Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (78)Книжкові видання та компакт-диски (74)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Колесник І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Колесник І.С. 
Моделювання процесів розподілу ресурсів у децентралізованих системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / І.С. Колесник ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто задачі оптимізації розподілу ресурсів у децентралізованих виробничих системах за довільних виробничих функцій (ВФ) елементів. Обгрунтовано необхідність розгляду виробничих елементів з невипуклими ВФ. Розроблено орієнтовану на задачі оптимізації класифікацію виробничих функцій і систем. Досліджено розриви функцій оптимального розподілення. Запропоновано оптимізацію розподілу на базі оптимального агрегування ВФ елементів. Виконано узагальнення варіаційної задачі Марковіца - Белмана про максимізацію виробництва за певний плановий період для випадку довільних функцій розвитку виробництва. Досліджено оптимальні стратегії розвитку децентралізованих виробничих систем у разі використання зовнішніх ресурсів. Поставлено та розв'язано задачі оптимізації розподілу ресурсів за нечітких обмежень та невизначеності ВФ елементів. Наукове дослідження проведено у середовищі математичного пакету, основні результати використано під час розробки навчальних електронних посібників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж1 +
Шифр НБУВ: РА342381

Рубрики:

      
2.

Колесник І.А. 
Тактика виявлення та нейтралізації добросовісних помилок у показаннях свідків: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І.А. Колесник ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми виникнення добросовісних помилок у показаннях свідків, розроблено тактику їх діагностики, виявлення та нейтралізації. Розкрито криміналістичну сутність добросовісної помилки, визначено її характерні ознаки. Розглянуто види таких помилок у показаннях свідків, розроблено їх класифікацію. Визначено особливості виникнення добросовісних помилок на різних стадіях формування показань. Встановлено причини виникнення таких помилок, обгрунтовано підстави їх поділу. Запропоновано алгоритм діагностики та виявлення добросовісних помилок у показаннях свідків і сформовано систему тактичних прийомів, спрямовану на нейтралізацію таких помилок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)411 + Х894.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА371097 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Колесник І.А. 
Трансформація земельних відносин в аграрній сфері: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.А. Колесник ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Розглянуто земельні відносини як складову частину суспільних відносин, що виникають з приводу власності та управління земельними ресурсами, а також під час розподілу доходів, одержаних внаслідок їх використання. Розширено визначення поняття "ринок землі", який визначається як перехід у рамках діючого законодавства, за допомогою відповідної ринкової інфраструктури права володіння, користування та розпорядження землею за допомогою здійснення відповідних цивільно-правових угод. Виявлено структурні зміни форм власності на землю у результаті проведення земельної реформи та визначено в агроформуваннях ринкового типу особливості земельних відносин, які полягають у різному співвідношенні власних та орендованих земель за умов формування земельного фонду, управління його використанням та розподілу доходів від використання землі. Встановлено існування залежності між змінами, що відбуваються у земельних відносинах та ефективністю використання землі. Вперше розроблено організаційну схему регіонального ринку землі. Розроблено пропозиції щодо подальшого розвитку орендних земельних відносин. Запропоновано механізм іпотечного кредитування сільськогосподарських товаровиробників під заставу землі, як засобу залучення капіталу у сферу сільськогосподарського виробництва, зокрема, обгрунтовано необхідність надання кредиту сільськогосподарським підприємствам під заставу права оренди землі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-11
Шифр НБУВ: РА320958 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Колесник І. М. 
Філософсько-антропологічні виміри психоаналітики К. Г. Юнга та дзен-буддизму: порівняльний аналіз: автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.04 / І. М. Колесник ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2010. — 18 с. — укp.

Досліджено головні поняття, які використовуються для позначення специфічного процесу трансформації свідомості, найбільш важливих його моментів. З'ясовано ряд відмінних рис у розумінні особистості, способах використання результатів самоздійснения у подальшій життєдіяльності. Розкрито причини популярності вчення дзен-буддизму та перспективи міжкультурної взаємодії Заходу та Сходу. Продемонстровано ефективність використання окремо взятих методик аналітичної психології та буддизму, а також синтетичних форм психопрактик, які адаптовано трансперсональними психологами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю91(4ШВА)6-736.3 + Ю3(5)-225 + Э353.2
Шифр НБУВ: РА373340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Колесник І.В. 
Фінансовий лізинг як форма нагромадження капіталу в умовах трансформаційної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.В. Колесник ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 16 с. — укp.

Досліджено економічний зміст і специфіку нагромадження капіталу за умов трансформаційної економіки. Запропоновано концепцію розвитку фінансового лізингу як форми ефективного нагромадження капіталу за перехідної економіки, що базується на системному використанні методів структурно-функціонального аналізу сутності лізингових відносин та інституціональної теорії прав власності. Розроблено механізм стимулювання фінансового лізингу методом оптимізації витрат за лізинговими угодами, зокрема шляхом застосування прискореної амортизації за об'єктами лізингу та використання податкових переваг, що дає змогу підприємствам досягти економії фінансових ресурсів у порівнянні з іншими традиційними формами нагромадження капіталу. Удосконалено методику компаративного аналізу процесу становлення фінансового лізингу за умов ринкової та перехідної економіки та розроблено рекомендації щодо раціоналізації державного регулювання лізингових відносин. Обгрунтовано чинники формування інституціонального середовища для розвитку фінансового лізингу в Україні та методи впливу на відповідні норми (інститути) для підвищення ефективності лізингового нагромадження. На підставі порівняльного аналізу витрат за фінансовим лізингом та іншими формами нагромадження розроблено методику оцінки економічного ефекту від використання фінансового лізингу, застосування якої дає змогу визначити оптимальну форму нагромадження для підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.15 +
Шифр НБУВ: РА335467

Рубрики:

      
6.

Колесник І.О. 
Формування загальнонавчальних умінь і навичок учнів у народній школі кінці ХІХ - початку ХХ століття: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / І.О. Колесник ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2004. — 19 с. — укp.

На підставі узагальнення мало- та невідомих архівних документів визначено внесок педагогів і вчителів-практиків кінця ХІХ - початку ХХ ст. у розробку проблеми формування загальнонавчальних умінь і навичок учнів молодших класів, а також шляхи та засоби формування даних умінь у шкільній практичній діяльності даного періоду. Розкрито генезу загальнонавчальних умінь і навичок школярів у зарубіжній та вітчизняній історії педагогіки. Систематизовано ретроспективні матеріали щодо умов успішного формування вмінь мислити, висловлювати свою думку, читати та писати. Встановлено, що успішному формуванню загальнодидактичних умінь і навичок учнів народної школи сприяють різноманітні усні та письмові вправи розпізнавального та творчого характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)52 + Ч421.221 +
Шифр НБУВ: РА328572

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського