Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (130)Книжкові видання та компакт-диски (94)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Литвиненко А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Литвиненко А. М. 
Індивідуалізація техніко-тактичної підготовки кваліфікованих каратистів на основі модельних характеристик змагальної діяльності: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / А. М. Литвиненко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 22 с. — укp.

На основі системного підходу до визначення критеріїв ефективності техніко-тактичних дій в спортивному поєдинку розроблено моделі змагальної діяльності кваліфікованих каратистів в періоди різкого загострення спортивної боротьби, які дозволяють визначити індивідуальні особливості застосування спортсменами техніко-тактичного арсеналу карате-до. Розроблено й експериментально перевірено ефективність методики техніко-тактичної підготовки кваліфікованих каратистів до результативних дій в періоди різкого загострення спортивного поєдинку з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.158.11
Шифр НБУВ: РА379738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Литвиненко А.І. 
Музична культура Полтавщини XIX - початку ХХ століття в аспектах регіонального джерелознавства: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.01 / А.І. Литвиненко ; Нац. муз. акад. України ім. П.І.Чайковського. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Запропоновано концепцію розвитку музичної культури Полтавщини (XIX - початку XX ст.) як певного історико-культурного феномену. Досліджено основні сфери інституційного становлення музичної культури регіону, розвиток яких відбувався на тлі динамічних процесів соціокультурного розвитку Полтавщини періоду українського національного відродження. Головні критерії професіоналізації музичної культури регіону як вияв індивідуальності та неповторності історико-культурного розвитку регіону досліджено у трьох основних сферах музичної культури, а саме: музичному виконавстві, музичній освіті, гастрольно-концертному житті. На підставі вивчення великої кількості історико-культурних джерел і архівних матеріалів обгрунтовано думку, що регіон був одним з центральних в Україні не лише за географічним і територіальним розташуванням, а і за вагомістю культурних і мистецьких здобутків регіонального та загальнонаціонального значення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(4УКР-4ПОЛ)5-69 +
Шифр НБУВ: РА342275

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Литвиненко А.Л. 
Прогностичні критерії хірургічного лікування травматичних внутрішьочерепних гематом в гострому періоді черепно-мозкової травми: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.05 / А.Л. Литвиненко ; ДУ "Ін-т нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова АМН України". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему покращання результатів лікування хворих з травматичними внутрішньочерепними гематомами у гострому періоді черепно-мозкової травми (ЧМТ) на підставі визначення прогностичних критеріїв та їх впровадження у лікувальну тактику. У разі одночасного визначення п'яти та більше прогностичних критеріїв смертність становила 100 %, за наявності 4-х - 76,9 %. Відзначено, що тактика лікування має базуватись на чіткому алгоритмі дій, який передбачає врахування виду та кількості прогностичних критеріїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-5 +
Шифр НБУВ: РА364409

Рубрики:

      
4.

Литвиненко А.В. 
Управління соціальним розвитком трудового колективу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.В. Литвиненко ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Запропоновано визначення соціального розвитку колективу як процесу удосконалення форм, способів й умов життєдіяльності членів колективу на основі якісних, кількісних і структурних змін у рівні розвитку працівників, соціальній сфері й оплаті трудової участі. Запропоновано методичний підхід, який передбачає здійснення оцінки рівня соціального розвитку трудового колективу та визначення економічного ефекту від соціального розвитку, дозволяє привести у відповідність економічний і соціальний розвиток підприємства шляхом пом'якшення існуючих протиріч. Досліджено систему показників соціального розвитку колективу, виявлено їх взаємозв'язок та охарактеризовано специфіку. Запропоновано систему показників, побудовану з урахуванням основних факторів соціального розвитку, яка дозволяє охарактеризувати це явище на мікрорівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640-21 +
Шифр НБУВ: РА339537

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського