Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (271)Книжкові видання та компакт-диски (307)
Пошуковий запит: (<.>U=П212.2-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 56
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Карпенко О.Ю. 
Ефективність післяжнивних посівів та заходів основного обробітку грунту на урожай зерна кукурудзи в умовах правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / О.Ю. Карпенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1998. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена вивченню впливу післяжнивних посівів родини Brassicaceae та заходів основного обробітку грунту на біологічну, мікробіологічну активність грунту та на його показники родючості. Встановлено, що застосування редьки олійної на сидерат активізує мікробіологічні, біохімічні процеси в грунті і тим самим підвищуються показники родючості грунту. Крім того сидерація забезпечує ефективну боротьбу з бур'янами, що дозволяє отримати найвищий врожай кукурудзи на зерно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-432.9 чизельний обробіток

Рубрики:

      
2.

Маслійов С.В. 
Біологічні особливості й ефективність вирощування розлусної кукурудзи в південно-східній частині України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / С.В. Маслійов ; УААН. Ін-т зерн. госп-ва. — Д., 1999. — 18 с. — укp.

Вперше розроблено екологічну безпечну технологію вирощування розлусної кукурудзи з урахуванням біологічних особливостей підвиду та нових гібридів. Для одержання стабільних і високих урожаїв зерна розлусної кукурудзи без застосування гербіцидів необхідно висівати гібриди Дніпровський 298 та Дніпровський 925 з густотою стояння рослин 45 тис/га та шириною міжрядь 30-45 см. Строки сівби - 2-3 декади травня. Обробіток грунту повинен складатися з оранки на 20-22 см та 3-х допосівних культивацій. Така технологія забезпечує врожайність зерна на рівні 35-40 ц/га при найменших матеріальних та енергетичних витратах. Умовно чистий прибуток досягає 4,8-6,3 тис. гр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(2УКР-4ВОР),022

Рубрики:

      
3.

Танчик С.П. 
Наукове обгрунтування агроекологічних заходів зниження забур'яненості кукурудзи в Лісостепу України: Автореф. дис... д-ра. с.-г. наук: 06.01.01 / С.П. Танчик ; Національний аграрний ун-т. — К., 1999. — 31 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-467(2УКР-4КИЕ),022

Рубрики:

      
4.

Ткаліч Ю.І. 
Ріст, розвиток та продуктивність гібридів кукурудзи різного морфотипу залежно від густоти стояння рослин у північній частині Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Ю.І. Ткаліч ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2000. — 16 с. — укp.

Вперше за умов північної частини Степу України встановлено оптимальні густоти стояння гібридів Дніпровський 187 МВ, Славутич 214 СВ, Дніпровський 358 МВ, Дніпровський 476 МВ. Досліджено закономірності формування їх надземної частини і кореневої системи, водоспоживання, продуктивність, урожайність, а також якість зерна за різної густоти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-451.2(4УКР-4ДНІ),022
Шифр НБУВ: РА311405 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Марущак А.М. 
Вплив обробітку грунту, екологічно доцільних норм мінеральних добрив на урожай силосної та зернової кукурудзи в умовах південно-західної частини Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / А.М. Марущак ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2000. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання основного обробітку грунту, добрив, вплив їх на агрофізичні властивості та поживний режим грунту, фотосинтетичні та біохімічні процеси в рослинах кукурудзи, на урожайність зерна і зеленої маси. Надано економічну й енергетичну оцінку прийомів обробітку грунту. Встановлено, що заміна оранки на глибину 23 - 25 см, мілким і поверхневим обробітками плоскорізним і фрезерним знаряддям забезпечує економію енерговитрат 1752-2002 МДж/га без негативного впливу на стан грунту, ріст, розвиток і продуктивність кукурудзи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-43,022 + П212.2-434(4Укр-4Хме),022
Шифр НБУВ: РА311007 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Коковіхін С.В. 
Продуктивність материнської форми простого гібриду кукурудзи Борисфен 433 МВ залежно від режимів зрошення, доз азотного добрива та густоти стояння рослин в умовах південної зони Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / С.В. Коковіхін ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2000. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(4УКР),022
Шифр НБУВ: РА311810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Іванов Ф.А. 
Агроекологічне обгрунтування та ефективність вирощування кукурудзи і озимої пшениці у сівозмінній ланці в умовах південного Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Ф.А. Іванов ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2000. — 16 с. — укp.

Розглянуто особливості вегетації та продуктивність кукурудзи на зерно та силос за умов літньої сівби з міжряддями 210 см. Доведено, що посів кукурудзи у II декаді червня, за рахунок зміщення вегетації на період з більш сприятливими метеорологічними показниками впливає на ріст та розвиток рослин, зокрема, спостерігається поліпшення режимів мінерального живлення та водоспоживання. Встановлено, що критичний період рослин кукурудзи залежить від зниження температури повітря та підвищення його вологості. Урожайність кукурудзи на силос та зерно у порівнянні з основними посівами зростає на 30%. Вирощування кукурудзи літньої сівби з міжряддями 210 см дозволяє використовувати їх до збирання культури з метою посіву озимої пшениці. Запаси доступної вологи у грунті достатні для отримання нормальних сходів пшениці. Встановлено, що збирання кукурудзи на силос до появи сходів не суттєво впливає на стан посівів озимої пшениці. Негативних наслідків збирання кукурудзи на зерно за умов мерзлого грунту не виявлено. Доведено, що вирощування озимої пшениці у міжряддях кукурудзи літньої сівби дозволяє отримувати стабільний урожай продовольчого зерна. Зазначено, що продуктивність сівозмінних ланок у цілому зростає в 1,5 - 1,6 рази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-41(4УКР-4МИК),022 + П212.2-41(4УКР-4МИК),022
Шифр НБУВ: РА308755 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Садовий С.О. 
Вплив різних способів основного обробітку грунту на умови росту та продуктивність культур ланки зернопаропросапної сівозміни в умовах Лівобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / С.О. Садовий ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Наведено результати трирічних польових досліджень щодо впливу різних способів безполицевого основного обробітку грунту на основні показники родючості чорнозему типового на забур'яненість, ріст, розвиток та урожайність культур ланки зернопаропросапної сівозміни: чистий пар - озима пшениця - кукурудза на зерно. Проведено економічний та енергетичний аналізи способів обробітку грунту. Встановлено, що безполицеві способи основного обробітку грунту підвищують щільність грунту в порівнянні з оранкою, хоча її показники не виходять за межі оптимальних значень щодо вирощування культур ланки сівозміни. Безполицевий основний обробіток підвищує агрегатний стан грунту та його стійкість до ерозії. За рахунок зниження витрат пального та непоновлювальної енергії способи безполицевого обробітку грунту дозволяють скоротити загальні витрати на проведення основного обробітку грунту. Доведено, що комбінований та чизельний обробітки дозволили отримати сталі врожаї культур ланки зернопаропросапної сівозміни, а також забезпечити найбільший вихід кормових одиниць з одиниці площі. Розроблено рекомендації щодо впровадження чизельного або комбінованого грунтозахисного обробітку грунту під культури ланки сівозміни у господарствах Лівобережного Лісостепу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-432(4Укр5),022 + П212.2-432(4Укр5),022
Шифр НБУВ: РА309676 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Євтушенко Г.О. 
Елементи екологічно безпечної технології вирощування цукрової кукурудзи в умовах Сходу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Г.О. Євтушенко ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2000. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено елементи екологічно безпечної технології вирощування цукрової кукурудзи з урахуванням біологічних особливостей нових сортів. Встановлено: для одержання стабільних і високих урожаїв качанів цукрової кукурудзи, зменшення забур'яненості посівів без застосування гербіцидів і постачання їх протягом тривалого часу до споживача, на Сході України необхідно висівати ранньостиглі сорти - Ромашка, Делікатесна, середньоранній сорт Ароматна, середньостиглі - Апетитна 5 та Дабл Світ з густотою стояння рослин 80 тис/га. З метою зниження матеріальних та енергетичних витрат, а також підтримки високої мікробіологічної активності орного шару грунту й отримання високоякісної продукції замість мінеральних добрив або їх частини доцільно використовувати біопрепарати діазотрофних бактерій: різоагрін, різоентерін, агрофіл. Впровадження даних елементів технології у виробництво забезпечує врожайність качанів на рівні 80-95 ц/га у ранньостиглих, 120-136 ц/га у середньоранніх та 135-150 ц/га у середньостиглих сортів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(4УКР-4ЛУГ),022
Шифр НБУВ: РА308681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

В'ялий С.О. 
Вплив багаторічного застосування систем основного обробітку грунту та гербіцидів на продуктивність кукурудзи в умовах правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / С.О. В'ялий ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Вивчено вплив 19-річного застосування різних систем основного обробітку грунту на головні фактори грунтової родючості та врожайність кукурудзи на зерно. Встановлено, що застосування полицево-плоскорізної системи основного обробітку сприяло накопиченню гумусу, покращило агрофізичні властивості, забезпечило ефективну боротьбу з бур'янами, дозволило отримати урожай кукурудзи на рівні контролю за менших енергетичних витрат на його проведення. Запропоновано та впроваджено ресурсоощадний обробіток грунту під кукурудзу на зерно в зерно-буряковій сівозміні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-43
Шифр НБУВ: РА312179 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Робу В.Т. 
Технологічні заходи посилення контролю над бур'янами і адаптивність гібридів кукурудзи різних груп стиглості в південному Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / В.Т. Робу ; Ін-т зернового госп-ва УААН. — Д., 2002. — 16 с.: рис. — укp.

Досліджено вплив строків сівби гібридів кукурудзи різних груп стиглості (ФАО 170 - 420) на динаміку розвитку, процеси водоспоживання та використання елементів живлення, формування урожайності та біоенергетичні показники виробництва зерна даної культури. Простежено реакцію нових і районованих гібридів на зміну строків сівби, а також погодних умов, що характеризують ріст і розвиток даної культури. Встановлено особливості формування засміченості посівів кукурудзи у разі впливу конкурентноздатності культури, застосування агротехнічних і хімічних елементів захисту посівів від бур'янів. Розглянуто роль грунтових і страхових гербіцидів у зменшенні непродуктивних втрат вологи та поживних елементів, збереженні урожаю та підвищенні якості зерна. Залежно від біотипу культури встановлено хімічний контроль над бур'янами. Запропоновано агротехнічні заходи вирощування кукурудзи із мінімальною вологістю зерна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-451 + П212.2-451
Шифр НБУВ: РА322081

Рубрики:

      
12.

Заверталюк В.Ф. 
Продуктивність гібридів кукурудзи залежно від густоти стояння рослин і рівня мінерального живлення в північному Степу України: Автореф. дис... канд. с.- г. наук: 06.01.09 / В.Ф. Заверталюк ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2003. — 16 с. — укp.

Теоретично доведено й експериментально підтверджено можливість стабільного підвищення продуктивності посівів кукурудзи за умов північної підзони Степу України шляхом посилення адаптивних функцій рослин агротехнічними та хімічними заходами на початкових етапах органогенезу і протягом вегетації. Розроблено оптимальні параметри густоти стояння рослин і рівня мінерального живлення в процесі вирощування даних гібридів кукурудзи. Розглянуто вплив густоти стояння рослин і рівня мінерального живлення на фотосинтетичні та ростові процеси в рослинах кукурудзи, запаси вологи і вміст поживних речовин у грунті та споживання їх рослинами кукурудзи, урожайність зерна, економічні та біоенергетичні показники.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА324071

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Єремко Л.С. 
Формування продуктивності кукурудзи залежно від скоростиглості гібридів і густоти посіву в умовах зрошення південного Степу: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Л.С. Єремко ; Ін-т зерн. гос-ва УААН. — Д., 2003. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив густоти стояння рослин (60, 70, 80, 90 тис./га) на фотосинтетичну діяльність, урожайність та збиральну вологість зерна гібридів кукурудзи різних груп стиглості за умов зрошення південного Степу. Висвітлено особливості росту і розвитку надземної частини рослини, формування листкової поверхні, поглинання фотосинтетично активної радіації, нагромадження абсолютно сухої речовини, водоспоживання, формування основних господарсько-цінних ознак залежно від морфо-біологічних особливостей гібридів і густоти стояння рослин. Обгрунтовано економічну ефективність вирощування гібридів залежно від їх урожайності та збиральної вологості зерна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА327108

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Абу Ахмадіх Валід Ібрагім Хусеін 
Формування врожайності соняшнику, гороху і кукурудзи залежно від прийомів догляду за посівами в умовах північного Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Валід Ібрагім Хусеін Абу Ахмадіх ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Вивчено особливості росту та формування врожайності польових культур з застосуванням агротехнічних та хімічних методів боротьби з бур'янами. Встановлено, що під час вирощування соняшнику високу технічну, господарську та економічну ефективність має варіант з внесенням 1,5 л/га фронт'єру (90 % к.е.) після сівби до сходів з заробкою бороною. У цьому разі знижується собівартість насіння, збільшується чистий прибуток на 158,2 грн/га з рентабільністю 133 %. Для вирощування гороху кращим виявлено варіанти з застосуванням 0,8 л/га півоту (10 % к.е.) у фазі 3 - 4-х справжніх листків, або 0,5 л/га півоту та боронування посіву. За цих умов собівартість зерна гороху зменшується, а чистий прибуток зростає на 270 грн/га із рентабельністю 180 %. Стосовно посівів кукурудзи встановлено, що більш ефективним є застосування 1,0 л/га фронт'єру та проведення однієї культивації грунту в міжряддях, чистий прибуток зростає на 305 грн/га. З'ясовано, що застосування вказаних гербіцидів у досліджуваних дозах тимчасово пригнічує розвиток бур'янів та мікрофлори грунту. Після збирання культур в урожаї на грунті наявність гербіцидів виявлено у допустимих кількостях, а активність та кількість мікрофлори в грунті нівелюються. Під час вирощування озимої пшениці після гороху, а ячменю після кукурудзи забур'яненість посівів вирівнюється, а продуктивність культур кращих варіантів має тенденцію до збільшення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(4УКР) + П213.3-4(4УКР) + П214.11-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА324984

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Жеребна Л.О. 
Вплив високих рівнів забруднення свинцем та кадмієм чорноземів опідзолених і типових на надходження цих елементів у рослини ячменю і кукурудзи, урожай та його якість в умовах Лівобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / Л.О. Жеребна ; Нац. наук. центр "Ін-т грунтознав. та агрохімії ім. О.Н.Соколовського". — Х., 2003. — 23 с.: рис., табл. — укp.

Виявлено вплив різних доз мінеральних добрив та вапна на формування урожайності зерна ячменю та зеленої маси кукурудзи, зменшення надходження важких металів до органів цих рослин. Установлено кількісні значення спроможності кореневих систем до зменшення надходження свинцю до генеративних органів ячменю за різних рівнів забруднення. Визначено роль вапна щодо зниження негативного впливу важких металів на сільськогосподарські рослини за сумісного його локального внесення з мінеральними добривами. Виявлено характер впливу високих рівнів забруднення чорнозему опідзоленого свинцем і кадмієм на вміст в орному шарі грунту поживних речовин. Доведено можливість використання на техногенно забруднених грунтах комплексних сорбент-меліорантів на основі бентонітів і цеолітів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П032.342.9(4УКР) + П212.2-434(4УКР) + П212.7-434(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА327758

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Деряга Є.В. 
Технологічні заходи оптимізації вирощування гібридів кукурудзи різних груп стиглості в східному Степу: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Є.В. Деряга ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2003. — 16 с.: табл. — укp.

Досліджено особливості росту, розвитку та формування продуктивності гібридів кукурудзи різних груп стиглості залежно від строків сівби, глибини основного обробітку грунту, густоти стояння рослин. Визначено найбільш адаптивні біотипи для вирощування в зоні східної частини північного Степу. Установлено, що сорт середньоранній Луганський 222 МВ за умов посухи має стабільність утворення качанів і найвищий рівень урожайності зерна. Установлено оптимальні прийоми сортової агротехніки гібридів - застосування глибокого обробітку грунту, сівби у кінці третьої декади квітня з густотою стояння рослин сорту ранньостиглого Славутич 162 СВ - 45 тис./га, середньораннього Луганський 222 МВ - 40 тис./га, середньостиглого Дніпровський 345 МВ - 30 тис./га.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4 + П212.2-4
Шифр НБУВ: РА326254

Рубрики:

      
17.

Роспутний О.Д. 
Вплив застосування мінеральних добрив на агрохімічні показники лучно-чорноземного грунту та продуктивність кукурудзи на силос в умовах північної частини Лісостепу України: Автореф. дис. канд. с.-г. наук: 06.01.04 / О.Д. Роспутний ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Наведено результати досліджень впливу різних норм добрив в зерново-буряковій сівозміні на агрохімічні, фізико-хімічні, агрофізичні та мікробіологічні показники лучно-черноземного грунту та продуктивність кукурудзи на силос, а також проведено агрохімічну, енергетичну та економічну оцінку впливу застосування добрив.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-434 +
Шифр НБУВ: РА322809

Рубрики:

      
18.

Мацай Н.Ю. 
Агробіологічні особливості використання біопрепаратів при вирощуванні харчових підвидів кукурудзи в умовах Сходу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Н.Ю. Мацай ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2003. — 18 с. — укp.

Розроблено агробіологічні параметри окремого та комплексного застосування різних видів, норм та способів унесення біопрепаратів під харчові підвиди кукурудзи, визначено напрямки захисту посівів від бур'янів за умов використання біопрепаратів на різних грунтах. Встановлено, що впровадження цих елементів технології у виробництво забезпечує врожайність високоякісної харчової кукурудзи на рівні 45 - 60 ц/га качанів без обгорток цукрової, 14 - 20 ц/га зерна розлусної та 20 - 32 ц/га - кременистої кукурудзи, знижує собівартість продукції та зберігає високу родючість грунту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-434(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА324537

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Полєва Ю.Л. 
Засоби хімічного захисту культурбіогеоценозів як екологічний фактор (дія, оптимізація, стійкість, продуктивність): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.16 / Ю.Л. Полєва ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

На прикладі культурбіогеноценозів Zea mays L. вивчено особливості впливу гербіцидів різного спектру дії. Установлено ступінь корисності та шкоди, спричинених хімічними засобами захисту рослин за умов застосування в культурбіогеоценозах Zea mays L. На підставі аналізу досліджуваної культури виявлено специфічні форми реакції кукурудзи на дію токсикантів та показано адаптивність фізіолого-біохімічних процесів у достигаючому зерні культури до антропогенних екологічних факторів культурбіогеоценозів Zea mays L. Запропоновано напрямки оптимізації застосування хімічних засобів захисту культурбіогеоценозів, зокрема Zea mays L., які сприяють підвищенню продуктивності та врожайності культур і завдають мінімальної шкоди порушенню екологічної рівноваги та чистоти культурбіогеоценозів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-467.52 +
Шифр НБУВ: РА328542

Рубрики:

      
20.

Андрієнко А.Л. 
Основні заходи сортової агротехніки гібридів кукурудзи різних груп стиглості в північному Степу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / А.Л. Андрієнко ; Ін-т зерн. госп-ва УААН. — Д., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено особливості росту, розвитку і формування продуктивності гібридів кукурудзи різних груп стиглості залежно від попередників, глибини основного обробітку грунту, доз мінеральних добрив, строків сівби, густоти стояння рослин. Визначено найбільш адаптивні біотипи для вирощування за ресурсоощадних технологій. Установлено, що у разі застосування мілкого основного обробітку грунту та мінімально-оптимальної дози добрив доцільно використовувати ранньо-стиглий гібрид Кадр 195 СВ і середньоранній Кадр 267 МВ. У разі розміщення посівів після кукурудзи рекомендовано висівати ранньостиглий Кадр 195 СВ та середньопізній Кадр 443 СВ. Зроблено висновок, що гібрид Кадр 195 СВ слід висівати в кінці квітня, Кадр 267 МВ, Дніпровський 337 МВ та Кадр 443 СВ - на початку травня з густотою стояння рослин 60; 50; 40 і 30 тис./га відповідно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА332533

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського