Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (91)Книжкові видання та компакт-диски (69)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=КРАСНЮК$<.>+<.>A=ТАТЬЯН$<.>+<.>A=ВИТАЛЬЕВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія: Транспорт   
1.

Краснюк А.В. 
Властивості і технологія полімерних карбамідних розчинів для ремонту транспортних споруд в зоні змінного рівня води: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / А.В. Краснюк ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 23 с. — укp.

Досліджено карбамідні полімеррозчини для відновлення та захисту бетону транспортних споруд у зоні змінного рівня води. Проаналізовано процеси порушення цілісності бетону і матеріалів для його відновлення. Розкрито закономірності структуроутворення полімеррозчинів. Оптимізовано реологічні та міцнісні властивості карбамідних полімеррозчинів. Встановлено фізичні, експлуатаційні та деформівні властивості карбамідних полімеррозчинів, необхідні для ремонту транспортних споруд у зоні змінного рівня води. Висвітлено зміни міцнісних і адгезійних характеристик полімеррозчинів за різних умов експлуатації, а також їх хімічну та біологічну стійкість. Рекомендовано рецептури полімеррозчинів на основі смоли КФ-МТ-15 з метою відновлення бетону в зоні змінного рівня води. Розроблено основні положення технології проведення ремонтно-відбудовних робіт способом торкретування. Наведено техніко-економічне обгрунтування застосування полімеррозчинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.252-083-3 + Н776.33-083-3
Шифр НБУВ: РА318026 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Татьяненко О.В. 
Клініко-функціональні критерії обмежень життєдіяльності при гіпертонічній хворобі II стадії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.В. Татьяненко ; Дніпропетр. держ. мед. акад., АМН України. Ін-т гастроентерології. — Д., 2005. — 23 с. — укp.

Проведено досліження обмежень життєдіяльності в аспекті вивчення проблеми удосконалення медико-соціальної експертизи за гіпертонічної хвороби (ГХ) II стадії. В результаті комплексного обстеження встановлено, що ГХ II стадії характеризується різноманітністю структурно-функціональних змін серцево-судинної системи, що свідчить про клінічну та патогенетичну гетерогенність проявів даної стадії захворювання й обумовлює диференційовані підходи щодо оцінки обмежень життєдіяльності. Уточнено патогенетичні взаємозв'язки, які відображають негативний вплив гіпертрофії лівого шлуночка (ГЛШ) на функціонування системи кровообігу у хворих на ГХ. Встановлено, що прогресування ГЛШ супроводжується розвитком автономної дисфункції серця, а у випадку формування даної патології за концентричним типом, у порівнянні з ексцентричним, відзначено вищі рівні артеріального тиску (АТ) за даними добового моніторування та вірогідне зниження часових показників варіабельності серцевого ритму (ВСР). Встановлено, що рівень реакції систолічного АТ на фізичне навантаження у хворих на ГХ поєднаний з рівнем систолічного АТ за даними добового моніторування АТ та зворотно пов'язаний зі статистичними та спектральними параметрами добової ВСР. Виявлено, що на формування обмежень життєдіяльності за ГХ II стадії впливають тривалість захворювання, ступінь і характер артеріальної гіпертензії, ступінь і геометричний тип ГЛШ, а також тип гемодинамічної реакції на фізичне навантаження. Розроблено диференційовані критерії функціонального стану серцевої діяльності, які рекомендовано використовувати під час проведення медико-соціальної експертизи для встановлення оцінки обмежень життєдіяльності хворих на ГХ II стадії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 +
Шифр НБУВ: РА336310

Рубрики:

      
3.

Краснюк М.Т. 
Моделювання та орієнтовані на знання засоби підпримки прийняття рішень в нафтогазовидобувному комплексі України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / М.Т. Краснюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано концепцію інформаційної системи української нафтогазової компанії. Одержано науково-обгрунтовані висновки щодо архітектури та характеристик орієнтованої на знання інтелектуальної системи підтримки прийняття рішень (СППР) нафтогазовидобувної компанії, спроектовано структуру сховища її даних. Розроблено АРМ-орієнтовану архітектуру, мережеве забезпечення, відповідне програмне та апаратне забезпечення, а також комплексну систему економіко-математичної підтримки прийняття рішень на макрорівні вітчизняної нафтогазовидобувної компанії за сучасних економічних умов: дістала подальший розвиток концепція економіко-математичного моделювання даної компанії як цілісної складної специфічної системи та досліджено кілька економіко-математичних моделей та показників, необхідних для прийняття управлінських рішень з економічних та виробничих питань нафтогазовидобувної компанії. Запропоновано схему ефективних процесів підтримки прийняття рішень стратегічного управління, створено відповідну базу правил та розроблено чотири функціональних блока економіко-математичних моделей та алгоритмів для управління комплексом бізнес-процесів нафтогазової компанії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.6-210.11
Шифр НБУВ: РА321386

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Краснюк Т.В. 
Оптимізація первинного захисту арматури залізобетонних конструкцій в агресивних газових середовищах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Т.В. Краснюк ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2001. — 23 с. — укp.

Викладено методику та наведено результати оптимального проектування огороджуючих залізобетонних конструкцій, що експлуатуються в агресивних газових середовищах, за критеріями надійності та довговічності з урахуванням кінетики корозії бетону. Спроектовано ремонтопридатні конструкції з величинами захисного шару, складом бетону та міжремонтним терміном служби, що забезпечують безвідмовну експлуатацію конструкції в агресивному газовому середовищі при регламентованому терміні служби та мінімальній сукупній дмсконтованій вартості конструкцій. Сформульовано варіанти постановки задачі оптимізації залежно від особливостей конструкцій. Отримано оптимальні рішення. Наведено приклади практичного застосування розробленої методики для проектування залізобетонних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.05
Шифр НБУВ: РА314331 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Татьянчикова І.В. 
Особливості формування життєвих орієнтацій в учнів допоміжної школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.03 / І.В. Татьянчикова ; Ін-т дефектології АПН України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемі формування у розумово відсталих учнів життєвих орієнтацій. З'ясовано психологічний зміст життєвих орієнтацій, визначено їх види, складові і механізми становлення, показники сформованості; виявлено особливості життєвих орієнтацій у розумово відсталих школярів стосовно професійної діяльності, матеріально-побутового добробуту, міжособистісних стосунків, непрофесійної сфери життєдіяльності; розроблено спеціальну систему корекційно-розвивальної роботи, спрямованої на формування вміння планувати життєві перспективи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч435.241

Рубрики:

      
6.

Татьянченко О.Г. 
Теоретичні основи прогнозування термопружних деформацій осьового інструменту і деталі і їх вплив на точність обробки отворів: Автореф. дис... канд. д-ра техн. наук: 05.03.01 / О.Г. Татьянченко ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2006. — 35 с. — укp.

Показано можливість підвищення точності обробки отворів осьовим лезовим інструментом за рахунок усунення похибок поздовжнього профілю отворів на підставі нових методів обробки з урахуванням особливостей контактних і термопружних процесів у зоні контакту інструмента та деталі. Розроблено комплексну математичну модель утворення похибки поздовжнього перетину отвору, що вперше враховує нелінійність термопружних деформацій деталі по глибині отвору, а також її пружно-пластичні деформації. За допомогою даної моделі встановлено, що основною причиною виникнення бочкоподібної форми на початку отвору є температурні деформації інструмента, а в середині та кінці отвору - температурні деформації деталі в зоні різання. Вперше запропоновано способи прогнозування форми та розмірів поздовжнього профілю отворів та ефективні методи усунення похибки поздовжнього перетину отворів у разі часткової обробки осьовим лезовим інструментом за рахунок використання прогресивних конструкцій інструмента та керування робочими процесами у зоні різання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К630.013.4-1 +
Шифр НБУВ: РА348016

Рубрики:

      
7.

Краснюк П.П. 
Термопружні контактні задачі для двошарових систем з нестаціонарним фрикційним теплоутворенням: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / П.П. Краснюк ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню термопружної контактної взаємодії тіл, які знаходяться під дією навантаження та фрикційного теплоутворення, що змінюється з часом. Стосовно трибосистем двох плоскопаралельних шарів і двох коаксіальних круглих порожнистих циліндрів зроблено постановки та побудовано розв'язки низки нових термопружних просторово одно- і двовимірних квазістатичних задач термопружності з нестаціонарним теплоутворенням. Для такого класу задач створено і обгрунтовано аналітико-числову методику побудови розв'язку, високу ефективність якої підтверджено числовими експериментами. Досліджено вплив заданих теплофізичних, механічних та геометричних характеристик тіл, характеру прикладеного до трибосистем навантаження на контактну конфігурацію і основні шукані характеристики та проаналізовано ефекти, обумовлені нестаціонарним теплоутворенням від тертя при контактній взаємодії жорсткого штампу і шару, бандажу і циліндра.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.109,406.501.4,022

Рубрики:

      
8.

Краснюк Л.В. 
Удосконалення процесу проектування спортивного теплозахисного одягу для гірських туристів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.04 / Л.В. Краснюк ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено технічні вимоги до спортивного теплозахисного одягу гірських туристів, а також методику визначення ергономічних показників якості конструкції плечових зон швейних виробів на фігурі людини. Досліджено вплив кутових параметрів рукава та припусків на вільне облягання щодо рівня динамічної відповідності конструкції спортивного теплозахисного одягу. Визначено критерії забезпечення заданого рівня динамічної відповідності конструкції спортивного теплозахисного одягу для гірських туристів у системі тривимірного автоматизованого проектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М417.6-2
Шифр НБУВ: РА320664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського