Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (146)Книжкові видання та компакт-диски (81)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>A=ХОМИН$<.>+<.>A=ОЛЕГ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Хомин Н.М. 
Асептичні пододерматити у великої рогатої худоби (етіологія, патогенез, профілактика та лікування): Автореф. дис... д-ра вет. наук: 16.00.05 / Н.М. Хомин ; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2006. — 36 с. — Бібліогр.: с. 30-33. — укp.

Обгрунтовано причини виникнення, особливості перебігу гострого та хронічного асептичного пододерматитів у великої рогатої худоби (ВРХ). Розроблено заходи профілактики та методів лікування хвороби. Визначено вплив умов утримання та рівня годівлі на стан копитцевого рогу на підставі змін біохімічних показників і фізико-механічних параметрів епідермісу. Установлено, що у корів, яких утримували на залізобетонній щілинній підлозі знижується вміст вологи у копитцевому розі й опір до його стирання, що призводить до надмірного стирання рогу підошви. Згодовування коровам кормів, дефіцитних за поживними та мінеральними речовинами, призводить до зниження вмісту мінеральних речовин у копитцевому розі, перерозподілу фракцій кератозів, що погіршує його якість і сприяє надмірному нашаруванню рогу в ділянці підошви. Виявлено гістологічні та гістохімічні зміни рогу та основи шкіри залежно від перебігу асептичного пододерматиту. Обгрунтовано залежність динаміки морфолого-біохімічних, імунологічних показників крові від характеру перебігу асептичного запалення основи шкіри копитець. Установлено характерні зміни біохімічних показників у даних ділянках за різних форм асептичного пододерматиту, а також визначено біофізичні параметри епідермісу копитець залежно від перебігу захворювання. Виявлено, що за хронічного асептичного пододерматиту у корів знижується імунобіологічна реактивність організму, концентрація сірковмісних амінокислот у копитцевому розі та зростає вміст сульфогідрильних груп у ньому, що призводить до погіршення якості копитцевого рогу та його недостатнього стирання. Розроблено заходи профілактики асептичного пододерматиту у ВРХ, які дозволяють запобігти розвитку захворювання, та методи лікування, завдяки чому є можливим скорочення періоду видужання тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.572.2 +
Шифр НБУВ: РА345162

Рубрики:

      
2.

Хомин О.В. 
Інтелектуальне підприємництво як форма становлення економіки знань: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / О.В. Хомин ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено та визначено роль нового соціально-економічного феномену інтелектуального підприємництва за умов становлення економіки знань. Показано роль знань у структурі людської діяльності, розкрито сутність економіки знань, доведено необхідність широкого використання принципів постнекласичної науки у дослідженнях сучасної економіки. Обгрунтовано зміст інтелектуального підприємництва, розглянуто властивості його продукта. Розкрито роль інтелектуального капіталу як інтерспецифічного ресурсу розвитку інтелектуального підприємництва. Доведено, що система внутрішнього управління знаннями на фірмі є основою розвитку інтелектуальних підприємницьких структур. Обгрунтовано практичні рекомендації щодо підготовки інтелектуальних підприємців та розвитку даного виду підприємництва за умов становлення економіки знань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.32 + У010.33 +
Шифр НБУВ: РА354500

Рубрики:

      
3.

Хомин І.П. 
Ресурсне забезпечення відтворення у сільськогосподарських підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.П. Хомин ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Наведено результати дослідження проблеми ресурсного забезпечення відтворення у сільськогосподарських підприємствах. Досліджено тенденції відтворення у сільському господарстві. Розкрито суть і зміст ресурсного забезпечення відтворення. Запропоновано методику вирівнювання ресурсів відтворення з урахуванням циклічності результатів діяльності сільськогосподарських підприємств та розроблено модель, яка забезпечує їх збалансоване формування. Визначено шляхи оптимізації формування даних ресурсів і застосування протиінфляційних заходів. Розроблено пропозиції стосовно подолання кризової ситуації щодо ресурсного забезпечення простого та розширеного відтворення у сільськогосподарських підприємствах Івано-Франківщини, Львівщини та Тернопільщини, удосконалення механізму їх кредитування та бюджетної підтримки для забезпечення розширеного відтворення у галузі. Обгрунтовано методику контролю за цільовим використанням ресурсів відтворення, яка дозволяє уникнути іммобілізації коштів для цієї мети.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-96 +
Шифр НБУВ: РА352203

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Хомин П.Я. 
Формування системи звітності сільськогосподарських підприємств та її облікового забезпечення: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.04 / П.Я. Хомин ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2004. — 34 с. — укp.

Запропоновано новий концептуальний підхід щодо вирішення теоретичних та організаційно-методологічних і методичних проблем формування системи звітності сільськогосподарських підприємств, яка б задовольняла запити користувачів інформації та забезпечувала її органічний взаємозв'язок з обліковими засобами з урахуванням особливостей фінансового, управлінського та податкового обліку. Поглиблено деякі теоретичні положення бухгалтерського обліку. Встановлено доцільність поділу звітності на внутрішню та зовнішню. Запропоновано концепцію відповідності її показників науково обгрунтованим критеріям їх формування. Розроблено сучасну методологічну базу облікового забезпечення фінансової, податкової, статистичної звітності для формування органічного взаємозв'язку звітної інформації та змісту звітних форм. Розроблено сучасну модель інформаційного забезпечення управлінської діяльності в галузі сільського господарства, яка грунтується на застосуванні комплексної методики використання даних звітності та їх інтерпретації в процесі формування рішень менеджерів щодо економічного регулювання виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.0-15 +
Шифр НБУВ: РА333986

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Хомин Г. О. 
Клініко-патоґенетичні особливості хронічного панкреатиту у коморбідності з вірусним гепатитом С, оптимізація підходів до комплексного лікування: автореферат дис. ... д.філософ : 222 / Г. О. Хомин. — Б.м., 2023 — укp.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського