Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (30)Книжкові видання та компакт-диски (38)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=СУКАЧОВ$<.>+<.>A=ОЛЬГ$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Сукачова С.М. 
Ефективність торгових ринків в умовах перехідної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.05 / С.М. Сукачова ; Харк. держ. акад. технології та орг. харчування. — Х., 2002. — 17 с.: рис. — укp.

Визначено суть торгових ринків та специфічні особливості їх функціонування. Вдосконалено систему показників оцінки соціальної та економічної ефективності торгових ринків. Надано варіанти вибору стратегії їх розвитку залежно від товарообороту, що прогнозується, та його питомої ваги в роздрібному товарообороті за всіма каналами реалізації споживчих товарів. Розроблено методичний інструментарій факторного аналізу рентабельності реалізації товарів і послуг торгових ринків та планування виручки від реалізації за видами діяльності, спрямованого на досягнення певного рівня рентабельності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.217-07
Шифр НБУВ: РА321653

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
2.

Сукачов І.І. 
Поліпшення паливної економічності форсованих дизелів шляхом узгодження характеристик вприскування палива та форми камери згоряння: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.03 / І.І. Сукачов ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто особливості процесів сумішоутворення та згортання у форсованих дизелях та вибору раціональних параметрів характеристик впорскування палива та форми камери згортання. Об'єктом дослідження є судові та тепловозні дизелі типу ЧН25/27, ЧН25/34, ЧН26/34, ЧН26/27 і ЧН32/32. Розглянуто специфіку й особливості процесів сумішоутворення та згоряння у форсованих дизелях. Виявлено основні причини зниження швидкостей випарювання та згоряння збільшених циклових порцій палива та визначено методи та способи узгодження характеристик впорскування палива та форми камери згоряння. Розроблено математичну модель циклу дизеля, комплекс програмного забезбечення щодо розрахунку робочого процесу, в тому числі, характеристик впорскування палива, розподілу палива в струмені та камері згоряння, характеристик сумішоутворення та згоряння. Виконано розрахунково-експериментальні дослідження щодо погодження характеристик впорскування палива та камер згоряння, які дозволили обгрунтовано вибрати раціональні параметри паливної апаратури, характеристик впорскування палива та форми камери згоряння, що забезпечили зниження експлуатаційної витрати палива в досліджених дизелях нп 1,5 - 3 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О155.4-01 +
Шифр НБУВ: РА343693

Рубрики:

      
3.

Сукачов В.В. 
Політична довіра як складова соціального капіталу громадянського суспільства: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.01 / В.В. Сукачов ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2005. — 17 с. — укp.

Проаналізовано категорію політичної довіри як складової концепцій соціального капіталу, які є головними з сучасних тенденцій у вивченні суспільної самоорганізації. Розглянуто типологію політичної довіри, механізми її відтворення, а також зв'язок з нормативною системою та інституційним дизайном суспільства. З'ясовано, що ранні дослідницькі програми у галузі суспільної самоорганізації (перша генерація теорій колективної дії) не відображають соціальні процеси, ігноруючи специфіку владних відносин, а також культурних й ідеологічних обмежень, що зменшують можливості створення раціональної стратегії взаємодії. Установлено, що базовою умовою виникнення політичної довіри як передумови процесу консолідації інститутів громадянського суспільства є наявність специфічної національної ідентичності, яка обумовлює появу транскласової солідарності та розвиток на її основі феномену політичної довіри. Синтезовано сучасні концепції суспільної самоорганізації та теорії колективної (національної) ідентичності. На підставі результатів такого синтезу здійснено аналіз сучасної стратегії побудови громадянських інститутів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф036 + Ф0 г +
Шифр НБУВ: РА337266

Рубрики:

      
4.

Сукачов Е.О. 
Теорія сигналів із компактним спектром та її застосування в системах передачі інформації: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.13 / Е.О. Сукачов ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2001. — 32 с. — укp.

Розроблено теорію аналізу та синтезу багатопараметричних сигналів із компактним спектром, що відповідають критеріям Найквіста. Запропоновано методи формування нових класів сигналів із фінітним спектром, вільних від міжсимвольної інтерференції (МСІ), та методи синтезу сигналів із керованою МСІ для систем із корелятивним кодуванням. Висвітлено методи параметричної оптимізації характеристик систем передачі. Описано нові алгоритми та математичні моделі для систем радіозв'язку, що використовують частотну модуляцію з неперервною фазою. Розв'язано проблему реалізації методів корелятивного кодування в системах передачі цифрових потоків із високою спектральною ефективністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.10 + З811.10
Шифр НБУВ: РА315576 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Сукачова Г.П. 
Формування професійного мовленнєвого етикету майбутніх інженерів-педагогів у навчально-виховному процесі: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Г.П. Сукачова ; Ін-т проф.-техн. освіти АПН України. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Визначено та теоретично обгрунтовано педагогічні умови формування професійного мовленнєвого етикету майбутніх інженерів-педагогів (усвідомлення студентами доцільності формування професійного мовленнєвого етикету; систематичне оволодіння відповідними засобами). Визначено зміст поняття "професійний мовленнєвий етикет". Розроблено модель поняття "професійний мовленнєвий етикет інженера-педагога", а також засоби формування мовленнєвого етикету. На підставі аналізу результатів теоретичних і експериментальних досліджень визначено та теоретично обгрунтовано структуру та зміст курсу "Мовленнєвий етикет інженера-педагога". Експериментально підтверджено ефективність розробленого курсу та визначених педагогічних умов його реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж6 р(4УКР)3-2 + Ю783 +
Шифр НБУВ: РА353054

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського