Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (113)Книжкові видання та компакт-диски (81)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ПОДА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Подаваленко А.П. 
Епідеміологічні особливості дифтерійної інфекції в окремих областях України та шляхи вдосконалення системи епідеміологічного нагляду: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / А.П. Подаваленко ; Київ. НДІ епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 1999. — 18 с. — укp.

В роботі вперше вивчено особливості епідеміологічного прояву дифтерії в семи областях, переважно східного регіону України, які вирізняються екологічними умовами та соціально-економічною орієнтацією. Показано негативний вплив на формування протидифтерійного імунітету дорослого населення техногенних чинників (металургійного, коксохімічного та інших виробництв). Поглиблено вивчення структури популяції коринебактерій дифтерії та їхні штамові характеристики. Запропоновано принцип типування коринебактерій дифтерії з метою визначення епідеміологічної значущості вогнищ. Обгрунтовано доцільність вдосконалення системи епідеміологічного нагляду за дифтерією і запропоновано її структурно-функціональну схему, яка включає додаткові заходи (вивчення особливостей циркулюючих коринебактерій дифтерії, а саме, структури популяції та штамових характеристик, урахування впливу чинників середовища на стан післявакцинального протидифтерійного імунітету), використання яких дає можливість підвищити ефективність системи епідеміологічного нагляду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.23

Рубрики:

      
2.

Пода 
Подвійний бета-розпад ізотопів 64, 70 Zn та 180, 186 W: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.16 / Денис Валентинович Пода ; НАН України; Інститут ядерних досліджень. — К., 2009. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.33,022 + В383.202.11,022
Шифр НБУВ: РА363337

Рубрики:

      
3.

Подаляк Н.Г. 
Приватносеньйоріальні міста Мекленбурга і торгово- політична система Ганзи у ХІІ- ХV століттях: Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.02 / Н.Г. Подаляк ; НАН України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 1999. — 35 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ГЕР)42-236

Рубрики:

      
4.

Пода О.Ю. 
Проблема трансформації історичної правди у творчості І.С.Нечуя-Левицького: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / О.Ю. Пода ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2000. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено актуальній проблемі трансформації історичної правди у малодослідженій частині творчого спадку І.Нечуя-Левицького - історичних романах "Гетьман Іван Виговський", "Князь Єремія Вишневецький". Історичну романістику письменника розглянуто у контексті української, російської та польської історіографії XIX - початку XX ст. Розкрито творчу своєрідність реалізації І.Нечуєм-Левицьким історичної тематики, специфіку бачення письменником історичного факту і художнього домислу, майстерність змалювання подій і конкретно-психологічних характеристик. Окреслено коло історичних джерел романів, визначено систему взаємозв'язків між ними і творами І.Нечуя-Левицького, що дозволяє у більшому обсязі та ширшому ракурсі охопити розгляд трансформаційних змін висхідного історичного матеріалу у текстах "Гетьмана Івна Виговського", "Князя Єремії Вишневецького".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-4 Нечуй-Левицький І.С.534
Шифр НБУВ: РА309382 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Пода Т.О. 
Проблеми функціонування та напрямки реформ системи врегулювання міждержавних суперечок СОТ: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Т.О. Пода ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2008. — 24 с. — укp.

Розкрито організаційно-правові особливості функціонування системи врегулювання міждержавних суперечок СОТ, досліджено її особливості. Проаналізовано норми Домовленості про правила та процедури врегулювання суперечок і положення інших офіційних документів СОТ. Висвітлено практичний аспект врегулювання суперечок у межах цієї організації. Визначено та детально розглянуто основні інституційні проблеми, що впливають на ефективність функціонування зазначеної системи, а також проблеми у процедурах врегулювання суперечок на стадіях консультацій, третейського розгляду, апеляційного перегляду, нагляду та застосування заходів, які забезпечують виконання рішень щодо певних справ. Досліджено проблеми, взаємопов'язані з застосуванням у СОТ компенсації та репресалій. Проаналізовано процес офіційних переговорів стосовно реформування системи врегулювання суперечок, які тривають у СОТ за участі всіх країн-членів. Розкрито зміст і проведено критичний аналіз основних пропозицій, внесених країнами-членами СОТ під час зазначених переговорів. На підставі аналізу з урахуванням виявлених проблем наведено зауваження та доповнення до цих пропозицій. Запропоновано нове трактування певних пропозицій країн-членів про внесення змін і доповнень до норм Домовленості про правила та процедури врегулювання суперечок. Наведено рекомендації щодо оптимального пакету реформ, які доцільно здійснити з метою вдосконалення системи врегулювання суперечок СОТ. Проаналізовано проблеми, що впливають на можливості України щодо ефективного використання переваг, які надає доступ до системи врегулювання суперечок СОТ. Запропоновано заходи, реалізація яких сприятиме підготовці України до участі у процедурах зазначеної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1 +
Шифр НБУВ: РА356881

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
6.

Пода В.Б. 
Тепломасообмін в глибоководних генераторах водню на основі гідрореагуючих речовин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / В.Б. Пода ; НАН України. Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 2004. — 21 с. — укp.

Розроблено метод розрахунку масо- та теплообмінних параметрів і характеристик систем зберігання та подачі водню з глибоководним генератором водню відкритого типу за схемою "колокол", що використовує гідрореагуючі речовини. Одержано результати експериментальних досліджень тепломасообмінних характеристик реакції твердих речовин (швидкореагуючих гідрореагуючих речовин (ГРР) на основі алюмінію) з водою, що супроводжуються газоутворенням, і моделей глибоководних генераторів водню з ГРР, що мають вигляд стовпців, та установлено емпіричні залежності щодо повноти та поверхневої швидкості масовіддачі ГРР і зміни температури поверхні стовпця ГРР, газорідинної емульсії навколо стовпця та водню, що генерується, а також коеціфієнтів тепловіддачі від поверхні стовпців ГРР до газорідинної емульсії та водню. Обгрунтовано використання систем ощадження та подачі водню з генераторами відкритого типу, що використовують ГРР, для засобів глибоководної техніки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О427.5-04 +
Шифр НБУВ: РА336373

Рубрики:

      
7.

Подаков Є. С. 
Удосконалення структури та підвищення ефективності функціонування зернового ринку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Є. С. Подаков ; Крим. інженерно-пед. ун-т. — Сімф., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено особливості, організаційно-економічні засади формування ринку зерна, вплив глобалізаційних процесів на його функціонування, обгрунтовано методичні підходи щодо оцінки його ефективності. Проаналізовано сучасний стан, тенденції та проблеми функціонування зернового ринку Херсонщини. Обгрунтовано основні напрями та перспективи сталого розвитку зернового ринку на підставі здійснення маркетингових стратегій, інноваційно-інвестиційного забезпечення виробництва, моделювання його конкурентоспроможного функціонування, посилення державної підтримки сталого розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421,51я
Шифр НБУВ: РА374193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського