Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (115)Книжкові видання та компакт-диски (70)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ЯЦУК$<.>+<.>A=ЛЮДМИЛ$<.>+<.>A=ПРОКОПІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Яцук Н.В. 
Державне регулювання рекреаційної сфери України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Н.В. Яцук ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Удосконалено систему механізмів державного регулювання рекреаційної сфери (РС) України. Обгрунтовано необхідність упровадження у вітчизняну практику державного регулювання РС правового механізму, який базується на конституційному визнанні рекреації. Розроблено систему механізмів державного регулювання РС, функції якої реалізуються через координаційний зв'язок уповноваженого органу управління рекреаційною сферою. Удосконалено теоретичні положення щодо визначення сучасного змісту поняття рекреації як режиму діяльності, спрямованого на компенсацію та розвиток якісних характеристик людини, необхідних для участі у створенні суспільного продукту за умов ринку. Розглянуто методику оцінювання якісних характеристик працівників за кількісним відношенням захворювань фізичного та психічного стану, а також кількісних показників здійснених працівниками інновацій для розробки заходів рекреаційних програм, спрямованих на запобігання втраті працездатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358-21,01
Шифр НБУВ: РА373712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Яцук Ю.В. 
Покращання метрологічних характеристик цифрових перетворювачів температури в робочих умовах експлуатації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.04 / Ю.В. Яцук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 19 с. — укp.

Установлено залежність методичної похибки діодних температурних сенсорів як функції основних конструктивних і електрофізичних параметрів - вимірювального струму, опорів бази та виводів, концентрації домішок, конфігурації p - n переходу та його опору ізоляції, що дозволило уточнити їх фізико-математичну модель й усунути вплив нестабільних параметрів на результат вимірювання температури. Запропоновано алгоритм адитивно-мультиплікативного калібрування цифрових діодних термометрів з модуляцією вимірювальних струмів на основі використання кодокерованих мір напруги, що уможливлює їх перевірку на місці експлуатації. Виявлено, що, завдяки використанню кодокерованих мір опору, є можливою реалізація оперативного метрологічного контролю процесів вимірювання температури цифровими терморезистивними термометрами, які працюють за диференційним методом вимірювання та зменшення похибок, зумовлених тридротовою лінією зв'язку, практично до значень, притаманних термометрам з чотиридротовою лінією зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З322-5 +
Шифр НБУВ: РА360649

Рубрики:

      
3.

Яцук О. В. 
Речення з напівпредикативними апозитивними одиницями в українській прозі кінця XX - початку XXI століть: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / О. В. Яцук ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2011. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано тип семантико-синтаксичних відношень між означуваним компонентом і відокремленою субстантивною одиницею - апозитивні, як окремий тип семантико-синтаксичних відношень, а не різновид атрибутивних. З'ясовано й описано критерії визначення семантичної типології напівпредикативних апозитивних одиниць. Визначено типи досліджуваних одиниць та засоби реалізації апозитивних відношень між ними й означуваними компонентами. Встановлено денотативні поля, які позначають напівпредикативні апозитивні одиниці. Висвітлено питання про засоби стилістичного увиразнення напівпредикативних апозитивних одиниць у співвідношенні з означуваними компонентами, сформульовано висновкові положення про ідіостилістичні значення цих синтаксичних одиниць.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-334
Шифр НБУВ: РА382769 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Яцук В.О. 
Розвиток теорії та методів підвищення якості засобів вимірювальної техніки з використанням кодокерованих мір: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.11.05 / В.О. Яцук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 38 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади та принципи побудови засобів вимірювання з підвищеними показниками якості - точності, відтворюваності, правильності, збіжності та достовірності (метрологічної надійності). Концепцію даного підходу створено на підставі використання диференційного методу вимірювання, з побудовою опорного каналу на базі кодокерованих мір електричних величин та корекцією адитивних складових похибки в обох каналах у реальному масштабі часу методом комутаційного інвертування. Показано можливість зменшення дисперсії зумовленого шумами не скоригованого значення шумової напруги пропорційно до відношення тривалостей проміжків часу повного та часткового перетворень за умови комутаційного інвертування у кожному з часткових циклів дельта - сигма аналого-цифрового перетворення. Розроблено структуру та проаналізовано похибки диференційного вольтметра з формуванням компенсаційної напруги як суми всіх попередніх кодів часткових перетворень. Досліджено похибки диференційного омметра та показано, що у широкому діапазоні вимірюваних значень опору його похибка практично визначатиметься похибкою тільки кодокерованої міри. та кодокерованих мір запропоновано використовувати метод допоміжних вимірювань з реалізацією температурного каналу на базі напівпровідникових сенсорів, взаємозамінність яких досягається методом модуляції їх вимірювального струму. Розроблено структури засобів вимірювання з підвищеними якісними показниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З221-5 +
Шифр НБУВ: РА333883

Рубрики:

      
5.

Яцук Н.Є. 
Українська ментальність як феномен етногенетичного та соціокультурного буття народу: Автореф. дис. канд. філос. наук: 09.00.03 / Н.Є. Яцук ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено основні етапи історико-філософського становлення категорії "ментальність". Конкретизовано онтологічну і феноменологічну підставу ментальності як закодованого, стиснутого, духовного досвіду етногенезу, спрямованого на реалізацію завдання виживання і самозбереження свого інваріанту. Досліджено природу та сутнісні риси української ментальності. Розглянуто основні особливості класичної картини відтворення національної ментальності у творчості Г.Сковороди, Т.Шевченка та ін., показано зв'язок цих дослідів з об'єктивними закономірностями розвитку української ментальності. Проаналізовано основні особливості національної ментальності в сучасних умовах, визначено вплив окремих ознак постмодерної культури на її формування та функціонування, зокрема "національного міфу". Розглянуто проблему зберігання самоідентичності нації за умов світової деідентичності націй.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*622 + Т597.5(4УКР) + С5*18 +
Шифр НБУВ: РА328189

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського