Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (45)Книжкові видання та компакт-диски (55)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З965-018$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Діалло Сорі Кокума 
Інтелектуальні компоненти для аналізу та прогнозування ситуацій в системах підтримки прийняття рішень (на прикладі управління підприємством): Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.03 / Діалло Сорі Кокума ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2001. — 17 с. — укp.

Розроблено удосконалені методи побудови спеціального програмного забезпечення (СПЗ) для розширення можливостей перебудови систем прогнозування та прийняття рішень з питань керування слабко детермінованими системами на базі технічних методів інженерії знань. Систематизовано та класифіковано проблеми моделювання та розробки методів програмування, що виникають під час розробки СПЗ систем обліку, прогнозування та прийняття рішень. Удосконалено комплексну модель структур даних і програмних модулів узагальненого СПЗ. Запропоновано новий метод для прискореного пошуку, фільтрації та класифікації інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з965-018.1
Шифр НБУВ: РА313219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Зіноватна С.Л. 
Інформаційна технологія підвищення продуктивності автоматизованої системи методами реструктуризації бази даних: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / С.Л. Зіноватна ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему зменшення часу виконання запитів в автоматизованих системах (АС) за методами реструктуризації бази даних (БД) завдяки застосуванню денормалізації відношень. Удосконалено модель реляційної БД та запиту до БД. Розроблено методи визначення можливих варіантів реструктуризації з використанням розроблених кількісних показників, сформованих у процесі дослідження динаміки функціонування АС. Наведено метод оцінювання ефективності впровадження денормалізації, який передбачає застосування розробленого первинного критерію застосовності варіанта, кількісних показників, сформованих з використанням моделі запиту та оцінювання взаємовпливу можливих варіантів реструктуризації. Розроблено інформаційну технологію (ІТ) підвищення продуктивності АС з використанням методів реструктуризації БД, елементами якої є формування множини варіантів реструктуризації, зміна структури БД і зміна запитів з урахуванням нової структури. Розроблено структуру програмного забезпечення для реалізації ІТ реструктуризації БД. Впроваджено результати досліджень у діючі АС і одержано позитивний техніко-економічний ефект.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-018.5 +
Шифр НБУВ: РА359798

Рубрики:

      
3.

Сергєєв Л.Є. 
Методи та моделі інтегрованої компонентно-орієнтованої технології створення програмного забезпечення автоматизованих систем управління: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Л.Є. Сергєєв ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2004. — 17 с.: іл. — укp.

Уперше одержано інтегровану модель розробки програмного забезпечення автоматизованих систем управління (ПЗ АСУ) з застосуванням прогресивної компонентно-орієнтованої технології створення програмних продуктів (ПП) на базі високорівневої моделі виробництва ПЗ. Удосконалено комбінаторні методи теорії перелічення для аналізу множини можливих варіантів побудови архітектури ПЗ. Запропоновано метод багатокритеріальної оптимізації для вибору структурних рішень ПЗ АСУ. Наведено метод розбивки множин для урахування повторного використання програмних компонент і обгрунтування рівнів архітектури ПЗ. Розвинуто системне проектування ПЗ АСУ, що базується на багаторівневому представленні зазначеної архітектури та компонентно-орієнтованій технології створення ПП і програмних систем. Запропоновано метод імовірнісної оцінки впевненості у виборі альтернативних варіантів ПЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-018.1 +
Шифр НБУВ: РА329945

Рубрики:

      
4.

Лясковський В.П. 
Моделі, методи і алгоритми побудови проектів систем організаційного управління вищим навчальним закладом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / В.П. Лясковський ; Нац. транспорт. ун-т. — К., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено науковий підхід до побудови системи організаційного управління на прикладі вищого навчального закладу (ВНЗ) з урахуванням перспективних методів, моделей і алгоритмів з використанням сучасних комп'ютерних та інформаційних технологій на підставі новітніх наукових досягнень. Для проведення досліджень об'єктів організаційного типу зі складною ієрархічною системою використано системний підхід до розв'язання завдань щодо удосконалення роботи науково-педагогічного й управлінського персоналу ВНЗ. Запропоновано системну модель функціонування систем організаційного управління ВНЗ, відповідно до якої сформульовано основні завдання дослідження та формування підходів до їх удосконалення, зважаючи на специфіку функціонування та розвитку сучасного ВНЗ. Поставлено та вирішено нові завдання дослідження, реалізація яких за сучасних умов функціонування ВНЗ забезпечить підвищення ефективності праці науково-педагогічного й управлінського персоналу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР) к + З965-018ъ
Шифр НБУВ: РА313696 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Антощук С.Г. 
Теоретичні та реалізаційні основи створення адаптивно-критеріальних систем побудови інформаційних технологій обробки візуальної інформації в АСУ: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / С.Г. Антощук ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2005. — 32 с. — укp.

Розроблено теоретичні та практичні засади формування адаптивно-критеріальних систем побудови інформаційних технологій обробки візуальної інформації (ВІ) з метою підвищення їх ефективності, уніфікації, достовірності та надійності прийняття рішень, а також ступеня автоматизації обробки ВІ в АСУ різного прикладного застосування. На базі запропонованої функціонально-інформаційної моделі розроблено систему показників якості й ефективності. Створено ряд моделей подання та обробки ВІ на основі інформаційного підходу, з використанням яких сконструйовано базис гіперболічного вейвлет-перетворення (ГВП), розроблено методи виділення контурів і бінаризації з регульованою деталізацією у просторі ГВП, а також ієрархічний структурно-статистичний спосіб ідентифікації. Запропоновано ітераційний метод пошуку екстремумів на базі ГВП, з використанням якого створено нові способи виявлення характерного фрагменту, виділення характерних точок і навчання нейтронних мереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-018.4 + З970.632 +
Шифр НБУВ: РА335218

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського