Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (27)Реферативна база даних (728)Книжкові видання та компакт-диски (682)Журнали та продовжувані видання (45)
Пошуковий запит: (<.>A=ЧАН$<.>+<.>A=КУАНГ$<.>+<.>A=ДИК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Чан Чунг Чі Хієу 
Малий бізнес в аграрній сфері перехідної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Чан Чунг Чі Хієу ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 26 с. — укp.

Дисертація присвячена важливим, недостатньо розробленим питанням теорії та практики функціонування малого бізнесу в аграрному секторі економіки при переході до ринкових відносин. Обгрунтована роль малого бізнесу в агросфері в період економічної транзиції, розроблені наукові рекомендації державної підтримки селянського, фермерського господарства. Результати проведеного в роботі порівняльного аналізу ефективності функціонування малого бізнесу в сільському господарстві України, Росії, В'єтнаму та Китаю обгрунтовані теоретично та підтверджені практично.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.342

Рубрики:

      
2.

Чан Хиу Дат 
Дослідження імовірнісних характеристик акустичних флуктуаційних сигналів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.06 / Чан Хиу Дат ; НАН України. Ін-т гідромеханіки. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена розробці придатного для інженерного застосування математичного апарата аналізу законів розподілу негаусових нестаціонарних акустичних флуктуаційних сигналів. Розглянуто особливості деяких акустичних флуктуаційних сигналів - сигналів акустичної емісії, квітаційного шуму, шумового фона моря та ін. Обгрунтовано доцільність опису акустичних флуктуаційних сигналів моделлю лінійних випадкових процесів. Для дослідження законів розподілу акустичних флуктуаційних сигналів обгрунтований метод пуассонових спектрів. Проаналізовано спектральну функцію стрибків породного процесу. Отримана в явному виді загальна формула для знаходження спектральної функції стрибків лінійних випадкових процесів із монотонним ядром і неоднорідним породним процесом з мультиплікативною спектральною функцією стрибків і розглянуті окремі випадки. Обчислено спектральні функції стрибків типових моделей акустичних флуктуаційних сигналів, за допомогою яких проаналізований закон розподілу цих моделей. Отримано оцінки характеристичної функції і спектральної функції стрибків. Отримані оцінки перевірені за допомогою ЕОМ на типових моделях. Обгрунтовано математичну модель сигналів акустичної емісії, придатну як для неперервної, так і для імпульсної акустичної емісії. Отримано формули для знаходження одновимірних кумулянтних функцій і кореляційної функції сигналів акустичної емісії, у яких потік імпульсів змінюється по ступеневому закону, для цих сигналів отримана спектральна функція стрибків, на основі якої досліджено їхній закон розподілу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В323с,022

      
3.

Дика О.В. 
Імунореактивність телят різного віку, щеплених сальмонельозним антигеном: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.03 / О.В. Дика ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.41-911-8,022
Шифр НБУВ: РА309687 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Дикий О.А. 
Гепатодистрофія у собак службових порід (етіологія, патогенез, діагностика, лікування та профілактика): Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.01 / О.А. Дикий ; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.351,022
Шифр НБУВ: РА310254 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Чанишева Г.А. 
Посесивні дієслова в англійській і німецькій мовах: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.17 / Г.А. Чанишева ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано дві групи посесивних дієслів (ПД), що позначають власне володіння та придбання (інхоативних ПД). Посесивними є дієслова, у семантиці яких позначено майнові відносини. Подано системний аналіз ПД в англійській і німецькій мовах, що включає розгляд процесу взаємодії їх семантичної та словотвірної структур. Компонентний аналіз значень дозволив виділити різні види семантичної інформації, що міститься в глибинній структурі ПД, яка, з одного боку, сприяє поширенню ознак дії, що позначається, та її учасників, а з іншого боку - конкретизує дієслівні значення, визначає та обмежує у певних випадках вид контексту, у якому можуть бути використані дані вербативи. Структурно-морфологічний аналіз ПД дав можливість виділити їх словотвірні особливості та визначити семантичну й морфологічну природу елементів, що беруть участь у дієслівному словотворенні в зазанченних мовах. Змодельовано формули тлумачення ПД, яке здійснювалось за допомогою трансформаційного аналізу значень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш100.75 + Ш143.2-315.6
Шифр НБУВ: РА311528 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Дикий С.О. 
Розробка методів і моделей організації і управління процесами транспортного обслуговування за сучасних умов: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / С.О. Дикий ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2001. — 18 с.: рис. — укp.

Запропоновано науковий підхід до формування організаційного управління автотранспортним підприємством (АТП) багатоаспектної діяльності, який грунтується на розробці моделей та алгоритмів системи управління. Надано інструментарій опису діяльності підприємств на базі структурних схем, моделей і алгоритмів, що дає змогу реалізувати принципи системного підходу. Сформульовано критерії системного підходу до вдосконалення організаційного управління діяльністю АТП багатоаспектної спрямованості. Апробовано комплексну математичну модель діяльності даного підприємства. Запропоновано критерії оцінки й оптимізації факторів і показників комплексної моделі. Розроблено методи й алгоритми прогнозування основних показників виробничо-господарської діяльності АТП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.30-210.301 + О38 с11
Шифр НБУВ: РА313663 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Дика Н.О. 
Камерно-інструментальний ансамбль в Україні. Творчість і виконавство (1960 - 1980 рр.): Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.03 / Н.О. Дика ; Ін-т мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз камерно-інструментального ансамблю України 1960 - 80-х рр., індивідуальних композиторських стилів, камерно-інструментального виконавства в його регіональних проявах. Досліджено особливості взаємодії композиторської та виконавської творчості як важливого фактора розвитку жанру, основні тенденції українських квартетів, тріо ансамблів нетрадиційних складів. Діяльність Камерно-інструментального ансамблю України відзначена вагомими досягненнями в сфері виконавства та композиторської творчості, втілено найбільш суперечливі та багатовимірні проблеми духовного буття суспільства. На підставі великого фактологічного матеріалу доведено правомірність розгляду української камерно-інструментальної творчості зазначеного періоду в світовому контексті, зокрема тріо, квартетів, камерно-інструментальних ансамблів В.Сильвестрова, Є.Станковича, Ю.Іщенка, Л.Грабовського, М.Скорика та інших композиторів. Значну увагу приділено висвітленню здобутків камерно-інструментального виконавства. Проаналізовано співпрацю колективів з українськими композиторами над першопрочитанням творів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.23-73(4Укр)6
Шифр НБУВ: РА312197 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
8.

Дика М.В. 
Дослідження динаміки мембранозв'язаних біоелектричних процесів ембріональних клітин з використанням комп'ютерного моделювання: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.02 / М.В. Дика ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2001. — 20 с. — укp.

Вивчення динамічних змін електрофізіологічних характеристик зародкових клітин в'юна, що відбуваються після запліднення в період їх синхронних дроблень, проведено на базі часткових моделей (динаміки їх аперіодичного тренду та коливної динаміки провідностей), а також на базі комплексної (об'єднаної) моделі динаміки біоелектричних процесів, яка відтворює закономірності мембранного транспорту та розподілу електрогенних іонів калію та натрію у їх зв'язку з динамікою біоелектричних показників мембран. За допомогою комп'ютерного моделювання досліджено динаміку загальних змін електрофізіологічних показників мембрани, а також внутрішньоклітинних концентрацій основних електрогенних іонів. Базуючись на відображенні часового тренду даних змін, запропоновано модель, адекватну експериментальним даним, одержаним для початкового етапу розвитку ембріональних клітин. Розроблено модель динаміки провідностей, яка враховує взаємозалежність між змінами калієвої та натрієвої провідностей плазматичної мембрани та їх потенціалозалежність і відтворює періодичні коливання провідності, синхронні з циклами клітинного поділу. Змодельовано повну картину часових змін основних мембранозв'язаних показників для початкового етапу розвитку зародків в'юна. Отримані результати підтверджують достатню повноту розробленої математичної моделі та їх адекватність певним реальним процесам на початковому етапі розвитку ембріональних об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*333
Шифр НБУВ: РА313043 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Дика Н.М. 
Система роботи з культури мовлення в 5 - 7 класах загальноосвітньої школи: Автореф. дис... канд. біол. наук: 13.00.02 / Н.М. Дика ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Запропоновано та експериментально перевірено методичну систему з культури мовлення в 5 - 7 класах, доведено її доцільність й ефективність. Висвітлено нові погляди лінгвістів на культуру мовлення. Розглянуто принципи та критерії відбору словника основних труднощів щодо вимови та написання. Встановлено, що словник такого типу доцільно укладати з урахуванням принципів: частотного, комунікативного, системного та зіставного. Наведена система передбачає вдосконалення шкільних програм, надає вчителеві конкретні методичні рекомендації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-912.37
Шифр НБУВ: РА319558 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Чанг Хонгвен 
Моделювання діагностики банкрутства комерційного банку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Чанг Хонгвен ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2002. — 17 с. — укp.

Розглянуто проблему виявлення на ранній стадії ознак банкрутства банківських установ за умов невизначеності зовнішнього середовища. Розроблено методологічні засади і моделі для визначення фінансового стану та стійкості комерційних банків. Наведено модель діагностики банкрутства банківських установ. Запропоновано методичний підхід до виявлення причин можливого фінансового краху комерційних банків, наведено рекомендації стосовно вибору заходів щодо запобігання банкрутству.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.181.34-932.1в611
Шифр НБУВ: РА318061 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
11.

Чан Куанг Дик 
Моделювання структури граничного шару атмосфери і розповсюдження забруднюючих речовин (на прикладі В'єтнаму): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.09 / Чан Куанг Дик ; Одес. держ. екол. ун-т. — О., 2002. — 18 с. — укp.

Одержано кількісні характеристики турбулентно-циркулярного режиму нижнього шару атмосфери над територією Індокитаю з використанням методів математичного моделювання. Виконано адаптацію тривимірної нестаціонарної моделі до складних умов орографії досліджуваного регіону. З використанням даних стосовно швидкості вітру та стратифікації атмосфери розраховано перенос та розсіювання забруднювальних речовин. Наведено приклади розрахунку концентрації домішки поблизу промислових підприємств В'єтнаму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д232.27(5В'ЄТ) + Д231.22с181
Шифр НБУВ: РА320429 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Чанишева Г.І. 
Колективні відносини у сфері праці: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.05 / Г.І. Чанишева ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 38 с. — укp.

Визначено поняття, види колективних трудових правовідносин, здійснено їх системно-структурний аналіз. Досліджено функції, повноваження та форми діяльності організації працівників за нових соціально-економічних умов, визначено перспективи подальшого існування. Вперше розглянуто правовий статус організацій роботодавців як суб'єктів трудового права та колективних трудових правовідносин. З'ясовано поняття та принципи соціального партнерства в сфері праці, охарактеризовано його організаційно-правові форми. Розкрито природу, зміст і принципи реалізації колективних трудових прав з урахуванням міжнародних трудових стандартів. Розглянуто норми у трудовому праві України, які регулюють колективні трудові відносини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х870.2
Шифр НБУВ: РА318015 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Дикарева Л.Ю. 
Міфопоетика метаморфози і способи її об'єктивації у художньому мовленні: лінгвосеміотичний аспект (на матеріалі прози М.В.Гоголя та М.О.Булгакова): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.02 / Л.Ю. Дикарева ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т філол. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Системно лінгвосеміотично висвітлено метморфозу - важливу складову системи міфопоетичних значень і тропа на матеріалі художнього мовлення М.В. Гоголя та М.О. Булгакова. Проаналізовано способи об'єктивації метаморфози у складі художньо-образних картин світу М.В.Гоголя та М.О.Булгакова в їх подібностіта розбіжностях. Здійснено аналіз способів об'єктивації метаморфози у міфопоетичних світах позасвідомого (сну, марення, галюцинування). Логіко-лігнвістичну зону об'єктивації метаморфози досліджено шляхом аналізу типової ситуації перетворення, в центрі якої знаходяться предикати перетворення. Розвинуто структурно-семіотичні класифікації метаморфоз. Укладено словник метморфоз, зафіксованих у художній прозі М.В. Гоголя та М.О. Булгакова.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.2-315.5 + Ш401.17 + Ш5(4РОС)5-4 Гоголь, М.В. 534 + Ш5(4РОС)6-4 Булгаков, М.О. 534 +
Шифр НБУВ: РА322659

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
14.

Дика Л.В. 
Суфіксальний словотвір іменника в говірках полісько- середньонаддніпрянського порубіжжя: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / Л.В. Дика ; НАН України. Ін-т укр. мови. — К., 2003. — 19 с. — укp.

На підставі магнітофонних записів діалектного мовлення (понад 70-ти годин звучання) та зібраних матеріалів здійснено аналіз похідних іменників у говірках полісько-середньонаддніпрянського порубіжжя. Виявлено інвентар словотворчих афіксів. З'ясовано семантичні поля кожного суфікса у межах граматичних родів іменника. Установлено омонімічні та синонімічні відношення між суфіксами. Окреслено продуктивність словотворчих моделей і факсів. Показано, що творення нового слова відбувається в межах певної лексико-словотвірної групи, що є вужчим поняттям, ніж словотвірний тип, визначальними факторами при цьому є відповідний суфікс як класифікуючий елемент та загальна семантика лексико-словотвірної групи. Зазначено, що текстовий дискурс лексико-словотвірних явищ відтворює умови формальної та функціональної варіативності суфіксальних похідних іменників у говірках полісько-середньонаддніпрянського порубіжжя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-212.1*20 + Ш141.4-67 +
Шифр НБУВ: РА327199

      
Категорія: Будівництво   
15.

Чан Дик Тінь 
Розвиток теорії і застосування методу компенсуючих навантажень до розв'язання задач будівельної механіки: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.17 / Чан Дик Тінь ; Київський національний ун-т будівництва і архітектури. — К., 2004. — 36 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н112.016
Шифр НБУВ: РА330658

      
Категорія: Біологічні науки   
16.

Дикань Н.І. 
Четвертинні остракоди України: Автореф. дис...д-ра. геолог. наук: 04.00.09 / Н.І. Дикань ; НАН України. Ін-т геолог. наук. — К., 2004. — 39 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади систематики і таксономії викопних остракод, проведено систематичне вивчення четвертинних остракод, відтворено історичний розвиток черепашкових рачків. Здійснено максимально повний опис морфології черепашки (визначено 45 морфологічних елементів, з них 23 - з кількісними показниками) та детальний опис кожного морфологічного елемента, визначено діапазон їх мінливості. Складено термінологічний словник, схему опису черепашки і кожного морфологічного елемента. На підставі жорсткої уніфікації термінології під час опису черепашки й формалізації опису усіх таксонів визначено таксономічну вагу кожної морфологічної ознаки, розроблено уніфіковану систему таксономічних ознак для всього ієрархічного ланцюга ряд - вид і кожної родини та підпорядкованих їй таксонів для всіх четвертинних остракод України. Проведено ревізію четвертинних остракод, переглянуто об'єм і співвідношення таксонів. Описано 79 видів остракод, складено палеонтологічний атлас і ключі для визначення четвертинних прісноводних, солонуватоводних і морських остракод України. Встановлено критерії класифікації четвертинних остракод України (порівняльно-морфологічний, екологічний, філогенетичний, географічний). Розроблено класифікаційну схему четвертинних остракод України. На підставі аналізу морфології черепашки та особливостей онтогенетичного розвитку остракод визначено основні етапи історичного розвитку черепашкових рачків, побудовано схеми філогенетичних зв'язків для родин, підродин, родів морських і прісноводних остракод від кембрію до голоцену. Уточнено інформацію щодо умов існування четвертинних остракод, доповнено дані про їх стратиграфічне положення та географічне поширення. У четвертинних морських і континентальних (алювіальних, озерних) відкладах виділено місцеві (комплексну зону, акме-зону, верстви з остракодами) і регіональну (зона поширення таксона для території Східної Європи) біостратиграфічні підрозділи. Реконструйовано деякі параметри середовища існування остракод у четвертинному періоді (палеосолоність для північної частини Чорного моря, палеотемпературу в континентальних водоймах України).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е169.115.515"072"(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА330297

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
17.

Дикий І.В. 
Борсук (IMeles meles/I L., 1758) на заході України (морфологія, поширення, екологія, охорона): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.08 / І.В. Дикий ; НАН України. Ін-т зоології ім. І.І.Шмальгаузена. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено морфологічні та екологічні особливості популяції борсука та процес її поширення на заході України у контексті розгляду питань формування життєздатних видів, проблем їх охорони та раціонального використання. Проаналізовано мінливість морфометричних ознак виду у порівнянні з популяціями, суміжними у просторі (на сході України) та часі (епохи плейстоцену). Наведено характеристику сучасного стану поширення виду в регіоні та оцінку відносної чисельності та щільності популяції, проаналізовано вплив біотичних та абіотичних чинників на її сезонну динаміку. Досліджено лісоекологічні особливості поширення та біотопного розміщення поселень борсука. Визначено спектр живлення популяції та з'ясовано його специфіку за сезонним і регіональним чинником. Досліджено особливості норіння, структуру та будову поселень тварин. Наведено пропозиції щодо зміни охоронного статусу борсука відповідно до діючих категорій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.362.446.2 Mus(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА333923

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Дикий О.В. 
Формування конкурентних маркетингових стратегій на підприємстві в умовах глобалізації бізнесу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.В. Дикий ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Висвітлено існуючі підходи стосовно розвитку процесу глобалізації бізнесу та визначено особливості його прояву на сучасному етапі. Вивчено основні ознаки бізнесу, розглянуто категорії його відмінності від підприємництва: самостійність, відповідальність, ініціативність, ризик, динамічність, а також активний пошук ефективних рішень. Проаналізовано підходи до поняття "глобалізація", зокрема виділено ментальну, або ідеологічно-культурну глобалізацію, а також територіальну, інформаційно-комунікаційну, етнічну та економічну. Зроблено висновок, що підприємство, яке формує свою маркетингову стратегію за умов глобалізації бізнесу та враховує за цього особливості глобалізації на макроекономічному рівні, має змогу підвищити ефективність свого маркетингового комплексу. Розкрито суть поняття стратегії, а також конкурентної боротьби за умов глобалізації бізнесу. Визначено ієрархічність у системі побудови конкурентної маркетингової стратегії, систематизовано класичні підходи до класифікації конкурентних маркетингових стратегій (КМС). З'ясовано переваги та недоліки певних підходів щодо формування підприємства та запропоновано власну теоретико-гіпотетичну модель формування конкурентної маркетингової стратегії "Стратегія циклічного нелінійного управління маркетингом". Вивчено особливості галузевого формування маркетингових стратегій на підприємстві та фактори впливу на конкурентні маркетингові стратегії українських підприємств. Виявлено роль маркетингу у господарській діяльності вітчизняного підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13-211.1 +
Шифр НБУВ: РА336654

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Чантурія А.В. 
Семіотичні аспекти дослідження соціальної реальності: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / А.В. Чантурія ; Ін-т філос. ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Висвітлено семіотичні аспекти осягнення соціальної реальності за умов становлення сучасного громадянського суспільства та формування нової соціальної міфології. Ідеї та принципи семіотики проаналізовано в історичному, теоретичному та методологічному аспектах. Семіотичну модель соціальної реальності розглянуто як сукупність культурних осягнень у галузі соціальної комунікації, які забезпечують і збільшують здатність соціальної системи до створення нової інформації. Значну увагу приділено проблемі зростання інформативності історичного дослідження та засадам досягнення згоди у межах історичного дискурсу. На підставі семіотичного аналізу суспільних процесів у пострадянському просторі доведено, що формування розвинутого громадянського суспільства нерозривно пов'язано зі створенням необхідних умов для особистісної самореалізації. За результатами дослідження особливостей сучасної міфології зроблено висновок, що лише самовизначення людини у сфері культури надасть можливість сформувати уявлення про істинні цілі та цінності, які є необхідною умовою існування людини та суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*3 + Ю224.2 +
Шифр НБУВ: РА347683

Рубрики:

      
20.

Дикань В.В. 
Державне регулювання інвестиційного забезпечення розвитку міжнародних транспортних коридорів в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / В.В. Дикань ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Удосконалено методологічні засади залучення інвестиційних ресурсів у формування та розвиток міжнародних транспортних коридорів (МТК) на території України, що відповідають комплексному характеру даної проблеми та забезпечують можливість своєчасного й ефективного функціонування вітчизняної системи МТК. Проаналізовано основні етапи формування та особливості функціонування пан'європейських та євроазійських МТК. Визначено фактори, що забезпечують формування ефективної системи МТК в Україні. Досліджено стан інвестиційних процесів і джерел залучення інвестицій у національний транспортний комплекс України. Обгрунтовано доцільність створення інтегрованих промислово-фінансових структур для активізації інвестиційної діяльності у транспортному комплексі. Розроблено модель розрахунку оцінки ефективності інвестицій у розвиток МТК в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.30-813.2-56 + У583.433.0-813.2-56 +
Шифр НБУВ: РА345507

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського