Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (28)Книжкові видання та компакт-диски (71)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=КУЗЬМІЧОВ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИР$<.>+<.>A=СЕРГІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Володимирець В.О. 
Антропічна трансформація видового складу флори осушених територій у зв'язку з процесами її синантропізації: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / В.О. Володимирець ; Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка НАН України. — К., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Проведено оцінку трансформації видового складу флори вищих судинних рослин на осушених і прилеглих до них територіях у зв'язку з процесами її синантропізації. Для осушувальних систем на території Волинського Полісся та Західного Лісостепу з'ясовано видовий склад синантропної флори, проведено його аналіз за окремими показниками. Одержано дані про поширення синантропних видів на осушеній та прилеглій територіях, установлено їх фітоцентотичну роль та екологічні особливості. Уперше для оцінки трансформації флори-ізоляту запропоновано кількісний показник - синантропність і методику його обчислення. Проаналізовано вплив на цей показник різних екологічних факторів, на підставі його значень виділено окремі рівні антропічної трансформації флори-ізоляту, розроблено їх характеристику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*852.121.4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА326874

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кузьмічова В.А. 
Музична освіта студентів педагогічних навчальних закладів України (1917 - 1933 рр.): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / В.А. Кузьмічова ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено динаміку становлення та розвитку ідей змісту, форм і методів теорії та практики музичної освіти студентів педагогічних навчальних закладів України (1917 - 1933 рр.). Розкрито провідні етапи розвитку ідей музичної освіти (кінець ХІХ - початок ХХ ст., 1917 - 1933 рр.) та визначено головні складові її змісту: теоретичні, музичні та загально-педагогічні знання, спеціально-методичні знання, уміння та навички, формування педагогічної майстерності. Виявлено традиційні та визначено нові форми і методи практичної навчально-виховної діяльності майбутніх музичних працівників різного профілю. Проаналізовано особливості проведення педагогічної практики студентів у музичних класах, студіях, лабораторіях та установах соціального виховання. Висвітлено тенденції та накреслено шляхи подальшого використання набутого досвіду в сучасній національній системі освіти та виховання молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31р(4УКР)31 + Ч489.513(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА311602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Володимиренко 
Особливості росту та прогноз продуктивності штучних модальних ялинових деревостанів Українських Карпат: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.02 / Валентина Миколаївна Володимиренко ; Національний аграрний ун-т. — К., 2006. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.4(4УКР3)
Шифр НБУВ: РА346695

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кузьмічов Я.В. 
Принципи розкриття злочинів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Я.В. Кузьмічов ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження принципів розкриття злочинів і розроблено рекомендації, спрямовані на ефективне вирішення завдань кримінального судочинства. Визначено зміст діяльності з розкриття злочинів у взамозв'язку з метою, завданнями та соціально-економічними умовами життєдіяльності суспільства. Визначено співвідношення умов і критеріїв оцінювання діяльності з розкриття злочинів. Встановлено обумовленість окремих принципів розкриття злочинів положеннями міжнародно-правових норм і стандартів забезпечення прав і свобод людини. Побудовано цілісну систему принципів, у якій відображено комплексний характер відповідної діяльності. Сформульовано визначення основних дефініцій, що стосуються завдань, структури, прийомів і засобів розкриття злочинів. Обгрунтовано шляхи вирішення дискусійних питань й обгрунтовано наукові положення, що розвивають теорію кримінального процесу, криміналістики й оперативно-розшукової діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 + Х894.9(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА357865

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кузьмічова О.А. 
Соціальна детермінація наукової інновації: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / О.А. Кузьмічова ; Південноукр. держ. пед. ун-т (м. Одеса) ім. К.Д.Ушинського. — О., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено соціальну обумовленість науково-пізнавальної діяльності та її продуктів (інновацій) за умов суспільства, що розвивається. Соціальну детермінацію науки розглянуто в органічній єдності когнітивного та соціального аспектів. Відзначено, що наука є складовою макросередовища й усього універсуму, а також соціальним феноменом і соціальною підсистемою, що виконує певні функції та взаємодіє з усіма складовими цілісного соціального організму. У методологічному й соціокультурному аспектах науку осмислено як сферу миследії з виробництва та збереження наукового знання. Науково-пізнавальну діяльність висвітлено у контексті безперервної зміни становлення інновацій. Базуючись на когнітивних заходах сучасної науки (зокрема синергетичній теорії), розглянуто наукову інновацію з її гносеологічними та соціальними властивостями як фракталу, що виражає самоподібність усієї науки й моделює її динамізм й інноваційну орієнтацію, а також дозволяє зрозуміти інноваційне наукове знання як "творчий самопрояв світу".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*672*18:С5 + Ю6*328.933 + Ч210.5 +
Шифр НБУВ: РА338223

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського