Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (4)Наукова електронна бібліотека (15)Реферативна база даних (1153)Книжкові видання та компакт-диски (315)
Пошуковий запит: (<.>K=ЗЕМЛЕКОРИСТУВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 192
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бундак О.А. 
Аграрний розвиток Волинської губернії в 1795-1861 рр.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.А. Бундак ; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича. — Л., 1999. — 16 с. — укp.

У дисертації досліджено історію Волині кінця XVIII-першої половини XIX ст., поширення російського господарювання в краї, еволюція основних галузей сільського господарства, форми землекористування та землеволодіння, промисли та зародження товарно-грошових відносин, становище селянства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР346)47-2

Рубрики:

      
2.

Бородін С.В. 
Аграрні відносини у Криму (1918 - 1926 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / С.В. Бородін ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено зміни в аграрних відносинах в Криму під час першого та другого встановлення радянської влади (січень - червень 1919 року), земельні відносини на завершальному етапі громадянської війни. Проаналізовано аграрні відносини у Кримській АРСР 1920 - 1926 рр., проведення аграрних перетворень на засадах радянського аграрного законодавства, міжселищне закріплення земель за користувачами, внутрішнє землевпорядкування, вплив аграрних відносин на селянське господарство і сільськогосподарське виробництво. Вивчено основні форми землекористування - общинне, ділянково-черезсмужне, колективне, землі безпосереднього державного володіння, радгоспне та допоміжні форми землекористування - в процесі оренди землі, переселення та розселення, спецпризначення та спецвикористання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр-6Крм)61-21
Шифр НБУВ: РА311996 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Терела Г.В. 
Аграрна політика Української Держави П.Скоропадського: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Г.В. Терела ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2000. — 18 с. — укp.

На підставі архівних матеріалів, переважно неопублікованих, проаналізовано складові аграрної політики уряду Павла Скоропадського. Визначено пріоритети організаційних заходів у ході регулювання землекористування та продовольчого ринку. Показано спроби уряду реформувати відносини власності на землю та причини їх неефективності. Окреслено зовнішні та внутрішні чинники, які впливали на аграрну політику Української Держави 1918 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)612-34
Шифр НБУВ: РА311539 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Бочаров В.В. 
Столипінська аграрна реформа в Катеринославській і Харківській губерніях (1906 - 1916 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Бочаров ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено період формування нової соціальної верстви селян-власників у Катеринославській та Харківській губерніях. Проаналізовано економічні наслідки даного процесу. Розглянуто особливості ліквідації общинного землекористування, формування дільничного землеволодіння, переселенську політику, агрономічний та фінансовий аспекти реформи, вплив даних явищ на зміну структури селянського землеволодіння і розвиток сільського господарства. Істотно доповнено уявлення про особливості ліквідації общинного користування землею та формування дільничого землеволодіння і пов'язаного з цим усунення черезсуміжжя та далекоземелля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ДНЕ)523-211 + Т3(4УКР-4ХАР)523-211
Шифр НБУВ: РА312176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Цибуленко Л.О. 
Діяльність органів самоврядування Одеси, Миколаєва. Херсона щодо формування і розвитку муніципальної земельної та виробничої власності в кінці ХІХ - на початку ХХ століття: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Л.О. Цибуленко ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено етапи становлення муніципального землеволодіння та організацію громадським управлінням системи землекористування, вплив на ці процеси формування транспортної мережі на Півдні України та участь в ньому міського самоврядування. Висвітлено механізми розвитку муніципального підприємства (скотопереробного, енергетичного, водопостачального, транспортного та ін. комплексів). Простежено розвиток муніципальної власності та роботу самоврядування в даній сфері за умов політичних трансформацій 1917 - 1920 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр7)52-536 + Х2(4Укр)5-623.131
Шифр НБУВ: РА315905 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бойко В.М. 
Реформи державних селян другої половини XIX ст. в Лівобережній Україні: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.М. Бойко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2001. — 18 с. — укp.

Проаналізовано чисельність, розселення, соціально-правове становище державних селян напередодні реформ у другій половині XIX ст. в Лівобережній Україні, розглянуто питання переведення їх у підпорядкування загальним адміністративним органам. Переглянуто стереотипні оцінки, що склалися в історичній літературі стосовно змін у надільному землекористуванні діржавних селян у процесі їх проведення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)5-283
Шифр НБУВ: РА315160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Шалигіна І. В. 
Економіко- організаційний механізм аграрного землекористування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І. В. Шалигіна ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено питання економіко-організаційного механізму аграрного землекористування з метою його подальшого удосконалення. Узагальнено й визначено поняття та сутність аграрного землекористування, економічні умови його функціонування, екологізації, висвітлено розвиток організаційно-правових форм, які застосовуються в цій сфері. На підставі аналізу економічних показників діяльності досліджуваних сільськогосподарських підприємств і використання земельних часток (паїв) встановлено тенденції їх розвитку, стан власних та орендованих земельних ділянок на прикладі Сумщини. Викладено засоби та важелі створення екологічно орієнтованого земельного ринку, його функціонування та державного регулювання. Розглянуто капіталоутворювальну функцію аграрного землекористування. Надано рекомендації щодо механізму територіального та податкового регулювань аграрного землекористування.Наведені рекомендації та пропозиції враховують інтереси сільськогосподарських підприємств, як власників землі та орендарів, а також держави як регулятора таких відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА312731 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
8.

Петровська М.А. 
Еколого-геоморфологічний аналіз Розточчя і прилеглої території: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.04 / М.А. Петровська ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

З'ясовано особливості генези, історії розвитку, динаміки та тенденції трансформації геоморфосфери та взаємопов'язаних з нею компонентів довкілля в межах Розточчя та території, яка з ним межує, здійснено їх історико-географічний та еколого-геоморфологічний аналіз, подано кількісну оцінку сучасного стану, визначено напругу еколого-геоморофологічної та еколого-географічної ситуації на рівні таксонів геоморфологічного районування та землекористування найнижчого рангу, з'ясовано особливості впливу екологічних ситуацій на життєдіяльність людини, обгрунтовано оптимізаційні заходи для забезпечення регулювання розвитку небезпечних процесів, оптимізації природокористування та зниження екологічної напруги в регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д829(45УКР)08
Шифр НБУВ: РА314159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Шилепницький І.О. 
Економіко-екологічні основи відтворення родючості та охорони еродованих земель: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.О. Шилепницький ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади та економіко-екологічні принципи організації раціонального використання та охорони еродованих, деградованих і малопродуктивних земель за ринкових умов. З урахуванням специфіки землеробства Чернівецької області обрунтовано основні напрями та способи формування ефективної структури землекористування, систему заходів щодо відтворення родючості грунтів та, зокрема, потребу виведення частини схилових середньо- та сильноеродованих земель з сільськогосподарського обробітку на певний час під консервацію. Наведено пропозиції стосовно удосконалення економічного стимулювання та посилення державного регулювання раціонального екологонебезпечного використання та охорони еродованих сільськогосподарських угідь.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51-28 + Е0*88(4УКР) + Е06,9(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА321424

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Будзяк О.С. 
Наукові основи регіонального сільськогосподарського землекористування (на прикладі Львівської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / О.С. Будзяк ; НАН України. Рада по вивченню продукт. сил України. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Встановлено фактори формування економічно ефективного сільськогосподарського землекористування в Україні. Обгрунтовано необхідність поєднання двох форм землекористування (колективної та індивідуальної). Поглиблено зміст понять землекористування та землекористувач. Удосконалено теоретичні та методологічні засади оптимізації землекористування в регіоні. Розроблено методику оцінки оптимальної лісистості, розораності та структури посівів, що орієнтована на екологоврівноважене землекористування. Здійснено районування земель сільськогосподарського призначення Львівщини за природнокліматичними та рельєфними особливостями. Проаналізовано економічні, екологічні, соціальні переваги та недоліки в землекористуванні особистих селянських та фермерських господарств за результатами урожайності найбільш поширених сільськогосподарських культур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)320-51
Шифр НБУВ: РА321280

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Сохнич А.Я. 
Використання і охорона земель в Західному регіоні України: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.08.01 / А.Я. Сохнич ; Укр. держ. лісотехн. ун-т. — Л., 2002. — 40 с.: рис. — укp.

Наведено таксономічну систему ландшафтно-екологічного районування території. Розглянуто питання удосконалення реєстрації землі та нерухомості. Запропоновано підхід щодо оцінки вартості земельних ділянок і нерухомості із застосуванням нейромережних технологій. Розкрито концепційні засади сталого розвитку землекористування. Вперше постановку та розв'язання оптимізаційних задач використання землі запропоновано будувати з використанням методів нечіткого моделювання. Розроблено теоретико-методологічні засоби прийняття компромісних рішень на засадах нечіткої логіки. Наведено методику подання параметрів моделі оптимізації поєднання галузей агроформування шляхом дефазифікації багатоцільової нечіткої задачі оптимізації до чіткого вигляду. Рекомендовано будувати модель оптимізації використання земель на основі нечіткої матриці знань з лінгвістичними змінними. Запропоновано графічну форму алгоритму прийняття рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР3)0-51-28 +
Шифр НБУВ: РА322496

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Лавейкін М.І. 
Проблеми сталого землекористування в Україні: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.08.01 / М.І. Лавейкін ; НАН України. Рада по вивченню продукт. сил України. — К., 2002. — 35 с.: рис. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади реформування земельних відносин у перехідній ринковій економічній системі України. Доведено необхідність розробки виробничого (організаційного), маркетингового та фінансового планів. Розглянуто методологічні засади територіальної організації використання та охорони земельних ресурсів, що базуються на визначенні землі як головного елемента природного капіталу. Зроблено еколого-економічну оцінку земельно-ресурсного потенціалу України. Визначено шляхи вирішення гострих соціально-економічних та екологічних проблем землекористування. Доведено доцільність зміни вектора розвитку земельних відносин. Висвітлено теоретичні засади сталого землекористування, зокрема зміст їх соціально-економічних та екологічних категорій. Обгрунтовано принципи сталого землекористування та охорони земель, додержання яких забезпечує ефективне використання земельних ресурсів, відтворення продуктивності сільськогосподарських угідь та їх захист від деградації у процесі сільськогосподарського виробництва. Визначено напрями формування сучасної земельної політики України у контексті її сталого розвитку, запропоновано рекомендації щодо оптимального використання ресурсів на секторному рівні. Наведено пропозиції щодо економіко-правового забезпечення раціонального використання та охорони земель шляхом удосконалення земельного оподаткування в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-51 +
Шифр НБУВ: РА321971

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Колокольчикова І.В. 
Ефективне формування селянських (фермерських) господарств в ринкових умовах: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.07.02 / І.В. Колокольчикова ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розкрито вплив різних економічних факторів на розвиток господарської діяльності фермерів, обгрунтовано основні критерії оцінки ефективності фермерських господарств. Проаналізовано стан формування фермерських господарств, наведено пропозиції щодо удосконалення системи міжфермерської кооперації, механізму фермерського землеволодіння та землекористування. Розроблено схему організації маркетингової діяльності фермерських господарств, удосконалено механізм створення міжфермерської кооперації, створено регіональну службу маркетингу і маркетингової діяльності для фермерських господарств. Удосконалено механізм інвестування фермерських господарств шляхом об'єднання учасників-фермерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.4-07 +
Шифр НБУВ: РА327929

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Бойко В.В. 
Земельні громади Кримської АРСР (1922- 1930 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Бойко ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено діяльність земельних громад Кримської Автономної Радянської Соціалістичної Республіки протягом 1920-х рр. Проаналізовано правове поле діяльності земельних громад Криму, реалізацію їх повноважень на практиці, соціальну і національну структуру селянства, роль громад у землевпорядних процесах і соціально-економічних відносинах періоду нової економічної політики. Визначено специфіку земельних громад Криму, яка полягала в їх низькій землезабезпеченості, слабкому розвитку відносин оренди, строкатому національному складі та напруженості у відносинах між різними національними групами селянства, переважному поширенню общинного землекористування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-6КРМ)61-2
Шифр НБУВ: РА327029

Рубрики:

      
15.

Рябенко А.Є. 
Математичні моделі та методи для векторних задач оптимізації організаційних структур та землекористування: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / А.Є. Рябенко ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2003. — 18 с. — укp.

Запропоновано узагальнену математичну модель, сформульовану у вигляді векторної задачі покриття графа типовими підграфами. Обгрунтовано оцінки обчислювальної складності різних класів досліджуваної задачі покриття графа типовими підграфами, знайдено новий P-важкий клас в оптимізаційній постановці, установлено важкорозв'язуваність усіх класів однорідних векторних задач покриття графа типовими підграфами у випадку наявності у векторній цільовій функції (ВЦФ) двох критеріїв вигляду MAXSUM. Виділено нові поліноміально розв'язувані підкласи одно- та двокритеріальних задач у класах P-важких та важкорозв'язуваних задач покриття графа зірками та ланцюгами. Розроблено відповідні алгоритми їх розв'язання, обгрунтовано поліноміальні оцінки їх обчислювальної складності. Розвинуто теорію алгоритмів з оцінками стосовно одно- та багатокритеріальних задач покриття графа ланцюгами. Для багатокритеріальної задачі покриття графа ланцюгами двох типів побудовано малотрудомісткий алгоритм та доведено теореми, що встановлюють достатні умови, за яких цей алгоритм майже завжди гарантує знаходження розв'язку, точного за критеріями вагового вигляду та асимптотично точного за критерієм кількості ланцюгів у покритті. У однокритеріальному випадку доведено статистичну ефективність алгоритмів. Побудовано малотрудомісткий алгоритм градієнтного типу для оптимізаційної задачі покриття графа скінченою множиною ланцюгів та доведено теореми про достатні умови його асимптотичної точності. Досліджено випадок задачі покриття зірками з інтервальними даними. Здійснено зведення інтервальної задачі до двокритеріальної з обгрунтуванням оцінки обчислювальної складності. Доведено, що розглянуті задачі покриття графа ланцюгами й зірками з інтервальними вагами не можуть бути розв'язуваними за допомогою алгоритмів лінійної згортки критеріїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В173.14 + В126.3 + У9(4УКР)320-511.2 в611 +
Шифр НБУВ: РА327188

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
16.

Єргіна О.І. 
Географічний аналіз інтенсивності грунтоутворення в агроландшафтах Криму для потреб їх протиерозійного облаштування: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.05 / О.І. Єргіна ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Уперше на основі грунтово-хронологічних досліджень надано кількісну оцінку зміни властивостей різновікових грунтів у часі: встановлено темп зміни потужності гумусового горизонту, масштаби трансформації морфології профілю, фізичних і фізико-хімічних властивостей. Проведено математичне моделювання зміни потужності та швидкості формування гумусного горизонту, запасів гумусу у часі для грунтів Криму. З'ясовано, що гідротермічні відмінності за умов грунтоутворення на схилах і плакорах добре описуються величиною енергетичних затрат. Доведено, що після розрахункової формули показниками, що характеризують мікрокліматичні особливості грунтоутворення на схилах, її можна використовувати для розрахунку швидкості утворення гумусового горизонту (допустимих норм ерозії) на схилах різного нахилу та експозиції для грунтів різного ступеня змитості. Запропоновано таблично-графічний алгоритм визначення величин допустимих норм ерозії з урахуванням природно-зональних чинників та особливостей землекористування на території Кримського півострова, який дозволяє вирішити проблему протиерозійного облаштування агроландшафтів Криму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П064(4УКР-6КРИ) +
Шифр НБУВ: РА324635

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Котикова О.І. 
Еколого-економічна ефективність використання потенціалу земельних ресурсів (на матеріалах агроформувань Миколаївської області): Автореф. дис... канд. екон. наук.: 08.07.02 / О.І. Котикова ; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. — Миколаїв, 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Наведено результати теоретичних і практичних досліджень еколого-економічної ефективності використання потенціалу земельних ресурсів. Проведено аналіз стану та структури земельного фонду та сільськогосподарських угідь. Визначено показники використання сільгоспугідь різними категоріями землекористувачів, економічної та екологічної ефективності використання потенціалу сільгоспугідь Миколаївщини. Обгрунтовано основні напрямки щодо покращання стану, структури земельних і сільськогосподарських угідь, шляхи підвищення еколого-економічного рівня землекористування. Запропоновано спрощену методику визначення необхідного приросту площі посіву багаторічних трав для забезпечення позитивного балансу гумусу. Розроблено модель грунтозахисної системи землеробства радгоспу "Степовий" Миколаївського району.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2-28-07 + У9(4УКР-4МИК)320-511.2-28-07 +
Шифр НБУВ: РА324492

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Ступень М.Г. 
Теоретичні основи організації використання і охорони земель населених пунктів в умовах реформування земельних відносин: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.10.01 / М.Г. Ступень ; НАН України. Рада по вивченню продукт. сил України. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Розкрито зміст категорії землекористування населених пунктів, запропоновано класифікацію земель населених пунктів залежно від розселення і соціо-природних особливостей території, обгрунтовано суть, принципи та підходи до раціонального землекористування населених пунктів. Розглянуто соціо-економічні проблеми реформування земельних відносин, зокрема роздержавлення і приватизації земель міст, розмежування земель державної і комунальної власності, земельного кадастру населених пунктів, управління земельними ресурсами тощо. Розроблено нові підходи щодо удосконалення системи обліку земель населених пунктів, запропоновано нову модель земельного кадастру єдиної системи земельно-майнової інформації, обгрунтовано методичні підходи щодо вдосконалення оцінки земель населених пунктів, зонування земель, складання планів земельно-господарського устрою міст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-511.2-28 + У9(4УКР-4ЛЬВ)0-511.2-28 +
Шифр НБУВ: РА328456

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Паламарчук Л.В. 
Еколого-економічні аспекти економічного обороту землі в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / Л.В. Паламарчук ; Держ. п-во "Голов. н.-д. та проект. ін-т землеустрою". — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розроблено наукові основи економічного обороту землі, який передбачає здійснення ринкових і цивільно-правових операцій з землею на засадах товарно-грошових і правових відносин. Визначено принципи, мету та функції даного процесу, сформовано відповідну модель. Проведено аналіз екологічної ситуації в Україні, стану економічного обороту землі та його ефективності. Розроблено наукові засади ринку землі, визначено основні складові його механізму. Науково обгрунтовано поняття землі як капіталу, запропоновано порядок її застави (іпотеки). Розроблено методичні підходи щодо розробки Закону України "Про ринок землі" та визначення економічної відповідальності землевласників за погіршення екологічного стану грунту в процесі землекористування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-51 +
Шифр НБУВ: РА329640

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Пилипенко О.О. 
Ефективність екологобезпечного використання земель у сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.О. Пилипенко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 20 с. — укp.

Визначено суть екологічної безпеки й екологобезпечного землекористування, тенденції розвитку систем землеробства та їх особливості, узагальнено досвід ведення екологобезпечного землеробства у зарубіжних країнах. Досліджено процеси використання земель сільськогосподарського призначення за сучасних умов, принципи та закономірності екологобезпечного використання й охорони земель. Здійснено економічну та екологічну оцінку екологобезпечної системи землеробства. Запропоновано заходи щодо дотримання екологобезпечного стану земель, визначено складові ринку екологічно чистої продукції та передумови його формування, розроблено економічний механізм екологізації землекористування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2-28 +
Шифр НБУВ: РА331885

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського