Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Реферативна база даних (358)Книжкові видання та компакт-диски (245)Журнали та продовжувані видання (48)
Пошуковий запит: (<.>A=КОЖУШК$<.>+<.>A=ВИТАЛИ$<.>+<.>A=ПЕТРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Представлено документи з 1 до 13

      
1.

Петрович Р.Й. 
Агрегативно-ітеративні алгоритми для лінійних рівнянь з обмеженими операторами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.07 / Р.Й. Петрович ; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. — Л., 1999. — 19 с. — укp.

В дисертації побудовані і досліджені ітераційні алгоритми для лінійних рівнянь в скінченновимірному і банаховому просторах, названі багатократними агрегативно-ітеративними алгоритмами. Запропоновані агрегативно-ітеративні аналоги деяких числових методів, зокрема методу послідовної верхньої релаксації, методу найшвидшого спуску, чебишовського ітераційного методу, методу простих ітерацій. Отримані умови збіжності і оцінки похибок досліджених методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В192.161.1,022

Рубрики:

      
2.

Петрович 
Історична топографія міста Володимира X - XVIII ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / В.В. Петрович ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено історичну топографію одного з найдавніших і найбільших міст Волині - Володимира Х - ХVIII ст. На основі проаналізованих матеріалів з'ясовано основні етапи розвитку міста, наведено характеристику оборонних укріплень та цитаделей, окремих соціально-топографічних частин міста та пам'яток культової архітектури. Висвітлено деякі питання історичної демографії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ВОЛ)4-22 Володимир +
Шифр НБУВ: РА326540

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Петрович В.В. 
Корекція сагітального профілю постави дітей молодшого шкільного віку засобами фітбол-гімнастики: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / В.В. Петрович ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2010. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено програму корекції сагітального профілю постави дітей молодшого шкільного віку засобами фітбол-гімнастики, специфічними ознаками якої є організація корекційних заходів з урахуванням особливостей функціональних порушень опорно-рухового апарату та рухової сфери молодших школярів і послідовність вирішення завдань фізичного удосконалення. Уточнено наукові уявлення про особливості формування сагітального профілю постави тіла дітей молодшого шкільного віку. Вперше визначено показники гоніометрії тіла дітей молодшого шкільного віку, що мають порушення постави, які дозволяють за допомогою фізичних вправ різної біомеханічної спрямованості вибірково впливати на порушення просторової організації біоланок тіла школярів. Розроблено спеціальні нормативні шкали оцінювання для контролю й оцінювання процесу формування сагітального профілю постави школярів. Проведено дослідження фізичного розвитку та моторики дітей молодшого шкільного віку Волині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.491 + Ч516.517 +
Шифр НБУВ: РА370003 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кожушко Д. Г. 
Методи та апаратні засоби нанесення текстур для синтезу зображень зворотним трасуванням у системах візуалізації: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / Д. Г. Кожушко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Вперше запропоновано метод анізотропної фільтрації в площині текстури для задач синтезу зображень зворотним трасуванням. Метод передбачає виконання анізотропної фільтрації в площині текстури. Вперше надано методи упаковки векторних текстур простих нерівномірних і з довільними лініями розділу. Основною особливістю методів є те, що вхідні дані векторної форми надання перетворюються до деревоподібної структури й орієнтовані на даний у роботі метод анізотропної фільтрації. Запропоновано метод швидких обчислень зваженого кольору проекції пікселя для задач анізотропної фільтрації текстур, який передбачає виконання у препроцесорному часі значної кількості складних обчислень щодо розрахунку зваженого на відповідну вагову функцію кольору. Вдосконалено метод адаптивного трасування променів для задач усунення крайового аліасинга. Введено критерій вибору кількості рівнів розбивки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-01
Шифр НБУВ: РА381071 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
5.

Кожушко В.П. 
Моделювання споруд на автомобільних дорогах для оцінки їх напружено-деформованого стану: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / В.П. Кожушко ; Харк. нац. автомоб.-дорож. ун-т. — Х., 2007. — 30 с. — укp.

Розроблено розрахункові моделі конструкцій, що контактують та не контактують з грунтом з урахуванням особливостей деформування матеріалу, повзучості, реологічних процесів, що відбуваються у грунті, здійснено експериментальну перевірку теоретичних положень. Розроблено комбіновані моделі грунту у вигляді вінклерівського шару на лінійно-деформівній півплощині й на лінійно-деформівній чвертьплощині. Проаналізовано роботу різних тунельних обробок прямокутного обрису з урахуванням їх взаємодії з грунтом. Запропоновано метод розрахунку довгих смуг і балок (півнескінченних, нескінченних, шарнірно-з'єднаних і ступінчатих) на грунтовій основі. Розроблено метод розрахунку жорстких і гнучких підпірних стінок. Показано можливість використання методу розрахунку смуг на пружній вінклерівській основі для розрахунку огорожі на мостах і дорогах, прогінних будов і плит перекриттів. Запропоновано метод розрахунку фундаментів на просадочних і набухаючих грунтах, зокрема з урахуванням реологічних процесів. Проаналізовано роботу балкових, плитних, плитно-ребристих і ребристих прогінних будов мостів за різних дефектів будівництва або експлуатації. Розроблено метод розрахунку тонких пластин без ребер або підкріплених ребрами за різних граничних умов. Створено метод розрахунку смуг з урахуванням нелінійності роботи залізобетону та прогінних будов з урахуванням повзучості. Показано можливість використання усереднених схем для розрахунку нерегулярних прогінних будов. Запропоновано методику розрахунку дерев'яних прогінних будов і ортотропного настилу металевих прогінних будов. Складено програми розрахунку прогінних будов і фундаментів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.03-022.8 + Н581.131 + Н5-028 +
Шифр НБУВ: РА348859

Рубрики:

      
6.

Кожушкін М.Е. 
Організаційний механізм формування витрат і управління ціноутворенням при виробництві трубної продукції з нержавіючих марок сталі: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / М.Е. Кожушкін ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2009. — 22 с. — укp.

Розроблено практичні рекомендації щодо вибору трубним підприємством дієвого механізму формування витрат і управління ціноутворенням. Досліджено існуючі теоретичні підходи та методики ціноутворення з урахуванням технологічної специфіки трубного виробництва. Визначено основні складові компонентної моделі формування контрактної ціни на трубну продукцію. Обгрунтовано потенційні можливості підприємства для коригування ціни пропозиції. Удосконалено систему розрахунку собівартості трубної продукції шляхом використання поопераційного обліку виробничих витрат. Запропоновано інноваційний підхід до моделювання ціни трубної продукції, який базується на аналізі прибутковості кожного замовлення та збалансуванні вимог споживача та потреб виробника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.551.53-861-21 +
Шифр НБУВ: РА367956

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Кожушко Р.Ю. 
Розробка одягу для захисту від радіоактивного забруднення: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.19 / Р.Ю. Кожушко ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Створено одяг для захисту від радіоактивного забруднення фільтрувального й ізолювального типів з покращаними показниками якості. Розглянуто актуальність проблеми створення одягу для захисту від радіоактивного забруднення. Наведено класифікацію небезпечних і шкідливих чинників середовища, засобів індивідуального захисту та матеріалів для виготовлення одягу, призначеного для використання за умов радіоактивного забруднення. Запропоновано формулу для розрахунку й експериментально визначено коефіцієнт послаблення gamma-еквівалент випромінювання захисним шаром плівкових полімерних матеріалів. Досліджено пропускну здатність матеріалів до дії радіоактивних ізотопів. Визначено технічні вимоги, номенклатуру та значення показників якості одягу для захисту від радіоактивного забруднення. Запропоновано принципи побудови багатошарового пакету матеріалів одягу для захисту від радіоактивного забруднення, який складається з окремих виробів, які забезпечують захист людини за різних умов. Проведено планування експерименту. Розраховано математичні залежності та раціональні параметри жорсткості та розривального зусилля нитково-зварювальних швів одягу для захисту від радіоактивного забруднення ізолювального типу від тиску та часу обробки. Розроблено художньо-конструкторські рішення, технологію виготовлення. Затверджено технічні умови та впроваджено комплекти фільтрувального й ізолювального типів у виробництво на базі НВП "Ікар" (Київ) та в експлуатацію підрозділів Міністерства оборони України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.н605.3 + М417.1 +
Шифр НБУВ: РА365002

Рубрики:

      
8.

Кожушко С.І. 
Становлення, сучасний стан та перспективи розвитку законодавства про дисципліну праці в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / С.І. Кожушко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено законодавство стосовно дисципліни праці. Розглянуто його становлення та розвиток. Визначено періодизацію етапів формування законодавства про дисципліну праці. Досліжено категорію "дисципліна праці", з'ясовано особливості службової дисципліни як виду дисципліни праці. Розглянуто теоретичний аспект розвитку законодавства у даній частині. Проаналізовано систему законодавства про дисципліну праці та класифікацію правових норм, що утворюють цю систему. Розглянуто правовий механізм реалізації законодавства щодо даного питання. Надано характеристику заохочення та дисциплінарної відповідальності працівників. Визначено основні тенденції розвитку та вдосконалення законодавства. Сформульовано пропозиції з метою вдосконалення Кодексу законів про працю, проекту трудового кодексу, законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють дисципліну праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)25 +
Шифр НБУВ: РА349294

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Петрович С. Д. 
Формування професійної компетентності у майбутніх фахівців з обчислювальної техніки в процесі вивчення спеціальних дисциплін в технічних коледжах: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / С. Д. Петрович ; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М. Коцюбинського. — Вінниця, 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Розроблено й обгрунтовано організаційно-педагогічні умови підвищення професійної компетентності майбутніх фахівців з обчислювальної техніки. Побудовано модель формування такої компетентності у процесі вивчення спеціальних дисциплін у технічних коледжах засобами інформаційно-комунікаційних технологій. Визначено компоненти, критерії та рівні сформованості професійної компетентності майбутніх фахівців з обчислювальної техніки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970 р(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА385046 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кожушко А. П. 
Динамічний аналіз та методи поліпшення плавності ходу колісного трактора при транспортуванні рідких вантажів / А. П. Кожушко. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертацію присвячено розв'язанню науково-прикладної проблеми по-ліпшення показників плавності ходу та динамічної навантаженості на ходову систему колісних тракторів при транспортуванні рідини в цистернах сільськогосподарського призначення за рахунок визначення раціональних схем та параметрів конструкції МТА для зменшення негативного впливу низькочастотних коливань поверхневого шару рідини у цистерні. Проаналізовано умови, які впливають на динамічну складову руху колісних тракторів при транспортуванні рідини в цистернах сільськогосподарського призначення. Розглянуто принципи врахування руху вільної поверхні рідини в замкнутій ємності. Виконано аналіз коливальних процесів складної механічної системи «трактор – цистерна». Окреслена методологія нового підходу з визначення коливального руху рідини в замкнутій ємності з вільною поверхнею. Виконано динамічний аналіз прямолінійного руху колісного трактора з цистерною на транспортних роботах. Виокремлено спектральні явища, які розширюють теорію коливань. Оцінено вплив кінематичного та силового збурення на систему «трактор – цистерна», зокрема висвітлено умови виникнення параметричного резонансу.^UThe thesis is devoted to solving a scientific and applied problem to improve the dynamic properties of the movement of tractors when transporting liquid in agricultural tanks by determining rational schemes and design parameters of the MTA to reduce the negative effect of low-frequency oscillations of the surface layer of the liquid in the tank on the smoothness of the tractor.The conditions that affect the dynamic component of the movement of tractors when transporting liquid in agricultural tanks are analyzed. The principles of taking into account the motion of the free surface of a liquid in a closed container are considered. The analysis of oscillatory processes of a complex mechanical system "tractor - tank" is carried out. The outlined methodology of a new approach for determining the oscillatory motion of a liquid in a closed container with a free surface. A dynamic analysis of the rectilinear movement of a wheeled tractor with a tank car during transport operations is carried out The spectral phenomena that extend the theory of oscillations are highlighted. The influence of the kinematic and power disturbance on the "tractor - tank" system is estimated, in particular, the con-ditions for the occurrence of parametric resonance are highlighted.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Дербак О. А. 
Підготовка майбутніх бакалаврів з туризму до професійної взаємодії засобами проєктних технологій / О. А. Дербак. — Б.м., 2021 — укp.

У дисертації наведено теоретичне обґрунтування і вирішення актуального науково-прикладного завдання щодо підготовки майбутніх бакалаврів з туризму до професійної взаємодії засобами проєктних технологій.Досліджено теоретичні засади підготовки майбутніх бакалаврів з туризму до професійної взаємодії засобами проєктних технологій та обґрунтовано сутність, структуру і критерії готовності майбутніх бакалаврів з туризму до професійної взаємодії. Визначено можливості проєктних технологій щодо підготовки майбутніх бакалаврів туризму до професійної взаємодії. Обґрунтовано, розроблено та експериментально перевірено педагогічні умови підготовки майбутніх бакалаврів з туризму до професійної взаємодії засобами проєктних технологій, а саме: поєднанням різних видів проєктів у процесі підготовки майбутніх бакалаврів з туризму; урахуванням доцільності їх використання; створенням атмосфери партнерської взаємодії викладачів і студентів в освітньому середовищі закладу вищої освіти на засадах проєктного підходу; організацією самостійної роботи майбутніх бакалаврів з туризму через міждисциплінарну проєктну діяльність. На основі узагальнення результатів експериментальної роботи, їх кількісного і якісного аналізу доведено ефективність впроваджених педагогічних умов підготовки майбутніх бакалаврів туризму до професійної взаємодії засобами проєктних технологій.^UThe dissertation outlines theoretical justification and the solution of applied task concerning the training of future bachelors in tourism to the professional interaction by using project technologies.The theoretical foundations of training future bachelors of tourism for professional interaction by using project technologies have been investigated.Theoretical bases of preparation of future bachelors in the field of tourism for professional interaction which are based on the state documents on formation of tourism in Ukraine, sociological, psychological-pedagogical, tourist literature on modern training of graduates in tourism. which outline: the basic requirements for specialists in this field; scientific works, which specify the main definitions of research, such as “tourism pedagogy”, “tourism”, “bachelor of tourism”, “training”, “preparation for professional interaction”, “readiness”, “readiness to interaction”; research that reveals the issues of preparing future bachelors in tourism for professional interaction as a prerequisite for their successful professional activity; scientific literature, which reveals the essence of the concepts of “interaction”, “professional interaction”; requirements for the subjects of interaction; scientific achievements of scientists, which substantiate the feasibility of project-based learning technologies to optimize the preparation of future bachelors in tourism for professional interaction.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Кожушко Ю. В. 
Перетворювачі електроенергії гібридних ємнісних накопичувачів для систем з імпульсним навантаженням / Ю. В. Кожушко. — Б.м., 2022 — укp.

Переважна більшість портативних пристроїв та систем має складний нелінійний характер енергоспоживання. Джерела живлення таких пристроїв, а системи накопичення енергії в Microgrid та вітровій і сонячній генерації електроенергії повинні забезпечувати середню та пікову потужність навантаження, а також, задані масо-габаритні показники та високі показники енергоефективності. Поширеним є використання різних типів акумуляторних в якості накопичувачів енергії для таких джерел живлення, оскільки вони характеризуються високою питомою щільністю енергії. Проте значний піковий струм навантаження, який перевищує номінальний струм АБ, може спричинити скорочення їхнього терміну експлуатації та погіршення їх енергетичних характеристик. Використання комбінацій накопичувача з високою щільністю потужності та накопичувача, що характеризується високою щільністю енергії може бути ефективним вирішенням проблеми портативного енергоживлення та зберігання енергії в системах Microgrid, сонячної та вітрової енергетики.Таким чином, застосування гібридних ємнісних накопичувачів енергії на основі акумуляторних батарей (АБ) та суперконденсаторів (СК) для систем автономного енергоживлення та портативних пристроїв, в останні роки, стає перспективним напрямом досліджень. Ще однією перспективною галуззю застосування накопичувачів типу АБ та СК є джерела живлення обладнання для контактного мікрозварювання, які також характеризується імпульсним споживанням струму високої амплітуди. Джерела живлення побудовані на основі топології з проміжним накопиченням енергії потребують накопичувачів, що одночасно характеризуються високою щільністю потужності та енергії. Для розподілу енергії між такими накопичувачами застосовуються додаткові кола перетворення електроенергії. В роботі розглянуто перетворювачі електроенергії гібридних ємнісних накопичувачів, що застосовуються в системах з імпульсним енергоспоживанням, на прикладі енергоспоживання для реалізації процесу контактного мікрозварювання.Наукова новизна одержаних результатів. Вдосконалено топологію гібридного ємнісного накопичувача енергії за рахунок використання перетворювача постійного струму, регулювальні характеристики якого дозволяють розширити функціональні можливості таких накопичувачів в системах з імпульсним споживанням струму навантаження. Вперше запропоновано математичну модель гібридного ємнісного накопичувача енергії з перетворювачем, який забезпечує розподіл енергії між ємнісними елементами, яка враховує паразитні параметри компонентів схеми перетворювача та дозволяє проаналізувати стійкість системи в визначеному діапазоні допустимих значень параметрів моделі. Вперше запропоновано спрощену математичну модель гібридного ємнісного накопичувача, яка за рахунок зменшення кількості реактивних компонентів топології дозволяє знизити порядок системи диференційних рівнянь і відповідно спростити аналіз системи. Вдосконалено методику синтезу регулятора, яка базується на методі Харитонова, що враховує розкид параметрів компонентів схеми перетворювача та дозволяє проаналізувати стійкість системи в визначеному діапазоні допустимих значень параметрів моделі. Запропоновано систему вирівнювання напруги комірок суперконденсаторного модулю гібридного ємнісного накопичувача, яка за допомогою перетворювача постійного струму дозволяє забезпечити необхідні значення точності вирівнювання напруги на комірках такого модулю за умов імпульсного споживання струму навантаження. Практичне значення. Теоретичні результати доведено до рівня практичного застосування. Розроблено та випробувано прототип перетворювача гібридного ємнісного накопичувача енергії. В результаті досліджень запропоновано схеми перетворювачів для розподілу енергії між ємнісними накопичувачами енергії, що дозволяє розширити функціональні можливості таких накопичувачів при імпульсному енергоспоживанні високої потужності. Розроблено мікропроцесорну систему керування перетворювачем гібридного ємнісного накопичувача, яка дозволяє забезпечити похибку регулювання напруги СК не гірше 5% та струму АБ на номінальному рівні з похибкою не гірше 15% під час процесу заряду СК та імпульсному споживанні стуму навантаження. Розроблено програмний код, який реалізує запропонований алгоритм керування перетворювачем гібридного ємнісного накопичувача.^UThe vast majority of portable devices and systems have complicated and nonlinear power consumption characteristics. The power supplies of these devices and systems, as well as the energy storage of the Microgrid and wind or solar power generation, have to provide average and peak load power, required weight and size, high energy efficiency. Various battery types are typically utilized in these power supply systems due to the high energy density of the cell. However, the high peak load current that is significantly greater than the nominal battery discharge current could lead to battery life cycle reducing and deteriorating cell characteristics. The hybridization of high power density storage and high energy density storage could be an effective solution to the problem of power supply portable devices and energy storage in Microgrid, solar and wind energy systems.Thus, the implementation of hybrid energy storage systems based on batteries and supercapacitors for self-contained power supplies and portable systems is becoming a new promising research field in recent years. Another perspective area of battery supercapacitor energy storage application could be power supplies of a micro resistance welding equipment, that also have pulsed power consumption. Energy storage that is simultaneously characterized by high power and energy density is required for micro resistance welding power supplies based on capacitive discharge topology. Auxiliary DC-DC power converters are used for energy distribution between battery and supercapacitor. This work focuses on the DC-DC converter of hybrid energy storage that is used in a system with pulsed current consumption on the example of welding current for micro resistance welding technology.Novelty of the obtained results. The topology of a battery supercapacitor energy storage has been improved by means of a DC-DC converter, which allows extending the functionality of such energy storage in systems with pulsed load current consumption. The mathematical model of a battery supercapacitor hybrid energy storage with a DC-DC converter that considers the components parasitic parameters and variations of the component parameters within the tolerance region has been proposed. The simplified mathematical model of the battery supercapacitor energy storage with DC-DC converter, that due to reducing the number of passive components of the topology allows reducing differential equations system order and simplifies the analysis of the system accordingly. The method of regulator synthesis based on Kharitonov's method, which considered the tolerance parameters of the components and allows to analyze the stability of the system in a certain range of allowable values of the model parameters has been improved. The voltage equalization system of the supercapacitor module cell of hybrid energy storage, that due to utilizing a DC converter allows providing the necessary values of the accuracy of cells voltage equalization of the module during pulse current consumption has been proposed.The practical importance. The theoretical results could be practically applicable. The proposed prototype of the hybrid energy storage system with a DC-DC converter is experimentally verified. As a result of the work, a schematic of the DC-DC converter that is applied for energy distribution between battery and supercapacitor is proposed. The DC-DC converter allows extending the functionality of such hybrid energy storages, which is used in systems with high current pulse load. A microprocessor control system of the DC-DC converter for hybrid energy storage is designed. The proposed control system allows ensuring the uncertainty of the supercapacitor voltage regulation is not worse than 5% and the battery discharges current regulation at the nominal value with uncertainty not greater than 15% during the supercapacitor charging process and consumption the pulse load current.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Кожушко С. О. 
Кримінологічні засади протидії злочинності в оборонно-промисловому комплексі України / С. О. Кожушко. — Б.м., 2022 — укp.

Дисертація присвячена комплексній кримінологічній характеристиці злочинності в оборонно-промисловому комплексі України, розробці заходів протидії її відтворенню. Доведено, що оборонно-промисловий комплекс України є простором поєднання особливих, зумовлених як галузевою специфікою, так і загальноекономічними, а також культурно-психологічними чинниками, явищ і процесів, структур і функцій, їх станів, проявленої в них соціальної діяльності, що можуть бути ідентифіковані як детермінанти злочинності, злочинність як така, а також як інструменти зниження інтенсивності відтворення кримінальних проявів. В результаті наданої структурно-функціональної характеристики оборонно-промислового комплексу останній визначений як ресурсне поле розгортання кримінальних практик у сфері економіки та як об'єкт деструктивного впливу, організованого іноземними суб'єктами.^UThe dissertation is devoted to the complex criminological characteristics of crimes in the defense-industrial complex of Ukraine, developing of prevention measures. It is proved that the defense-industrial complex of Ukraine is a space of combination of special, due to both industry specifics and general economic, as well as cultural and psychological factors, phenomena and processes, structures and functions, their states, social activities manifested in them, which can be identified as determinants of crime, criminality, also as tools to reduce the intensity of reproduction of crimes. As a result of the given structural and functional characteristics of the defense-industrial complex, the latter is defined as a resource field for the development of criminal practices in the economic sphere and as an object of destructive influence organized by foreign actors


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського