунтовані та методично завершені рекомендацій стосовно формування інноваційного потенціалу виробничого підприємства; впроваджено – ТОВ «С-Інжиніринг» (довідка № 03/17-04 від 17.04.2018 р.), ТОВ «Поліпласт» (довідка № 21/02 від 21.02.2018 р.), ТОВ «Одеспромпак» (довідка №1/15 від 15.03.2018 р.)., в навчальному процесі Одеського національного політехнічного університету МОН України (акт впровадження від 20.04.2018 р.).^UObject – process of formation of innovative potential of a production enterprise in the conditions of knowledge economy; the purpose is to develop and substantiate the theoretical positions, methodological approaches and recommendations for the permanent formation of the innovative potential of the manufacturing enterprise in the conditions of the knowledge economy; methods – dialectical knowledge and observation; morphological, generalization, systematization, systematic approach, decomposition of the target search, structural-semantic transformation, economic-statistical and dynamic analysis, questioning and empirical research, graphical, comparative analysis of structural-logical modeling, logical novelty – is to develop a theoretical and methodological basis and recommendations on the permanent formation of the innovative potential of a production enterprise; results – scientifically substantiated and methodically completed recommendations regarding the formation of innovative potential of a production enterprise;implemented – LLC "S-Engineering" (certificate number 03 / 17-04 dated April 17, 2018), LLC "Polyplast" (certificate number 21/02 of 21.02.2018), LLC "Odespromak" (certificate number 1/15 of March 15, 2018), In the educational process of the Odessa National Polytechnic University of the Ministry of Education and Science of Ukraine (Act of Implementation dated April 20, 2018).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Ковтуненко Ю. В. 
Теоретико-методологічні засади диверсифікації інноваційного розвитку бізнес-структур в умовах інтелектуалізації економіки / Ю. В. Ковтуненко. — Б.м., 2020 — укp.

Об'єкт – процес диверсифікації інноваційного розвитку бізнес-структур; мета – розроблення теоретико-методологічного базису та методичних положень і рекомендацій щодо диверсифікації інноваційного розвитку бізнес-структур в умовах інтелектуалізації економіки; методи – систематизації, морфологічного аналізу, класифікаційно-аналітичний, економіко-статистичного та порівняльного аналізу, синтезу, інструментів аналізу Microsoft Excel, графічний, метод експертних оцінок, монографічний, емпіричного дослідження, аналогового моделювання, економіко-математичного прогнозування, логічний; новизна – полягає в розробці та науковому обґрунтуванні теоретико-методологічного базису та методичних положень і рекомендацій щодо системної мультивекторної диверсифікації інноваційного розвитку бізнес-структур в умовах інтелектуалізації економіки; результати – науково-обґрунтованих і методично-завершених рекомендацій стосовно системної мультивекторної диверсифікації інноваційного розвитку бізнес-структур. Результати роботи і рекомендації передано до впровадження Директорату інновацій та трансферу технологій МОН України (лист No 2281/01-07 від 28.12.2018 р.), впроваджено: ТОВ «С-інжиніринг» (довідка No 1-11 від 19.11.2019 р.), ТОВ «ВКФ «Олимп-круг» (довідка No 2/11 від 05.11.2019 р.), ТОВ «Ел-Ітекс» (довідка No 1/11 від 26.11.2019 р.), ПАТ «Одескабель» (довідка No 104/1 від 17.10.2019 р.), ТОВ «Елмар Сервіс Груп» (довідка No 2/11 від 26.11.2019 р.), ТОВ «Інвестиційно-промислова група «Майстер» (довідка No 3 від 20.11.2019 р.), ТОВ «Одєтекс» (довідка No 3-10 від 16.10.2019 р.), ТОВ«Поліпласт» (довідка No 1 від 20.11.2019 р.), ТОВ «НАВЕК» (довідка No 1/23 від 23.10.2019 р.).; результати дисертаційного дослідження використані в навчальному процесі Одеського національного політехнічного університету МОН України у дипломному проектуванні, при підготовці дисциплін: «Бізнес-планування», «Аналіз господарської діяльності», «Теорія економічного аналізу», «Організація підприємницької діяльності у виробничої сфері», «Економіка і організація виробництва», «Управління проектами», «Економіка галузі» (довідка про впровадження No 3102/05-06 від 05.11.2019 р.).^UObject – the process of diversification of innovative development of business structures; purpose – development of theoretical and methodological basis and methodical provisions and recommendations on diversification of innovative development of business structures in the conditions of intellectualization of economy; methods - systematization, morphological analysis, classification-analytical, economic-statistical and comparative analysis, synthesis, Microsoft Excel analysis tools, graphical, method of expert evaluations, monographic, empirical research, analog modeling, economic-mathematical forecasting, logical; novelty - is the development and scientific substantiation of the theoretical and methodological basis and methodological provisions and recommendations for systemic multi-vector diversification of innovative development of business structures in the context of intellectualization of the economy; results – scientifically substantiated and methodically completed recommendations on systemic multi-vector diversification of innovative development of business structures. The results of the work and recommendations were submitted for implementation to the Directorate of Innovations and Technology Transfer of the Ministry of Education and Science of Ukraine (letter No. 2281 / 01-07 dated December 28, 2018), implemented: C-Engineering LLC (reference No. 1-11 dated November 19, 2019), LLC VKF "Olympus-circle" (reference No. 2/11 dated November 5, 2019), LLC "El-Itex" (reference No. 1/11 dated November 26, 2019), PJSC "Odeskabel" (reference No. 104/1 of October 17, 2019), Elmar Service Group LLC (reference No. 2/11 of November 26, 2019), Master Investment and Industrial Group LLC (reference No. 3 of November 20, 2019), Odettex LLC (reference No. 3-10 dated October 16, 2019), LLC "Polyplast" (certificate No. 1 of November 20, 2019), LLC "NAVEK" (certificate No. 1/23 of October 23, 2019); the results of the dissertation research were used in the educational process of Odessa National Polytechnic University of the Ministry of Education and Science of Ukraine in diploma design, in the preparation of disciplines: "Business Planning", "Business Analysis", "Theory of Economic Analysis", "Organization of entrepreneurial activity in the production sphere", "Economics and organization of production", "Project management", "Economics of the industry" (implementation certificate No. 3102 / 05-06 of November 5, 2019).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Скрипник Н. А. 
Управління кадровим потенціалом стійкого інноваційного розвитку підприємства / Н. А. Скрипник. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єкт – процес управління кадровим потенціалом стійкого інноваційного розвитку підприємства; мета – розроблення та обґрунтування теоретичних положень, методичних підходів і рекомендацій щодо управління кадровим потенціалом стійкого інноваційного розвитку підприємства; методи – узагальнення; абстрагування та конкретизації, системний та ситуаційний підходи, індукції, дедукції, аналізу та синтезу, класифікаційно-аналітичний, економіко-статистичний та порівняльний аналіз, інструменти аналізу Microsoft Excel, аналогового моделювання, системного підходу і апарату системотехніки, теоріі множин та теоріі графів; новизна – полягає в розробці теоретико-методичних основ та рекомендацій щодо мультисистемного дворівневого полівекторного адаптивного управління кадровим потенціалом стійкого інноваційного розвитку підприємства; результати –науково-обґрунтовані і методично-завершені рекомендаціі стосовно мультисистемного дворівневого полівекторного адаптивного управління кадровим потенціалом стійкого інноваційного розвитку підприємства; впроваджено – ТОВ «Стар-Тайм» (довідка № 20/3 від 20.03.2020 р.), ТОВ «Андреал» (довідка № 9 від 27.02.2020 р.), ТОВ «Навек» (довідка № 17/1 від 24.03.2020 р.), ПАТ «Одескабель» (довідка № 23/1 від 12.05.2020 р.), ТОВ «Елмар сервіс груп» (довідка № 11 від 12.02.2020 р.), ТОВ «Митридат» (довідка № 2 від 05.03.2020 р.), ТОВ «Одєтекс» (довідка № 11-з від 17.04.2020 р.) у навчальному процесі Одеського національного політехнічного університету МОН України (довідка про впровадження № 3104/05-06 від 12.12.2019 р.).^UThe object - the process of managing human resources for sustainable innovative development of the enterprise; the purpose - development and substantiation of theoretical provisions, methodical approaches, and recommendations on the management of personnel potential of sustainable innovative development of the enterprise; methods - generalization; abstraction and concretization, system and situational approaches, induction, deduction, analysis, and synthesis, classification-analytical, economic-statistical and comparative analysis, Microsoft Excel analysis tools, analog modeling, system approach and system engineering, set theory and graph theory; the novelty - development of theoretical and methodological foundations and recommendations for multisystem two-level multi-vector adaptive management of human resources for sustainable innovative development of the enterprise; results - scientifically-substantiated and methodically-completed recommendations concerning multisystem two-level multi vector adaptive management of personnel potential of sustainable innovative development of the enterprise; introduced - LLC "Star-Time" (certificate № 20/3 dated 20.03.2020), LLC "Andreal" (certificate № 9 dated 27.02.2020), LLC "Forever" (certificate № 17/1 dated 24.03 .2020), PJSC “Odeskabel” (certificate № 23/1 dated 12.05.2020), LLC “Elmar Service Group” (certificate № 11 dated 12.02.2020), LLC “Mitridat” (certificate № 2 dated 05.03.2020), LLC "Odetex" (certificate № 11-c dated 17.04.2020) into the educational process of Odessa National Polytechnic University of the Ministry of Education and Science of Ukraine (act of implementation № 3104 / 05-06 dated 12.12.2019).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Му Ц. .. 
Інноваційно-інформаційна основа стратегії управління промисловим підприємством в економіці знань. / Ц. .. Му. — Б.м., 2021 — укp.

Наукова новизна одержаних результатів полягає у розв'язанні важливого наукового завдання щодо поглиблення теоретичних і розроблення та обґрунтування теоретико-методичних засад інноваційно-інформаційної основи стратегії управління промисловим підприємством в економіці знань.В першому розділі висвітлено характеристику стратегій розвитку промислового підприємства відповідно до ознак змісту, функцій, ієрархічності структури та знаннєвої основи. Відображено понятійний апарат і проблематику розробки стратегії управління промисловим підприємством при становленні економіки знань. Обґрунтовано вплив зміни інноваційно-інформаційної основи, а саме принципів Індустрії 4.0 (операційна сумісність, віртуалізація, децентралізація, управління в реальному часі, сервісна орієнтація, модульність), що доповнено принципами системності, гнучкості, комплексності, самовідтворюваності, екологічної та соціальної відповідальності, економічної ефективності.В другому розділі досліджено стан, основні закономірності та сучасні аспекти розвитку промислових підприємств і закладів вищої освіти України та Китаю, що стало підґрунтям висвітлення можливостей їх потенційного стратегічного бізнес-партнерства через оцінювання інноваційної спрямованості їх стратегій розвитку. Доповнено класифікацію чинників, які впливають на розвиток промислового підприємства, та класифікацію потенційних стратегічних бізнес-партнерів такими ознаками: наслідки розвитку інформаційно-комп'ютерних технологій (електронні гроші підприємств); інноваційна спрямованість стратегічних інтересів; зміни бізнес-партнерства під впливом інформатизації, інноватизації, інтелектуалізації виробництва та управління; інноваційно-інформаційну спроможність партнерів з сектора освіти і науки. Обґрунтовано інноваційну спрямованість стратегічних інтересів потенційних стратегічних бізнес-партнерів промислових підприємств в секторі освіти і науки за рахунок узагальнення характеристики їх інноваційної діяльності. Запропоновано методичні основи і модель відповідної оцінки.В третьому розділі запропоновано концептуальні засади інтегративного управління підприємством за рахунок стратегії бізнес-партнерства за предметним, ієрархічним та функціональним напрямами, а також основних вимог і умов формування його стратегії розвитку та інноваційно-інформаційної основи в економіці знань на основі бізнес-партнерства за інтегративним підходом.Запропоновано рекомендації та модель, що визначає стратегічні позиції закладу вищої освіти за рахунок оцінки його інноваційної активності, інноваційної спрямованості стратегічних інтересів і потенціалу забезпечення інноваційного розвитку виробництва, спроможності створити інтегровану інноваційно-інформаційну основу бізнес-партнерства. Розроблено модель і методику узгодження інноваційно-інформаційної основи стратегій розвитку промислового підприємства та ЗВО-партнера, в основі якої відображено чотири можливих стани узгодження їх взаємодії: абсолютний (повна узгодженість), задовільний (часткова узгодженість по основним критеріям), незадовільний (неузгодженість по деяким основним критеріїв) і критичний (принципова неможливість досягти узгодженості).^UThe scientific novelty of the obtained results lies in the solution of an important scientific problem of deepening the theoretical and development and substantiation of the theoretical and methodological foundations of the innovation and information basis of the strategy of industrial enterprise management in the knowledge economy.The first section covers the characteristics of industrial development strategies in accordance with the characteristics of content, functions, hierarchy of structure and knowledge base. The conceptual apparatus and problems of development of strategy of management of the industrial enterprise at formation of economy of knowledge are reflected. The impact of changing the innovation and information base, namely the principles of Industry 4.0 (interoperability, virtualization, decentralization, real-time management, service orientation, modularity), which is supplemented by the principles of systemic, flexibility, complexity, self-reproduction, environmental and social responsibility, economic and social responsibility.The second section examines the state, basic patterns and current aspects of development of industrial enterprises and higher education institutions of Ukraine and China, which became the basis for highlighting the potential of their potential strategic business partnership by assessing the innovative orientation of their development strategies.The classification of factors influencing the development of an industrial enterprise and the classification of potential strategic business partners are supplemented by the following features: consequences of the development of information and computer technologies (electronic money of enterprises); innovative orientation of strategic interests; changes in business partnerships under the influence of informatization, innovation, intellectualization of production and management; innovation and information capacity of partners from the education and science sector.The innovative orientation of strategic interests of potential strategic business partners of industrial enterprises in the sector of education and science is substantiated by generalization of the characteristic of their innovative activity. Methodical bases and model of the corresponding estimation are offered.The third section offers conceptual principles of integrative enterprise management through business partnership strategy in subject, hierarchical and functional areas, as well as the basic requirements and conditions of its development strategy and innovation and information base in the knowledge economy based on business partnership in an integrative approach.Recommendations and a model that defines the strategic position of a higher education institution by assessing its innovative activity, innovative orientation of strategic interests and potential for innovative production development, the ability to create an integrated innovation and information base of business partnerships.A model and method of coordination of innovation and information base of development strategies of industrial enterprise and free partner are developed, based on which four possible states of coordination of their interaction are reflected: absolute (full agreement), satisfactory (partial agreement on main criteria), unsatisfactory criteria) and critical (fundamental inability to achieve consistency).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Пар’єва О. О. 
Інформаційно-аналітична складова стратегічного управління інноваційним розвитком підприємства на засадах конкурентної розвідки. / О. О. Пар’єва. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єкт – процес стратегічного управління інноваційним розвитком підприємства в частині інформаційно-аналітичного забезпечення на засадах конкурентної розвідки; мета – в розробленні та обґрунтуванні теоретичних положень, методичних підходів і рекомендацій щодо стратегічного управління інноваційним розвитком підприємства на засадах конкурентної розвідки в частині інформаційно-аналітичного забезпечення; методи – узагальнення, систематизації, емпіричного дослідження, системного та логічного підходу, індукції, дедукції, аналізу та синтезу, класифікаційно-аналітичний, економіко-статистичного, факторного та порівняльного аналізів, інструментів аналізу Microsoft Excel, графічний, декомпозиції та аналогового моделювання; новизна – полягає в розробленні теоретико-методичних основ та рекомендацій щодо системного конкуренто-орієнтованого стратегічного управління інноваційним розвитком підприємства; результати – методично завершені рекомендації щодо системного конкуренто-орієнтованого стратегічного управління інноваційним розвитком підприємства; впроваджено – ТОВ Поліпласт (довідка № 1/3 від 11.09.2020 р.), ТОВ «Андреал» (довідка № 7 від 14.10.2020 р.), ТОВ «Навек» (довідка № 2 від 08.10.2020 р.), ТОВ «Елмар сервіс груп» (довідка № 15/1 від 15.09.2020 р.), ТОВ «Митридат» (довідка № 2-і від 28.10.2020 р.), ТОВ «Одєтекс» (довідка №1 від 18.08.2020 р.); в навчальному процесі Одеського національного політехнічного університету МОН України у дипломному проектуванні, при підготовці дисциплін «Управління інноваціями», «Інноваційний розвиток», «Управлінський облік, бюджетування» (довідка про впровадження № 2454/67-07 від 28.12.2020 р.).^UObject - the process of strategic management of innovative development of the enterprise in terms of information and analytical support on the basis of competitive intelligence; goal - in the development andsubstantiation of theoretical provisions, methodological approaches and recommendations for strategic management of innovative development of the enterprise on the basis of competitive intelligence in terms of information and analytical support; methods - generalization, systematization, empirical research, system and logical approach, induction, deduction, analysis and synthesis, classification-analytical, economic-statistical, factor and comparative analysis, Microsoft Excel analysis tools, graphical, decomposition and analog modeling; novelty - is to develop theoretical and methodological foundations and recommendations for systemic competitive-oriented strategic management of innovative development of the enterprise; results - methodologically completed recommendations for systemic competitive-oriented strategic management of innovative development of the enterprise; introduced - LLC Polyplast (reference № 1/3 from 11.09.2020), LLC "Andreal" (reference № 7 from 14.10.2020), LLC "Forever" (reference № 2 from 08.10.2020), LLC "Elmar Service Group" (reference № 15/1 from 15.09.2020), LLC "Mitridat" (reference № 2nd from 28.10.2020), LLC "Odatex" (reference №1 from 18.08.2020 p.); in the educational process of Odessa National Polytechnic University of the Ministry of Education and Science of Ukraine in diploma design, in the preparation of disciplines "Innovation Management", "Innovation Development", "Management Accounting, Budgeting" (certificate of implementation № 2454 / 67-07 from 28.12.2020).


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Березнюк І. В. 
Ендоскопічна та мікрохірургічна діагностика та лікування хронічного холестеатомного середнього отиту у дітей / І. В. Березнюк. — Б.м., 2023 — укp.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського