Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (105)Тематичний інтернет-навігатор (20)Наукова електронна бібліотека (262)Реферативна база даних (12644)Книжкові видання та компакт-диски (5877)Журнали та продовжувані видання (448)
Пошуковий запит: (<.>K=ОРГАНІЗАЦІЯ$<.>+<.>K=УЧБОВ$<.>+<.>K=СПІВРОБІТНИЦТВА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1983
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Хомчак О.Г. 
Авторська позиція в романах І.О.Гончарова: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / О.Г. Хомчак ; Херсон. держ. ун-т. — Херсон, 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено способи вираження авторської позиції у романах "Звичайна історія", "Обломов", "Обрив" І.О.Гончара. Наголошено на значеннєвому співвідношенні: автор - твір - читач, єдністю якого зумовлений зміст художньої творчості. Проаналізовано романи письменника у контексті проблеми авторської позиції. Показано, що автор-творець даних романів є значеннєвим центром, втіленням активної творчої енергії, що формує ставлення до людини у світі. Сюжетно-композиційна організація романів визначається розвитком думки автора, волею авторської свідомості. Висвітлено еволюцію форм оповіді у творчості І.О.Гончара, яка відбувалась від стилістично не вираженого, але явно присутнього суб'єкта, що оповідає, в романах "Звичайна історія" та "Обломов", до організації оповіді у контексті свідомості духовно близького авторові героя Райського в "Обриві". Естетичні погляди персонажа яскраво проявляються у зіставленні з естетичними поглядами автора-оповідача: їх позиції то наближуються, то розходяться. На підставі проведеного дослідження показано, що своєрідність вираження авторської свідомості у романах І.О.Гончарова полягає у відборі художнього матеріалу, у способах зображення персонажів, в оповідній організації романів, в основних позасюжетних елементах - пейзажі, портреті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)5-4 Гончаров, І.О. 534 +
Шифр НБУВ: РА350956

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Рудой К.М. 
Адаптація адміністративного законодавства України у сфері охорони особистих прав громадян до норм Європейського Союзу: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / К.М. Рудой ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Проаналізовано процес адаптації адміністративного законодавства України у сфері особистих прав громадян до норм Європейського Союзу (ЄС). Досліджено нормативно-правові засади адаптації, розглянуто її принципи, методи, основні елементи та етапи стосовно законодавства України. Обгрунтовано положення про необхідність законодавчого закріплення поняття адаптації адміністративного законодавства України. Визначено роль органів виконавчої влади у сфері адаптації адміністративного законодавства України до законодавства ЄС, зокрема, діяльність органів внутрішніх справ у правоохоронній сфері. Проаналізовано адміністративно-правовий статус громадянина України та правовий статус громадянина ЄС, визначено адміністративно-правові засоби охорони та захисту особистих прав людини та громадянина на основі європейських стандартів. Розглянуто міжнародні стандарти правоохоронної діяльності, встановлено пріоритети та шляхи удосконалення співробітництва України з Європейським Союзом у сфері юстиції та внутрішніх справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)07 + Х915.232.5-96(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА331582

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Віхляєв М. Ю. 
Адміністративно-правове регулювання порядку створення і діяльності професійних правничих громадських організацій в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Віхляєв ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано генезу адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності професійних правничих громадських організацій (ППГО) у законодавстві та правовій доктрині. Визначено поняття, специфічні ознаки ППГО, запропоновано правову дефініцію адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності ППГО в Україні. Розглянуто складові елементи об'єкта даного різновиду державного регулювання: процедури створення, припинення, взаємодію ППГО з органами державної влади, установами й організаціями. Охарактеризовано різновиди контролю за діяльністю ППГО, узагальнено зарубіжний досвід правового регулювання порядку створення та діяльності ППГО, сформульовано передумови та пріоритети його запозичення в Україні, висвітлено основні проблеми та перспективи розвитку адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності ППГО на сучасному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)013:Х + Ф79(4УКР)
Шифр НБУВ: РА375787 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Стець О. М. 
Адміністративно-правовий статус Головного управління державної служби України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. М. Стець ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 19 с. — укp.

Визначено структуру правового статусу Головдержслужби, яку становлять: завдання, принципи, функції, компетенція, взаємодія, структура, організація діяльності. Проаналізовано чинне законодавство та визначено прогалини та колізії щодо правового статусу Головдержслужби. Охарактеризовано основні завдання, принципи та функції Головдержслужби. Визначено структуру такого елементу правового статусу, як "взаємодія", яку становлять координація, спрямування, підзвітність, підконтрольність, погодження. Увагу приділено характеристиці повноважень Головдержслужби, його нормотворчості і структурі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.01
Шифр НБУВ: РА384691 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Буткевич С.А. 
Адміністративно-правовий статус державного комітету фінансового моніторингу України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.А. Буткевич ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми визначення адміністративно-правового статусу Державного комітету фінансового моніторингу України, створення ефективної системи заходів для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму. Проведено історико-правове дослідження процесу становлення Державного комітету фінансового моніторингу України від департаменту у складі Міністерства фінансів України до самостійного органу виконавчої влади. Проведено порівняльно-правовий аналіз законодавства деяких країн, яке регулює діяльність підрозділів фінансових розвідок щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму. Наведено пропозиції щодо удосконалення адміністративно-правового статусу Державного комітету фінансового моніторингу України та системи заходів щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму. Обгрунтовано шляхи покращання взаємодії Державного комітету фінансового моніторингу з іншими державними та правоохоронними органами, а також міжнародними організаціями у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.18 + Х829(4УКР)0 + Х883.9(4УКР)711.176 +
Шифр НБУВ: РА362725

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Алексійчук М.М. 
Адміністративно-правовий статус міського, районного органу внутрішніх справ: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.М. Алексійчук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано суть адміністративно-правового статусу міського, районного органу, який передбачає порядок реалізації громадянами та юридичним особами їх статусу в адміністративній сфері, процесуальний стан громадянина. Запропоновано визначення поняття адміністративно-правового статусу начальника як комплекс його прав і обов'язків в адміністративно-правових відносинах, зумовлених взаємодією з іншими суб'єктами адміністративного права: органами державної влади та місцевого самоврядування, державними та недержавними організаціями, підприємствами, установами, громадськими об'єднаннями, посадовцями зазначених органів і організацій. Проаналізовано організаційно-штатну побудову структури міських і районних органів внутрішніх справ, їх функції. Проаналізовано компетенцію міських, районних органів у сфері забезпечення громадського порядку, протидії злочинності та розслідування злочинів, які вчиняються на території, що обслуговується. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення адміністративної діяльності персоналу міліції. Наведено пропозиції щодо подальшого вдосконалення чинного законодавства, норми якого регулюють правовідносини начальників міських, районних органів у сфері забезпечення громадського порядку, розкриття злочинів і проведення x14800слідчої діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.019 +
Шифр НБУВ: РА362805

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Івчук М. Ю. 
Адміністративно-правовий статус органів прокуратури України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Івчук. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні проблеми адміністративно-правового статусу органів прокуратури України. Визначено шість історико-правових періодів розвитку інситуту прокуратури України, а також місце прокуратури у механізмі держави. Розкрито сутність і структуру її адміністративно-правового статусу. Охарактеризовано правові засади організації діяльності органів прокуратури України. Визначено особливості діяльності органів прокуратури України, досліджено форми їх взаємовідносин і взаємодії з іншими державними органами та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)61
Шифр НБУВ: РА379773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Пристінський І. О. 
Адміністративно-правовий статус релігійних організацій в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. О. Пристінський ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто методологічні засади місця та ролі релігійних організацій серед суб'єктів адміністративного права. Проаналізовано поняття "релігійна організація" у вітчизняній та зарубіжній науковій літературі та законодавстві. Визначено основні ознаки релігійних організацій, запропоновано класифікацію релігійних організацій за різними критеріями. Встановлено роль і компетенцію суб'єктів, уповноважених здійснювати державний контроль та нагляд за створенням, діяльністю та припиненням релігійних організацій. Проаналізовано адміністративно-процесуальний порядок припинення релігійних організацій у судовому порядку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)136
Шифр НБУВ: РА376838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Хомишин І. Ю. 
Адміністративно-правові аспекти вдосконалення співпраці ОВС та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення правопорядку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. Ю. Хомишин ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретико-методологічні аспекти дослідження адміністративно-правових засад організації співробітництва органів внутрішніх справ (ОВС) і органів місцевого самоврядування (ОМС) щодо забезпечення правопорядку. Розглянуто правовий механізм забезпечення правопорядку на місцевому рівні, охарактеризовано правові форми діяльності ОМС в даній сфері. Висвітлено сутність правоохоронної діяльності ОВС на місцевому рівні. Описано форми та методи, а також особливості взаємодії ОВС і ОМС в охороні правопорядку та боротьбі з правопорушеннями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.28 + Х819(4УКР)011.2-93
Шифр НБУВ: РА382176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кириченко Ю.М. 
Адміністративно-правові засади діяльності міського голови: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.М. Кириченко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 22 с. — укp.

Проведено дослідження адміністративно-правового регулювання діяльності міського голови. Визначено сутність та структуру адміністративно-правового статусу головної посадової особи територіальної громади міста. Визначено роль та місце міського голови в організації роботи міської ради. Розглянуто питання його взаємодії з органами виконавчої влади та організації роботи з виборцями. Досліджено взаємовідносини міського голови з громадськими організаціями та депутатським корпусом. Обгрунтовано шляхи удосконалення діяльності міського голови. Наведено оцінку адміністративно-правової реформи в Україні, досліджено актуальні проблеми забезпечення законності в діяльності міського голови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.215 п-9 +
Шифр НБУВ: РА353672

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Самофалов О. Л. 
Адміністративно-правові засади оперативно-розшукової діяльності підрозділів карного розшуку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. Л. Самофалов ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010 — укp.

Проаналізовано стан правового регулювання організації оперативно-розшукової діяльності (ОРД) підрозділів карного розшуку, як частини органів виконавчої влади. Розглянуто систему, структуру, завдання та функції служби карного розшуку. Розкрито поняття "організація" у його співвідношенні з управлінням, форми та методи організації ОРД, проблеми інформаційного забезпечення діяльності, прогнозування та планування роботи у підрозділах карного розшуку та значення взаємодії зі службами органів внутрішніх справ та іншими правоохоронними органами. Наведено пропозиції щодо удосконалення структурної побудови підрозділів карного розшуку, кадрової роботи, спеціалізації співробітників, критеріїв оцінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.3
Шифр НБУВ: РА377813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Пожидаєв Г.П. 
Адміністративно-правові засади протидії організованій транснаціональній злочинності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.П. Пожидаєв ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено сутність, особливості та шляхи удосконалення адміністративно-правових засад протидії організованій транснаціональній злочинності (ОТЗ) як невід'ємної складової системи забезпечення національної безпеки України. Запропоновано та обгрунтовано доцільність розробки та впровадження нової моделі удосконалення цієї протидії, яка грунтується на формуванні системи управління у сфері протидії ОТЗ та стратегії системної протидії цій злочинності. З метою дослідження та удосконалення державного управління у сфері протидії ОТЗ запропоновано комплексний підхід щодо розробки відповідного адміністративно-правового та організаційного забезпечення. Запропоновано системну форму організації суб'єктів управління та складові цієї системи - органи загальної та спеціальної компетенції. Удосконалено підхід щодо управлінського трактування діяльності ОВС України у сфері протидії ОТЗ та відповідні заходи для створення адміністративно-правового та організаційного забезпечення. Обгрунтовано структуризацію сфери протидії ОТЗ як об'єкта державного управління; запропоновано організаційно-правові заходи щодо удосконалення об'єкта управління. Досліджено значення реалізації концепції подолання корупції для переведення протидії злочинності на якісно новий рівень. Запропоновано адміністративно-правові та організаційні засади міжнародного співробітництва суб'єктів державного управління у сфері протидії ОТЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881 + Х819(4УКР)112.01-9 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА368088

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Білозерська Т.О. 
Адміністративно-правові засади співробітництва України та Європейського Союзу у сучасних умовах: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Т.О. Білозерська ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 24 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні, адміністративно-правові й організаційні засади та напрямки співробітництва України та ЄС. Визначено шляхи виведення зазначеного співробітництва на якісно новий рівень. Досліджено проблематику сучасного розширення ЄС у зв'язку з поглибленням його інтеграційних процесів. Визначено категоріальний апарат європейської інтеграції. Запропоновано підхід до формування зваженої системи органів державної влади України (до складу якої входить публічна адміністрація), компетенція яких пов'язана з налагодженням співробітництва України та ЄС, а також спільних органів Україна - ЄС. Досліджено сучасний стан і перспективи розвитку інституційного механізму адаптації адміністративного законодавства України до Європейського адміністративного простору. Проаналізовано специфіку формування та розвитку правової бази співробітництва України та ЄС за сучасних умов. Запропоновано адміністративно-правові й організаційні заходи щодо вдосконалення співробітництва України та ЄС у пріоритетних сферах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-96(4УКР) + Ф4(4УКР)64-(4) +
Шифр НБУВ: РА362994

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Томнюк Т.Л. 
Адміністрування податків в Україні: організація та напрямки розбудови: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Т.Л. Томнюк ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження теорії та практики адміністрування податків. Запропоновано визначення терміна "адміністрування податків". Розкрито сутність понять "управління оподаткуванням" і "податковий менеджмент", зроблено їх розмежування з дефініцією "адміністрування податків". Визначено принциип і функціональні елементи адміністрування податків. Проведено критичий аналіз вітчизняного досвіду адміністрування податків органами податкової служби України. Визначено чинники, які негативно впливають на стягнення податків, зборів та обов'язкових платежів. Обгрунтовано основні напрямки інституціонально-економічних перетворень у контексті підвищення ефективності адміністрування податків. Розроблено економіко-математичні моделі стратегічного та тактичного впливу на зниження рівня податкового навантаження за одночасного недопущення втрат зведеного бюджету від зниження рівня оподаткування економіки. Визначено вектори підвищення ефективності адміністрування окремих податків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 +
Шифр НБУВ: РА367491

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Кузнєцова Т. В. 
Аксіологічні моделі мас-медійної інформації: комунікативно-концептуальний підхід: автореф. дис. ... д-ра з соц. комунікацій : 27.00.01 / Т. В. Кузнєцова ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 31 с. — укp.

Розроблено методологічні засади аксіологічного моделювання мас-медійної інформації (ММІ), яка розглядає журналістський текст з позиції комунікації та когніції одночасно. Встановлено, що основна ідея концепції полягає в тому, що текст постає як системно-структурна та смислова організація, що актуалізує ціннісні смисли повідомлення. Структурна організація виявляється через аксіологічні моделі, а смислова - через концептуальні утворення, що наповнюють дані моделі в процесі творення тексту. Запропоновано типологію аксіологічних моделей ММІ, виявлено парадигму оцінних текстів. Розроблено нову методику концептуального аналізу шляхом аналізу найчастотніших аксіологічних моделей ММІ, охарактеризовано стан вітчизняної медійної аксіосфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*676
Шифр НБУВ: РА376522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Корольчук Л.В. 
Активізація транскордонного співробітництва регіонів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Л.В. Корольчук ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2008. — 21 с. — укp.

Розроблено теоретико-методичні та практичні підходи щодо активізації транскордонного співробітництва (ТКС) регіонів. Проаналізовано теоретичні засади процесів активізації ТКС на регіональному рівні. Визначено основні характеристики регіону як активного учасника ТКС. Систематизовано фактори впливу на розвиток транскордонної співпраці регіонів за різними критеріями. Детерміновано основні цілі реалізації ТКС на локальному, регіональному, державному та загальноєвропейському рівнях. Виявлено основні тенденції розвитку ТКС в Україні з використанням розробленої методики аналізу й оцінювання ефективності реалізації даного процесу в регіонах на локальному, регіональному, державному та загальноєвропейському рівнях. Запропоновано мотиваційні інструменти активізації транскордонної взаємодії регіонів. Розроблено механізм забезпечення економічної безпеки прикордонного регіону як учасника транскордонної співпраці з метою запобігання можливим негативним наслідкам її активізації. Розроблено пропозиції щодо впровадження кластерної моделі інноваційного розвитку прикордонного регіону, що дозволяє підвищити його конкуренті переваги з метою активізації ТКС, захисту внутрішнього ринку й ефективного залучення до міжнародного поділу праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)688 +
Шифр НБУВ: РА357852

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Горбатюк С.А. 
Алгоструктурна організація паралельних обчислювальних процесів в комп'ютерних системах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / С.А. Горбатюк ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі та методи структурно-алгоритмічної організації паралельних обчислювальних процесів для підвищення ефективності роботи комп'ютерних систем. Наведено метод алгоструктурного проектування обчислювальних моделей для реалізації автоматизованої розробки моделей, які базуються на застосуванні бібліотечних алгоструктур і встановленні зв'язків між ними. Удосконалено метод перетворень алгоструктурних моделей, який забезпечує структурування на підставі тотожних перетворень. Створено метод розпаралелення обчислень в алгоструктурах, який передбачає врахування структурно-алгоритмічної організації моделі, оптимізацію обчислення та дозволяє зменшити час їх проведення і найкращим чином використовувати наявні ресурси. Розвинуто метод структурної реорганізації у проблемно-орієнтованих алгоструктурних конструкціях, а також технологію автоматизованого проектування алгоструктурних моделей. Запропонована технологія забезпечує ефективне проектування обчислювальних моделей, її використано для розробки програмного засобу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.21-01 +
Шифр НБУВ: РА360535

Рубрики:

      
18.

Зубаренко І.В. 
Американсько-єгипетські відносини в контексті близькосхідної політики США (1952 - 1991 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / І.В. Зубаренко ; НАН України. Ін-т сходознавства ім. А.Кримського. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Уперше комплексно досліджено питання ролі США у формуванні та розвитку зовнішньої політики Єгипту у 1952 - 1991 рр. Визначено головні напрями та фази американсько-єгипетського співробітництва з урахуванням близькосхідних подій, що вплинули на розвиток відносин між двома країнами. З'ясовано зовнішні та внутрішні чинники, які мотивували поведінку єгипетських керівників щодо реалізації відносин з США. Показано значення радянського фактора в американсько-єгипетських відносинах, причини та наслідки його "пульсації". Проаналізовано стратегічні маневри та тактичні заходи, застосовані США та Єгиптом для захисту своїх інтересів на Близькому Сході. Висвітлено координацію позицій США та Єгипту у пошуку напрямків формування стабільних умов у сфері близькосхідної безпеки та співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(7США)63-6 + Т3(6ЄГИ)63-6 +
Шифр НБУВ: РА335087

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Мєшко О.І. 
Аналіз активів неприбуткових фінансових установ: методика та організація: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / О.І. Мєшко ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розвинуто методику й організацію аналізу активів неприбуткових фінансових установ. Виявлено фактори, що впливають на ефективне розміщення активів. Розроблено математичну модель для кредитних спілок як різновиду неприбуткових установ, яка дозволяє прогнозувати оптимальне співвідношення середньозваженої відсоткової ставки, тривалості роботи фінансової установи та суми наданих кредитів. Це дозволяє ефективно розміщувати ресурси у кредити, надані за мінімального розміру відсоткової ставки. Одержано рівняння для розрахунку її оптимального значення, за якого фінансова установа одержує максимально можливі доходи і як наслідок - найбільші активи. Зроблено висновок, що для досягнення визначених результатів необхідно враховувати взаємодію тривалості роботи спілки на ринку фінансових послуг і відсоткової ставки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)291.1-571 +
Шифр НБУВ: РА357384

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Бабічева О.С. 
Анархізм та повстанський рух в Центральній та Південно-Східній Україні в період національно-демократичної революції (1917 - 1921 рр.).: автореф. дис. ... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.С. Бабічева ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 18 с. — укp.

Визначено місце та роль анархістів і керованого ними повстанського руху в політичній структурі України на всіх етапах Української революції, ставлення анархістів до політики Центральної Ради, Гетьманату, Директорії, Радянської влади, боротьба повстанського руху керованого анархістами проти німецьких і австро-угорських окупантів, білогвардійського та націоналістичного рухів, організація анархістської держави - "Махновії", політичні репресії й інші методи політичної боротьби з боку радянського уряду анархо-повстанського руху, причини поразки анархістів на заключному етапі Української революції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-4 + Ф513(4УКР)61 + Ф69(4УКР)2'15 +
Шифр НБУВ: РА370128 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського