Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (44)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>A=Хорошун А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Хорошун А.С. 
Достатні умови параметричної стійкості квазілінійних механічних систем: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.01 / А.С. Хорошун ; НАН України, Ін-т механіки ім. С.П.Тимошенка. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено параметричну стійкість нелінійних неточних автономних систем, які характеризуються наявністю рухомого стану рівноваги. Запропоновано новий підхід до знаходження області в просторі параметрів, для значень яких існує стан рівноваги розглянутої системи. Одержано достатні умови параметричної асимптотичної стійкості нелінінйих неточних автономних систем, які не потребують знаходження змінного стану рівноваги. Одержано достатні умови глобальної параметричної квадратичної стабілізованості й абсолютної параметричної стійкості систем Лур'є. На підставі запропонованих підходів досліджено задачу про рух системи матеріальних точок зі змінними зв'язками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В213.302-7,022 +
Шифр НБУВ: РА362171

Рубрики:

      
2.

Хорошун А.П. 
Післяопераційне відновне лікування та якість життя хворих на гліальні пухлини головного мозку: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / А.П. Хорошун ; Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення якості життя хворих на гліальні пухлини головного мозку (ГПГМ). Розроблено та клінічно впроваджено оптимальні заходи відновного лікування. На підставі даних, одержаних з використанням клінічного матеріалу 693-х хворих на ГПГМ розроблено та впроваджено в клінічну практику методологію реабілітаційного лікування з використанням медикаментозної терапії (судинних і антихолінестеразних препаратів), фізіотерапевтичних заходів (лазерної терапії, електростимуляції), ЛФК і масажу у хворих на ГПГМ, що мають рухові розлади. Розроблено метод лікування рухових порушень, який передбачає терапію з застосуванням впливу лазерного опромінювання біологічно активних точок з наступною електростимуляцією паретичних кінцівок. Ефективність проведеного лікування доведено за результатами вивчення показників якості життя у динаміці курсу лікування хворих на ГПГМ. Розроблено алгоритм диференційованого проведення відновного лікування хворих на гліальні пухлини, що базується на комплексному оцінюванні результатів клініко-неврологічного обстеження, комп'ютерної томографії, магнітно-лазерної томографії і однофотонної емісійної комп'ютерної томографії та передбачає врахування проявів неврологічного дефіциту, локалізацію пухлини, відношення до функціонально важливих зон мозку, ступінь злоякісності пухлини, а також проведення аналізу показників якості життя у динаміці проведення лікувальних заходів. Розроблено шкалу якості життя, яка дозволяє визначити якість життя хворих на ГПГМ у динаміці проведення лікувальних заходів. На підставі проведеного комп'ютерно-статистичного аналізу результатів лікування 693-х установлено чинники, що впливають на показники якості життя: вік, стать хворого, локалізація ступінь злоякісності пухлини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.627.7-5 +
Шифр НБУВ: РА361882

Рубрики:

      
3.

Хорошун А.А. 
Психологічні особливості розвитку творчого потенціалу старшокласників спеціалізованих шкіл: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / А.А. Хорошун ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему розвитку творчого потенціалу старшокласників спеціалізованих шкіл художнього та природничого спрямування. На підставі теоретичних положень діяльнісного й інтегративного підходів запропоновано визначення поняття творчого потенціалу особистості та його структурну модель, яка складається з трьох блоків: мотиваційного, когнітивного, характерологічного. Визначено особливості вияву базових компонентів творчого потенціалу старшокласників шкіл мистецтв і шкіл з поглибленим вивченням природничих дисциплін. Виділено мотиваційні, когнітивні та характерологічні властивості, які найбільш суттєво впливають на творчу продуктивність старшокласників і визначають розвиток їх творчого потенціалу. З урахуванням даних властивостей розроблено спеціальний тренінг з використанням творчих задач і вправ різних типів, спрямованих на формування основних мисленнєвих стратегій. З метою підсилення стимулювальної дії тренінгу застосовано підказки й ускладнювальні умови. На підставі аналізу формувального експерименту визначено специфічні умови розвитку творчого потенціалу старшокласників спеціалізованих шкіл природничого та художнього спрямування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю984.51-724 + Ю983.402.3 + Ч424(4УКР)714.6 +
Шифр НБУВ: РА362889

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського