Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (480)Книжкові видання та компакт-диски (338)Журнали та продовжувані видання (19)
Пошуковий запит: (<.>A=РЕДЬК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 31
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Редькіна О.А. 
Земства Лівобережної та Південної України як органи місцевого самоврядування та осередки ліберального руху в другій половині ХІХ - початку ХХ століття: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.А. Редькіна ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто історію заснування Земства на Лівобережній та Південній Україні в другій половині XIX - на початку XX ст. на основі їх організаційної структури. Висвітлено сутність земських установ як системи органів місцевого самоврядування з точки зору їх соціально-політичного статусу, з'ясовано засади розпорядчих та розглянуто діяльність виконавчих органів самоврядних установ, проаналізовано роль земств Лівобережжя та Півдня України на початковому етапі ліберального руху в Російській імперії. Звернено увагу на провідну роль видатних особистостей у становленні засад місцевого самоврядування в Україні. Обгрунтовано доцільність застосування досвіду земств за сучасних умов реформування системи місцевого самоврядування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)52-477 + Т3(4Укр)52-536.2
Шифр НБУВ: РА318139 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Редько К.О. 
Методичні аспекти аудиту фінансової звітності акціонерних товариств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / К.О. Редько ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Запропоновано методику вибору виду аудиторського висновку залежно від формалізованих результатів перевірки під час проведення аудиту фінансової звітності відповідно до вимог національних і міжнародних стандартів аудиту та вимог ДКЦПФР України. З урахуванням положень вітчизняного законодавства розроблено методику оцінки суттєвості, як припустимого граничного розміру помилки в аудиті, побудовану на основі визначення граничного розміру відповідальності за порушення норм кримінального кодексу України. Визначено методичні підходи до ідентифікації викривлень, як обману або помилки, в ході аудиторської перевірки фінансової звітності, які базуються на ознаках злочину, встановлених законодавством і розроблених відповідно до них критеріїв ідентифікації. Удосконалено методику оцінки компонентів аудиторського ризику на основі формалізації основних критеріїв такої оцінки з урахуванням особливостей економіки України та умов функціонування суб'єктів аудиту. Наведено алгоритмізацію аналітичних процедур, які застосовуються в аудиті фінансової звітності, яка дозволяє знизити аудиторський ризик. Удосконалено методику оцінки можливості безперервного функціонування підприємства - об'єкта аудиторської перевірки, на основі обгрунтування застосування адаптованого до умов діяльності підприємств України методу Аргенті та інтегрованої системи аналітичних показників, спрямованих на підвищення інформативності отриманих результатів аналізу. Розроблено комплексну методику аудиту фінансової звітності акціонерних товариств відповідно до вимог національних та міжнародних нормативів аудиту та вимог ДКЦПФР України, яка дозволяє підвищити якість та ефективність аудиту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)229.16-149.3-15
Шифр НБУВ: РА318450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Редька Л.М. 
Підприємництво: роль у системі зайнятості і доходів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Л.М. Редька ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 18 с. — укp.

Запропоновано новий методологічний підхід до вирішення актуальної наукової та практичної задачі взаємозв'язку підприємництва з зайнятістю та доходами населення України. З політекономічних позицій визначено сферу підприємництва як сектора економіки, який забезпечує зайнятість і самозайнятість населення, його доходи (підприємницький дохід і заробітну плату найманим працівникам, доходи посередників), розширює попит на кваліфіковану робочу силу, сприяє розвитку сфери освіти і науки, правоохоронних органів, органів контролю. Висвітлено новий підхід до визначення функцій підприємництва - без урахування здібностей підприємця та грунтуючись на конкретних напрямках підприємницької діяльності, мотивація якої обгрунтовується саме функціями, що являє собою певну новизну. Підкреслено, що цільове спрямування підприємницької діяльності не може бути обмежено тільки метою забезпечення прибутку, а у перехідний період особливе значення набуває й мета адаптації до ринкових умов господарювання. Запропоновано власну структуризацію зайнятості (сім груп) і доходів (чотири групи) з метою вирахування підприємницьких доходів у статистичному обліку і звітах, прискорення переходу на міжнародну систему національних рахунків. Досліджено проблему соціального партнерства і шляхи його створення в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-131.1 + У9(4Укр)0-94 + У9(4Укр)240.5
Шифр НБУВ: РА319326 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Редько Г.О. 
Гідродинамічні і теплофізичні процеси під час формування зливків в умовах пульсаційного впливу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 15.14.06 / Г.О. Редько ; Ін-т техн. теплофізики НАН України. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Висвітлено актуальну проблему побудови узагальненої схеми розвитку взаємозумовлених гідродинамічних і теплофізичних процесів під час формування сталевих зливків за умов пульсаційного впливу і розробки теоретичних положень та рекомендацій щодо вибору раціональних режимів пульсаційної обробки з метою пригнічення ліквідаційних та усадкових дефектів литої структури. Запропоновано засоби врахування впливу росту глобулярних кристалів на теплообмінні процеси в розплаві, необхідних для математичного моделювання твердіння зливків. Встановлено, що ефект відносного збільшення температури локальних об'ємів рідкої ванни, викликаний виділенням тепла у процесі росту глобулярних кристалів, можна використовувати як фактор керування теплообмінними процесами під час росту пульсаційної обробки. Визначено закономірності впливу пульсаційної обробки на поля швидкості та температури, а також на кінетику твердіння зливків різного тонажу та конфігурації. Одержано універсальні залежності для визначення оптимальної тривалості та частоти обробки, що дозволяє рекомендувати режими обробки для промислових об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.03 + К615.4
Шифр НБУВ: РА318975 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Редько В.В. 
Психологічні механізми прийняття рішень у побутовій діяльності: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / В.В. Редько ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Проведено теоретико-методологічний аналіз побутової діяльності людини. Визначено соціокультурні, соціально-психологічні та психологічні ознаки побутової діяльності. Описано її психологічну структуру як систему провідних мотивів, ієрархію цільових конструктів, форм і засобів їх реалізації та визначено в ній функціональну роль процесу прийняття рішень, розроблено модель цього процесу. Визначено психологічні засади використання таких моделей для практичних і прикладних напрямків психологічних досліджень. Установлено, що у побутовій діяльності прийняття рішень є провідною формою цілепокладання та здійснюється як багаторівневий та багатоступінчастий процес узгодження особистісної значущості споживчих цільових конструктів та міри суб'єктивних витрат на їх досягнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.22-39
Шифр НБУВ: РА326938

Рубрики:

      
6.

Редькіна О.М. 
Кримський крайовий уряд генерал-лейтенанта С.Сулькевича (червень - листопад 1918 р.): історико-правове дослідження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.М. Редькіна ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 24 с. — укp.

Комплексно проаналізовано політико-правову ситуацію, що передувала приходу до влади генерала С.Сулькевича в червні 1918 р., на підставі чого зроблено висновки щодо політичної залежності його кабінету від командування військового контингенту кайзерівської Німеччини, розташованого на території Української Держави та в Криму. Висвітлено особливості процесу державного будівництва на Кримському півострові, зокрема, формування персонального складу Першого крайовього уряду за особливих історичних умов, становлення законодавчої системи, судової влади, адміністративних органів. Обгрунтовано, що за категоріями сучасної теоретико-правової науки визначальними для кримської державності червня - листопада 1918 р. були республіканська форма правління, унітарна форма устрою та авторитарний тип політичного режиму. Вивчено організаційну структуру кримського державного механізму в 1918 р. та доведено її близьку відповідність державно-правовим засадам колишньої Російської імперії. Досліджено нормативно-правові акти Кримського крайового уряду, що засвідчило широке використання його державним апаратом російського імперського законодавчого доробку. Виявлено основні прорахунки кабінету С.Сулькевича в сфері зовнішньої політики, що негативно вплинули на його функціонування та призвели у сфері міжнародних відносин до протистояння Криму з Українською Державою гетьмана П.Скоропадського, а також у галузі фінансово-економічної діяльності, що спричинили виникнення українсько-кримської митної війни та як наслідок - зниження рівня добробуту кримського населення. Установлено, що найоптимальнішим шляхом державного розвитку Криму був союз з Українською Державою на основі запропонованої нею широкої автономії. Не використання цього історичного шансу стало однією з причин падіння уряду С.Сулькевича і поширення громадянської війни у південно-західних регіонах колишньої Російської імперії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР-6КРМ)611 + Т3(4УКР-6КРМ)612
Шифр НБУВ: РА326896

Рубрики:

      
7.

Редько І.О. 
Підвищення теплотехнічної і екологічної ефективності при спалюванні низькосортних палив в киплячому шарі отоплюючих котлів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.03 / І.О. Редько ; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2004. — 19 с. — укp.

Проведено дослідження механічного та хімічного недопалу у процесі спалювання низькосортного палива та водовугільних суспензій у киплячому шарі. Встановлено вплив гранулометричного складу палива, швидкості повітря, температури киплячого шару, коефіцієнта надлишку повітря та інших параметрів на теплові втрати. З'ясовано, що за рахунок укрупнення виносу можливо зменшити механічний та хімічний недопал. Одержано регресійне рівняння впливу режимних параметрів на механічний недопал. Встановлено, що механічний недопал у процесі спалювання водовугільних суспензій менший, ніж у необводненого вугілля. Проведено промислове дослідження процесів спалювання низькосортного вугілля у киплячому шарі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З384-5-042
Шифр НБУВ: РА331035

Рубрики:

      
8.

Редько А.О. 
Тепло-і масообмінні характеристики процесу гідротермічної обробки гіпсу в рідинному киплячому шарі під тиском: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / А.О. Редько ; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2005. — 20 с. — укp.

Наведено результати розрахунково-теоретичних дослідів розподілу тиску та температури всередині частки природного гіпсового каменя з урахуванням значення теплоти дегідратації. Проведено вивчення кінетики та визначено час гідротермічної оброки дрібних фракцій гіпсової сировини. Експериментально досліджено гідродинамічні, тепло- та масообмінні характеристики в щільному та киплячому шарі у широкому діапазоні змін швидкостей зріджувального теплоносія (води), тиску (до 1,0 МПа), розміру щебеня (до 50 мм) та інших параметрів. Наведено результати експериментального вивчення міцнісних характеристик дрібних фракцій двоводневого гіпсу. Наведено опис багатосекційної безперервнодіючої промислової установки та методики теплотехнічного розрахунку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л452.20 +
Шифр НБУВ: РА339428

Рубрики:

      
9.

Редькіна Л.І. 
Етнопедагогічні традиції виховання підростаючого покоління у караїмів Криму: Автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.01 / Л.І. Редькіна ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2006. — 40 с. — укp.

Висвітлено народнопедагогічні традиції виховання підростаючого покоління у караїмів Криму, джерела зародження караїмської народної педагогіки, зокрема, фольклору, релігійної та морально-дидактичної літератури, традицій, звичаїв. Викладено основні положення виховання в караїмській етнопедагогіці в аспекті загальнолюдських цінностей та національних особливостей народу. Розкрито зміст народнопедагогічних традицій підготовки підростаючого покоління караїмів Криму до життя, досліджено їх спільні та відмінні риси з народнопедагогічними традиціями виховання кримських татар, євреїв та українців. Визначено основні тенденції становлення та розвитку караїмської школи на основі народних традицій виховання і навчання дітей та її утвердження в даному регіоні. Проаналізовано просвітницьку та педагогічну діяльність кримської інтелігенції в ХІХ - на початку ХХ ст., її роль у відродженні духовної спадщини народу, а також значущість ідей і цінностей караїмської етнопедагогіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч313(4УКР) + Ч421.352.13 + Т52(23=УКР6 А/Я)-52 +
Шифр НБУВ: РА341709

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
10.

Редько 
Порушення церебральної гемодинаміки внаслідок дії на організм компонентів шахтного вибуху в початковому періоді вибухової шахтної травми (експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / Ганна Олексіївна Редько ; Донецький держ. медичний ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р124.506.1-4
Шифр НБУВ: РА351073

Рубрики:

      
11.

Редько 
Модифікація дефектної структури напівпровідникових сполук A2B6 та A3B5 високочастотним електромагнітним випромінюванням: Автореф. дис... канд. фіз.- мат. наук: 01.04.07 / Роман Анатолійович Редько ; НАН України; Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова. — К., 2007. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.2,022
Шифр НБУВ: РА348588

Рубрики:

      
12.

Редько С.І. 
Психологічні умови розвитку управлінських здібностей майбутніх фахівців економічного профілю: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / С.І. Редько ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано стратегію розвитку управлінських здібностей студентів - майбутніх фахівців економічного профілю за сучасних соціально-економічних умов. Розкрито структуру та зміст управлінських здібностей, запропоновано засоби визначення рівня їх розвитку у студентів економічних вузів. Емпіричним шляхом виявлено необхідні психологічні утворення, що забезпечують належний рівень розвитку управлінських здібностей. Визначено психологічні засоби та умови розвитку управлінських здібностей у студентів економічних вузів. Розроблено й апробовано програму розвитку управлінських здібностей у студентів економічних ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937.24 + Ю959.181:У + У9(4УКР)212.1 +
Шифр НБУВ: РА351030

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
13.

Редьква М.І. 
Семантико-функціональна система особових найменувань в українських народних чарівних казках (у записах XIX ст.): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / М.І. Редьква ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено номінативну систему українських народних чарівних казок, вміщених у відомих збірниках В.Гнатюка, А.Димінського, С.Руданського, О.Кольберга, І.Рудченка, П.Чубинського. Проаналізовано особливості називання осіб, міфічних і фантастичних істот і співвідносних з ними зоо- та флороназв. Виявлено, що основний сегмент охоплює особові найменування, міфоніми й одиниці позаонімної номінації, об'єднані в номінативні ряди у складі чотирьох парадигм, виділених на підставі функціональної типології казкових персонажів. Запропоновано парадигматичну систематизацію назви й її структурування, що забезпечує адекватне встановлення семантико-функціональної близькості аналізованих номінатем й виявлення формально-структурної варіантності певних назв, а також кореферентності найменувань, які належать до різних класів номінативних одиниць (онімів, апелятивів, дескрипцій). Семантику, внутрішню форму, етимологію, структуру онімів та їх зв'язок з одиницями позаонімної номінації, особливості вживання назв рослин і тварин розкрито з урахуванням текстових і деяких позатекстових, зокрема, міфологічних, чинників, що обумовлено архаїчністю народної чарівної казки, в якій світи людей, міфічних і фантастичних істот, рослин і тварин співіснують і перетинаються. З'ясовано семантичне навантаження та символічну маркованість назв, які функціонують у дослідженому масиві текстів, на підставі вивчення яких розкрито певні коди, поглиблено розуміння казкового епосу й української культури загалом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш3(4УКР)-615.1 +
Шифр НБУВ: РА355811

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Редько І.В. 
Теорія дескриптивних середовищ та її застосування: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.05.03 / І.В. Редько ; Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України. — К., 2008. — 32 с. — укp.

Запропоновано та досліджено дескриптосутнісний підхід до адекватних прагматиці поліабстрактних специфікацій сутностей, який базується на методі сутесутнісної релятивізації (МСР). У межах концепції OC-System створено універсальне середовище розробки інформатико-технологічних систем, складовими якої є дескриптивні середовища різних типів абстракції та рівнів загальності. Досліджено проведено з використанням загальнометодологічних, логіко-епітомологічних, логіко-математичних методів як прагматико-зумовлених конкретизацій МСР. Створено загальну теорію дескриптивних середовищ. Розроблено логіко-епістемологічні,логіко-математичні та математчні засади декриптивних середовищ. Вирішено проблему сутнісної релятивізації та експлікації логіко-епістомологічних систем і доведено тези екзістенціальності, універсальності, дескриптивності, сутесутнісності й екзістологічності. Проведено експлікацію та дослідження понять екзистона, компаунда, композиції та поліади. Доведено тези екситонності, компаудності, композиційності та поліадності, основну тезу про коректність та повноту середовища компаундного дескриптування й основну теорему про його коректність і дескриптологічну повноту, а також тезу про коректність і повноту середовища поліадного дескриптування та теорему про його коректність і дескриптологічну повноту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018 +
Шифр НБУВ: РА361126

Рубрики:

      
15.

Редько Т.Г. 
Клініко-психологічні особливості депресивних розладів у жінок на тлі інволюції та їх психокорекція: автореф. дис... канд. мед. наук: 19.00.04 / Т.Г. Редько ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2008. — 24 с. — укp.

На підставі аналізу та прогностичного оцінювання клініко-психопатологічних і патопсихологічних особливостей жінок з депресивними розладами (ДР) на тлі інволюції науково обгрунтовано, розроблено та впроваджено у практику охорони здоров'я систему їх психокорекції. Установлено, що у клінічній структурі ДР у жінок інволюційного віку превалюючими є афективні розлади настрою, а саме: легкий і помірний депресивний епізод та рекурентний депресивний розлад. Загальним радикалом клінічної картини ДР на тлі інволюції є астенія у поєднанні з гіпотимією, анергією, стеностопатичними та тривожними проявами. Визначено 4 головні клінічні варіанти перебігу ДР у жінок на тлі інволюції: астено-гіпотимічний (40,0 %), тривожний (31,7 %), сенесто-іпохондричний (8,3 %). На підставі здійсненого багатовимірного статистичного аналізу визначено особливості взаємозв'язків вікових, медико-соціальних і анамнестичних характеристик виникнення ДР впродовж інволюційного періоду. Розроблено статистичні моделі, що дозволяють передбачити ступінь імовірності виникнення й особливості клінічного перебігу ДР у жінок на тлі інволюції, зумовлюючи різний ступінь їх головних клінічних проявів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р64-324 +
Шифр НБУВ: РА360527

Рубрики:

      
16.

Редькін Р.Г. 
Синтез і дослідження біологічної активності структурних аналогів епіфізарного гормону мелатоніну та гетероциклічних сполук на їх основі: автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.02 / Р.Г. Редькін ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

В результаті фармакологічного скринінгу також виявлено сполуки з антиоксидантними, протизапальними, антикоагулянтними та цукрознижуючими властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.774 + Г26-4 +
Шифр НБУВ: РА357505

Рубрики:

      
17.

Редько Я.В. 
Отримання електропровідних властивостей текстильних матеріалів в процесі опорядження: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.19 / Я.В. Редько ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Одержано рівняння, що описують ізотерму абсорбції барвника волокнистим матеріалом, аналогічні за формою рівнянням Ленгмюра та БЕТ. Визначено умови окиснювального фарбування аніліном за умов сорбції аніліну волокном "як дисперсного барвника". Показано можливість досягнення першого порогу перколяції й електропроводності поліамідного та поліакрилонітрильного волокнистих матеріалів шляхом окиснювального фарбування аніліном за даних умов. Обгрунтовано використання гетерокоагуляційного механізму фарбування шляхом синтезу жорстколанцюгового поліаніліну у процесі зазначеного фарбування. Запропоновано технологію фарбування поліамідного волокнистого матеріалу з використанням механізму гетерокоагуляції поліаніліну. Показано вплив типу поверхнево-активних речовин на процес гетерокоагуляції поліаніліну колоїдного ступеня дисперсності на поліамідному волокнистому матеріалі. Одержано електропровідний текстильний матеріал за методами поверхневого фарбувння у процесі опорядження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М377 +
Шифр НБУВ: РА358215

Рубрики:

      
18.

Редько А.М. 
Фізико-хімічні характеристики N-ацилоксипіридинієвих солей та їх каталітичні властивості в інверсійному трансфазному каталізі: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / А.М. Редько ; Ін-т фіз.-орган. хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка НАН України. — Донецьк, 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено 77 реакцій утворення N-бензоїлокси- та N-ацетилоксипіридинієвих солей та реакцій переносу певних ацильних груп між N-оксидами піридинів. Визначено термодинамічні характеристики реакцій і перехідного стану. Одержано кількісні закономірності, що пов'язують кінетичні та рівноважні параметри. Одержано константи рівноваги 28-ми реакцій переносу п'яти ацильних груп з N-ацилооксипіридинієвих солей на піридин-N-оксиди в ацетонітрилі. Визначено константи швидкості 19-ти реакцій переносу бензоїльної групи з N-бензоїлоксипіридинієвих солей на піридин-N-оксиди та 4-диметиламінопіридин в ацетонітрилі. Досліджено бензоїлювання 4-нітробензонат йону бензоїлхлоридом у разі каталази піридин-N-оксидами у двофазній системі вода - дихлорметан. Установлено, що ефективність каталізу зменшується для солей, що містять погані відхідні групи (високо основні N-оксиди). Розроблено кінетичну схему та запропоновано механізм реакції каталітичного бензоїлювання карбоксилатів за умов інверсійного трансфазного каталізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г263.214 + Г544.323 +
Шифр НБУВ: РА363295

Рубрики:

      
19.

Редько Л.І. 
Управління фінансовими ресурсами машинобудівних підприємств в умовах інноваційного розвитку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Л.І. Редько ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Зазначено, що інноваційний механізм управління фінансовими ресурсами машинобудівних підприємств відрізняється від існючих тим, що шляхом створення нових або розвитку існуючих інноваційних програм здійснюється за допомогою таких його основних елементів, як інституційні, фінансово-економічні, технічні та технологічні, організаційні, юридичні, соціальні. а це дозволяє доцільно використовувати наявні ресурси підприємства та спрямовувати їх на вдосконалення фінансової підтримки інноваційних проектів і програм. Висвітлено шляхи інституційно-інноваційного забезпечення управління фінансовими ресурсами підприємств і інноваційний механізм управління фінансовими ресурсами через комплексний аналіз основних елементів (інституційних, фінансово-економічних, технічних і технологічних, організаційних, юридичних, соціальних). Розроблено модель управління фінансовими ресурсами для забезпечення інноваційного розвитку машинобудівних підприємств, яка в доповнення до існуючих включає мету, теоретичні підходи, принципи, завдання та практичні заходи, які формують систему управління фінансовими ресурсами машинобудівних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-93-21 +
Шифр НБУВ: РА368365

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Редькіна О.О. 
Удосконалення теорії й практики побудови коаксіально-колінеарних антен мікрохвильового діапазону: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / О.О. Редькіна ; Харків. Нац. ун-т радіоелектроніки. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Вирішено науково-прикладну задачу розвитку теорії та удосконалення конструкцій коаксіально-колінеарних антен з послідовними коаксіальними дільниками в схемі живлення завдяки використанню єдиного підходу до теоретичного аналізу схем живлення та випромінювальних структур таких антен. Застосовано підхід на відомому методі еквівалентних ліній передачі. Розроблено й удосконалено математичну модель для визначення поля випромінювання та вхідного опору синфазної та несинфазної коаксіально-колінеарних антен з послідовними розгалуженнями в схемі живлення. Запропоновано модифіковані антени для базових станцій систем мобільного та професійного зв'язку, що забезпечує технічний ефект підвищення надійності зв'язку в межах зон обслуговування під час ощадливої витрати енергоресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.63 +
Шифр НБУВ: РА363723

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського