Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (14)Наукова електронна бібліотека (78)Реферативна база даних (1890)Книжкові видання та компакт-диски (363)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>K=ТЕРИТОРІАЛЬНІ$<.>+<.>K=БРЕНД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 241
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Савченко І.В. 
Адміністративно-територіальний устрій Південної України (1775 - 1822 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / І.В. Савченко ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2004. — 20 с. — укp.

Висвітлено територіальні зміни Південної України у 1775 - 1822 рр., механізм регулювання управління даним регіоном вищими органами влади, а також розвиток місцевих адміністративних установ. Визначено, що соціально-економічні особливості та геополітичне положення Південної України зумовили специфіку розвитку адміністративного устрою регіону у 1770 - на початку 1790 р., яка визначалася введенням окремого механізму регулювання управління регіоном вищими органами влади та розширенням повноважень губернських установ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР5)47-5 + Т3(4УКР7)47-5 + Х809(4УКР)79-1 + Х2(4УКР7)47-52 +
Шифр НБУВ: РА330849

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Андрощук О.В. 
Адміністративно-територіальні зміни в УРСР: плани, втілення, наслідки (друга половина 40-х - 60-ті роки ХХ ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.В. Андрощук ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

На основі широкого кола джерел комплексно досліджено проблему трансформації адміністративно-територіального поділу УРСР протягом другої половини 1940 - 1960 рр. Охарактеризовано фактори, що сприяли ініціюванню, підготовці та прийняттю рішень щодо адміністративно-територіальних змін. Розглянуто найважливіші законодавчі акти та етапи формування правової бази територіальних реформ, визначено компетенцію владних структур у зазначених питаннях. Проаналізовано практику проведення адміністративно-територіальної реорганізації, виявлено її наслідки у соціальній, економічній та управлінських сферах. Охарактеризовано форми та засоби вияву ставлення українського суспільства до партійно-державної політики у галузі адміністративно-територіального поділу. Досліджено політику перейменувань адміністративно-територіальних об'єктів у контексті політичної кон'юнктури зазначеного історичного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)79-1 + Т3(4УКР)6-5 + Х620.422.031(2УК)6
Шифр НБУВ: РА330647

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Черничко Р.М. 
Берегова ластівка на півдні України: територіальні зв'язки, демографія, колоніальність: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.08 / Р.М. Черничко ; НАН України. Ін-т зоології ім. І.І.Шмальгаузена. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано розміщення та чисельність, особливості живлення розмноження та біоценотичні зв'язки берегової ластівки (Riparia riparia) на півдні України. Встановлено, що чисельність виду стабільно висока, основна частина птахів (70 %) гніздиться на ріках у середніх (100 - 300 нір) і великих (до 1000 нір) колоніях. Корм берегової ластівки на 99,9 % складається з комах, серед яких 69,3 % - фітофаги, тому вид можна вважати корисним для сільського та лісового господарств. За біологією розмноження не виявлено відмінностей у птахів із різних географічних популяцій. Доведено наявність двох типів поселень на водоймах: диференційований, у якому є колонія-домінанта, що його формує, та недиференційований, у якому статус всіх колоній однаковий. З'ясовано рівень консерватизму, філопатрії, еміграції та імміграції у різних типах поселень. Досліджено демографію виду: смертність - 60 - 74 %, тривалість життя - 0,85 року для самок та 1,17 року для самців, вік першого розмноження - менше 1 року тощо. Проаналізовано основні параметри колоніальності виду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.353.543.4Hir*80,022
Шифр НБУВ: РА311177 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Кузьменко Т. С. 
"Бренд" як складний правовий засіб індивідуалізації учасників цивільного обороту, товарів та послуг: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Т. С. Кузьменко ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 20 с. — укp.

Надано визначення бренду як складного правового засобу індивідуалізації учасників цивільного обороту, товарів і послуг. Охарактеризовано об'єкти інтелектуальної власності, що можуть виступати основними та додатковими елементами бренду, та режим їх правової охорони. Визначено ознаки бренду як засобу індивідуалізації. Особливу увагу приділено характеристиці правовідносин, що виникають за набуття прав на використання бренду. Охарактеризовано суб'єкти правовідносин, які беруть участь у створенні бренду яи окремих його складових елементів, об'єкти даних правовідносин, їх зміст. Проаналізовано підстави виникнення, зміни та припинення прав на бренд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)39
Шифр НБУВ: РА382683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Велещук С.С. 
Бренд-менеджмент в стратегічному розвитку підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / С.С. Велещук ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розроблено науково-теоретичні положення та практичні рекомендації щодо впровадження бренд-менеджменту на підприємстві, який дає змогу сформувати нову ідеологію його стратегічного розвитку за умов трансформації відносин конкуренції, що має вирішальне значення для забезпечення довготривалого успіху. Розкрито зміст основних понять бренд-менедженту, визначено зміст складових елементів бренда. Побудовано модель управління брендом, до якої включено структурно-логічну схему управлінських дій з визначенням їх циклічності, що дає змогу диференціювати дані процеси. Обгрунтовано концептуальні підходи щодо впровадження бренд-менеджменту в управлінську діяльність підприємства, які дають змогу реалізувати дану систему залежно від ступеня розвитку бренда, специфіки виробництва та готовності до її використання в управлінській діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.51-212.1 + У9(4УКР)421.0-803.43 +
Шифр НБУВ: РА357199

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Приходченко Я.В. 
Бренд-менеджмент торговельних підприємств в умовах маркетингової орієнтації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Я.В. Приходченко ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми теоретичних, методичних і практичних аспектів бренд-менеджменту торговельних підприємств. Розкрито суть поняття "бренд торговельного підприємства". Обгрунтовано концепцію бренд-менеджменту торговельних підприємств. Визначено складові елементи бренду підприємства (бренд товару й імідж підприємства). Встановлено, що концептуальною основою бренд-менеджменту торговельних підприємств за умов маркетингової орієнтації є система бренд-менеджменту. Проведено діагностування спроможності торговельних підприємств щодо реалізації бренд-менеджменту. Досліджено систему бренд-менеджменту та оцінено ефективність бренд-менеджменту даних підприємств. Розроблено комплексну систему бренд-менеджменту на підставі маркетингу та рекомендації щодо впровадження її складових систем, підсистем і елементів у практичну діяльність. Розроблено стратегічний набір бренд-менеджменту для підприємств, використання яких має сприяти підвищенню ефективності їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-803.43 +
Шифр НБУВ: РА363405

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Лео М. В. 
Брендинг у системі маркетингу підприємств на ринку комерційної нерухомості: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / М. В. Лео ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено сутність та місце брендингу у системі маркетингу підприємств, концептуальні підходи до позиціювання брендів, суб'єктно-об'єктний підхід до структуризації ринку комерційної нерухомості. Сформовано методику дослідження кон'юнктури ринку комерційної нерухомості, визначено основні індикатори розвитку. Проведено детермінантний аналіз формування стратегій позиціювання брендів підприємств на ринку комерційної нерухомості та стратегічне оцінювання технологій брендингу об'єктів комерційної нерухомості. Обгрунтовано нові підходи до брендингу підприємств на ринку комерційної нерухомості, розроблено конкретні пропозиції щодо впровадження адміністрування брендингу інтегрованої маркетингової технології й організаційного механізму брендингу підприємств на ринку комерційної нерухомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-803.43 + У9(4УКР)421.21
Шифр НБУВ: РА381353 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Атаманюк Е. А. 
Використання трудового потенціалу сільського населення України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.07 / Е. А. Атаманюк ; НАН України, Ін-т демографії та соц. дослідж. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан реалізації трудового потенціалу сільського населення України та виявлено особливості життєдіяльності й основні проблеми сільських мешканців у соціальній та економічній сферах, що негативно позначаються на використанні їх трудового потенціалу. Розроблено напрями покращення реалізації трудового потенціалу сільського населення на рівні територіальної громади й окремого суб'єкта господарювання. Запропоновано механізм вдосконалення державної політики регулювання реалізації трудового потенціалу сільського населення та розвитку сільських територій загалом із застосуванням технології брендингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-640
Шифр НБУВ: РА371366 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Лужанська Т.Ю. 
Виробничо-територіальні типи сільськогосподарських підприємств Закарпатської області: суспільно-географічне дослідження: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / Т.Ю. Лужанська ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 16 с.: рис. — укp.

Розглянуто територіальні особливості розвитку аграрного сектора економіки за умов переходу до ринкових відносин. Обгрунтовано суть сільськогосподарських підприємств, критерії їх виробничо-територіальної типізації. Проаналізовано роль і значення основних чинників, які впливають на формування виробничо-територіальних типів сільськогосподарських підприємств регіону. Досліджено типи сільськогосподарських підприємств як форми територіальної організації сільськогосподарського виробництва. За допомогою методів оптимального програмування (економіко-математичної оптимізації) розроблено методику вивчення виробничо-територіальних типів даних підприємств. Запропоновано основні шляхи вдосконалення їх територіальної організації в різних природничо-економічних зонах Закарпаття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР3)683.2 + У9(4УКР3)321 +
Шифр НБУВ: РА325288

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Шандренко О.М. 
Віртуальні виміри моди XX ст.: автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 26.00.01 / О.М. Шандренко ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено феномен моди XX ст. у контексті віртуальної реальності, зроблено його реконструкцію в історіографічному та культурному аспектах. Виявлено креативні витоки virtus моди, проаналізовано її тілесні практики у контексті virtus. Розглянуто модні інновації XX ст. в контексті мистецьких практик. Досліджено світ моди від кутюр та прет-а-порте в аспекті віртуальної реальності. З'ясовано, що віртуальні виміри моди відображають весь спектр її репрезентацій як певної комунікативної технології: брендингу, флеш-іміджу, реклами, мас-медіа моди.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М4-22г + Щ126.63(0)6 + Т3(0)6-7 +
Шифр НБУВ: РА357332

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Науки про Землю   
11.

Афанасьєв О.Є. 
Географічне дослідження топонімічної системи України: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.11 / О.Є. Афанасьєв ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 22 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методичні засади здійснення комплексного географічного вивчення топонімії території України. Встановлено вимоги до збирання топонімічнї інформації, розглянуто особливості зберігання інформації про загальнодержавані топонімічні територіальні системи традиційними методами та засобами ГІС-технологій. Обгрунтовано концепцію хорологічності та просторової континуальності топонімічної системи України, розроблено схему топонімо-географічного дослідження території загальнодержавного та регіонального рівнів. Розроблено концептуальні засади збирання, систематизації, зберігання й оновлення топонімічної інформації й її втілення на топонімічних картах. Виявлено територіальні топонімічні системи, які утворюються у межах природних та антропогенних територіальних комплексів, визначено їх придатність до вивчення методами географічної науки. Удосконалено теорію топонімічного районування, виділено чинники топонімічної диференціації території держави. Створено топонімічні бази та банки даних території України, а також електронні топонімічні інформаційні системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д8 в4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА344605

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Греков С.А. 
Географічні особливості сільськогосподарського виробництва в особистих селянських господарствах Чернівецької області: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / С.А. Греков ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми розвитку функціонування особистих селянских господарств (ОСГ). Розкрито сучасну структуризацію сільської різноукладності, а також запропоновано методичні підходи та методику соціобюджетних досліджень регіонального сільськогосподарського виробництва. Виявлено вплив чинників на формування та розвиток сільськогосподарського виробництва в ОСГ Чернівецької області. Висвітлено екологічну ситуацію у сільському господарстві та шляхи її поліпшення. Розкрито галузеву та територіальну структуру сільськогосподарського виробництва та його продуктивність в ОСГ. Охарактеризовано особливості та територіальні відмінності даного виробництва в ОСГ регіону. Значну увагу приділено ролі ОСГ у формуванні продовольчого ринку дослідженої території. Розкрито особливості вдосконалення функціонування селянських господарств Чернівецької області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЧЕН)683.2 +
Шифр НБУВ: РА351008

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Круль Г.Я. 
Географо-краєзнавча оцінка процесів заселення Північної Буковини: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / Г.Я. Круль ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та методичні засади географо-краєзнавчого дослідження процесів заселення історико-географічних територій. Уточнено визначення об'єкта географо-краєзнавчих досліджень. Показано місце та роль географічного краєзнавства у структурі українознавчих дисциплін. За кількісними та басейновими характеристиками виявлено часово-територіальні особливості утворення поселень і формування поселенської мережі Північної Буковини від часів палеоліту до XX ст. Проведено просторову структуризацію мережі первісних поселень у територіальні осередки їх концентрації. Виконано морфометричний аналіз розміщення населених пунктів сучасної та первісної мережі Північної Буковини за абсолютною та відносною висотами та за похилом схилів та їх експозицією. Відтворено організацію територіальної поселенської ретроспективно-сучасної мережі Північної Буковини. Показано рейтингове значення впливу морфометричних чинників на формування ретроспективно-сучасної структури населених пунктів. Виявлено залежність часової динаміки заселення поселень від опосердкованої сумарної поселенської енергії території.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-9БУК)2 + Т3(4УКР-337) +
Шифр НБУВ: РА346616

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Науки про Землю   
14.

Федонюк М.А. 
Геопросторова диференціація сучасної карстової денудації території Волинського Полісся: автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.04 / М.А. Федонюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2010. — 21 с. — укp.

Проаналізовано територіальні відмінності в інтенсивності й особливостях прояву сучасної карстової денудації в межах Волинського Полісся. Здійснено регіональне оцінювання умов, факторів і наслідків розвитку карстових процесів та карстового рельєфу. Досліджено морфометричні та морфодинамічні особливості поверхневих карстових форм на ключових ділянках. Обчислено показники карстоураженості території. З'ясовано внесок карстового процесу у загальний стік розчинених речовин з водозборів Волинського Полісся. Пораховано обсяги карстової денудації для окремих частин регіону. Виявлено ділянки підвищених інженерних та екологічних ризиків, пов'язаних з розвитком карсту. Здійснено детальніше карстологічне районування Волинського Полісся. Розроблено рекомендації з удосконалення системи карстологічного моніторингу у регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д823.122.1
Шифр НБУВ: РА373695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Подвірна Х. Є. 
Геопросторова організація сфери охорони здоров'я (на матеріалах Львівської області): автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.02 / Х. Є. Подвірна ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше виявлено й описано територіальні поєднання закладів сфери охорони здоров'я та вивчено медичні пункти, центри, вузли та медичні райони Львівщини. Побудовано геокібернетичну модель впливу екістичних чинників на забезпеченість населення лікарняними ліжками. Досліджено функціональні закономірності діяльності сфери охорони здоров'я. Здійснено прогноз показників діяльності сфери охорони здоров'я Львівщини на 2010 р. Удосконалено науково-методичні основи суспільно-географічного дослідження сфери охорони здоров'я регіону, що дозволяє оцінити її стан та ефективність функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЛЬВ)684
Шифр НБУВ: РА373623 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Першегуба Я. В. 
Гігієнічна оцінка комплексного (аерогенного і перорального) навантаження хімічних канцерогенів на населення великого міста за критерієм ризику: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.02.01 / Я. В. Першегуба ; Ін-т гігієни та мед. екології ім. О.М.Марзєєва АМН України . — К., 2010. — 20 с. — укp.

Вивчено територіальні особливості канцерогенних ризиків для здоров'я населення від реального забруднення атмосферного повітря та харчових продуктів, що складають добовий раціон, на підставі модифікації методології визначення канцерогенних ризиків для забезпечення контролю за станом комплексного забруднення мегаполіса. Проведена робота дозволила встановити вклад аерогенних і пероральних чинників у формування популяційних канцерогенних ризиків і виявити співвідношення інгаляційної та пероральної компоненти за комплексного впливу шкідливих чинників на організм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.2 + Е70*74-652.33-64
Шифр НБУВ: РА377191 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Шамрай О.В. 
Гігієнічна оцінка регіональних особливостей екологічного середовища та їх ролі у формуванні територіальних відмінностей онкологічної патології населення України: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / О.В. Шамрай ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2003. — 17 с. — укp.

Вперше встановлено територіальні закономірності формування рівнів, динаміки та структури онкологічної захворюваності населення за сучасних умов: стабільно високі та низькі регіональні рівні, темпи підйому та зниження у часі, рангові місця у структурі окремих нозологічних форм, різнонаправлені статево-вікові регіональні градієнти рівнів, динаміку та структуру, регіональну обумовленість прогресивно-регресивної та хвильової динаміки онкологічної захворюваності населення. Визначено комплекс факторів екологічної, демографічної, професійної та соціально-побутової природи, що обумовлює територіальні відмінності рівнів онкологічної захворюваності населення за сучасних умов України. Висвітлено роль геліофізичних і природних радіаційних факторів у формуванні онкологічної патології та переважному поширенні окремих її нозологічних форм серед населення різних регіонів України. Розглянуто сучасні особливості впливу забруднення повітряного середовища, грунту та питної води на формування окремих нозологічних форм онкологічної патології населення: злоякісних пухлин легень, рота, стравоходу, шлунка та кишечнику. Встановлено роль мікроелементного складу питної води у формуванні стійко підвищенної та зниженої частот виникнення серед населення окремих регіонів України онкологічних хвороб порожнини рота, стравоходу, шлунка, ободової та прямої кишки. Виявлено сучасні закономірності статики, динаміки та структури рівнів забруднення повітряного середовища, грунту та води. Уточнено диференційований ступінь значущості шкідливих звичок (паління тютюну, зловживання алкоголем), особливостей харчування, сімейних і соціально-побутових умов у формуванні онкологічної захворюваності населення. Обгрунтовано та розроблено принципи профілактики онкологічних хвороб, що реалізуються через систему заходів оздоровлення соціального та екологічного середовища та антиканцерогенного харчування людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)285.6 +
Шифр НБУВ: РА322760

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Вашкулат М.П. 
Гігієнічні основи охорони навколишнього середовища і здоров'я населення в умовах сумісного використання пестицидів і органо-мінеральних добрив у сільському господарстві: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.02.01 / М.П. Вашкулат ; Укр. наук. гігієн. центр. — К., 1999. — 34 с. — укp.

Дисертаційна робота містить результати досліджень гігієнічної ефективності систем підготовки відходів тваринницьких комплексів свинарських і великої рогатої худоби до сільськогосподарського використання. В районах інтенсивного ведення сільгоспвиробництва України рівень загальної захворюваності дітей зростає в лінійній залежності "територіальні навантаження пестицидів, органо-мінеральних добрив - час - ефект". Запропоновані для грунтово-кліматичних зон України гігієнічно обгрунтовані диференційовані територіальні навантаження пестицидів, мінеральних та органічних добрив: в зоні Степу вони становлять 3,4-3,6 кг/га, 100-125 кг/га і 6-10 т/га; в зоні Лісостепу - 3,0-3,3 кг/га, 130-160 кг/га і 10-13 т/га;в зоні Полісся -до 3,0 кг/га, 185-200 кг/га і до 15 т/га відповідно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р124.541.1

Рубрики:

      
19.

Завгородня Т. В. 
Глобальні бренди в сучасних маркетингових технологіях : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Т. В. Завгородня ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз маркетингових технологій створення та розвитку глобальних брендів. Обгрунтовано ключові напрями, пріоритетні моделі й інструменти їх побудови на корпоративному та державному рівнях. Розглянуто сутнісну характеристику бренда та визначено його місце в системі міжнародного маркетингу компанії. Проведено маркетингову типізацію брендів у міжнародній економічній діяльності. Досліджено вплив глобального бренда на життєвий цикл товару на світовому ринку. Визначено передумови виникнення, рушійні сили та сучасні тенденції розвитку глобального брендинга. Проведено порівняльний аналіз експлікативних моделей управління брендами та систематизовано методи визначення цінності та вартості брендів у міжнародній економічній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.30-803.43 + У9(4УКР)421.0-803.43
Шифр НБУВ: РА370843 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Аношина Н.-Т.Ю. 
Головний акт Віденського конгресу 1815 року як основа міжнародного правопорядку ХІХ - початку ХХ століття: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Н.-Т.Ю. Аношина ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито історичні та міжнародно-правові детермінанти, що зумовили відновлення міжнародного правопорядку під час Віденського конгресу 1814 - 1815 рр. Проаналізовано сучасний доктринальний підхід до розуміння поняття міжнародного правопорядку. Наведено систему уявлень про міжнародний правопорядок взірця XIX ст. та на підставі компаративного аналізу виділено спільні ознаки міжнародного правопорядку XIX - початку XX ст. та міжнародного правопорядку моделі ООН. Досліджено міжнародно-правові засади правопорядку, відображено територіальні зміни, що мали місце після проведення Віденського конгресу 1814 - 1815 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.1"1814-1815" +
Шифр НБУВ: РА368411

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського