Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (376)Книжкові видання та компакт-диски (303)
Пошуковий запит: (<.>U=П212.103-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 60
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Горбач Н.В. 
Шкідливість бур'янів і вдосконалення системи захисту озимої пшениці в умовах зони Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.13 / Н.В. Горбач ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Вперше на основі комплексного вивчення шкідливості бур'янів обгрунтовано вдосконалення системи захисту озимої пшениці за умов зони Лісостепу України гербіцидами сучасного асортименту. Проведено випробування гербіцидів естерон 60,85 % к.е.(діюча речовина: 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, термін реєстрації до 31.12.2003 р.), дербі, 17,5 % в.р.к. (діюча речовина: флорасулам 75 г/л + флуметсулам 100 г/л, в офіційному виданні переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених для використання в Україні від 2001 р., інформація щодо реєстрації відсутня), пріма, 30,6 % с.е. (діюча речовина: 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д 452,42 г/л + флорасулам 6,25 г/л, термін реєстрації до 31.12.2006 р.) та хармоні, 75 % в.г. (діюча речовина: тифенсульфуронметил, термін реєстрації до 31.12.2003 р.) з додаванням 200 мл/га ПАР тренд 90 з метою порівняння з гербіцидами 2,4-Д амінна сіль, 82,5 % в.р. та діален С, 40 % в.р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-467(4УКР)
Шифр НБУВ: РА317511 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Когут І.М. 
Формування урожаю, якості зерна і насіння озимої пшениці при використанні олійних культур як попередників в умовах південного Степу: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / І.М. Когут ; Держ. вищ. навч. закл. "Херсон. держ. аграр. ун-т". — Херсон, 2009. — 16 с. — укp.

Вивчено вплив різних олійних культур на екологічні фактори життя рослин, а також на ріст, розвиток, продуктивність і якість наступного врожаю озимої пшениці у південній Степовій зоні України та суходолі. Установлено рівень впливу попередників - чорного пару, озимого та ярого ріпаку, ярої гірчиці сарептської та білої, льону олійного, соняшнику, амаранта, рицини, гороху, сої та озимої пшениці на особливості водного та поживного режимів, фітосанітарного стану, біологічної активності грунту, темпів росту, розвитку, продуктивності, фізичних, технологічних і посівних якостей зерна різних сортів озимої пшениці. На підставі результатів проведених комплексних досліджень під час розробки організаційно-господарського плану господарств, розташованих у зоні південного Степу, показано доцільність використання олійних культур (гірчиці сарепської та білої, ріпаку озимого та ярого, льону олійного, рицини) у польових сівозмінах як попередників озимої пшениці без ризику суттєвого зниження рентабельності виробництва культури та не проводити повторні посіви озимої пшениці й не вирощувати її по амаранту та соняшнику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4 +
Шифр НБУВ: РА364561

Рубрики:

      
3.

Гордій М.М. 
Формування продуктивності озимої пшениці при використанні макро- і мікродобрив в північних районах Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / М.М. Гордій ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2000. — 15 с. — укp.

Розглянуто питання комплексного використання макро- і мікродобрив під час вирощування озимої пшениці (сорт Альбатрос одеський) у північних районах Степу України. Визначено умови росту та розвитку озимої пшениці за різних строків та доз внесення азотних добрив. Виявлено ефективність обробки насіння і обприскування посівів мікродобривами у фазі виходу рослин у трубку. Досліджено енергетичні та матеріальні витрати під час застосування нових елементів інтенсивної технології вирощування. Розроблено рекомендації щодо виробництва, які забезпечують максимальний збір зерна озимої пшениці з високими показниками якості з найменшими витратами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-434(4УКР-4ДНІ),022
Шифр НБУВ: РА308678 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Желязков О. І. 
Формування врожайності та якості зерна пшениці озимої залежно від попередників, строків сівби та норм висіву в умовах Присивашшя: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / О. І. Желязков ; Ін-т зерн. госп-ва НААН України. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше за умов гостропосушливого південного регіону Степу України (Присивашшя) проведено комплексні дослідження щодо вивчення впливу попередників, строків сівби та норм висіву насіння на урожайність та якість зерна пшениці озимої, а також встановлено параметри мінливості їх показників. Виявлено особливості росту рослин пшениці озимої залежно від попередників, строків сівби та норм висіву. Для грунтово-кліматичних умов зони удосконалено строки сівби та норми висіву залежно від гідротехнічних умов року. Визначено економічну ефективність вирощування пшениці озимої після соняшнику, ячменю ярого та чорного пару.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4
Шифр НБУВ: РА379966 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Єськов С.В. 
Формування високопродуктивних посівів озимої твердої пшениці після різних попередників у передгірному Криму: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / С.В. Єськов ; Півден. філіал "Крим. агротехнол. ун-т" Нац. аграр. ун-ту. — Сімф., 2007. — 17 с. — укp.

Наведено результати досліджень, здійснених у передгірній зоні Криму, а також вивчення факторів зовнішнього середовища й агротехнічних заходів на основні показники продуктивності посіву озимої твердої пшениці, схожість, густоту та коефіцієнт кущіння рослин, наростання біомаси, забур'яненість посіву, елементи структури врожаю та його якість, економічну ефективність. Більш продуктивні посіви озимої пшениці формуються на парових попередниках, за яких умови росту та розвитку більшою мірою відповідають біології даної культури. У разі погіршання комплексу цих умов на непарових попередниках формуються посіви з невисокою (стосовно кукурудзи та силосу) та низькою продуктивністю (щодо соняшника та парової озимини). Оптимізація рівня азотного живлення не впливає на зміну польової схожості та густоти рослин, але підвищує їх продуктивність. З'ясовано, що за умов внесення азотних мінеральних добрив збільшуються показники, що характеризують структуру посіву та його продуктивність. Значний вплив цей фактор має на поліпшення показників якості зерна, що визначають його товарний клас і вартість. Найбільш раціонально за сформованої у сучасну добу кон'юнктури ринку на суходолі у передгірній зоні Криму розміщувати озиму тверду пшеницю після парових попередників (чорного та зайнятого пару).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-419(4УКР-6КРИ) +
Шифр НБУВ: РА351763

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Шапоринська Н.М. 
Урожайність та якість зерна і насіння сортів озимої м'якої і твердої пшениці залежно від умов вирощування на півдні України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Н.М. Шапоринська ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2005. — 16 с.: табл. — укp.

Установлено біологічну цінність посівів, урожайність і якість зерна та насіння досліджених короткостеблових сортів м'якої та твердої пшениці у взаємозв'язку зі строками сівби та нормами висіву на зрошуваних і неполивних землях півдня України. Вивчено різноякісність насіння різних сортів даної рослини залежно від формування його на головних і бічних стеблах. Визначено посівні якості насіння материнських рослин, вирощених за різних строків сівби та норм висіву за умов зрошення та без зрошення, обгрунтовано оптимальні умови вирощування високоякісного зерна та насіння. Розроблено математичні моделі врожаю зерна різних генотипів озимої пшениці залежно від умов вирощування. Визначено економічну ефективність вирощування її зерна та насіння за досліджених чинників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА337812

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Колісник В.І. 
Урожайність і якість зерна пшениці озимої при застосуванні сидератів в умовах Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / В.І. Колісник ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2009. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально доведено ефективність застосування сидеральних шарів у зоні нестійкого зволоження з метою підвищення родючості грунту, урожайності та якості зерна пшениці озимої. Вперше для умов Лісостепу України визначено особливості розвитку та формування урожайності та якості зерна пшениці озимої. Встановлено норми витрат і коефіцієнти використання основних елементів мінерального живлення сортами пшениці озимої залежно від попередників-сидератів. Досліджено сумарний вплив сидеральних і мінеральних добрив та обробки насіння препаратом "Байкал-ЕМ-1-У" на урожайність та якість зерна пшениці озимої. Удосконалено методику підвищення агрохімічних показників родючості грунту на підставі сумісного застосування сидеральних і мінеральних добрив. Доведено економічну й енергетичну ефективність застосування сидеральних добрив для вирощування пшениці озимої у східній частині Лісостепу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-419 + П212.103-47 +
Шифр НБУВ: РА368525

Рубрики:

      
8.

Винницький В.М. 
Урожай і якість зерна пшениці озимої залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах західного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / В.М. Винницький ; Вінниц. держ. аграр. ун-т. — Вінниця, 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

На підставі вивчення екологобіологічних особливостей росту і розвитку рослин сортів озимої пшениці та формування структури урожаю встановлено оптимальні строки і норми висіву насіння, що сприяють підвищенню врожайності і поліпшенню якості зерна. За умов західного Лісостепу вперше досліджено взаємовплив азотних добрив і способів використання емістиму С на формування зернової продуктивності пшениці. Надано комплексну оцінку запропонованих агротехнічних прийомів підвищення урожаю і поліпшення якості зерна районованих і перспективних сортів пшениці озимої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА329788

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бондаренко А.С. 
Удосконалення заходів догляду за різновіковими посівами озимої пшениці в північному Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / А.С. Бондаренко ; Ін-т зерн. госп. УААН. — Д., 2004. — 16 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально доведено можливість стабільного покращання умов росту, розвитку та формування зернової продуктивності рослин озимої пшениці в північному Степу України шляхом створення сприятливих умов вирощування під час застосування гербіцидів нового покоління в різні строки. Встановлено оптимальні параметри контролю за окремими видами бур'янів та хворобами за допомогою хімічних засобів догляду за посівами озимої пшениці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА329993

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Рябчук П.О. 
Удосконалення захисту посівів озимої пшениці від бур'янів у північному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.13 / П.О. Рябчук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 18 с. — укp.

За умов північного Лісостепу України визначено особливість формування видового складу бур'янів та їх шкодочинність у посівах озимої пшениці. Встановлено ефективність використання комплексу захисних заходів під час вирощування даної культури після різних попередників (зокрема, рано зібраних цукрових буряків), а також за умов поверхневого грунтозахисного обробітку грунту та використання гербіцидів. Вперше в Україні визначено біологічну та господарську ефективність застосування на посівах озимої пшениці нового гербіциду монітор, 75 % в.г. (д.р. - сульфосульфурон), який з нормами витрати 13 - 26 г/га забезпечує знищення пирію повзучого і метлюгу звичайного на 85 - 95 %. Доведено, що використання даного гербіциду дозволяє змінити стратегію знищення пирію повзучого у сівозміні. Обгрунтовано доцільність проведення захисного заходу у період посіву озимої пшениці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-46(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА342377

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Грицай О.Д. 
Строк сівби, норма висіву та система застосування азотних добрив при вирощуванні твердої озимої пшениці в степовому Криму: Автореф. дис... канд. с.- г. наук: 06.01.09 / О.Д. Грицай ; УААН, Інститут ефіроолійних і лікарських рослин. — Сімф., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-434(2УКР-4КРЫ),022 + П212.103-451(2УКР-4КРЫ),022

Рубрики:

      
12.

Дубовий О.І. 
Сортова реакція озимої пшениці на технологічні прийоми вирощування в східній частині північного Степу України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / О.І. Дубовий ; Ін-т зерн. госп-ва. — Д., 2010. — 18 с. — укp.

Встановлено параметри нагромадження та споживання рослинами озимої пшениці різних строків сівби продуктивної вологи, закономірності формування оптимальної щільності продуктивного стеблостою різними формами та фазами її росту та розвитку, структурних показників врожаю залежно від строків сівби та норм висіву. Виявлено біологічні особливості та реакцію сортів озимої пшениці Українка одеська та Селянка на строки сівби та норми висіву. Зазначено, що для умов східної частини північного Степу України розроблено та визначено більш досконалі строки сівби та норми висіву залежно від гідротермічних умов року, що дає можливість цілеспрямовано впливати на реалізацію продуктивного потенціалу рослин озимої пшениці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА370107 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Шадчина Т.М. 
Розробка теоретичних основ та методів дистанційного моніторінгу стану посівів озимої пшениці за допомогою спектрометрії з високим спектральним розділенням: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.12 / Т.М. Шадчина ; НАН України. Ін-т фізіології рослин і генетики. — К., 1999. — 34 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4в734.5,022

Рубрики:

      
14.

Ізотов А.М. 
Розробка агробіологічних основ адаптування технології вирощування озимої пшениці в Криму: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.01.09 / А.М. Ізотов ; Півд. філ. "Крим. агротехнол. ун-т" Нац. аграр. ун-ту. — Сімф., 2006. — 43 с. — укp.

Розглянуто питання розробки агробіологічних засад адаптування параметрів елементів технології вирощування озимої пшениці адаптування параметрів елементів технології вирощування озимої пшениці в Криму до конкретних, фактичних погодних, економічних та господарських умов. Показано, що для степової та передгірської зон Криму встановлено кращі попередники озимої пшенці, найбільш дешевий спосіб обробітку грунту, адаптивно-оптимальні строки сівби та норми висіву, а також рівні азотного живлення до сівби та у ранній весняний період за умов урахування забезпеченості грунту нітратним азотом. Виявлено умови вирощування пшениці без застосування гербіцидів. Вивчено дію гідротермічних умов та агрономічних чинників на формування якості зерна у випадку некореневого підживлення та сенікації посівів. Розроблено математико-статистичні моделі комплексної дії гідротермічних умов та елементів технології на формування врожаю озимої пшениці. На їх базі створено комп'ютерні експертно-консультаційні системи адаптування параметрів елементів технології вирощування озимої пшениці до реальних умов. Доведено, що дані системи дозволяють раціонально витрачати ресурси, одержувати високі та стабільні врожаї зерна високої якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР-4КРИ) +
Шифр НБУВ: РА344215

Рубрики:

      
15.

Пішта Д.С. 
Розміщення озимої пшениці у сівозмінах по попередниках на різних фонах удобрення та обробітку грунту у південно-західній частині Степу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / Д.С. Пішта ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Наведено рекомендації щодо оптимізації основних параметрів вирощування озимої пшениці у сівозмінах. Встановлено агрофізичні, біологічні та поживні властивості грунту, проаналізовано особливості нагромадження та витрати у ньому вологи. Досліджено процеси росту та розвитку рослин озимої пшениці. Визначено закономірності формування врожаю та проведено комплексне оцінювання впливу попередників, системи удобрення та способів основного обробітку грунту на врожайність зерна озимої пшениці з урахуванням біологічних та екологічних вимог землеробства. Виявлено, що технологія чорного пару з використанням методів загальноприйнятого обробітку грунту залежно від системи удобрення забезпечує найвищу урожайність зерна озимої пшениці - 2,80 - 3,62 т/га. Встановлено, що використання вівсяно-горохових культур як сівозміни забезпечує урожайність зерна озимої пшениці 2,06 - 2,60 т/га, гороху - 1,89 - 2,49 т/га, кукурудзи на силос - 1,62 - 2,21 т/га. У разі застосування безполицевого способу основного обробітку грунту зафіксовано урожайність відповідно - 2,82 - 3,65, 1,92 - 2,56, 1,90 - 2,53, 1,59 - 2,05 т/га. Встановлено, що застосування різних систем удобрення сприяє зростанню продуктивності гектара землі та підвищенню рівня рентабельності виробництва зерна озимої пшениці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4 +
Шифр НБУВ: РА363455

Рубрики:

      
16.

Рудаков Ю. М. 
Розміщення озимої пшениці після різних попередників, систем добрив і обробітку грунту та її продуктивність в північному Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / Ю. М. Рудаков ; Дніпропетров. держ. аграр. ун-т. — Д., 2006. — 16 с. — укp.

Розглянуто шляхи підвищення урожайності озимої пшениці за умов північного Степу України під час застосування комплексної взаємодії попередників, добрив та обробітку грунту. Встановлено вплив цих факторів на вологозапаси, агрофізичні показники, запаси елементів живлення грунту, біологічну активність, забур'яненість посівів. Доведено економічну доцільність вирощування озимої пшениці після чорного пару та гороху. Зазначено, що заміна оранки чизелюванням заощаджує паливо, виробничі витрати, сприяє підвищенню продуктивності праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА342847

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Горобець Н.М. 
Ріст та формування продуктивності озимої пшениці при використанні азотних добрив і регулятору росту рослин в північному Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Н.М. Горобець ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-434(4УКР-4ДНІ),022 + П212.103-468.5(4УКР-4ДНІ),022
Шифр НБУВ: РА307880 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Уліч О.Л. 
Продуктивність сортів озимої пшениці залежно від попередників і строків сівби в правобережному Лісостепу: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / О.Л. Уліч ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості росту та розвитку рослин, зимостійкості, посухостійкості, стійкості до вилягання, обсипання зерна та до шкідливих організмів, урожайність, її структуру та якості зерна сортів озимої пшениці різних груп інтенсивності залежно від агроекологічних умов, попередників і строків сівби. Визначено економічну та біоенергетичну ефективність запропонованих сортів за кращого розміщення їх у сівозміні й оптимальних строків сівби. Обгрунтовано систему добору взаємодоповнюючих сортів і диференційованого підходу до розміщення їх після різних попередників і визначення строків сівби. Найвищу врожайність високоякісного зерна одержано за умов розміщення по чорному шару сортів "Одеська 162" (75,6 ц/га і "Ніконія" (73,2 ц/га), після еспарцету "Селянка" (71,2 ц/га) і "Ніконія" (69,3 ц/га), після вико-вівса "Ятрань 60" (67,6 ц/га) та "Селянка" (66,0 ц/га) і після кукурудзи на силос "Донецька 48" (60,5 ц/га) та "Селянка" (61,4 ц/га). Сівбу відповідних сортів необхідно починати близько 10.09 після кукурудзи на силос і продовжувати після вико-вівса, еспарцету і по пару з терміном до 25.09. Установлено, що урожайність перебуває у тісній прямій кореляційній залежності від вмісту вологи в грунті під час сівби (r = 0,80), суми опадів у серпні та вересні (r = 0,74), травні та червні (r = 0,75), тривалість періодів: часу відновлення вегетації весною і колосіння (r = 0,93), густоти продуктивних стебел і рослин (відповідно r = 0,66 і 0,82) і тісній оберненій від тривалості періоду сівба - початок кущіння (r = -0,99).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА343198

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Марковська О.Є. 
Продуктивність пшениці озимої на зрошенні залежно від основного обробітку грунту в сівозміні південного Степу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.02 / О.Є. Марковська ; Держ. вищ. навч. закл. "Херсон. держ. аграр. ун-т". — Херсон, 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено вплив способів полицевого та безполицевого глибокого та мілкого основного обробітку тривало зрошуваного темно-каштанового середньосуглинкового грунту за різних попередників на показники родючості орного шару, фітосанітарний стан посівів і продуктивність пшениці озимої. Установлено значущість різних способів і систем основного обробіту грунту та тривалого їх застосування в сівозміні стосовно водно-фізичних властивостей, сумарного водоспоживання, поживного режиму, мікробіологічної активності грунту, забур'яненості посівів, урожайності та якості зерна пшениці озимої. Визначено енергоємність технологій вирощування пшениці озимої після кукурудзи на силос і люцерни, які передбачають використання різних за витратами способів основного обробітку грунту, розраховано їх рентабельність і коефіцієнти енергетичної ефективності. Зроблено висновок, що для формування гарантованого та сталого врожаю високоякісного зерна пшениці озимої за умов зрошення доцільно застосовувати після люцерни та кукурудзи МВС мілкий безполицевий основний обробіток (чизельне розпушування на 4 - 16 см) на фоні диференційованої системи обробітку грунту в сівозміні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-408(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА358166

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Кожухар Т. В. 
Продуктивність пшениці озимої залежно від норм добрив та обробки насіння азотфіксуючими мікроорганізмами у Правобережному Поліссі України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / Т. В. Кожухар ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Удосконалено технології вирощування пшениці озимої м'якої з метою підвищення врожайності та покращення якості зерна та насіння за рахунок взаємодії технологічного та біологічного чинників. Встановлено, що ефективність кожного з елементів технології вирощування зростає за їх комбінованого застосування. Визначено умови зберігання зерна та насіння пшениці озимої м'якої, які характеризуються стабільністю показників якості і є економічно вигідними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-434 + П212.103-449
Шифр НБУВ: РА373781 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського