Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (29)Книжкові видання та компакт-диски (83)
Пошуковий запит: (<.>A=Логвиненко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Логвиненко О.Б. 
Виховання фізичної культури учнів 5 - 9 класів у позакласній діяльності загальноосвітньої школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / О.Б. Логвиненко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2004. — 20 с. — укp.

Уперше визначено суть культурологічного підходу у фізичному вихованні учнів. Розроблено теоретичну модель фізичної культури учня, запропоновано визначення поняття "фізична культура учня" як інтегрованого, виділено її компоненти, розкрито зміст та визначено рівні. Обгрунтовано критерії рівнів і методику вивчення вихованості фізичної культури учнів. Розвинуто принципи її виховання у позакласній діяльності. Визначено функції, розроблено зміст і методику діяльності класного керівника з виховання фізичної культури підлітків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.385.5 +
Шифр НБУВ: РА334892

Рубрики:

      
2.

Логвиненко О.О. 
Відкритість економічної системи транзитивного типу як чинник її просторової динаміки в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / О.О. Логвиненко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано двоїстість просторового виміру економічної системи, яка полягає у єдності та взаємодії його природної та соціальної складових. Розкрито зміст категорії "економічний простір" як сукупності відносин між людьми з приводу руху вартості між територіально відокремленими політико-адміністративними утвореннями у процесі використання економічних ресурсів. Запропоновано класифікацію якісних станів економічного простору залежно від його щільності. Систематизовано форми прояву сучасної регіоналізації економічної діяльності, відповідно до суб'єктів її стимулювання. Визначено основні наслідки посилення неадекватності сучасного економічного простору в Україні викликами, що висуває його глобалізація.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.25 + У50 +
Шифр НБУВ: РА360255

Рубрики:

      
3.

Логвиненко О.І. 
Лісоохоронна справа в Україні: історико-правовий аспект (IX ст. - 1990 р.): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.І. Логвиненко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено питання лісоохоронної галузі в історичному аспекті з часів перших згадок про неї у давніх джерелах до започаткування самостійного державного механізму незалежної України. На підставі аналізу питання охорони лісів зроблено висновок, що ця проблема впродовж існування державних інститутів на етнічних українських землях завжди турбувала владні структури. Проаналізовано нормативно-правові засади організаційного устрою лісоохоронних органів на території України, порядок їх комплектування особовим складом, основних форм і методів службової діяльності лісоохоронців у різні історичні періоди. Сформульовано пропозиції щодо доповнення глав 5 і 16 Лісового кодексу України, розробки Статуту про лісову охорону у контексті соціального захисту та матеріального заохочення українських лісоохоронців, включення до законів України статей "Про міліцію", "Про прокуратуру", що стосуються залучення до охорони лісів спеціальних підрозділів правоохоронних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)17-1 + Х2(4УКР)-621.111.24 +
Шифр НБУВ: РА342292

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Логвиненко О.С. 
Становлення політичного лідерства управлінської еліти в суспільстві перехідного періоду: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.С. Логвиненко ; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. — К., 2004. — 24 с. — укp.

Вивчено закономірності, моделі та ресурси становлення політичного лідерства управлінської еліти на загальнодержавному та регіональному рівнях. Проведено історичний та понятійний аналіз даного лідерства. На базі загальної теоретичної моделі політичне лідерство розглянуто як певний вид і рівень політичної діяльності управлінської еліти. Як основний політичний ресурс еліти визначено власний демократичний вибір, соціально орієнтоване партнерство з громадянами, виконання соціально-прогностичної функції. Показано, що за сучасного періоду управлінська еліта за своїм соціально-політичним статусом є найбільш інституціоналізованим та повноважним суб'єктом політичного лідерства. Проаналізовано оцінки елітою позитивних і негативних наслідків, а також конструктивного потенціалу демократичних перетворень в Україні. Визначено параметри суспільно-політичного прогнозу управлінської еліти в політичній, економічній, соціальній та владній сферах майбутнього розвитку українського суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф038.4 +
Шифр НБУВ: РА331899

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського