Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (143)Книжкові видання та компакт-диски (222)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>A=КОНОНЧУК$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИР$<.>+<.>A=ОСТАПОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Володимирець В.О. 
Антропічна трансформація видового складу флори осушених територій у зв'язку з процесами її синантропізації: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / В.О. Володимирець ; Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка НАН України. — К., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Проведено оцінку трансформації видового складу флори вищих судинних рослин на осушених і прилеглих до них територіях у зв'язку з процесами її синантропізації. Для осушувальних систем на території Волинського Полісся та Західного Лісостепу з'ясовано видовий склад синантропної флори, проведено його аналіз за окремими показниками. Одержано дані про поширення синантропних видів на осушеній та прилеглій територіях, установлено їх фітоцентотичну роль та екологічні особливості. Уперше для оцінки трансформації флори-ізоляту запропоновано кількісний показник - синантропність і методику його обчислення. Проаналізовано вплив на цей показник різних екологічних факторів, на підставі його значень виділено окремі рівні антропічної трансформації флори-ізоляту, розроблено їх характеристику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*852.121.4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА326874

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Остапович Г.М. 
Державний контроль на ринку цінних паперів України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.М. Остапович ; Ін-т законодавства Верх. Ради України. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження формування та функціонування механізму державного контролю на ринку цінних паперів України. Розкрито його правову природу, основні принципи, розроблено класифікацію за різними критеріями. Наведено характеристику системи органів, що здійснюють державний контроль на ринку цінних паперів України. Показано роль його учасників і саморегулювальних організацій у даному процесі. Проаналізовано методи та форми державного контролю на ринку цінних паперів. Розглянуто заходи впливу, які застосовують до порушників законодавства про цінні папери. Досліджено проблеми встановлення адміністративної відповідальності учасників ринку цінних паперів. На підставі вивчення чинного законодавства України розроблено конкретні пропозиції щодо його удосконалення, зокрема у сфері регулювання відносин державного контролю на вітчизняному ринку цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.263 + Х819(4УКР)129 + У9(4УКР)262.292-218 +
Шифр НБУВ: РА345000

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Конончук М.У. 
Діяльність Державної митниці Донбасу по зміцненню національного суверенітету України 1991 - 1997 рр. (на матеріалах Донецької і Луганської областей): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / М.У. Конончук ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 2000. — 19 с. — укp.

Вперше досліджено залежність реального зміцнення національного суверенітету від ефективної роботи митної служби. Висвітлено історію виникнення та розвитку української митниці. Визначено співвідношення ринкових реформ та митної справи у державному регулюванні зовнішньоекономічної діяльності. Розглянуто динаміку зовнішньоекономічної діяльності підприємств Донеччини та Луганщини, проблеми здійснення митного контролю за даною діяльністю в регіоні, а також шляхи та засоби боротьби митниць регіону із незаконним провозом товарів та контрабандою наркотиків і психотропних речовин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР55)112.038
Шифр НБУВ: РА308683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Конончук О. В. 
Організація системи економічної безпеки підприємств нафтогазового комплексу при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 21.04.02 / О. В. Конончук ; Ун-т економіки та права "КРОК". — К., 2010. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано методику формування організації системи економічної безпеки (ЕБ) суб'єктів господарської діяльності нафтогазового комплексу в процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності, наведено рекомендації щодо її вдосконалення. Проведено комплексний економічний аналіз стану та функціональний аналіз ЕБ підприємств нафтогазового комплексу, запропоновано методи дослідження стану ЕБ підприємств галузі. Увагу приділено оптимізації взаємодії органів державної влади та підприємства в системі ЕБ під час реалізації зовнішньоекономічної функції. Визначено шляхи вдосконалення діяльності служби ЕБ підприємства нафтогазового комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.652.1-995
Шифр НБУВ: РА378195 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Володимиренко 
Особливості росту та прогноз продуктивності штучних модальних ялинових деревостанів Українських Карпат: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.02 / Валентина Миколаївна Володимиренко ; Національний аграрний ун-т. — К., 2006. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.4(4УКР3)
Шифр НБУВ: РА346695

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Конончук М.В. 
Особливості функціонування природних монополій в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / М.В. Конончук ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2004. — 16 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність пошуку ефективної моделі господарювання природних монополій за сучасних умов розвитку економіки. Визначено критерії розподілу монополій на природні та штучні. Відокремлено ознаки природних монополій на специфічні та загальні, на базі яких уточнено визначення природних монополій. Удосконалено методику розрахунку чистих втрат суспільства від діяльності природних монополій. Розглянуто засоби державного регулювання цих підприємств та описано соціально-економічні наслідки такого регулювання для природних монополій і суспільства в цілому. Висвітлено особливості функціонування природних монополій за умов ринкової трансформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.5 +
Шифр НБУВ: РА334905

Рубрики:

      
7.

Конончук В.О. 
Пісенна творчість Анатолія Кос-Анатольського в контексті становлення розважальної музики Галичини: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.03 / В.О. Конончук ; Львів. держ. муз. акад. ім. М.В.Лисенка. — Л., 2006. — 15 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження основних характеристик розважальної творчості композитора А.Кос-Анатольського, його організаційної діяльності у контексті становлення та розвитку жанру, а також особистого внеску композитора до професіоналізації розважальної музики. Висвітлено роль композитора у аспекті міксування жанрів розважальної та "поважної" музики (зокрема театральної). Здійснено систематизацію етапів розвитку розважального жанру в Галичині. Визначено його вплив на формування музичної культури. Розглянуто певні аспекти творчості композиторів Б.Веселовського, С.Гумініловича, Г.Варса, які активно пропагували розважальну музику Галичини за межами України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ314.041-3(4УКР)6-81 Кос-Анатольський А. + Щ363(4УКР-9ГАЛ) +
Шифр НБУВ: РА349023

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Конончук М.В. 
Політична культура українського суспільства як чинник його демократизації: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / М.В. Конончук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні засади дослідження політичної культури. Досліджено існуючі концепції та виділено основні підходи щодо розуміння та використання поняття "політична культура". Показано, що політична культура населення України формувалась під впливом певних історичних й історично зумовлених ментальних факторів, особливе значення серед яких мали чинники - багатовікова бездержавність і розчленованість України. Досліджено сучасний стан політичної культури українського суспільства. Визначено, що політична культура українського суспільства належить до змішаних типів та поєднуює елементи патріархальної, підданської та активістської політичної культури. Показано, що в Україні має місце фрагментарна політична культура. Виявлено здобутки та проблеми демократизації українського суспільства та їх вплив на формування політичної культури, взаємопов'язаність і взаємозалежність цих процесів. Запропоновано підхід до визначення перспектив і напрямків формування зрілої політичної культури українського суспільства як чинника його демократизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф054 + Ф3(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА358912

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Конончук О.М. 
Стильова парадигма перської новелістики 20-40-х років ХХ ст.: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.04 / О.М. Конончук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т філології. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено стильову парадигму перської новелістики періоду її становлення й утвердження (1920 - 1930-ті рр.) та на етапі розквіту у 1940-х рр. Проаналізовано тексти провідних перських письменників, таких як Мірза алі Акбар-хан Дегхода (1879 - 1956), Мохаммад Алі Джамаль-заде (1892 - 1997), Сейд Мохаммад Багер Хеджазі (1901 - 1974), Садек Хедаят (1903 - 1951), Бозорг Аляві (1904 - 1997). Зроблено висновок, що традиція радянського літературознавства характеризувати перську новелістику 1920 - 1940-х рр. як прояв реалістичної поетики, а її здобутки оцінювати за критеріями художнього методу реалізму, зумовлена історичними обставинами та особливостями даної епохи. На підставі грунтовного вивчення творчості перських письменників розкрито стильове багатство новелістики, активне звернення митців до поетики модернізму, що ніяк не применшує художню цінність їх творів, а навпаки, збагачує образну та стильову палітру тестів, надає їм яскравості та самобутності. Відзначено, що іранське літературознавство не розмежовує новелу й оповідання, які визначаються єдиним терміном "дастан-е кутах". На підставі вивчення вітчизняного літературознавчого досвіду стильову парадигму малої прози розглянуто за жанровими різновидами - власне оповідання, новела, мініатюра, казка, новела-нарис. Зроблено висновок про новелістичну тенденцію або спрямованість твору, що реалізується засобами певного стилю за законами внутрішнього розвитку тексту. Вперше визначено стильові константи та домінанти перської новелістики 1920 - 1940-х рр., у даних творах виявлено широкий спектр різних естетичних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(5ІРН)-334 +
Шифр НБУВ: РА348005

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського