Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (127)Книжкові видання та компакт-диски (143)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=КУДІНА$<.>+<.>A=АЛЛА$<.>+<.>A=ЛЕОНІДІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Кудіна О. О. 
Амфіфільні гребінчасті кополімери малеїнового ангідриду для одержання самовпорядкованих міцелярних структур та наночастинок срібла: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.06 / О. О. Кудіна ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 21 с. — укp.

Досліджено синтез нових амфіфільних гребінчастих кополімерів полімераналогічними перетвореннями бінарних альтернатних кополімерів малеїнового ангідриду з регульованим співвідношенням гідро- і ліпофільних фрагментів. Кінетичними дослідженнями ацилування гребінчастим альтернатним поліангідридом 1-додецен-ко-малеїнового ангідриду первинного спирту етанолу за присутності триетиламіну встановлено, що реакція ускладнюється унаслідок обмеженої доступності ангідридних ланок через особливості самовпорядкування макромолекулярних агрегатів у розчинах. Колоїдно-хімічними та рентгеноструктурними дослідженнями доведено, що макромолекули амфіфільних гребінчастих кополімерів з боковими поліметиленовими та поліоксиетиленовими ланцюгами у розчинах здатні до мікрофазової сегрегації, зміни конформації й утворення самоорганізованих міцелярних структур залежно від природи розчинника, концентрації та температури. Міцелярні структури амфіфільних гребінчастих кополімерів у бензольних розчинах використано як нанореактори синтезу стабільних дисперсних систем нанорозмірного срібла у 27 - 30 нм з вузьким розподілом за розмірами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г712.71,0 + Г721.6-4
Шифр НБУВ: РА377544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Кудіна А.Л. 
Жанрова своєрідність творів Михайла Арцибашева: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / А.Л. Кудіна ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено жанрову поетику прози М. Арцибашева й обгрунтовано доцільність розгляду його творчого доробку як "метатексту", змістовно зорієнтованого на художнє вираження глибокого переконання автора у пріоритеті свободи людської особистості. Залежно від жанрового змісту "малої прози" М. Арцибашева виділено дві групи персонажів, що відповідають двом типам героїв. До першої групи включено твори з домінуючою авторською позицією, в яких дійовими особами виступають арцибашевські герої "санінського типу": упевнені в собі, яскраво виражені індивідуалісти. Другу групу сформовано з творів з рецесивною авторською позицією, персонажі яких не співвідносяться з арцибашевським ідеалом людської особистості ("антигерої"): слабкі, безвольні люди, які надто залежні від громадської думки. З'ясовано, що кожен з цих типів героїв присутній у романі "Санін". Встановлено, що жанровий зміст твору визначає головний тип героя, який додатково може бути класифікований як асоціальний, що дозволяє визначити жанр досліджуваного твору як асоціальний роман, в якому руйнується система цінностей російського інтелігента останньої третини XIX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)5-4 Арцибашев М.П. 534 +
Шифр НБУВ: РА362632

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Аллагі Аніс 
Особливості неонатальної адаптації та оптимізація виходжування передчасно народжених дітей шляхом збагачення раціону харчування їх матерів препаратами йоду: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / Аллагі Аніс ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Вивчено особливості адаптації у неонатальному періоді передчасно народжених дітей з малою масою. Запропоновано оптимізацію виходжування дітей цієї групи шляхом збагачення раціону матерів-годувальниць в період лактації препаратами йоду. Показано, що у таких матерів в два рази частіше зустрічається патологія щитоподібної залози за даними УЗД. Виявлено у пуповинній крові їх дітей значно знижений рівень гормонів щитоподібної залози, що за умов дефіциту йодного забезпечення матері може негативно впливати на адаптацію новонародженого. Доведено, що збагачення раціону харчування матерів-годувальниць, що народили передчасно маловагових дітей, йодовмістними препаратами значно покращує лактацію, достовірно підвищуючи добову кількість молока та тривалість годування грудьми дитини на першому році життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р732.4 + Р714.8
Шифр НБУВ: РА373803 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кудіна В. М. 
Природа флуктуаційних процесів у сучасних польових транзисторах: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.10 / В. М. Кудіна ; Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.3
Шифр НБУВ: РА385363 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Кудіна О.В. 
Фармакологічне вивчення препарату "Ліпін" в якості гравідопротектора: автореф. дис. ... канд. фармац. наук: 14.03.05 / О.В. Кудіна ; Національний фармацевтичний університет. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Встановлено, що на моделях плацентарної дисфункції, викликаної введенням тетрахлорметану та серотоніну, а також на моделі експериментального гестозу, ліпін виявляє виражені гравідопротекторні властивості, зокрема, знижує процеси вільнорадикального окиснення, відновлює морфоструктуру плаценти та матки, усуває внутрішньоутробну затримку плода у щурів, чинить виражену фетопротекторну та пульмопротекторну дії за умов перинатального впливу токсикантів. Встановлено гравідопротекторну активність ліпіну, що є підставою для його перспективного використання з метою корекції морфофункціональних порушень матково-плацентарного комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9-29 "Ліпін" +
Шифр НБУВ: РА369410 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Кудіна О.М. 
Формування ресурсної стратегії підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.М. Кудіна ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено й узагальнено теоретичні засади стратегічного планування потреб у ресурсному забезпеченні розвитку підприємства. Обгрунтовано методичний підхід до вибору ресурсної стратегії на підставі визначення потреб ресурсного забезпечення стратегії розвитку підприємства, який передбачає позиціонування його стану у просторі розробленої матриці стратегічних альтернатив розвитку. Визначено принципи формування, структуру й особливості синтезу системи управління ресурсним забезпеченням господарської діяльності машинобудівного підприємства на засадах використання наскрізного підходу до регулювання руху ресурсних потоків на всіх етапах створення нової цінності. Проаналізовано сучасний стан ефективності використання виробничих ресурсів на даних підприємствах України. Запропоновано методичний підхід до регулювання обсягів споживання та витрат виробничих ресурсів на підприємстві, який передбачає використання розроблених критеріїв відбору постачальників виробничих ресурсів. Розкрито суть поняття "ресурсний потенціал підприємства" та встановлено структуру і особливості його формування. Обгрунтовано послідовність і установлено зміст етапів формування ресурсної стратегії підприємства як сукупності управлінських рішень, реалізація яких спрямована на досягнення стратегічних цілей підприємства у різних сферах здійснення виробничо-господарських операцій, а також належного комплексу правил і процедур прийняття, реалізації, контролю й оцінювання ефективності виконання таких рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-553.81 +
Шифр НБУВ: РА354760

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Кудіна А. В. 
Бренд-менеджмент підприємств легкої промисловості. / А. В. Кудіна. — Б.м., 2021 — укp.

Наукова новизна одержаних результатів полягає у розв'язанні важливого та актуального наукового завдання щодо удосконалення та подальшого розвитку теоретичного і методичного забезпечення процесу бренд-менеджменту підприємств легкої промисловості. У першому розділі досліджено зміст понять «бренд» та «бренд-менеджмент», його основних процесів. Висвітлено питання впливу визначників бренду на формування лояльності споживачів. Розглянуто види визначників бренду, їх призначення і форми. Досліджено тенденції щодо розробки основних атрибутів бренду, таких як: ім'я, логотип, фірмовий шрифт та фірмові кольори. У другому розділі проаналізовано сектор легкої промисловості України, проведена оцінка конкурентоспроможності українських брендів одягу у порівнянні з міжнародними брендами. Удосконалено науково-методичний підхід до оцінки конкурентоспроможності брендів підприємств легкої промисловості. У третьому розділі дістав подальшого розвитку понятійно-категоріальний апарат теорії маркетингу шляхом уточнення економічної сутності поняття «система бренд-менеджменту підприємства» як організаційно-функціонального механізму (підсистеми) маркетингу. Вдосконалено організаційно-методичний підхід до управління брендами підприємств легкої промисловості. Запропоновано методологічний базис управління товарним асортиментом підприємств легкої промисловості. Набуло подальшого розвитку науково-методичне забезпечення аналітичної складової процедур роботи із споживачами на кожному з етапів «воронки продажів» підприємств легкої промисловості. Розроблено методичний підхід до оцінювання ефективності імплементації системи бренд-менеджменту підприємств легкої промисловості.^UThe scientific novelty of the obtained results is the solution of an important and relevant scientific task to improve and further develop the theoretical and methodological support of the brand management process of light industry enterprises. The first section examines the content of the concepts of "brand" and "brand management", its main processes. The issue of the influence of brand determinants on the formation of consumer loyalty is covered. The types of brand determinants, their purpose and form are considered. Trends in the development of the main attributes of the brand, such as name, logo, corporate font and corporate colors, have been studied. The second section analyzes the light industry sector of Ukraine, assesses the competitiveness of Ukrainian clothing brands in comparison with international brands. The scientific and methodological approach to assessing the competitiveness of brands of light industry enterprises has been improved. In the third section, the conceptual and categorical apparatus of marketing theory was further developed by clarifying the economic essence of the concept of "enterprise brand management system" as an organizational and functional mechanism (subsystem) of marketing. The organizational and methodological approach to brand management of light industry enterprises has been improved. The methodological basis of management of the product range of light industry enterprises is offered. Scientific and methodological support of the analytical component of procedures for working with consumers at each stage of the "sales funnel" of light industry enterprises has been further developed. A methodical approach to evaluating the effectiveness of the implementation of the brand management system of light industry enterprises has been developed.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського