Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (133)Книжкові видання та компакт-диски (73)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Проценко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
1.

Проценко В. В. 
Агентський договір: порівняльно-правовий аналіз за законодавством України та Республіки Молдова: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. В. Проценко ; НДІ приват. права і підприємництва. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Здійснено порівняльно-правове дослідження агентського договору за цивільним законодавством України та Республіки Молдова. Розроблено теоретичні положенння, які розкривають юридичну природу агентського договору в Україні та Республіці Молдова. Наведено конкретні пропозиції щодо вдосконалення нормативного регулювання агентського договору даних країн. Вперше здійснено порівняльно-правове дослідження питань правового регулювання агентського договору за сучасних умов підприємницької діяльності, господарювання, міжнародної інтеграції. Визначено загальні ознаки та специфіку агентських договорів у законодавстві України та Республіки Молдова. Розкрито та з'ясовано динаміку агентських договорів, визначено їх місце в системі договорів. Сформульовано висновки, а також рекомендації щодо подальшого вдосконалення цивільного, господарського законодавства України та міжнародного приватного права з питань правового регулювання агентських відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.83 + Х839(4МОЛ)211.83 + Х999.83
Шифр НБУВ: РА376976 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Проценко В.С. 
Електровідновлення сполук, що містять хром, у присутності мурашиної та амінооцтової кислот: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / В.С. Проценко ; Український держ. хіміко- технологічний ун-т. — Д., 1999. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.64

Рубрики:

      
3.

Проценко В. В. 
Нові підходи до лікування хворих на гігантоклітинну пухлину кістки (експериментально-клінічне дослідження): автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.07 / В. В. Проценко ; Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України. — К., 2010. — 38 с. — укp.

Експериментально досліджені особливості репаративного остеогенезу за імплантації керамічного матеріалу на базі гідроксиапатиту (ГА) та трикальційфосфату (ТКФ) і матеріалу на базі біоактивного скла - "Біокомпозиту-Синтекість" (БКС) в порожнину кістки. Вивчено та проаналізовано результати лікування хворих на гігантоклітинну пухлину (ГКП) та злоякісну гігантоклітинну пухлину (Зл.ГКП) кістки. Розроблено способи пластики дефектів кісток після видалення ГКП з використанням керамічного матеріалу на базі ГА та ТКФ і матеріалу на підставі біоактивного скла - БКС під час кістково-пластичних операцій. Вдосконалено метод інтраопераційного кріовпливу на стінки кісткової порожнини після видалення ГКП під час кістково-пластичних операцій. Визначено показання та протипоказання щодо кістково-пластичних операцій з застосуванням керамічного матеріалу на базі ГА та ТКФ та імплантаційного матеріалу на базі біоактивного скла - БКС у хворих на ГКП кістки. Проаналізовано ефективність лікування хворих на ГКП та Зл.ГКП кістки за даними методами. Здійснено алгоритм обстеження та лікування хворих з урахуванням локалізації та розповсюдженості пухлинного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.481-5
Шифр НБУВ: РА376497 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
4.

Проценко В. Є. 
Обгрунтування параметрів контурного підривання з випереджувальним тріщиноутворенням для підвищення ефективності вибухового руйнування гірських порід: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.15.09 / В. Є. Проценко ; Кременчуц. нац. ун-т ім. М.Остроградського. — Кременчук, 2011. — 18 с. — укp.

Розглянуто підвищення ефективності спрямованого вибухового руйнування гірських порід контурними свердловинними зарядами за рахунок вибухового створення концентраторів напружень у місцях появи початкових тріщин і формування в основному зарядові поздовжніх кумулятивних порожнин, утворених вибухом малопотужного детонуючого шнура, розташованого біля стінок свердловини по лінії заданого відколу. Експериментально доведено, що для усунення можливості утворення тріщин у площині, перпендикулярній напрямку відколу, відношення величини усередненого тиску продуктів детонації до межі міцності породи на розтяг повинне знаходитися в діапазоні 4,1 - 6,0. Розроблений контурний заряд з випереджувальним тріщиноутворенням дозволяє на 17 - 22 % зменшити масу вибухового руйнування, необхідну для утворення магістральної тріщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И138
Шифр НБУВ: РА379430 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Проценко В.О. 
Організація сільськогосподарського виробництва в корпоративних господарських структурах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.О. Проценко ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми організації сільськогосподарського виробництва в корпоративних господарських структурах, шляхи відродження виробничого потенціалу та підвищення ефективності його використання в аграрному секторі АПК. Висвітлено теоретичні та прикладні проблеми корпоративних відносин, їх вплив на процеси відновлення аграрного виробничого потенціалу, вдосконалення організації сільськогосподарського виробництва та підвищення його ефективності. Вивчено організаційно-економічні аспекти організації сільськогосподарського виробництва в корпоративних господарських структурах. Визначено теоретичну сутність корпоративних формувань, організаційно-правові форми та доцільність сільськогосподарського виробництва в рамках корпоративних утворень. Здійснено аналіз і оцінку економічного становища сільськогосподарського виробництва, його ресурсного забезпечення. Інтеграційні процеси у сільському господарстві розглянуто як фактор економічного зростання. Обгрунтовано перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва за умов корпоративних господарських структур. Наведено рекомендації щодо вдосконалення економічних взаємозв'язків між партнерами по кооперації, їх участі у ринкових відносинах, вирішення економічних проблем ринку матеріально-технічних і виробничих послуг. Визначено методологічні підходи до формування матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320
Шифр НБУВ: РА312741 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Проценко В.Я. 
Удосконалення управління розвитком підприємств будівельної індустрії: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / В.Я. Проценко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Проаналізовано методи організації економічного розвитку підприємств будівельної індустрії. Уточнено поняття галузі, галузевого управління за ринкових умов господарювання. Визначено основні фактори розвитку підприємств даної індустрії, інноваційний напрям, висвітлено питання підприємництва, інтеграції та гарантування економічної безпеки розвитку. Виявлено та сформульовано особливості методології прогнозування розвитку підприємств будівельної індустрії, які полягають у випереджальній взаємозалежності їх розвитку та динаміки розвитку господарського комплексу регіону в цілому, яких використано для розробки прогнозу розвитку будівельного комплексу Харківщини на 2006 - 2011 рр. Наведено економіко-математичну модель управління розвитком територіального об'єднання (кластера) підприємств будівельної індустрії з використанням математичних інструментів якісних характеристик управлінських рішень. Уточнено структуру механізму забезпечення розвитку підприємств. Доповнено методику оцінки ефективності інтеграційних процесів підприємств. Розроблено методи визначення рівня інноваційної спрямованості ресурсів на підприємствах, у їх об'єднаннях. Зазначені методи можуть використовуватися для обгрунтування управлінських рішень з метою подальшого розвитку підприємств та їх об'єднань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311-55-21 +
Шифр НБУВ: РА345161

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Проценко В.В. 
Феномен православного храму в соціокультурному просторі: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.04 / В.В. Проценко ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2000. — 20 с. — укp.

Проведено філософське дослідження храму як соціокультурного феномену, що дозволило описати його структуру і складові елементи в їх взаємодії, виділити функціональний аспект, показати традиційні і нетрадиційні історико-культурні, релігійно-філософські концепції, а також поставити нові завдання перед гуманітарною наукою. При зіставленні поглядів на храм різноманітних наук і світоглядних шкіл православний храмовий феномен розглянуто як цілісну багатовимірну соціокультурну систему, текст культури. Відмічено: аналіз подібних текстів з боку внутрішньої будівлі стосовно зовнішньої, позатекстової реальності з погляду прочитання деяких значень і наступного розшифрування може стати одним з шляхів вивчення вітчизняної філософської парадигми в цілому і, зокрема, національної ментальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*671.13 + Э372-505
Шифр НБУВ: РА308626 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Проценко В.О. 
Формування і розвиток корпоративних структур в аграрному виробництві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / В.О. Проценко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади формування та розвитку корпоративних структур (КС) в аграрному виробництві, соціально-економічну сутність корпоративного виробництва, організаційно-правові форми корпоративних утворень (КУ) та особливості їх формування. Розроблено методичні підходи та здійснено оцінку виробничої діяльності КС за умов ринкової економіки, доведено вплив корпоративних формувань на ефективність аграрного виробництва. Наведено рекомендації щодо перспектив трансформації аграрних формувань у КС, обгрунтовано оптимізацію економічних відносин партнерів, доведено соціально-економічні переваги КУ в даному секторі економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.0 +
Шифр НБУВ: РА342354

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Проценко В.В. 
Хірургічне лікування хворих на пухлини кісток з використанням керамічних імплантатів на основі гідроксилапатиту та трикальційфосфату (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / В.В. Проценко ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2000. — 22 с. — укp.

Досліджено використання вітчизняного керамічного матеріалу на основі гідроксилапатиту (ГА) та трикальційфосфату (ТКФ) під час кістково-пластичних операцій після видалення гігантоклітинної пухлини, доброякісних пухлин та пухлиноподібних захворювань кісток. На основі експериментально-клінічних досліджень встановлено, що вітчизняний керамічний матеріал на основі ГА та ТКФ, завдяки особливостям своєї хімічної будови та остеоіндуктивної дії, стимулює репаративний остеогенез та супроводжується ангіогенезом. Встановлено відсутність побічних ефектів у випадку його використання в кістково-пластичних операціях. На підставі аналізу стану 85 прооперованих, хворих на гігантоклітинну пухлину, доброякісні пухлини та пухлиноподібні захворювання кісток, виявлено клінічний ефект та доведено доцільність використання керамічного матеріалу на основі ГА та ТКФ під час лікування даних хворих. Використання імплантатів з досліджуваних матеріалів, у порівнянні з алотрансплантатами, сприяє зниженню відсотка ускладнень з 27,2 % до 2,35 %, скороченню термінів медичної реабілітації хворих в середньому на 2 - 3 місяці та тривалості періоду непрацездатності в середньому на 10 - 12 днів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.481-59
Шифр НБУВ: РА310782 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Абудейх У. Х. 
Оптимізація хірургічного лікування пацієнтів з пухлинами кісток з використанням матеріалу на основі біоактивного скла / У. Х. Абудейх. — Б.м., 2022 — укp.

До теперішнього часу актуальною залишається проблема лікування доброякісних та злоякісних пухлин кісток. Основним методом лікування доброякісних пухлин та пухлиноподібних захворювань кісток є хірургічний: видалення пухлини з наступним заповненням кісткового дефекту трансплантатом чи імплантатом, а при патологічному переломі кістки на тлі пухлини додатково застосовується металоостеосинтез. З урахуванням, що після кістково-пластичних операцій із застосуванням ало- і аутопластики спостерігається високий відсоток післяопераційних ускладнень та відторгнення пластичного матеріалу, а також виникнення рецидиву пухлини та малігнізація пухлини, змусили дослідників шукати нові матеріали для заміщення дефектів кісток. При злоякісних пухлинах кісток проводиться, як правило комплексне лікування, одним із етапів якого є хірургічне лікування. Хірургічне лікування злоякісних пухлин кісток у 90 % випадків забезпечується за рахунок ендопротезування суглобів або кісток. Відомо, що використання ендопротезів та імплантатів без спеціальних покриттів не завжди забезпечує надійну фіксацію. У більшості випадків після видалення злоякісних пухлин застосовується цементне ендопротезування, але в деяких випадках можливе і безцементне ендопротезування. Поліпшення фіксації металевих ендопротезів та імплантів у кістковій тканині досягається за рахунок покриття їх поверхні остеоінтеграційним матеріалом. Останнім часом запропоновані різноманітні біологічні імплантати: органічні, неорганічні і синтетичні матеріали для заміщення кісткових дефектів, а також матеріали для покриття поверхні імплантатів. При цьому кожен з них має свої переваги і недоліки. Сучасний етап розвитку реконструктивної хірургії ставить актуальне завдання розробки матеріалів, які можуть служити каркасом для регенерації пошкодженої кістки, разом з тим, поступово розщеплюючись і заміщуючись власними тканинами, стимулюючи при цьому остеогенез. Серед імплантаційних матеріалів широкого застосування набули матеріали на основі біоактивного скла та їх модифікації. У зв'язку з цим проведення експериментально-клінічного дослідження з визначенням ефективності остеорепаративних властивостей матеріалу на основі біоактивного скла при пластиці кісткових дефектів після видалення пухлин кісток та особливості будови тканини на межі «кістка – імплантат», що формується при застосуванні покриттів матеріалом на основі біоактивного скла, які залишаються ще маловивченими, є вельми актуальним способом вдосконалення хірургічної допомоги. Нова модифікація матеріалу на основі біоактивного скла при хірургічних втручаннях (кістково-пластичні операції, металоостеосинтез, ендопротезування) з приводу пухлин кісток, ще не застосовувалася, не визначені клініко-рентгенологічні особливості інтеграції матеріалу на основі біоактивного скла з кісткою, не вивчено місцевий та загальний вплив матеріалу на основі біоактивного скла на організм хворого, не вивчена морфологічна перебудова кісткової тканини в місці імплантації матеріалу на основі біоактивного скла. Також не визначені строки медичної реабілітації та відновлення функції кінцівки у хворих з пухлинами кісток після проведених кістково-пластичних операцій із застосуванням матеріалу на основі біоактивного скла, ендопротезування та металоостеосинтезу з покриттям поверхні імплантату матеріалом на основі біоактивного скла, не розроблені покази та протипокази до використання матеріалу на основі біоактивного скла при цих операціях. Є підстави вважати, що використання вітчизняного матеріалу на основі біоактивного скла при кістково-пластичних операціях, після видалення пухлин кісток та застосування ендопротезування і металоостеосинтезу з покриттям поверхні імплантату матеріалом на основі біоактивного скла призведе до зменшення післяопераційних ускладнень, скорочення строків медичної реабілітації та відновлення функції кінцівки у прооперованих хворих. Мета дослідження: Покращання результатів лікування пацієнтів з пухлинами кісток на основі розробки та обгрунтування хірургічних технологій заміщення дефектів кісткової тканини з використанням матеріалу на основі біоактивного скла та імплантів і ендопротезів з осадженим на їх поверхню матеріалу на основі біоактивного скла.^UThe dissertation is devoted to the optimization of surgical treatment of patients with bone tumors using a material based on bioactive glass.Until recently, the problem of treatment of benign and malignant bone tumors remains relevant. The main method of treatment of benign tumors and tumor-like bone diseases is a surgical one: removal of the tumor followed by filling the bone defect with a graft or implant, and in pathological bone fracture on the background of the tumor, metallic osteosynthesis is additionally used. Taking into account the fact that after osteoplastic surgery using alloplasty and autoplasty there has been observed a high percentage of post-surgery complications and rejection of plastic material, it forced researchers to look for new materials to replace bone defects. Malignant bone tumors are usually treated comprehensively, and surgical treatment is one of the stages of such treatment. Surgical treatment of malignant bone tumors in 90% of cases is provided by endoprosthesis replacement of joints or bones. It is known that the use of endoprostheses and implants without special coatings does not always provide reliable fixation. In most cases, after removal of malignant tumors, cemental endoprosthesis replacement is used, but in some cases, usage of cementless endoprosthesis replacement is possible. Improving the fixation of metal endoprostheses and implants in bone tissue is achieved by covering their surface with osteointegration material. Recently, a variety of biological implants have been proposed: organic, inorganic and synthetic materials to replace bone defects, as well as materials to cover the surface of implants. In this case, each of them has its advantages and disadvantages. The current stage of development of reconstructive surgery poses an urgent task of developing materials that can serve as a supporting structure for the regeneration of damaged bone, at the same time, gradually decomposing and being replaced with the patient`s own tissues, at that stimulating osteogenesis. Materials based on bioactive glass and their modifications have become widespread among the implantation materials. In this regard, conducting an experimental-clinical study to determine the effectiveness of osteoreparative properties of the material based on bioactive glass in plasty of bone defects after having excised bone tumors, and features of tissue structure at the boundary “bone – implant”, formed by using coating materials based on bioactive glass, which are still poorly understood, represents a very important way to improve surgical service. A new modification of the material based on bioactive glass in surgery (osteoplastic surgery, metallic osteosynthesis, endoprosthesis replacement) regarding bone tumors has not yet been used, clinic-roentgenological features of the healing of material based on bioactive glass with bone have not been identified, local and general impact of material based on bioactive glass on the patient's body has not been studied, morphological reconstruction of bone tissue at the site of implantation of material based on bioactive glass has not been studied, timing of recovery of limb function has not been defined in patients with bone tumors after osteoplastic surgery using material based on bioactive glass, endoprosthesis replacement and metallic osteosynthesis using coating of the implant surface with a material based on bioactive glass, no indications and contraindications to the use of material based on bioactive glass in these operations have been developed. There is reason to believe that the use of domestic material based on bioactive glass in osteoplastic surgery after excising bone tumors, and the use of endoprosthesis replacement and metallic osteosynthesis using coating of the implant surface with a material based on bioactive glass may reduce postoperative complications, reduce period, required for medical rehabilitation, and recovery period of limb function in the operated patients.Purpose of the study: Improving the results of treatment of patients with bone tumors based on the development and justification of surgical technologies for the replacement of bone tissue defects using a material based on bioactive glass and implants and endoprostheses with deposited on their surface material based on bioactive glass.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського