Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (32)
Пошуковий запит: (<.>A=САДЕК$<.>+<.>A=АЛИМЖАН$<.>+<.>A=АБДУЛЛОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Садекова А.М. 
Аудиторська оцінка ефективності бухгалтерського контролю (на матеріалі підприємств з виробництва машин та устаткування Донецького регіону): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / А.М. Садекова ; Держ. вищ. навч. закл. "Одес. держ. екон. ун-т". — О., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено проблему організаційного та методичного забезпечення оцінки ефективності бухгалтерського контролю. Проведено критичний аналіз існуючих визначень категорій "якість", "ефективність" і "оцінка". Розкрито суть понять "ефективність бухгалтерського контролю" та "оцінка ефективності бухгалтерського контролю". Теоретично обгрунтовано критерії та розроблено концептуальні положення щодо оцінки ефективності внутрішнього бухгалтерського контролю на базі системного підходу. Розглянуто методичні підходи до розробки внутрішньофірмових стандартів аудиту. Розроблено технологію оцінки бухгалтерського контролю, на базі якої сформовано внутрішньофірмовий стандарт "Оцінка ефективності бухгалтерського контролю". З урахуванням основних положень конструювання моделей розроблено модель методики даного оцінювання, складовими якої є: об'єкт оцінки, джерела інформації для проведення оцінки, мета та зміст даних процедур, способи та прийоми оцінки, техніка оцінювання. Запропоновано варіанти оптимального напрямку оцінки з урахуванням мінімізації трудових витрат аудиторів і аудиторського ризику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР-4ДОН)230.585.1-218 +
Шифр НБУВ: РА353383

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
2.

Садек Ахмед Каід Синан 
Підвищення водостойкості асфальтобетону для районів Ємену з вологим кліматом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Садек Ахмед Каід Синан ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Встановлено існування оптимального вмісту поверхнево-активних речовин (ПАР) у складі активуючої суміші мінерального порошку, після перевищення якого ступінь гідрофобності активованого мінерального порошку зменшується, фізико-механічні властивості асфальтов'яжучих та асфальтобетонів погіршуються. Запропоновано формулу для визначення середньої товщини бітумних плівок (плівок активатору) на поверхні зерен вузьких фракцій активованого мінерального порошку. За розрахунками, виконаними за допомогою цієї формули, показано, що зі зменшенням розмірів мінеральних частинок середня товщина бітумних плівок на їх поверхні зменшується, а доля активатору - збільшується, зі збільшенням вмісту дрібних фракцій у складі мінерального порошку. Визначено, що агрегування мінерального порошку у асфальтов'яжучому й асфальтобетоні зменшує реальну поверхню взаємодії в них мінерального порошку з бітумом. З'ясовано, що водостійкість асфальтових матеріалів зі збільшенням дисперсності мінеральних порошків у їх складі може знижуватись внаслідок збільшення агрегування мінеральних порошків набухання не оброблених бітумом дисперсних мінеральних частинок. Показано зниження температури розм'якшення асфальтов'яжучих за малих кількостей в них мінерального порошку та суттєве зростання цього показника зі збільшенням концентрації порошку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О311.46-060.62-03
Шифр НБУВ: РА321093

Рубрики:

      
3.

Садеков Д.Р. 
Токсиколого-гігієнічна оцінка гумату амонію як забруднювача атмосферного повітря населених місць: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / Д.Р. Садеков ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Наведено токсиколого-гігієнічну оцінку гумату амонію як забруднювача атмосферного повітря населених місць і розроблено заходи профілактики щодо запобігання його негативному впливу на здоров'я населення. Наведено гігієнічну оцінку технологічного процесу одержання гумату амонію, розглянуто умови його утворення та поширення як забруднювача атмосферного повітря. Встановлено характер біологічної дії гумату амонію за гострого та інгаляційного надходження, визначено інтенсивність і спрямованість змін показників функціонального стану організму тварин у разі хронічного інгаляційного надходження даної речовини в організм теплокровних тварин. Вивчено стан здоров'я населення, що проживає у районі впливу викидів заводу з виробництва гумату амонію. Науково обгрунтовано гранично допустиму концентрацію речовини в атмосферному повітрі неселених місць. На підставі результатів дослідження розроблено основні напрямки профілактичних заходів щодо оздоровлення виробничого середовища та повітряного басейну у районі розташування заводу з виробництва гумату амонію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.4 +
Шифр НБУВ: РА344698

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського