Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (288)Книжкові видання та компакт-диски (156)
Пошуковий запит: (<.>U=Р715.76$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 42
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Іваненко С.В. 
Черезпіхвова екстирпація матки: обгрунтування показань та профілактика післяопераційних ускладнень: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.В. Іваненко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано можливість покращання результатів оперативного лікування хворих з пролапсом геніталій за рахунок удосконалення та впровадження у клінічну практику комплексного підходу щодо діагностики та лікування, а також прогнозування та профілактики тромбоемболічних і запальних ускладнень за даної патології. Доведено, що хворі з пролапсом геніталій належать до груп помірного та високого ступеня ризику виникнення тромбоемболічних і запальних ускладнень, що обумовлено наявністю генітальних й екстрагенітальних захворювань, ускладнених акушерським анамнезом, урогенітальними та гормональними порушеннями у сполученні зі змінами мікробіоценозу піхви. Запропоновано ефективний метод оптимізації хірургічного лікування, прогнозування та профілактики тромбоемболічних і запальних ускладнень після вагінальної гістеректомії у хворих з пролапсом геніталій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.76 +
Шифр НБУВ: РА355820

Рубрики:

      
2.

Іллойе 
Операційне лікування та поетапна реабілітація жінок дітородного віку з опущенням та випадінням внутрішніх геніталій: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Жан Бертан Іллойе ; Харківський держ. медичний ун-т. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.760.53
Шифр НБУВ: РА310466

      
3.

Абу-Гтейш Хелал Мухамед Алі 
Гнійно-запальні захворювання придатків матки, фактори ризику, прогноз і профілактика ускладнень в післяопераційному періоді: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Абу-Гтейш Хелал Мухамед Алі ; Вінниц. держ. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 1999. — 21 с. — укp.

Обстежено 346 хворих з гнійно-запальними захворюваннями придатків матки (ГЗЗПМ). Доведено необхідність враховування факторів ризику, які сприяють виникненню ГЗЗПМ (вік, фах, перенесені і супутні захворювання, аборти та патологічні пологи в анамнезі). Проаналізовано дані лейкограми, імунологічної реактивності організму, дані клітинного, гуморального імунітету і неспецифічної реактивності організму (47 хворих). Встановлено, що сумарний вплив клініко-анамнестичних факторів складає 19,52%. Для профілактики ускладнень і реабілітації хворих в післяопераційному періоді розроблена і обгрунтована комплексна біоактиваційна терапія, яка складається із біогальванізації і біофореза в поєднанні з стимуляцією акупунктурних зон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.011

Рубрики:

      
4.

Адамчук Н.В. 
Оптимізація хірургічного лікування жінок з опущенням та випаданням передньої стінки піхви: автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.01.01 / Н.В. Адамчук ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2010. — 19 с. — укp.

Встановлено типи цисто-уретроцеле та механізм розвитку нетримання сечі у жінок з цистолеле. Розроблено математичну модель зв'язку положення сечового міхура й уретри з функціональними порушеннями сечовипускання, що дозволила розробити критерії вибору типу й об'єму хірургічної корекції симптотичного цисто-уретроцеле.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.760.53 +
Шифр НБУВ: РА369594 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Акопян А.З. 
Традиційні і сучасні методи хірургічної індукції овуляції у жінок з синдромом полікістозних яєчників: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / А.З. Акопян ; Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. — К., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертація присвячена хірургічному методу лікування хворих з синдромом полікістозних яєчників (СПКЯ). Вивчені особливості морфофункціонального стану внутрішніх геніталій і функціональний стан системи гіпофіз-яєчники до і після застосування традиційних і сучасних методів хірургічної індукції овуляції при даній патології, проведена порівняльна оцінка результатів. Встановлена висока інформативність ендоскопічних методів у діагностиці СПКЯ у поєднанні з іншими факторами неплідності. Відображена ефективність лапароскопічних операцій, благоприємний вплив на функцію гіпофізарно-яєчникової системи. Рекомендовано хворим з СПКЯ після безрезультатного консервативного лікування проводити лапароскопію з індукцією овуляції і одночасною хірургічною корекцією поєднаних факторів неплідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.024

Рубрики:

      
6.

Берегуляк О.О. 
Клініко-патогенетичні аспекти профілактики та лікування постоваріоектомічного синдрому: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.О. Берегуляк ; Держ. вищ. навч. закл. "Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я.Горбачевського". — Т., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено етапний метод гормональної та фітотерапії посткастраційного синдрому для ефективної адаптації гіпоталамо-гіпофізарної системи до хірургічної менопаузи та профілактики порушень гемостазу, ліпідного, кальцієво-фосфорного обміну, атрофічних змін урогенітального тракту, остеопенічних змін у кістках. Виявлено, що хірургічна кастрація у післяопераційному періоді призводить до посилення клінічних проявів постоваріоектомічного синдрому, змін гормонального статусу, гіперкоагуляції, атерогенних зсувів у ліпідограмі, розвитку порушень кальцієво-фосфорного обміну з вірогідними змінами мінеральної щільності кісткової тканини й урогенітальних порушень. З'ясовано, що у разі застосування традиційної гормонотерапії (за індексом Купермана) утричі зменшуються ранні клінічні прояви посткастраційного синдрому. Її проведення запобігає урогенітальним розладам (динаміці кольпоцитограми, індексу "вагінального здоров'я") й остеопенічним змінам у кістках, але спричиняє гіперкоагуляцію та атерогенні зміни у ліпідограмі. Використання розробленого методу дозволяє нормалізувати ранні (психоемоційні та нейровегетативні), а також пізні (урогенітальні розлади й остеопенічні зміни кісткової тканини) прояви постоваріоектомічного синдрому. За цього мають місце позитивні зміни гормонального балансу, кальцієво-фосфорного обміну, розвиток гіперкоагуляційного синдрому, не відбуваються зміни у ліпідограмі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765-5 +
Шифр НБУВ: РА356699

Рубрики:

      
7.

Валід Камаль Абд Ель Салам Атіа 
Порівняльна оцінка хірургічних методів лікування синдрому склерокістозних яєчників: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Валід Камаль Абд Ель Салам Атіа ; Вінниц. держ. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 1999. — 19 с. — укp.

Робота присвячена пошуку і вдосконаленню техніки операцій при синдромі склерокістозних яєчників (СКЯ). В основу дослідження були покладені дослідження 325 хворих з синдромом СКЯ, яким було проведено хірургічне лікування. Порівняльний аналіз хірургічних методів лікування хворих з типовою формою СКЯ показав більш сприятливі результати при застосуванні демедуляції і діатермокоагуляції яєчників в порівнянні з клиновидною резекцією. Відновлення менструальної функції після демедуляції відбувається у 35,3% жінок; після лапароскопічної діатермокоагуляції - 90,3%; після клиновидної резекції - 31,1%; відновлення овуляції відповідно - 95,8%, 75%, 84,4%; відновлення генеративної функції - 77,2%, 71,7%, 65,7%.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.2

Рубрики:

      
8.

Волошина Н.М. 
Шляхи підвищення ефективності кріохірургічного лікування фонових захворювань шийки матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Н.М. Волошина ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена розробці методів підвищення ефективності кріохірургічного лікування фонових захворювань шийки матки. Для комплексного кріохірургічного лікування було застосовано новий антиоксидант - тіотриазолін. Клінічними, колькоскопічними та лабораторними методами доведено, що проведення комплексного кріохірургічного лікування нормалізує місцеві процеси ПОЛ/АОСЗ в цервікальному слизі, прискорює регенерацію епітелію шийки матки та терміни епітелізації. Використання тіотриазоліну поліпшило результати кріохірургічного лікування, що зменшило кількість ускладнень у два рази та рецидивів фонових захворювань шийки матки в 2.8 рази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.764

Рубрики:

      
9.

Горбунова О.В. 
Патологія репродуктивної системи у жінок з оперованою маткою: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.01 / О.В. Горбунова ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України. — К., 2007. — 30 с. — укp.

Досліджено особливості репродуктивної функції жінок з рубцем на матці різної етілогії, а також питання щодо можливості зниження гінекологічної захворюваності, акушерської та перинатальної патології та проблему зниження частоти та ступеня прояву патології репродуктивної системи, акушерських і перинатальних ускладнень у жінок з оперованою маткою на підставі вивчення клініко-функціональних, морфологічних, ендокринних і мікробіологічних аспектів, а також питання розробки та впровадження алгоритму прогностичних і лікувально-профілактичних заходів. Установлено, що основними клінічними симптомами патології репродуктивної системи в жінок після кесарева розтину є больовий синдром, порушення менструального циклу, диспаревнія, зниження сексуальної активності, порушення мікробіоценозу статевих шляхів і нейроендокринна симптоматика. За цього частота основних клініних проявів зростає впродовж двох років після розродження. З'ясовано ехографічні особливості стану органів малого таза, щитовидної та молочної залоз, ендокринного статусу та мікробіоценозу статевих шляхів у жінок з оперованою маткою. Установлено взаємозв'язок між клінічними, ехографічними, ендокринними та мікробіологічними особливостями у жінок, які розроджені абдомінальним шляхом і перенесли консервативну міомектомію. Вивчено аспекти клінічного перебігу вагітності, пологів і стану новонароджених у матерів - жінок з рубцем на матці після кесарева розтину та консервативної міомектомії. З'ясовано особливості формування та функціонального стану фетоплацентарного комплексу в жінок з оперованою маткою. Розроблено та впроваджено алгоритм прогностичних і лікувально-профілактичних заходів у жінок з рубцем на матці після кесарева розтину та консервативної міомектомії з метою зниження частоти патології репродуктивної системи та покращання перинатальних наслідків розродження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.764 + Р716.254.3-82 +
Шифр НБУВ: РА350442

Рубрики:

      
10.

Григоренко А.П. 
Прогноз та профілактика випадіння внутрішніх статевих органів у жінок, хірургічна реабілітація: автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.01 / А.П. Григоренко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 36 с. — укp.

Визначено соціально-побутові фактори ризику сечостатевого пролапсу у жінок. Вперше показано, що функціональна активність фібробластів і ступінь активації колагенази у жінок з пролапсом матки не залежить від віку та виявленої патології. Встановлено, що у жінок з пролапсом статевих органів спостерігається виражений клітинний і гуморальний імунодефіцит з проявами автоімунізації, який прогресує у пременопаузальному та менопаузальному віці. Виявлено, що у жінок з пролапсом матки формується автоімунна агресія до колагенів I, II, III типів з підвищеним розпадом колагенових білків, деградацією фібрилярного компонента сполучної тканини з утратою її опорно-механічної функції, пов'язані з природженою сполучнотканинною дисплазією. Доведено, що сечостатевий пролапс - це генетично детерміноване системне захворювання з полігенно-мультифакторним типом успадкування за жіночою лінією. Удосконалено систему об'єктивного оцінювання ступеня тяжкості пролапсу та розроблено методи хірургічної реабілітації з використанням ітравагінальної замісної гормональної терапії. Запропоновано математичну модель прогнозування тромбоемболічних ускладнень з використанням багатовимірного аналізу контрастів у прооперованих хворих, обгрунтовано показання до застосування антикоагулянтної превентивної профілактики низькомолекулярними гепаринами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.760.53 +
Шифр НБУВ: РА361143

      
11.

Демченко В. М. 
Хірургічне лікування сечоміхурово-піхвових нориць з використанням багатокомпонентного біологічного ранового покриття: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.06 / В. М. Демченко ; ДУ "Ін-т урології АМН України". — К., 2010. — 19 с.: табл. — укp.

Розглянуто можливості підвищення ефективності хірургічного лікування хворих з сечоміхурово-піхвовими норицями (СПН) за допомогою запропонованого способу фістулопластики з використанням багатокомпонентного біологічного ранового покриття (БКБРП). Наведено результати обстеження та лікуванн 60-ти хворих з СПН. Доведено, що застосування БКБРП у процесі хірургічного лікування СПН зменшує кількість післяопераційних рецидивів у порівнянні з традиційними методиками, має гарні пластичні, гемостатичні та герметизувальні властивості, які не змінюються під час контакту з сечею. Визначено різну адгезивну активність БКБРП відносно шарів стінки сечового міхура: слабка фіксація до неушкодженої слизової оболонки та надійна фіксація до підслизового, м'язового та серозних шарів. Клінічно підтверджено біологічну безпечність, відсутність алергічних і токсичних реакцій у разі застосування БКБРП. Встановлено, що на результати хірургічного лікування достовірно впливають такі фактори, як вік пацієнтки, анамнестична рецидивність, післяопераційні нориці. Запропоновано дискримінативні рівняння, які дозволяють з високою достовірністю прогнозувати результати лікування ще на доопераційному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.560.51-5 + Р715.763.051-5
Шифр НБУВ: РА382158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Дерішов С.В. 
Ведення вагітності та пологів у жінок з аномаліями розвитку матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.В. Дерішов ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2005. — 18 с. — укp.

Уточнено структуру та частоту акушерських і перинатальних ускладнень у вагітних з мюллеровими аномаліями залежно від типу вади матки. З'ясовано причинні фактори ризику розвитку невиношування вагітності, передчасних пологів. Вперше визначено характер гормональної функції плаценти у жінок з різними вадами розвитку матки та стан матково-плацентарно-плодового кровообігу під час вагітності у співвідношенні з ризиком розвитку плацентарної недостатності (ПН). Обгрунтовано необхідність застосування диференційованого підходу щодо визначення методів хірургічної корекції істміко-цервікальної недостатності (ІЦН). Встановлено оптимальні терміни проведення операції, що дозволило значно підвищити відсоток виношування вагітності. Розроблено алгоритми ведення вагітності залежно від типу вади матки, використання якого знижує перинатальні втрати у 5 разів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.764.05 + Р716.2 +
Шифр НБУВ: РА340592

Рубрики:

      
13.

Джемілєв Л. Р. 
Профілактика тромбогеморагічних ускладнень після оперативного лікування гнійно-запальних захворювань органів малого тазу: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Л. Р. Джемілєв ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Визначено роль порушень системного гемостазу в генезі розвитку тромбогеморагічних ускладнень у пацієнток з гнійно-запальним захворенням органів малого тазу (ГЗЗОМТ) до і після оперативного лікування. Встановлено взаємозв'язок між клінічними, біохімічними, гемостазіологічними та мікробіологічними порушеннями та розвитком тромбогеморагічних ускладнень після оперативного лікування ГЗЗОМТ. Розширено наявні дані про патогенез цих ускладнень у пацієнток даної групи, а також науково обгрунтовано необхідність удосконалення методики діагностичних і лікувально-профілактичних заходів. Визначено роль різних методів корекції гемостазу в профілактиці тромбогеморагічних ускладнень після оперативного лікування ГЗЗОМТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.76-5 + Р715.74-387
Шифр НБУВ: РА382154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Дубенко О.Д. 
Перебіг та завершення вагітності у жінок після хірургічного та консервативного лікування неплідності: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.Д. Дубенко ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено особливості клінічного перебігу вагітності, пологів та стану новонародженого у жінок, які завагітніли після консервативного, хірургічного та ендохірургічного лікування трубно-перитонеальної неплідності. Проаналізовано характер перебігу вагітності, пологів та післяпологового періоду залежно від виду неплідності, методів і тривалості її лікування, патогенетичних та нейроендокринних чинників неплідності. Досліджено функціональний стан фетоплацентарного комплексу у жінок після хірургічного та консервативного лікування неплідності. Встановлено взаємозв'язок між клінічними, ехографічними, ендокринологічними та морфофункціональними особливостями стану фетоплацентарного комплексу у жінок, які завагітніли після консервативного, хірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. Науково обгрунтовано та розроблено комплекс лікувально-профілактичних заходів і тактику ведення вагітності у жінок після консервативного та хірургічного лікування неплідності, застосування яких сприяє зменшенню частоти ускладнень вагітності та перинатальних пошкоджень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.024 + Р716.216.45 +
Шифр НБУВ: РА329395

Рубрики:

      
15.

Дудко В.Л. 
Клініко-експериментальні дані до застосування COsub2/sub-лазера при хірургічному лікуванні опущень і випадінь внутрішніх статевих органів у жінок: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / В.Л. Дудко ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Виявлено позитивні особливості розвитку репаративних процесів у тканинах стінки піхви після нанесення лазерної рани у порівнянні з ранами механічними. Розроблено схему передопераційної підготовки жінок постменопаузального віку з пролапсами геніталій, у яких чільне місце посіла замісна гормональна терапія препаратами естрогенної дії. Адаптовано техніку фотогідропрепарування та лазерно-механічних швів до оперативних втручань у разі корекції аномальних положень жіночих внутрішніх статевих органів. З використанням клінічних, параклінічних, інструментальних і катамнестичних даних засвідчено позитивні ефекти названих технологій у разі проведення втручань, у післяопераційний період, а також безпечність методів для суміжних органів. Виявлено позитивне покращання віддалених анатомічних і функціональних результатів. Архівно-статистичним шляхом встановлено деякі етіологічні, патогенетичні та клінічні особливості патології у жінок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.760.53
Шифр НБУВ: РА320831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Жабіцька 
Діагностика, лікування та профілактика трубного безпліддя: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Лариса Анатоліївна Жабіцька ; Національний медичний ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.024
Шифр НБУВ: РА366092

Рубрики:

      
17.

Знак В.М. 
Дистанційна теплометрія та лазерна поляриметрія в оцінці функціонального стану маткових труб при серозних запальних процесах додатків матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / В.М. Знак ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Наведено результати застосування дистанційної радіаційної динамічної теплометрії та комплексу "Термодин" для діагностики хронічних запальних захворювань додатків матки. Проведено аналіз теплових перехідних процесів у разі серозних запальних захворювань матки та визначено критерії ефективності консервативної терапії. Вперше для вивчення запальних патологічних процесів жіночої репродуктивної сфери застосовано лазерну поляриметрію та розроблено оптичну модель будови стінки маткової труби в нормі та у випадку хронічного запалення. Удосконалено об'єктивні критерії для проведення органозберігаючих та радикальних операцій на маткових трубах. Проведено порівняльний аналіз ефективності ДРДТ з іншими відомими критеріями переходу до оперативного лікування у разі серозних запальних захворювань додатків матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.011 +
Шифр НБУВ: РА324069

Рубрики:

      
18.

Каштальян М.А. 
Симультанні лапароскопічні операції при жовчнокам'яній хворобі в поєднанні з хірургічною патологією внутрішніх жіночих статевих органів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / М.А. Каштальян ; АМН України. Ін-т хірургії та трансплантології. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Зазначено, що 25 - 30 % хворих, що надходять до хірургічного стаціонару, мають поєднані хірургічні захворювання. Доцільність стимульованих операцій у вигляді поєднаних патологій загальновизнана. Виконання симультанних операцій з поєднанням патології жовчного міхура та внутрішніх жіночих статевих органів обмежується травматичністю лапаротомії. Проаналізовано результати симультанних операцій на жовчних шляхах і органах малого таза жінки, виконаних у 161 хворої з застосуванням лапароскопічної техніки. У 121 хворої основним захворюванням була жовчнокам'яна хвороба, у 40 - захворювання матки та придатків. Запропоновано оригінальну класифікацію технічної складності операцій, яка обумовлює показання та протипоказання до симультанного втручання. Розроблено спосіб операцій, що характеризується трансвагінальним вилученням макропрепаратів. З використанням методу кардіоінтервалометрії показано, що травматичність симультанної лапароскопічної операції не перевищує травматичність операції, здійсненої з приводу одного з захворювань. Встановлено, що ризик ускладнень після симультанних операцій такий самий, як після операцій, обмежених холецистектомією або на органах малого таза, симультанні операції виключають ризик післяопераційних ускладнень, пов'язаних з поєднаною патологією, дозволяють уникнути повторних операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.520.43 + Р715.76
Шифр НБУВ: РА319239 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Козловський І.В. 
Клініко-лабораторні критерії ефективності лапароскопії в лікуванні безпліддя у жінок, які перенесли змішані генітальні інфекції: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / І.В. Козловський ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено засоби лікування трубно-перенатального безпліддя у жінок, зумовленого захворюваннями, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), на основі прогнозування ймовірності зачаття шляхом визначення клініко-лабораторних критеріїв ефективності ендоскопічного втручання, проведення комплексної протизапальної та імуномодулюючої терапії з метою покращання репродуктивного здоров'я та реабілітації генеративної функції. На основі серологічних, гормональних, імунологічних, ультрасонографічних, морфологічних досліджень уточнено характерологічні особливості стану репродуктивних органів під час безпліддя внаслідок перенесених ЗПСШ. Вивчено ультразвукові, гормональні та імунологічні параметри функціонування репродуктивної системи у разі безпліддя внаслідок запальних захворювань органів малого тазу (ЗЗОМТ) та ЗПСШ. Вперше вивчено взаємовідносини між ендокринним гомеостазом, балансом цитокінів у перитональній рідині та наслідками ендоскопічних втручань за трубно-перитонального безпліддя. Визначено клініко-лабораторні та ендоскопічні критерії оцінки ефективності комплексного лікування безпліддя з урахуванням морфофункціонального стану маткових труб та яєчників, гормонального гомеостазу у жінок з генітальними інфекціями. Удосконалено алгоритм обстеження, обгрунтовано та впроваджено у практику комплексну програму реабілітації репродуктинвої функції у разі безпліддя, сричиненого захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.024 +
Шифр НБУВ: РА341804

Рубрики:

      
20.

Корнієнко С.М. 
Оптимізація ендохірургічного лікування безплідності при синдромі Штейна - Левенталя: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.М. Корнієнко ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Конкретизовано особливості клінічного перебігу, дані ехографічної морфометрії та відеоскопічної візуалізації яєчників, досліджено гормональний профіль сироватки периферичної крові та фолікулярної рідини яєчників у випадку цього захворювання. Проведено кількісну оцінку ехогенності строми яєчників шляхом вимірювання інтенсивності ультрасонографічних пікселів. Вивчено ультрасонодоплерометричні особливості кровоплину в яєчниках у разі синдрому Штейна - Левенталя. Уточнено гістологічні особливості яєчників та їх кровопостачання за цієї патології. Розроблено та науково обгрунтовано спосіб ендохірургічної стимуляції овуляції з аспірацією кістозних включень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.024 +
Шифр НБУВ: РА326421

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського