Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (8)Наукова електронна бібліотека (108)Реферативна база даних (2209)Книжкові видання та компакт-диски (710)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>K=БАНКІВСЬКА$<.>+<.>K=ОПЕРАЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 267
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Тарасюк В.П. 
Автоматизована система управління технологічним процесом приготування пралінових мас на основі експертних оцінок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / В.П. Тарасюк ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2005. — 22 с. — укp.

Удосконалено структуру автоматизованої системи управління технологічним процесом приготування пралінових мас за рахунок використання експертних оцінок з метою об'єднання в єдиній системі всіх етапів управлінського процесу - від аналізу споживацького попиту на продукцію до управління окремими технологічними операціями. Уточнено математичну модель формування плану випуску продукції на базі врахування експертної оцінки впливу попиту споживача на обсяг виробництва готових виробів. Зазначено, що використання розробленої математичної моделі дозволяє забезпечити досягнення оптимального значення комплексного показника якості пралінових цукерок. Вперше розроблено структуру автоматизованого модуля побудови оптимального розкладу управління технологічним обладнанням, який вносить корективи у стандартний розклад на підставі експертних оцінок технологічного регламенту та дозволяє забезпечити скорочення простоїв обладнання та підвищити продуктивність кондитерського виробництва. На підставі аналізу процедури планування експерименту одержано математичні моделі, що характеризують якість пралінових мас. Розроблено алгоритм прийняття рішень щодо вибору оптимальної управлінської операції, який дозволяє характеризувати стан технологічного процесу з урахуванням експертної оцінки для одержання кондитерської продукції високої якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л863-5-05 +
Шифр НБУВ: РА337227

Рубрики:

      
2.

Скаткова Н.О. 
Автоматизоване управління транспортними системами механообробки виробництв на основі інформаційних технологій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Н.О. Скаткова ; Севастоп. нац. техн. ун-т. — Севастополь, 2006. — 19 с. — укp.

Створено метод структуризації й алгоритмізації інформаційних процесів підтримки прийняття організаційно-технологічних рішень, який базується на спеціальному комплексі імітаційних моделей. Наведено методи дискримінантного та варіантного аналізу транспортних систем для випадку однорідних і неоднорідних потоків деталеоперацій, групових транспортних операцій, що дозволяють одержати кількісні оцінки за умов повної інформаціі, а також за умов невизначеності. Розроблено імовірнісно-аналітичну модель управління груповими операціями механообробки на базі теорії напівмарківських процесів. Наведена модель передбачає використання функцій розподілів загального вигляду з урахуванням директивних строків виконання операцій. Базуючись на інформаційних технологіях, модифіковано алгоритми адаптивного управління, які використовують процедури параметричної настройки та самонавчання. Створено інформаційно-логічну модель підтримки прийняття рішень з оперативно-диспетчерського управління, яка в інтерактивному режимі забезпечує просторово-часову організацію потоків деталеоперацій. Запропоновані методи й інструментальні засоби дозволяють підвищити ефективність систем інтелектуальної підтримки прийняття оперативно-диспетчерських рішень з управління транспортними системами механообробних виробництв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-44 +
Шифр НБУВ: РА345090

Рубрики:

      
3.

Заросило В.О. 
Адміністративно-правове забезпечення участі працівників органів внутрішніх справ України у міжнародній миротворчій діяльності: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / В.О. Заросило ; Держ. НДІ М-ва внутр. справ України. — К., 2009. — 40 c. — укp.

Проаналізовано систему миротворчих операцій та історичного розвитку участі працівників міліції в міжнародних миротворчих операціях. Розкрито правові основи процесу миротворчої діяльності (МД) та участі в ньому працівників органів внутрішніх справ (ОВС) України. Подано визначення механізму адміністративно-правового регулювання процесу забезпечення участі працівників ОВС в міжнародній МД, його розвиток та сучасний стан. Досліджено нормативну базу МД, надано правову характеристику національного та міжнародного законодавства, що регулює процес МД, та запропоновано виокремити інститут адміністративного права - інститут права миротворчої діяльності. Визначено напрями реорганізації державної системи забезпечення участі працівників ОВС в міжнародних миротворчих операціях. Обгрунтовано доцільність удосконалення чинного законодавства України у сфері МД.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.212.031 + Х819(4УКР)112.010.2:Ц +
Шифр НБУВ: РА368035

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Глумчер Ф.С. 
Анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія при реконструктивних операціях на нижніх дихальних шляхах: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.30 / Ф.С. Глумчер ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 1999. — 32 с. — укp.

Дисертацію присвячено анестезіологічному забезпеченню та інтенсивній терапії у 362 хворих, яким було зроблено 370 реконструктивних операцій на гортані, трахеї та її біфуркації. Найоптимальнішою методикою анестезіологічного забезпечення можна вважати внутрішньовенну анестезію під час операцій. Вентиляція легень є найскладнішою проблемою, однак за допомогою поєднання різних методик, серед яких важливе місце займає шунт-дихання та високочастотна штучна вентиляція, в усіх випадках її було вирішено. Завдяки вивченню показників газообміну в легенях під час операцій було проаналізовано переваги та недоліки кожної методики штучної вентиляції легень. Запропоновано алгоритм дій анестезіолога у хворих з важкою травмою нижніх дихальних шляхів. Багато уваги приділено веденню післяопераційного періоду, головним завданням якого було забезпечення прохідності дихальних шляхів. Визначені головні чинники, завдяки яким було значно покращено результати лікування за останні 10 років, насамперед, зниження летальності з 7,3 до 2,6%. Серед них: зниження випадків тяжкої гіпоксемії, артеріальної гіпотензії під час операції, зниження тривалості операційного втручання, ефективніша профілактика ускладнень з боку анастомозу, тромбоемболії легеневої артерії та гострого респіраторного дистресс-синдрому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р685.266

Рубрики:

      
5.

Гуляєва Л.П. 
Банки в системі розширеного відтворення ВВП: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Л.П. Гуляєва ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 19 с. — укp.

Розкрито економічну сутність банків як суб'єктів системи розширеного відтворення валового внутрішнього продукту. Досліджено вплив банківського сектору на даний процес в Україні у контексті забезпечення передумов до економічного зростання. Запропоновано ефективність комерційного банку, системи комерційних банків, центрального банку та банківської системи за критерієм орієнтації банку на задоволення потреб певної групи економічних агентів розглядати в економічному, соціальному та суспільному аспектах. Узагальнено теоретичні підходи щодо визначення ролі банків у формуванні оптимальної структури фінансового ринку та економічному зростанні. Встановлено, що для України більш ефективною є "банківська" модель фінансового ринку й активний розвиток діяльності банків як чинників економічного зростання. Виявлено сучасні тенденції світового фінансового ринку, досліджено їх вплив на банківський сектор України. Зроблено теоретичне обгрунтування та аналіз практичної реалізації ролі банків у забезпеченні індивідуального відтворення капіталу підприємств реального сектору вітчизняної економіки. Визначено основні напрями підвищення ефективності взаємодії банків та підприємств в Україні. Проаналізовано сучасний стан функціонування вітчизняних банків, проведено моделювання взаємозв'язку їх діяльності й економічного зростання в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 +
Шифр НБУВ: РА358694

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Делас В. А. 
Банківська діяльність на валютному ринку України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / В. А. Делас ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено сутність та механізм функціонування валютного ринку (ВР) України. Доведено, що серед суб'єктів ВР провідне місце належить банкам, та обгрунтовано їх роль і місце у функціонувані ВР. Розкрито теоретичні засади вітчизняного валютного регулювання та місце банків у агрегованій системі валютного контролю. З'ясовано функції банків у здійсненні посередницьких операцій у реалізації економічних інтересів суб'єктів валютних відносин. Розкрито особливості валютних конверсійних операцій банків та операцій з організації міжнародних розрахунків. Досліджено необхідність та основні засади управління валютним ризиком банківської установи та розроблено комплексну схему аналізу результативності діяльності банку у валютній сфері. Обгрунтовано доцільність прогнозування обсягів портфеля валютних ресурсів на основі врахування прогнозних даних основних макроекономічних чинників та запропоновано модель побудови таких прогнозів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА382510 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Юрчук О.М. 
Банківська діяльність на ринку фінансових послуг: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О.М. Юрчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Узагальнено та розвинено засади аналізу конкурентоспроможності й ефективності як критеріїв діяльності банків. Розкрито сутність поняття "економічна спроможність" як інтегрованого показника, що характеризує здатність банку до стійкого функціонування та динамічного розвитку. Розроблено засади класифікації банків України, визначення їх рейтингу й узагальненого рівня економічної спроможності банківського сектору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 + У9(4УКР)262.29
Шифр НБУВ: РА370248 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Пурій Г. М. 
Банківська діяльність на фінансовому ринку України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Г. М. Пурій ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито економічну природу та сутність фінансового ринку, виділено його функції в межах економічної системи. Проаналізовано інституційну структуру вітчизняного фінансового ринку та визначено напрями щодо підвищення її фінансового потенціалу. Узагальнено зарубіжний досвід банківської діяльності. Проведено аналіз правового забезпечення банківської діяльності на фінансовому ринку України. Показано вплив фінансової кризи на банківську діяльність і виділено основні загрози її розвитку. Запропоновано методику оцінювання рівня ризиковості банківської діяльності на фінансовому ринку України. Визначено напрями активізації банківської інвестиційної діяльності в контексті процесів фінансової глобалізації. Обгрунтовано напрями вдосконалення державного регулювання банківської діяльності за умов відновлення стабілізації фінансового ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 + У9(4УКР)262.29
Шифр НБУВ: РА376670 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Добровольський О.В. 
Банківська діяльність та її ефективність в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.В. Добровольський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано сутність, функціональне призначення банків у ринковій системі господарювання, особливості розвитку банківської діяльності в перехідній економіці. На підставі аналітичного оцінювання ефективності комерційних банків визначено перспективні напрями розвитку їх діяльності, вивчено процеси впливу даних банків на ринкову трансформацію економіки. Обгрунтовано необхідність та шляхи розширення сфери банківських послуг і диверсифікації банківської діяльності на основі інформаційних технологій. Визначено перспективні напрями імплементації банківських технологій в інші сфери діяльності, зокрема, на товарний ринок. Встановлено методи ефективного управління доходами та витратами комерційного банку, визначено складові системи менеджменту персоналу банківських установ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34-07
Шифр НБУВ: РА318541 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Петренко К.В. 
Банківська діяльність та механізм її регулювання в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / К.В. Петренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 19 с.: табл. — укp.

Досліджено суть банківської діяльності та механізм її регулювання з використанням фінансово-економічних і адміністративних методів і відповідних їм інструментів. Розкрито економічну природу та доведено об'єктивну необхідність регулювання банківської діяльності за умов ринкової трансформації. З'ясовано, що фінансовий механізм її регулювання реалізується шляхом провадження комплексу заходів законодавчого, нормативного та фіскального характеру. Досліджено зміст та структуру методів державного регулювання, а також їх вплив на діяльність комерційних банків. Висвітлено вплив грошово-кредитної політики НБУ на вітчизняну банківську систему за умов ринкової трансформації. Визначено особливості застосування банківського нагляду за умов трансформаційної економіки. Запропоновано нові підходи до прийняття рішень у сфері регулювання діяльності комерційних банків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 +
Шифр НБУВ: РА329893

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Оконська О.О. 
Банківська ліквідність: оцінка, регулювання та оптимізація: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.О. Оконська ; Терноп. держ. екон. ун-т. — Т., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-концептуальні засади банківської ліквідності, визначено місце та роль банків у системі грошово-кредитних відносин. Розглянуто конкурентне середовище діяльності банків та показано його вплив на банківську ліквідність. Проаналізовано сучасний стан функціонування даних установ в Україні та виділено проблеми забезпечення ліквідності. Розкрито методи оцінки та прогнозування ліквідності банківських установ, обгрунтовано доцільність, переваги та недоліки дистанційного аналізу ліквідності. Доведено важливість врахування ризику фінансових операцій у разі проведення аналізу ліквідності. Обгрунтовано запровадження комплексного підходу до управління нею. Запропоновано етапи процедури моніторингу ресурсного забезпечення банку з подальшою розробкою стратегії управління ліквідністю. Визначено необхідність впливу НБУ на банківську ліквідність за допомогою інструментів регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 +
Шифр НБУВ: РА341156

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Малахова О.Л. 
Банківська система у механізмі кредитного забезпечення підприємницької діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.Л. Малахова ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2004. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретичні аспекти організації кредитних відносин банків з підприємствами. Сформовано основні підходи щодо визначення підприємницької діяльності та особливостей її впровадження за умов перехідного періоду. Обгрунтовано роль банків як основних фінансових посередників на грошовому ринку та значення банківського кредиту у процесах формування фінансових ресурсів підприємств. Розроблено методологічні засади механізму кредитного забезпечення підприємницької діяльності та основні аспекти його практичної реалізації. Визначено вплив інструментів грошово-кредитного регулювання центрального банку у системі заходів щодо стимулювання кредитної активності комерційних банків. Проаналізовано сучасний стан та обгрунтовано практичні рекомендації щодо удосконалення організаційно-економчіних засад кредитного забезпечення банками підприємницької діяльності. Запропоновано удосконалення основних документів, що регламентують відповідну роботу комерційних банків. Наведено пропозиції щодо оптимізації кредитних відносин банків з підприємствами, розрахунку ефективності кредитних вкладень, активізації використання монетарних важелів впливу НБУ на операції комерційних банків та визначено напрями розширення спектру банківських кредитних продуктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2 +
Шифр НБУВ: РА331763

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Затварська О.О. 
Банківська система України та основні напрями її розвитку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.О. Затварська ; Н.-д. фін. ін-т при М-ві фінансів України. — К., 2004. — 16 с. — укp.

Досліджено сутність та функціональне призначення банківської системи у період становлення ринкових відносин. Встановлено критерії її стабільного функціонування та сталого розвитку. Визначено основні етапи формування банківської системи залежно від кількісних параметрів її функціонування, інструментів грошово-кредитної та регулятивної політики Національного банку України (НБУ), наявних економічних умов і видів банківських інститутів. Досліджено організаційно-економічний механізм грошово-кредитної політики НБУ та обгрунтовано її вплив на розвиток банківської системи держави. Розглянуто специфіку грошово-кредитного регулювання за умов перехідної економіки та запропоновано шляхи підвищення його ефективності. Розглянуто потенційні можливості зростання капіталу банківської системи України за рахунок злиття та консолідації банків, залучення коштів на умовах довгострокового субординованого боргу, приросту капіталу банківської установи шляхом додаткового випуску акцій, об'єднання прибутку минулих і поточного років та його використання для формування нових резервів. Зроблено висновок про найбільшу перспективність використання методу консолідації банківських установ з метою швидкого збільшеня капіталу в Україні. Запропоновано методику оцінки ефективності фунціонування державної банківської системи на базі використання багатовимірного статистичного групування банків за рівнем рентабельності активів і капіталу. Визначено роль держави у процесі активізації розвитку банківської системи та наведено рекомендації щодо формування державної концепції її удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 +
Шифр НБУВ: РА334121

Рубрики:

      
14.

Гетманцев Д.О. 
Банківська таємниця: особливості її нормативно-правового регулювання в Україні та в законодавстві зарубіжних країн: Автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.О. Гетманцев ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження теоретичних та практичних аспектів особливостей нормативно-правового регулювання банківської таємниці як в Укрїні, так і в законодавстві інших країн. Запропоновано удосконалити зміст легалізованого українським законодавством поняття "банківська таємниця", розширити перелік відомостей, що мають відноситись до інформації, що становить банківську таємницю, удосконалити механізм її захисту. Висвітлено порядок розкриття відомостей, що становлять банківську таємницю на запит відповідного компетентного органу, надано аналіз повноважень правоможних суб'єктів, вказано на недоліки в чинній процедурі розкриття банківської таємниці, запропоновано шляхи їх подолання. Запропоновано удосконалити механізм надання інформації, що становить банківську таємницю, на запит уповноважених осіб, усунути неоднозначності в даній процедурі. Досліджено інститут юридичної відповідальності, проаналізовано правовий інститут притягнення винних у розкритті банківської таємниці осіб до фінансово-правової, цивільно-правової, адміністративно-правової та кримінально-правової відповідальності. На основі результатів проведених досліджень обгрунтовано необхідність внесення відповідних змін у законодавство.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 + Х839(4/8)212.3 +
Шифр НБУВ: РА328099

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Чорна О.М. 
Банківський капітал у системі відтворення: механізм накопичення і функціонування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / О.М. Чорна ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено сучасну концепцію механізму відтворення банківського капіталу в Україні, яка заснована на вдосконаленні системи управління відтворенням банківського капіталу на макро- та мікроекономічному рівні. Досліджено генезис банківського капіталу і його взаємозв'язок з іншими формами капіталу. Розкрито сутність банківського капіталу як економічної категорії та конкретизовано його визначення. Висвітлено роль банківського капіталу в створенні фундаментальних передумов соціально-економічного розвитку суспільства. Виявлено загальносвітові та національні тенденції накопичення банківського капіталу. Розглянуто інституціональне середовище банківського бізнесу, визначено сукупність критеріїв, відповідність яким дозволяє трактувати банківську діяльність як бізнес. Уточнено економічний зміст понять "банківський інститут" і "банківська інституція", доведено їх нетотожність. Наведено уточнення понять "інституціонального середовища банківського бізнесу" і "інституціонального середовища накопичення банківського капіталу".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.424 + У9(4УКР)262.10-93
Шифр НБУВ: РА371695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Шиманська К.В. 
Бухгалтерський облік і контроль операцій з виконання колективного договору: організація і методика: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / К.В. Шиманська ; Житомир. держ. технолог. ун-т. — Житомир, 2010. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні положення та розроблено рекомендації щодо удосконалення бухгалтерського обліку та контролю господарських операцій з виконання колективного договору, що сприяє соціальному захисту працівників. Проаналізовано зв'язок колективного договору як локального нормативно-правового документа з системою бухгалтерського обліку. Удосконалено організацію бухгалтерського обліку щодо впливу на неї юридичної форми колективного договору, а також систему аналітичного обліку на підставі класифікації положень колективного договору. Теоретично обгрунтовано комплексне облікове забезпечення процесу колективно-договірного регулювання на всіх його стадіях із залученням облікового персоналу на стадії укладання договору. Запропоновано методичне забезпечення бухгалтерського обліку операцій зі створення та використання фонду оплати праці на підставі нормативних показників, що залежать від результатів господарської діяльності підприємства, а також відображення у бухгалтерському обліку витрат на забезпечення працівників підприємства соціальним пакетом. Розроблено систему внутрішнього контролю за дотриманням положень колективного договору, в якій враховано інформаційні запити суб'єктів контролю та ступінь довіри профспілкової організації до керівництва підприємства. Обгрунтовано доцільність формування абсолютних і відносних показників, які необхідно документально оформити, а також складання облікових реєстрів та внутрішньої звітності за господарськими операціями з виконання колективного договору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-14 + У052.9(4УКР)80-14 +
Шифр НБУВ: РА369888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Бєлоусов М. О. 
Бухгалтерський облік і контроль руху статутного капіталу: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / М. О. Бєлоусов ; Житомир. держ. технол. ун-т. — Житомир, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Поглиблено теоретичні й організаційно-методичні засади бухгалтерського обліку та контролю руху статутного капіталу в господарських товариствах. Досліджено еволюцію економіко-правової сутності статутного капіталу та встановлено етапи розвитку його обліку. Удосконалено класифікаційні характеристики власного капіталу та розвинуто трактування функцій статутного капіталу. Запропоновано алгоритм оцінювання майна, що є внесками до статутного капіталу, який забезпечує достовірну вартість майна з використанням методів оцінювання справедливої вартості та з врахуванням міжнародних стандартів фінансової звітності. Удосконалено елементи облікової політики за операціями зі статутним капіталом. Обгрунтовано напрями удосконалення організаційно-методологічного забезпечення внутрішнього контролю руху статутного капіталу в контексті захисту інтересів учасників корпоративних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-145.74 + У052.9(4УКР)80-145.74
Шифр НБУВ: РА381721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Перебийніс М.Г. 
Валютний контроль в системі економічних відносин: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / М.Г. Перебийніс ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано еволюцію валютних відносин в Україні та їх стан в розвинених країнах світу, на основі якого визначено, що існуюча національна модель валютного контролю потребує суттєвого коригування з позицій вирішення проблем конвертованості гривні, інтеграційних процесів і чіткого визначення місця та ролі України у світовій економіці, поступової відмови від практики жорстокого обмеження валютних операцій з одночасним його збереженням для операцій, пов'язаних з вивозом валюти за кордон та інших незаконних дій суб'єктів економічних відносин, доцільність укладання багатосторонніх узгоджень між банками й органами валютного контролю, доцільність вступу України до міжнародних органів контролю за валютними операціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.661-218 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА372051 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Блащук Ю.О. 
Валютний контроль операцій на світовому фінансовому ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Ю.О. Блащук ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2001. — 21 с. — укp.

Висвітлено проблеми розвитку системи валютного контролю за банківськими операціями на світовому фінансовому ринку. Вивчено розвиток цієї системи на національному та міжнародному рівнях, їх сучасний стан. Визначено основні тенденції її розвитку за умов глобалізації фінансових ринків. Досліджено теоретичні та методологічні засади створення та функціонування високоефективного валютного контролю. Надано оцінку основних кроків органів валютного контролю та визначено шляхи модифікації системи валютного контролю України в напрямку її адаптації до світових стандартів. Одержані результати використовуються в процесі вдосконалення валютного законодавства, а також у практичній діяльності Національного банку України та комерційних банків, у відносинах з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними спеціалізованими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66
Шифр НБУВ: РА314289 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Гальчук Т. Н. 
Вдосконалення технології виготовлення матеріалів триботехнічного призначення із відходів машинобудівного виробництва: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.01 / Т. Н. Гальчук ; Луц. нац. техн. ун-т. — Луцьк, 2011. — 20 с. — укp.

Розроблено технологічну схему одержання матеріалу у вигляді стального порошку зі шліфошламів з покращеними властивостями завдяки додатковим операціям обкочування та подрібнення. Одержаний порошок містить 94,5 - 97,3 % заліза та мінімальну кількість домішок. Хімічний склад і технологічні властивості одержаних порошків дозволяють використовувати їх для виготовлення деталей методом порошкової металургії. Доведено, що більш достовірно процес подрібнення порошків описується двопараметричними кінетичними рівняннями В. Товарова, Ж. Гундерманна, К. Разумова.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К509
Шифр НБУВ: РА379473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського