Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (706)Журнали та продовжувані видання (144)
Пошуковий запит: (<.>GRR=4Укр-4Жит$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 42
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Обіход С.В. 
Шляхи підвищення ефективності розвитку переробних галузей агропромислового комплексу в регіоні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С.В. Обіход ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретико-методологічні засади щодо визначення ефективності розвитку галузі економіки, удосконалено методичні підходи до визначення соціальної, економічної та екологічної ефективності переробних галузей АПК за ринкових умов господарювання. Висвітлено особливості та тенденції розвитку бурякоцукрового та м'ясомолочного продуктових підкомплексів Житомирщини. Виявлено основні резерви підвищення ефективності розвитку цукрової та м'ясомолочної промисловості, обгрунтовано пріоритетні напрями та шляхи підвищення ефективності розвитку досліджуваних галузей агропромислового комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320 + У9(4Укр)306.7 + У9(4Укр-4Жит)320 + У9(4Укр-4Жит)306.7
Шифр НБУВ: РА315868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Релігія   
2.

Паніна Л. А. 
Християнські конфесії на Житомирщині в роки "перебудови" (1985 - 1991 рр.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 09.00.11 / Л. А. Паніна ; Нац. ун-т "Острозька акад.". — Острог, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено становище християнських конфесій на Житомирщині, показано зміни у сфері державно-церковних відносин і суспільно-релігійному житті, що відбулися наприкінці "перебудови". Встановлено, що суспільно-релігійні зміни 1989 - 1991 рр. синхронізувались з суспільно-політичними процесами всеукраїнського масштабу. У цей період активність віруючих виявлялась фактами ігнорування радянського законодавства про релігійні культи, стихійного захоплення колишніх культових споруд, діяльністю закордонних місіонерів. Найбільших успіхів у процесі релігійного піднесення досягли легітимізовані й інституалізовані громади Римо-Католицької церкви та православної Житомирсько-Овруцької єпархії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э29(4УКР-4ЖИТ)36-021.5
Шифр НБУВ: РА375337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:

      
3.

Скидан О.В. 
Формування регіональної аграрної політики продовольчої безпеки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Скидан ; Держ. агроекол. ун-т. — Житомир, 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні проблеми формування продовольчої безпеки, зокрема на регіональному рівні. На основі вивчення та узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду визначено її суть, основні складові та показники. Особливу увагу приділено дослідженню проблеми продовольчої безпеки у контексті вступу України до Світової організації торгівлі. Проаналізовано сучасний стан продовольчої безпеки на Житомирщині. З метою подальшої локалізації та нейтралізації виявлено основні фактори, які визначають її низький рівень. Запропоновано холістичний підхід щодо вирішення проблеми продовольчої безпеки. Розроблено механізми її формування на регіональному рівні. Визначено напрями удосконалення економічної політики у сфері забезпечення якості та безпеки продовольства, а також харчування населення. Обгрунтовано необхідність розвитку регіонального АПК на кластерній основі, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності економіки регіону та виведенню її з депресивного стану.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-982 + У9(4УКР)320-18 + У9(4УКР-4ЖИТ)0-982 + У9(4УКР-4ЖИТ)320-18 +
Шифр НБУВ: РА332464

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Фіщук О.Л. 
Формування малого підприємництва в умовах регіоналізації економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Л. Фіщук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Уточнено роль, принципи та функції суб'єктів малого підприємництва за умов трансформації економіки, визначено доцільність запровадження кластерної моделі в Житомирській області. Використано методику регіонального аналізу розвитку малого підприємництва за групами показників, спрогнозовано основні показники діяльності суб'єктів малого підприємництва до 2005 р. Встановлено внесок суб'єктів малого підприємництва у внутрішній валовий продукт підприємництва регіону, рівень розвитку малого підприємництва в адміністративних районах, місце Житомирської області в загальнодержавних процесах формування підприємництва. Запропоновано створити кластери малих підприємств з метою активізації підприємницької та громадської діяльності, а також підвищення керованості малого підприємництва. Обгрунтовано розмір, композицію, форму управління кластерною структурою за допомогою методології багатовимірного статистичного групування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.9 + У9(4УКР-4ЖИТ)291.9
Шифр НБУВ: РА326667

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Лебедзевич Я.В. 
Фінансові результати та їх контроль в системі бухгалтерського обліку: методологія і практика: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Я.В. Лебедзевич ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні і методологічні положення, а також практичні рекомендації щодо удосконалення обліку фінансових результатів діяльності. Запропоновано шляхи удосконалення обліку та контролю фінансових результатів діяльності на теоретичному, концептуальному та методологічному рівнях, які полягають в уточненні економічної сутності поняття прибутку; визначенні елементів облікової політики; обгрунтуванні напрямів удосконалення обліку фінансових результатів з метою задоволення потреб всіх споживачів економічної інформації з максимальним врахуванням запитів кожного з них; розробці методики проведення аудиту операцій з обліку доходів і фінансових результатів діяльності, а також розкритті порядку обліку і контролю фінансових результатів діяльності за умов застосування комп'ютерних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр-4Жит)230.675.135.3-149.3
Шифр НБУВ: РА320075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Пашинська Г.А. 
Статистичне дослідження ринків енергетичних матеріалів та продукції (на прикладі Житомирської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.01 / Г.А. Пашинська ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено напрями удосконалення існуючої методології статистичного вивчення ринків енергетичних матеріалів і продукції. Розглянуто проблемні питання формування інформаційної бази у статистиці ринків енергетичних матеріалів та продукції, зумовлені організацією статистичних спостережень на суцільній основі. Доведено їх низьку ефективність на підставі аналізу даних статистичної звітності щодо використання паливно-енергетичних матеріалів суб'єктами господарювання Житомирщини залежно від його обсягів. Запропоновано й обгрунтовано напрямки та шляхи оптимізації статистичних спостережень у галузі статистики ринків енергетичних матеріалів і продукції, удосконалення та спрощення форм державної статистичної звітності, розв'язання проблеми переходу від суцільних статистичних спостережень до несуцільних методів обстеження. Розроблено методику формування показників загальних обсягів використання паливно-енергетичних матеріалів у регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С62:У9(4УКР-4ЖИТ)0-554 +
Шифр НБУВ: РА343859

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Рибальченко 
Ресурси дикоростучих лікарських рослин та вирощування нагідок лікарських (Calendula officinalis L.) в умовах радіоактивного забруднення Житомирського Полісся: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / Сергій Леонідович Рибальченко ; Державний агроекологічний ун-т {Житомир}. — Житомир, 2005. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.3-8(4УКР-4ЖИТ) + Р214.39 нагідки лікарські
Шифр НБУВ: РА337778

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Вакалюк В.А. 
Регулювання інноваційного розвитку регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / В.А. Вакалюк ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичне обгрунтування сутності та складових інноваційного процесу та розроблено методичні та практичні рекомендації щодо формування концепції інноваційного розвитку регіону. Розкрито механізм створення та поширення нововведень з визначенням його складових. Здійснено моніторинг та аналіз інноваційної діяльності промислових підприємств Житомирської області та виділено тенденції спільні з загальнодержавним інноваційним розвитком. Запропоновано методичні рекомендації щодо аналізу стану та прогноз розвитку галузей промисловості за умов інноваційно-активної політики, що дає змогу визначити додаткову зміну ВВП залежно від рівня інноваційної активності підприємств регіону. Побудовано пргнозну модель, яка характеризує можливість зміни якості виробничо-технологічної бази області. Сформовано специфічні умови, необхідні для реалізації моделі інноваційної активності підприємств регіону. Доведено, що пріоритетним для регіону є застосування ресурсно-наукомісткої стратегії розвитку. Визначено механізми вибору варіантів її реалізації й ресурсне обгрунтування, що враховує ймовірні ризики від впровадження моделі в середньостроковому періоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЖИТ)301-55 +
Шифр НБУВ: РА344287

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Морозюк Н.В. 
Регіональні особливості соціально-економічного розвитку села: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Н.В. Морозюк ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади та розроблено наукові пропозиції щодо основних напрямів соціально-економічного розвитку сіл з урахуванням особливостей регіону. На підставі аналізу наукових джерел уточнено зміст категорії "сільська територія". Проведено ретроспективний аналіз і досліджено державну політику щодо соціально-економічного розвитку села й виокремлено її пріоритетні напрями на сучасному етапі. Узагальнено існуючі підходи до формування на регіональному рівні стратегії розвитку села та розроблено методику виділення проблемних територій на мікрорівнях. З урахуванням особливостей регіону розроблено рекомендації щодо розвитку сільського господарства та підприємництва в несільськогосподарських видах діяльності. Запропоновано методичні підходи до формування ефективної структури зайнятості сільського населення регіону за умов скорочення працівників, зайнятих у сільськогосподарському виробництві. На підставі проведеного аналізу визначено регіональні особливості функціонування сільської сфери та встановлено причини міграції населення за межі регіону та запропоновано заходи щодо стабілізації ситуації. За результатами проведеного дослідження розроблено пропозиції з метою вдосконалення системи управління регіонами з низькою щільністю населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЖИТ)25 + У9(4УКР-4ЖИТ)320 +
Шифр НБУВ: РА363570

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Янченко З.Б. 
Регіональні аспекти реформування сільського господарства (на матеріалах Житомирської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / З.Б. Янченко ; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. — Миколаїв, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Розкрито теоретико-методологічну сутність головних складових реформування сільськогосподарських підприємств. Встановлено роль відносин власності як ключової проблеми аграрних перетворень, у т. ч. і в історичному аспекті, проаналізовано законодавче та організаційне забезпечення аграрної реформи. Вивчено регіональні особливості процесів паювання землі та майна реформованих сільськогосподарських підприємств та їх мотиваційний механізм щодо праці. Розглянуто особливості реформування аграрного сектора економіки, зумовлені істотними відмінностями у регіональному аспекті, поглибленими наслідками аварії на Чорнобильській АЕС. Розроблено та запроваджено модель ринкової трансформації сільськогосподарських підприємств, яка включає: вибір найбільш ефективних форм господарської діяльності для конкретного регіону, удосконалення внутрішніх аспектів організаційно-правових форм господарювання, встановлення шляхів реорганізації соціальної сфери та інфраструктури села.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЖИТ)320-183 +
Шифр НБУВ: РА322940

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Лісогурська Д.В. 
Радіоекологічна оцінка медоносних фітоценозів Житомирського Полісся: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / Д.В. Лісогурська ; Нац. агр. ун-т. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Вперше надано характеристику галузі бджільництва, типу головного медозбору, радіоекологічну оцінку медоносних фітоценозів зони радіоактивного забруднення житомирського Полісся.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П691-683(4УКР-4ЖИТ)
Шифр НБУВ: РА314062 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Світлишин І.І. 
Підвищення ефективності виробництва молока в сільськогосподарських підприємствах радіоактивно забруднених районів Полісся: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.І. Світлишин ; Держ. агроекол. ун-т. — Житомир, 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні аспекти проблеми ефективності виробництва молока з урахуванням чинника радіаційного забруднення територій. На підставі систематизації та критичного аналізу існуючих підходів щодо формулювання змісту ефективності виробництва, методики її оцінки уточнено суть економічної ефективності виробництва молока, визначено критерій та обгрунтовано комплекс показників з метою оцінки її рівня. Проаналізовано природно-кліматичні, екологічні та економічні умови господарювання в регіоні, сучасний стан та економічну ефективність виробництва молока, визначено вплив факторів на формування ефективності, здійснено кількісну та якісну оцінку стану кормової бази. Розроблено систему заходів щодо нарощування обсягу виробництва молока, підвищення його економічної ефективності завдяки зміцненню кормової бази та вдосконаленню технології виробництва продукції. Обгрунтовано пропозиції щодо підвищення продуктивності молочної худоби, нарощування її поголів'я з використанням власного виробничого потенціалу сільськогосподарських підприємств. Запропоновано заходи щодо зниження собівартості виробництва 1 ц молока, підвищення середньої ціни його реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЖИТ)325.250.0-451.51 +
Шифр НБУВ: РА334633

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Паламарчук Т.М. 
Підвищення ефективності виробництва екологічно чистого м'яса великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах радіоактивно забруднених районів Полісся: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.М. Паламарчук ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблему підвищення ефективності виробництва екологічно чистого м'яса великої рогатої худоби за умов радіоактивного забруднення. Розкрито теоретичні та методологічні засади ефективності як економічної категорії. Проаналізовано сучасний стан виробництва м'яса великої рогатої худоби та визначено вплив комплексу факторів на його ефективність в сільськогосподарських підприємствах зони Полісся Житомирщини. Встановлено критерії еколого-економічної ефективності вирощування кормових культур. Запропоновано комплекс заходів щодо підвищення ефективності виробництва екологічно чистого м'яса великої рогатої худоби шляхом створення в регіоні галузі спеціалізованого м'ясного скотарства та поліпшення кормової бази, впровадження інтенсивно-пасовищної технології вирощування худоби, ефективного функціонування нових форм господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЖИТ)325.250-082 + У9(4УКР1)325.250-82
Шифр НБУВ: РА315528 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Малюга Н.М. 
Оцінка в бухгалтерському обліку: теорія, практика, перспективи (на прикладі підприємств Житомирської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Н.М. Малюга ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена оцінці, як ключовій процедурі бухгалтерського обліку. Обгрунтовуються роль і значення оцінки в бухгалтерському обліку, розроблені методологічні принципи побудови нових і удосконалення діючих методик оцінки активів підприємств в сучасних умовах, практичні рекомендації з оцінки майна і джерел його формування, визначається характер впливу оцінки на результати господарювання. Науково обгрунтована необхідність оцінки як елемента методу бухгалтерського обліку; розкриті теоретичні основи оцінки в бухгалтерському обліку; сформульовані основні вимоги до оцінки в обліку. Доповнена і удосконалена класифікація оцінок у відповідності до потреб сучасного виробничого і фінансового менеджменту. Розкриті можливості застосування різних оцінок при веденні бухгалтерського обліку в умовах його комп'ютеризації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР-4ЖИТ)20

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Малярчук П.М. 
Особливості радіоактивного забруднення травостою природних пасовищ, їх внесок у формування потоків sup137/supCs в колективних та індивідуальних господарствах: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / П.М. Малярчук ; Держ. агроекол. акад. України. — Житомир, 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П221-28(4УКР-4ЖИТ),022 + П60-28(4УКР-4ЖИТ),022
Шифр НБУВ: РА310284 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Гінда В.В. 
Освіта в роки німецької окупації у генеральному окрузі "Житомир" 1941 - 1944рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Гінда ; Черкас. нац. ун-т ім. Б.Хмельницького. — Черкаси, 2007. — 20 с. — укp.

Висвітлено діяльність різних суспільно-політичних сил (Організації українських націоналістів, радянських підпільників і партизанів), спрямовану на утвердження свого впливу на культурно-освітні процеси. З'ясовано особливості гітлерівського окупаційного режиму у соціокультурній сфері у регіоні. Розглянуто питання щодо освіти "фолькедойче" в окрузі. Установлено ступінь залежності освітніх закладів у регіоні від окупаційної влади, яка визначала спрямованість навчально-виховного процесу. Виявлено труднощі, що виникали у роботі освітніх закладів. Проаналізовано вплив культурно-освітніх організацій на навчання та виховання дітей і молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЖИТ)622.8 + Т3(4УКР-4ЖИТ)622.8 + Т3(4УКР-4ЖИТ)622.8
Шифр НБУВ: РА353016

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Овдіюк О.М. 
Організація маркетингової діяльності малих переробних підприємств АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.М. Овдіюк ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні питання щодо організації маркетингової діяльності на малих переробних підприємствах з метою забезпечення їх стабільного розвитку. На підставі вивчення й узагальнення світового та вітчизняного досвіду визначено суть, місце та роль малого бізнесу в економічній системі господарювання й ідентифіковано чинники та проблеми його формування. Проаналізовано сучасний стан розвитку малих переробних підприємств у сфері АПК на Житомирщині. Виявлено основні проблеми організації маркетингової діяльності, які стримують ефективне функціонування малого бізнесу за умов конкурентного середовища. Визначено основні напрями удосконалення організації маркетингової діяльності даних підприємств. Обгрунтовано необхідність створення та функціонування служби маркетингу з урахуванням особливостей розвитку та виробничого напрямку малих переробних підприємств, а також здійснення неперервних і разових маркетингових досліджень. Розроблено методичний підхід щодо застосування стратегічного планування та запропоновано систему показників для здійснення контролю маркетингової діяльності зазначених підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЖИТ)305,01-211.1 +
Шифр НБУВ: РА341066

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Першко Л.О. 
Організаційно-економічний механізм фінансового забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.О. Першко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано наукове визначення змісту категорії "організаційно-економічний механізм фінансового забезпечення підприємств" як сукупності економічних відносин, що складаються у процесі організації залучення та використання фінансових ресурсів суб'єктами господарювання у своїй діяльності. Визначено та систематизовано сучасні тенденції та закономірності організації фінансового забезпечення сільськогосподарських підприємств на регіональному рівні, які формуються під дією цінових, фінансово-кредитних, інвестиційних і соціально-екологічних факторів. Розвинуто засади фінансування аграрних підприємств з метою забезпечення децентралізації, інтенсивності, раціонального розміщення, скорочення проміжних ланок та діалектичної взаємодії їх саморегуляції з державним регулюванням, а також гнучкості, відкритості та адекватності його соціально-економічної ситуації на інституційній основі. Удосконалено функціонально-цільову структуру організаційно-економічного механізму фінансового забезпечення та визначено роль держави у діяльності сільськогосподарських підприємств шляхом цінового та податкового регулювання. Розглянуто питання кількісної оцінки впливу фінансового забезпечення на економічні результати діяльності суб'єктів господарювання, що дало змогу ранжувати існуючі джерела надходження фінансових ресурсів у контексті їх раціональності та економічної вигоди для аграрних підприємств. Проаналізовfно перспективні шляхи вдосконалення формування організаційно-економічного механізму фінансового забезпечення сільськогосподарських підприємств, зокрема на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.0-93 + У9(4УКР-4ЖИТ)321.0-93 +
Шифр НБУВ: РА334889

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Кот О.В. 
Організаційно-економічне забезпечення інноваційного розвитку аграрної сфери в радіоактивно забруднених регіонах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / О.В. Кот ; НАН України. Центр дослідж. наук.-техн. потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розглянуто проблему створення адекватного механізму організаційно-економічного забезпечення інноваційного розвитку аграрної сфери в радіоактивно забруднених регіонах України. Розкрито соціально-економічну природу наукової категорії "агроінновація". На підставі узагальнення емпіричного матеріалу здійснено комплексну оцінку інноваційного потенціалу аграрної сфери як фактора її еколого-економічної реабілітації. Визначено пріоритетні напрями використання науково-технічного потенціалу для розв'язання еколого-економічних проблем аграрного сектору радіоактивно забруднених регіонів. Запропоновано матричну модель стратегічного управління інноваційним розвитком аграрної сфери Житомирського Полісся. Наведено пропозиції щодо удосконалення організаційно-правового й інституційно-інфраструктурного забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки за умов радіоактивного забруднення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЖИТ)320-55 +
Шифр НБУВ: РА348957

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Мох'д І.М. Аль Нажжар 
Облік і контроль дивідендів (на прикладі підприємств Житомирської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Мох'д І.М. Аль Нажжар ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

З'ясовано суть поняття "дивіденд", вплив форми організації підприємницької діяльності на організацію обліку дивідендів шляхом установлення взаємозв'язку між тенденціями розвитку акціонерних товариств, формами виплати дивідендів та їх обліком, що дає змогу прогнозувати подальший розвиток обліку дивідендів. Розроблено методику подання інформації про можливість здійснення дивідентських виплат, яка базується на даних бухгалтерського обліку та дає змогу приймати найбільш оптимальну для підприємства дивідендну політику з урахуванням зміни величини втрат підприємства. Удосконалено порядок оцінки дивідендів та організацію аналітичного обліку, завдяки чому можна більш оперативно одержувати достовірну інформацію про стан розрахунків за дивідендами. Досліджено принципи відображення операцій з дивідендами у звітності. Наведено практичні рекомендації зі зниження витрат під час складання звітності стосовно розкриття операцій з дивідендами та підвищення релевантності звітної інформації. Розроблено пакет робочих документів аудитора з метою забезпечення належного оформлення всього комплексу облікових робіт під час контролю дивідендів, що забезпечує поліпшення якості контрольної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР-4ЖИТ)229.0 +
Шифр НБУВ: РА327467

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського