Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (49)Реферативна база даних (832)Книжкові видання та компакт-диски (182)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>K=ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 48
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бірюков О.О. 
Державне регулювання діяльності підприємств електроенергетики в умовах ринкових перетворень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.О. Бірюков ; Н.-д. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 1998. — 20 с. — укp.

Робота присвячена вдосконаленню на основі системного підходу проблем державного регулювання економіки на прикладі електроенергетики України в період переходу до ринкових відносин. Обгрунтована необхідність, розроблені схема і методичні підходи щодо державного регулювання електроенергетики. Розкриті шляхи і заходи вдосконалення приватизації і акціонування підприємств електроенергетики, ціноутворення та тарифікації, технічного переозброєння і підвищення конкурентоспроможності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.7-21

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Білько О.В. 
Моделювання інвестиційного потенціалу антикризових рішень в електроенергетиці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.В. Білько ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та прикладні питання визначення економічної оцінки антикризових (стабілізаційних) рішень в енергетичному комплексі. Завдяки системному підходу, розроблено економіко-математичні моделі для визначення їх інвестиційного потенціалу на основі імітаційного моделювання комплексів стабілізаційних рішень, спрямованих на покращання інвестиційного забезпечення систем електроенергетики. Моделювання передбачає оцінку складових інвестиційного потенціалу стабілізаційних рішень з урахуванням їх власного ефекту, ефекту взаємовпливу та здійснюється на базі ситуаційного моделювання сценаріїв реалізації стабілізаційних рішень і функціонування об'єкта інвестування в часі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.70-56
Шифр НБУВ: РА312479 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Буткевич О.Ф. 
Інтелектуалізація систем диспетчерського управління територіально-розподіленими електроенергетичними об'єктами: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.14.02 / О.Ф. Буткевич ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2001. — 37 с. — укp.

Розроблено методологічні засади та створено засоби інтелектуалізації систем диспетчерського управління (ДУ) територіально-розподіленими електроенергетичними об'єктами (ТРЕЕО) з метою підвищення ефективності оперативно-технологічного управління електроенергетичним виробництвом. Розвинуто теорію, визначено основні принципи, розроблено та практично реалізовано моделі, методи, алгоритми та засоби побудови зазначених систем. Висвітлено проблему інтелектуалізації систем ДУ ТРЕЕО в аспекті інформатизації електроенергетики, а саме: забезпечення спостережуваності ТРЕЕО шляхом інформатизації електроенергетики "знизу" та створення необхідного інформаційного середовища розв'язання задач ДУ ТРЕЕО; визначено шляхи автоматизація побудови та забезпечення обчислювальної ефективності систем прикладного програмного забезпечення (ППЗ) розв'язання задач ДУ ТРЕЕО, здатних адаптувати існуючі та використовувати нові моделі без суттєвих витрат (матеріальних та часу), які традиційно зумовлюють модернізацію або розробку нового ППЗ; створення засобів розв'язання задач ДУ ТРЕЕО, які не мають детермінованих алгоритмів розв'язання, що перш за все стосується найбільш актуальних для ДУ ТРЕЕО задач, обумовлених виникненням і розвитком аварій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-615-5-05
Шифр НБУВ: РА314913 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Андрійчук Ю.А. 
Менеджмент фінансових потоків підприємств енергетичних систем: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Ю.А. Андрійчук ; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено та сформульовано галузеві особливості та чинники становлення фінансових відносин. Розроблено технологію менеджменту фінансових потоків. На підставі аналізу й оцінки існуючого стану електроенергетики та обленерго запропоновано основні засади та шляхи використання резервів підприємств енергетичних систем на базі побудованої регресійної моделі. Розроблено дворівневий механізм здійснення розрахунків, запропоновано методичний підхід адаптації підприємств енергетичних систем до ринкових умов функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.7-93-21
Шифр НБУВ: РА313888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ященко Ю.П. 
Трансформація господарського механізму до ринкового типу (на прикладі ПЕК України): Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.07.01 / Ю.П. Ященко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2003. — 30 с.: рис. — укp.

Досліджено закони та умови трансформації господарського механізму з метою опрацювання заходів та економічних інструментів ефективного входження виробничих комплексів України до системи ринкових відносин. Системно викладено теоретико-методологічні підходи до цілеспрямованого та послідовного розвитку господарського механізму та його складових. Запропоновано нові елементи економічного інструментарію, які дозволяють оцінювати якість, результативність і соціально-економічну ефективність функціонування господарського механізму у перехідний період. З використанням запропонованих теоретичних і методологічних підходів розроблено проекти перехідних форм господарського механізми та заходи щодо розвитку виробничих систем на рівні паливно-енергетичного комплексу в цілому, вугільної промисловості, електроенергетики та регіонів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.6 + У9(4УКР)305.7 +
Шифр НБУВ: РА322924

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Груба Г.І. 
Державне управління стратегічним розвитком електроенергетики: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / Г.І. Груба ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади та прикладне значення вдосконалення механізму державного управління стратегічним розвитком електроенергетики України. Проаналізовано чинні інституційні, правові особливості державного управління та визначено сучасні теоретичні підходи до формування механізму державного управління стратегічним розвитком паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України. Обгрунтовано поняття "державна політика енергозабезпечення" та її складові, а також доцільність і необхідність удосконалення організаційної структури управління ПЕК за лінійно-функціональним принципом. Запропоновано концептульаний підхід щодо удосконалення механізму державного управління стратегічним розвитком ПЕК, визначено принципи, методи, засоби, прийоми, інструменти та важелі цього процесу. Запропоновано методику прогнозування потреби держави (регіону) в паливно-енергетичних ресурсах, що враховує технологічні втрати енергії, альтернативні та вторинні енергоресурси.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)122 + У914УКР)305.7-21,01 +
Шифр НБУВ: РА338778

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Павлюк О.М. 
Короткотермінове прогнозування процесів споживання електричної енергії на основі нейронних мереж з неітераційним навчанням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.04 / О.М. Павлюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 21 с. — укp.

Удосконалено методику попередньої обробки вхідної інформації для задач прогнозування у галузі електроенергетики, яка полягає у виявленні та заміні втрачених і частково суперечливих даних на базі статистичних методів з метою підвищення точності прогнозування з використанням штучних нейронних мереж (ШНМ) з неітераційним навчанням. З застосуванням методу "околу точки" побудовано комітет прогнозувальних нейромереж, що навчаються за умов скорочених вибірок. Розроблено й обгрунтовано метод побудови та застосування нейромережних інформаційних моделей на основі принципу "k найближчих сусідів", що забезпечує розширення розмірності простору вхідних даних для лінеаризації задач прогнозування. Удосконалено та досліджено архітектуру прогнозувальної штучної нейронної мережі функціоналу на множині табличних функцій, розширено кількість її входів для покращення узагальнювальних властивостей. Адаптовано та розвинено методику системного аналізу побудови інформаційно-аналітичних систем до задач прогнозу споживання електричної енергії, яка передбачає застосування нейромережевих засобів моделювання та прогнозування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279 с116 +
Шифр НБУВ: РА339847

Рубрики:

      
8.

Заболотний І.П. 
Інформаційно-керуючі системи для локальних електроенергетичних об'єктів на основі сучасних інформаційних технологій: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.14.02 / І.П. Заболотний ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2005. — 36 с. — укp.

Висвітлено методологію побудови інформаційно-керуючих систем, багатофункціональних моделей елементів і локальних об'єктів, що адаптуються під актуальний стан електроенергетичного об'єкта. Розроблено методи автоматичного формування моделей на базі загальних принципів побудови АСУТП і сучасних інформаційних технологій для підвищення ефективності функціонування локальних об'єктів електроенергетичної системи (ЕЕС) за різних режимів. Надано характеристику локальних об'єктів ЕЕС, сучасних технологій ведення інформації та програмування. Проведено аналіз існуючих АСУ в електроенергетиці, а також виділено основні чинники та тенденції їх розвитку за умов структурної перебудови електроенергетики та роботи енергетичного ринку. Розроблено інструментальні програмні засоби для інтегрованого розв'язання задач імітаційного моделювання з оцінкою режимів і команд керування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-5 +
Шифр НБУВ: РА339600

Рубрики:

      
9.

Сагір В.Г. 
Державне регулювання природних монополій (на прикладі електроенергетики): Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.Г. Сагір ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2005. — 19 с. — укp.

Розроблено науково-методичні засади удосконалення інструментарію державного регулювання (ДР) природних монополій (ПМ) на прикладі електроенергетики. Визначено сутність ПМ як об'єктів державного управління, а також системний підхід до розкриття суб'єктивного складу, принципів та інструментарію ДР даної галузі. Досліджено закордонний досвід регулювання ПМ, наведено напрями його використання в Україні. Проаналізовано еволюцію форм і методів ДР моделі енергетичного ринку, цінової та тарифної політики енергопідприємств. Охарактеризовано ефективність процесів роздержавлення, розроблено концептуальне забезпечення розвитку системи управління державними корпоративними правами в даній галузі. Запропоновано синергетичну парадигму запровадження штучної конкуренції, сформовано механізм ДР енергетичного ринку в конкурентному середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.01 + У9(4УКР)305.7-13-21,01 +
Шифр НБУВ: РА336172

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кисельова О.Є. 
Розвиток механізму інвестування регіонального електроенергетичного комплексу (на прикладі АР Крим): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.Є. Кисельова ; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. — Сімф., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні та методичні підходи стосовно питання розвитку механізму інвестування структурного реформування електроенергетики у регіональному аспекті. На підставі аналізу динаміки й особливостей розвитку інвестиційного процесу в електроенергетиці України та АР Крим показано, що інвестиційна діяльність в електроенергетиці ще не дозволяє забезпечити достатньо динамічний ріст потенціалу галузі в економіці республіки. Формалізовано методичне забезпечення інвестиційного планування в регіональному електроенергетичному комплексі, особливістю якого є узгодженість точного обгрунтування потреб в інвестиційних коштах з урахуванням впливу засобу фінансування на тарифоутворення в електроенергетиці регіону. Удосконалено методичні положення передпланового дослідження ефективності інвестування регіонального розвитку електроенергетики з метою оцінки інвестиційного потенціалу, привабливості та ризиків. Обгрунтовано основні інструменти реалізації механізму інвестування регіонального розвитку електроенергетики шляхом моніторингу інвестиційної діяльності, інвестиційного планування й економічного обгрунтування вибору джерела фінансування розвитку регіонального електроенергетичного комплексу. Уперше визначено ефективність інвестування структурного реформування електроенергетики АР Крим на базі впровадження нової техніки та технології (парогазових установок ПГУ-20) з використанням різних джерел фінансування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-6КРИ)683.057 + У9(4УКР-6КРИ)305.7-56 +
Шифр НБУВ: РА339547

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Губрієнко О.М. 
Організаційно-правові засади державного управління в галузі електроенергетики в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Губрієнко ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано організаційно-правові засади державного управління електроенергетикою в Україні. Розкрито суть поняття електроенергетики як об'єкта державного управління. Наведено поняття та класифікацію принципів, мети, завдань, функцій, форм і методів державного управління галузю. Досліджено генезис інституту державного управління електроенергетикою у правовій доктрині та законодавстві. Запропоновано його етапи, а також зарубіжний досвід у цій сфері та передумови його запозичення в Україні. Висвітлено систему суб'єктів державного управління електроенергетикою в Україні та наведено рекомендації щодо вдосконалення вітчизняного законодавства у цій галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)122.1 + Х819(4УКР)122.1
Шифр НБУВ: РА342207

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Мурга С.М. 
Організаційно-економічне забезпечення підвищення ефективності функціонування підприємств електроенергетики: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / С.М. Мурга ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та економ.-екол. дослідж. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності виробництва, передачі та розподілу електроенергії на підприємствах народногосподарського комплексу. Запропоновано зміни у структурі електроенергетики, що забезпечують зниження собівартості електроенергії та забруднення навколишнього середовища. Визначено шляхи зниження наднормативних технологічних втрат і забезпечення обгрунтованості тарифів на електроенергію. Розроблено пропозиції та техніко-організаційні заходи, що дозволяють підвищити економічну стабільність підприємств, збільшити обсяг реалізації електроенергії та скоротити дебіторську заборгованість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.721-07 +
Шифр НБУВ: РА349257

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Шпомер А.І. 
Ліцензування господарської діяльності (господарсько-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / А.І. Шпомер ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Визначено причини та зумовлені ними цілі ліцензування. Виявлено критерії, за якими окремі види господарської діяльності підлягають ліцензуванню, висвітлено наслідки закріплення їх у законодавсті. Досліджено співвідношення понять "дозвіл" і "ліцензія". На підставі аналізу поняття та суті ліцензування визначено його ознаки та проведено аналіз категорій. Відмежовано ліцензування господарської діяльності від суміжних правових понять. Досліджено нормативно-правові засади ліцензування. Проаналізовано загальний порядок ліцензування та ліцензійні умови, а також відповідальність за порушення ліцензійного законоадвства. Досліджено призначення та зміст спеціального порядку ліцензування певних видів господарської діяльності. Розглянуто ліцензування певних видів діяльності, а саме: з надання фінансових послуг, у сфері освіти й електроенергетики. Обгрунтовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного законодавства з метою вдосконалення правовового регулювання ліцензування певних видів господарської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.304 +
Шифр НБУВ: РА346142

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Мельник О.В. 
Пріоритети та перспективи розвитку паливно-енергетичного комплексу України у взаємодії з суміжними галузями: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / О.В. Мельник ; Н.-д. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан та напрями розвитку економіки України, її забезпечення паливно-енергетичними ресурсами. Розроблено пріоритетні напрями удосконалення структури паливних ресурсів, як основи для прийняття управлінських рішень поточної стабілізації та більш інтенсивного розвитку власної паливної бази, електроенергетики. Розроблено методичні підходи до раціоналізації розвитку паливної, енергетичної бази, та оптимізації використання виробничих потужностей машинобудівної промисловості, інших галузей з метою збалансованості показників попиту та пропозиції обладнання та комплектуючих для потреб паливно-енергетичного комплексу. Виконано дослідження стану енергоресурсів в енергоємних ланках економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-554-434-96 + У9(4УКР)0-554-434-96
Шифр НБУВ: РА344240

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Письменна У.Є. 
Вдосконалення механізму ціноутворення на підприємствах електроенергетики: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / У.Є. Письменна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено переваги та вади цінового механізму в енергетиці. Розроблено методичні засади оцінки економічного явища тарифної диференціації. З'ясовано можливості застосування альтернативних методів ціноутворення на електричну енергію. Проаналізовано міжгалузеві наслідки впливу цінової політики в енергетиці. З використанням поняття платоспроможного попиту досліджено цінові дискримінації природної монополії у трансформаційній економіці. Показано, що регіональна тарифна диференціація не є економічно ефективною та створює нерівні умови для розвитку промислових підприємств, не сприяє сталому розвитку національної економіки, оскільки частково нівелює конкурентні переваги енергоємних підприємств. Сформульовано пропозиції стосовно вдосконалення існуючого механізму ціноутворення на електроенергію, а також з метою пом'якшення наслідків регіональної диференціації цін на електроенергію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.721-861 +
Шифр НБУВ: РА343363

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Варський Г.М. 
Вимірювальні перетворювачі струму з електронною компенсацією похибки для електроенергетики та електротехнологічних установок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / Г.М. Варський ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання розвитку теорії, способів побудови та методів випробувань вимірювальних перетворювачів струму з електронною компенсацією похибки, що характеризуються високими та стабільними в часі метрологічними даними, для систем керування, обліку електроенергії, релейного захисту та автоматики електроенергетичних об'єктів. Розроблено математичні моделі вимірювальних перетворювачів струму з електронною компенсацією похибки в усталених та перехідних режимах роботи електроенергетичних систем, з урахуванням паразитних параметрів електромагнітної системи перетворювача. Описано подільники струму для вимірювальних перетворювачів на великі струми. Обгрунтовано методи для дослідження метрологічних характеристик даних перетворювачів для електронних лічильників електроенергії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.52 +
Шифр НБУВ: РА350922

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
17.

Ушкаренко О.О. 
Оптимізація інформаційних потоків системи керування електроенергетикою сухогрузу з потужністю електростанції до 2 000 кВт: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / О.О. Ушкаренко ; Нац. ун-т кораблебудування ім. адм. Макарова. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему оптимізації інформаційних потоків системи керування судновою електроенергетикою, що забезпечує погоджене управління на всіх рівнях ієрархії, підвищення якості алгоритмічного й інформаційного забезпечення. Систему керування судновою електроенергетичною системою (СЕЕС) розглянуто як мережу автоматів, виконано аналіз її функцій. Для локальних засобів автоматизації СЕЕС. Розроблено алгоритми керування з використанням SWITCH-технологій та методику мінімізації станів автомату, що дозволяє уникнути функціональної збитковості за умов проектування системи, а також зменшити кількість повідомлень, що передаються у мережі шляхом зменшення кількості переходів між різними станами автомату. Розроблено методику вирішення оптимізаційних задач з використанням теорії масового обслуговування й апарату нечіткої логіки під час керування інформаційними потоками. Розвинуто методику проектування систем керування з використанням сучасних технологій інженерії програмних систем, зокрема, уніфікованої української мови моделювання UML та її розширення UML-FB.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О425.141 +
Шифр НБУВ: РА352155

Рубрики:

      
18.

Дрожжин Д.Ю. 
Розвиток державного регулювання електроенергетики в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Д.Ю. Дрожжин ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харків. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено наукові засади та прикладне значення вдосконалення механізмів державного регулювання розвитку електроенергетики України як природної монополії. Проаналізовано сутнісні особливості природних монополій. Визначено концептуальні підходи до державного управління їх діяльністю. Система державного регулювання розвитку електроенергетики взаємопов'язана зі специфікою її продукції та послуг, для виробництва яких потрібні значні обсяги капіталовкладень на тривалий час. Охарактеризовано три форми державного впливу на розвиток галузі, а саме: пряме державне управління, державне управління через корпорацію, державне регулювання та нагляд за функціонуванням галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.72-21,01 +
Шифр НБУВ: РА348429

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Лежепьокова В.Г. 
Розвиток державного антикризового регулювання щодо санаційної реструктуризації електроенергетики: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / В.Г. Лежепьокова ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2007. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні положення та вдосконалено підходи до державного антикризового регулювання санаційної реструктуризації електроенергетики. Досліджено тенденції реорганізації електроенергетики України та визначено галузеві особливості. Здійснено аналіз патогенезу кризи. Доведено, що проблеми розгортання кризи на рівні окремого підприємства не є локальними, а потребують застосування механізму антикризового регулювання державою. У межах державного антикризового регулювання стосовно фінансово неспроможних суб'єктів національного господарства обгрунтовано визначальну роль і встановлено особливості санаційної реструктуризації. Досліджено та систематизовано чинники, що зумовили кризові явища в електроенергетиці. Розроблено концептуальну модель санаційної реструктуризації генеруючих компаній, на підставі якої пріоритетними визначено заходи щодо фінансової реструктуризації. Проаналізовано чинні підходи до державного регулювання реструктуризації боргів у галузі. Розроблено процедуру залучення недержавних інвестицій шляхом додаткової емісії акцій за санаційної реструктуризації генеруючих компаній електроенергетики. Визначено підхід до оцінювання частки інвестора у новоствореному статутному капіталі генеруючої компанії. Запропоновано напрям зниження ризику інвестора у разі здійснення вкладень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.72-312.1-97-21,01 +
Шифр НБУВ: РА353745

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Петрова Н.Б. 
Формування стратегії управління розвитком електроенергетики регіону: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Н.Б. Петрова ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано теретичні аспекти та практичні засади формування стратегії управління розвитком електроенергетики регіону. Розкрито суть понять "стратегія", "регіон", "електроенергетика регіону". Визначено чинники внутрішнього та зовнішнього оточення, що впливають на функціонування електроенергетики регіону. З урахуванням цих чинників за методами таксономії та кластерного аналізу запропоновано класифікувати регіони у аспекті конкурентоспроможності їх електроенергетики. Визначено подальші стратегічні напрямки її розвитку для покращання якості життя населення. Визначено компоненти, що впливають на рівень конкурентоспроможності електроенергетики регіону та з застосуванням сценарного підходу побудовано регресійну та динамічну моделі прогнозу майбутнього рівня конкурентоспроможності регіону, які дозволяють сформувати стратегію управління розвитком електроенергетики для задоволення потреб споживачів та покращання стану електроенергетичної галузі у цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.057 + У9(4УКР)305.72-21 +
Шифр НБУВ: РА356910

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського