Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (67)Реферативна база даних (2503)Книжкові видання та компакт-диски (5074)Журнали та продовжувані видання (4562)
Пошуковий запит: (<.>U=У58$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 212
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пантелідіс Н. 
Стратегія включення Греції в Європейський валютний союз: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Н. Пантелідіс ; Київський ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4ГРЕ)826.6 + У582.66

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Нассар Зейнаб Алі 
Країни, що розвиваються, у системі міжнародного розподілу праці: проблема адаптації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Нассар Зейнаб Алі ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1998. — 15 с. — укp.

В роботі міститься аналіз сучасного становища країн, що розвиваються, у системі світового господарства і шляхи їх входження до сучасної економіки. Виділені два типи моделей розвитку. Дано визначення транснаціоналізації виробничої дільності. Виділені основні напрямки включення країн, що розвиваються, до системи сучасних світогосподарських зв'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.421.2

Рубрики:

      
3.

Делікатна І.О. 
Організація взаємодії рекламодавця та рекламного агентства на міжнародному рівні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.О. Делікатна ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню теоретичних та практичних аспектів організації взаємодії рекламодавця і рекламного агенства на міжнародному рівні. Проаналізовано сучасні процеси транснаціоналізації рекламної діяльності і глобальну стратегію вдосконалення організації управління діяльністю рекламних компаній в міжнародному бізнесі. Запропоновано конкретні теоретичні і практичні схеми використання методологічних засобів міжнародного маркетингу у процесі підготовки, розробки і реалізації різноманітних рекламних програм і проектів корпорацій при втіленні глобальних рекламних стратегій на внутрішніх ринках. Визначено механізми впровадження світового досвіду організації і управління співпрацею рекламодавця і рекламного агенства в Україні, досліджено умови реалізації глобальної стратегії міжнародних рекламних компаній в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.30-803.81
Шифр НБУВ: РА307198 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Сіденко В.Р. 
Системна трансформація зовнішньоекономічної діяльності при переході від централізованої планової до ринкової економіки: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / В.Р. Сіденко ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 1999. — 32 с. — укp.

В дисертації досліджені закономірності, принципи та альтернативні варіанти системної трансформації механізму зовнішньоекономічної діяльності при переході до ринкової економіки. Виявлені характеристики змін зовнішнього середовища, притаманні перехідному стану економіки в умовах лібералізації, їх впливу на структуру економіки та систематизовано стратегії адаптації економічних агентів до цих зрушень. Системно розглянуті різні види загальної економічної та зовнішньоекономічної політики, що формують механізм макроекономічного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Проаналізовано різні національні моделі і варіанти трансформаційної політики в галузі зовнішньоекономічної діяльності, сформульовано пропозиції для удосконалення практики реформ у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580

Рубрики:

      
5.

Козаков В.В. 
Міжнародна інтеграція фондових ринків країн, що розвиваються: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / В.В. Козаков ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Розроблено комплексні підходи до аналізу факторів, що впливають на міжнародну інтеграцію фондових ринків. Досліджено вплив міжнародного ринку цінних паперів на розвиток економік країн, що розвиваються. Розглянуто перспективи інтеграції фондового ринку України в міжнародний ринок цінних паперів. Запропоновано й обгрунтовано основні напрямки державної політики розвитку фондового ринку України на основі виявлених тенденцій розвитку фондових ринків країн, що розвиваються, в умовах їх міжнародної інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.6

Рубрики:

      
6.

Князєва І.В. 
Особливості й тенденції інтеграційного розвитку у рамках НАФТА в контексті глобалізації світової економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / І.В. Князєва ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено сутність та об'єктивні передумови поглиблення економічної інтеграції між країнами з різним рівнем економічного розвитку на прикладі Північно-Американської угоди про вільну торгівлю (НАФТА). Висвітлено сообливості сучасного етапу розвитку нового регіоналізму, їх вплив на динаміку макроекономічних показників країн-учасниць, тенденції лібералізації зовнішньої торгівлі, зміну механізму та напрямів міжнародного інвестування. Проаналізовано вплив розвитку інтеграційних процесів у рамках НАФТА на динаміку зовнішньої торгівлі третіх країн та можливості її розширення в контексті створення Американської зони вільної торгівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.3
Шифр НБУВ: РА308027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Мітрі Жорж Юсеф 
Становлення Європейського валютного союзу та його вплив на міжнародні ринки капіталів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Мітрі Жорж Юсеф ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми становлення Європейського валютного союзу (ЄВСУ) і його вплив на європейські та міжнародні ринки капіталів. Проаналізовано суть та структуру ЄВСУ, виявлено реальні передумови його створення, розкрито процес формування та етапи розвитку ЄВСУ, механізм його функціонування. Сформульовано прогноз потенційного впливу ЄВСУ на міжнародні валютні відносини в цілому і на внутрішньоєвропейські та світові ринки капіталів. Важливим аспектом дослідження є проведений комплексний аналіз механізму функціонування ЄВСУ та прогнозування на основі даного аналізу впливу союзу на міжнародні ринки капіталів. Особливу увагу приділено такому аспекту розвитку ЄВСУ, як перехід до третьої стадії його формування і запровадження в обіг нової спільної валюти - євро, що є основою взаємодії міжнародних фінансових центрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66 + У582.66
Шифр НБУВ: РА309102 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Талько В.Л. 
Міжнародно-правові форми співробітництва держав з міжнародними економічними організаціями: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / В.Л. Талько ; НАН України; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Розкрито особливості форм співробітництва держав з міжнародними економічними організаціями (МЕО), які розглянуто як комплексне явище, а також визначено шляхи вдосконалення правового регулювання їх застосування Україною. Наведено перелік основних форм співробітництва держав з МЕО, джерела права, норми якого впливають на склад і порядок застосування таких форм; досліджено зміст, характерні риси, умови застосування форм співробітництва держав з МЕО; встановлено їх співвідношення між собою. Виявлено недоліки національного законодавства України, що негативно впливають на використання нею форм співробітництва з МЕО, сформульовано пропозиції щодо їх усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.102 + У580
Шифр НБУВ: РА311506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Гаджиєв Шамседдін Гуммет огли 
Формування та розвиток стратегії зовнішньоекономічних зв'язків країн із перехідною економікою (на матеріалах Азербайджанської Республіки): Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / Шамседдін Гуммет огли Гаджиєв ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 47 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади стратегії зовнішньоекономічних зв'язків країн з перехідною економікою, висвітлено її основні домінанти, принципи, структурні елементи, механізм формування та розвитку в процесі системної ринкової трансформації, глобалізації світогосподарських зв'язків і поглиблення інтеграційних процесів. Розкрито об'єктивну необхідність, передумови, закономірності та особливості становлення ринкових відносин у країнах з перехідною економікою, сформульовано концептуальні засади розвитку зовнішньої торгівлі та зовнішньоторговельної політики Азербайджану як головної форми зовнішньоекономічних зв'язків країни за умов ринкової трансформації. Розроблено модель зовнішньої торгівлі, проаналізовано її структуру, динаміку та географію. Визначено й обгрунтовано пріоритетні напрями стратегії розвитку зовнішньоекономічних зв'язків Азербайджанської Республіки, зокрема, роль іноземних інвестицій, експортного потенціалу країни в процесі подальшого реформування національної економіки, участь республіки в регіональних інтеграційних угрупованнях, визначено практичне значення реалізації зовнішньоекономічної стратегії для подальшого прогресивного соціально-економічного розвитку Азербайджану, його активної участі в системі сучасних світогосподарських зв'язків. Розроблено моделі та прогнози зовнішньоекономічної діяльності республіки, запропоновано шляхи, форми та напрями подальшого підвищення ефективності та вдосконалення механізму зовнішньоекономічної стратегії на перспективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580 + У9(5АЗЕ)8
Шифр НБУВ: РА314169 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Ляшенко Н.І. 
Моделювання транспортної діяльності в системі міжнародної торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Н.І. Ляшенко ; Одес. держ. мор. ун-т. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено питання моделювання транспортної діяльності в системі міжнародної торгівлі. Визначено місце транспорту в міжнародній торгівлі, специфіку їх взаємодії. Наведено критеріальні показники виміру виграшу від міжнародної торгівлі за трьома складовими: у сферах виробництва, споживання, транспорту. Розроблено рівноважні та оптимізаційні моделі транспортної діяльності в системі міжнародної торгівлі на мікро-, макро- та мегаекономічних рівнях. Запропоновано методи розрахунку рівноважних світових цін і транспортних тарифів. Показано ієрархію світової економічної системи. Розглянуто структуру інформаційної системи міжнародної торгівлі з урахуванням транспорту. Сукупність запропонованих моделей і методів є математичним апаратом обгрунтування прийняття рішень у сфері транспортної діяльності та зовнішньої торгівлі на державному та міжнародному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.3в611 + У9(4УКР)843в611
Шифр НБУВ: РА314309 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Гарасюк О.А. 
Передумови та економічна доцільність формування офшорних зон в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.А. Гарасюк ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено науково-методичні засади формування та розвитку офшорних утворень. Висвітлено передумови та економічну сутність процесу формування офшорних юрисдикцій і розвитку офшорного бізнесу. Визначено теоретичні основи діяльності офшорів, уточнено понятійний апарат. Розроблено класифікаційні схеми офшорних компаній та зон. Описано багатокритеріальну класифікацію, що дозволяє охарактеризувати сутність офшорного бізнесу. На підставі узагальнення закордонного досвіду виявлено основні тенденції функціонування офшорних зон і закономірності їх створення. Наведено фактори розміщення офшорних утворень. Проаналізовано правові засади формування та діяльності офшорних центрів, узагальнено їх характерні риси та режими. Зроблено висновок щодо недоцільності створення на сучасному етапі в Україні офшорної зони.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.6 + У582.90 + У580-131
Шифр НБУВ: РА315748 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Виходцев О.Г. 
Міжнародні фінансові інститути в світовій регулятивній системі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.Г. Виходцев ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 15 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність якісних змін у регулюванні міжнародних фінансових відносин (МФВ) за умов глобалізації на підставі відповідних засад Конституції України. Досліджено проблеми формування та функціонування світової регулятивної системи, визначено місце та роль МФВ на сучасному етапі світогосподарського розвитку. Охарактеризовано механізми та інструменти регулювання глобальної економіки, що використовуються в МФВ. Розглянуто монетарну модель МФВ, критерії обумовленості та ефективності його сучасних програм. Проаналізовано передумови, стан, особливості, результати та проблеми співробітництва України з іншими міжнародними організаціями та національними урядами. Досліджено сучасні методи нейтралізації наслідків світових фінансових криз, напрямки реформування якісно нової глобальної фінансової політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.6 + У9 (4УКР)826
Шифр НБУВ: РА316418 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Блащук Ю.О. 
Валютний контроль операцій на світовому фінансовому ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Ю.О. Блащук ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2001. — 21 с. — укp.

Висвітлено проблеми розвитку системи валютного контролю за банківськими операціями на світовому фінансовому ринку. Вивчено розвиток цієї системи на національному та міжнародному рівнях, їх сучасний стан. Визначено основні тенденції її розвитку за умов глобалізації фінансових ринків. Досліджено теоретичні та методологічні засади створення та функціонування високоефективного валютного контролю. Надано оцінку основних кроків органів валютного контролю та визначено шляхи модифікації системи валютного контролю України в напрямку її адаптації до світових стандартів. Одержані результати використовуються в процесі вдосконалення валютного законодавства, а також у практичній діяльності Національного банку України та комерційних банків, у відносинах з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними спеціалізованими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66
Шифр НБУВ: РА314289 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Мащенко Е.В. 
Прогнозування економічних криз в умовах сучасних світогосподарських відносин: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Е.В. Мащенко ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено методологію прогнозування міжнародних економічних криз на підставі аналізу кризових процесів за умов сучасних світогосподарських відносин. Створено концепцію, яка узагальнює та розвиває досвід фундаментальних наукових праць, присвячених аналізу економічних криз, запропоновано методологічні засади їх прогнозування. Проведено комплексне дослідження природи виникнення та розгортання економічних криз у міжнародному середовищі. Доопрацьовано відомий метод аналізу ієрархій Т. Саті, що грунтується на побудові логіко-послідовних систем підтримки прийняття рішень, його адаптації до аналізу кризових процесів у міжнародній економіці. Даний метод поширено на новий клас систем прогнозування криз за умов сучасної світогосподарської системи. Розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення функціональної системи існуючих міжнародних організацій, у контексті глобального антикризового управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-971-230.38 +
Шифр НБУВ: РА322348

Рубрики:

      
15.

Фомічова Н.В. 
Протекціонізм в системі світогосподарських зв'язків: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Н.В. Фомічова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти формування ефективної зовнішньоекономічної політики України в контексті світових тенденцій використання протекціонізму за умов внутрішніх економічних трансформацій та міжнародних процесів інтеграції та глобалізації. Розкрито економічну природу протекціонізму, визначено об'єктивні причини його виникнення та зроблено висновки щодо еволюції форм протекціонізму залежно від характеру розвитку світового господарства. Досліджено тенденції вживання протекціоністських заходів країнами з різним рівнем економічного розвитку в межах багатосторонніх угод про лібералізацію торгівлі та розроблено методику обгрунтування введення захисних заходів. На підставі аналізу соціально-економічних та історико-політичних умов реформування зовнішньоекономічної сфери та здійснення зовнішньоекономічної політики України з моменту набуття політичної незалежності розглянуто проблеми, що перешкоджають ефективній інтеграції України до системи світогосподарських зв'язків. Доведено обмеженість сфер використання в українській зовнішньоекономічній політиці протекціоністських заходів у контексті напрямку європейської інтеграції та намірів приєднання до Світової організації торгівлі, надано рекомендації щодо підвищення ефективності державної зовнішньоекономічної політики з урахуванням національної специфіки та напрямів застосування протекціоністських заходів відносно України з боку інших держав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580 +
Шифр НБУВ: РА321724

Рубрики:

      
16.

Лиу Конг Тхань 
Формування механізму міжнародного регулювання іноземних інвестицій у процесі глобалізації економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Лиу Конг Тхань ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Уточнено взаємозв'язок та основні напрямки розвитку процесів глобалізації, іноземного інвестування, світової торгівлі й економічного розвитку. Визначено структуру міжнародних механізмів регулювання прямих іноземних інвестицій (ПІІ), їх взаємозв'язок з національними механізмами регулювання іноземних інвестицій. Розглянуто концепцію, принципи та напрямки розвитку багатосторонніх механізмів Світової організації торгівлі (СОТ) у галузі інвестицій, і, насамперед, щодо укладання багатосторнньої інвестиційної угоди. Обговорено особливості інвестиційного регулювання у відкритому конкурентному економічному середовищі, створеному внаслідок глобалізації. Проаналізовано структуру та напрямки розвитку інвестиційної політики В'єтнаму та визначено ступінь її відповідності правилам СОТ. На підставі порівняльного аналізу досвіду В'єтнаму й інших країн з перехідною економікою сформульовано рекомендації для країн, які мають інтегруватися до системи ГАТТ/СОТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.64
Шифр НБУВ: РА320673 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Москалик Р.Я. 
Міжнародний лізинг в умовах ринкової трансформації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Р.Я. Москалик ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

З'ясовано передумови становлення лізингового бізнесу в економіках перехідного типу. Проаналізовано чинники привабливості міжнародного лізингу в Україні. Виявлено проблеми поширення та перспективи розвитку міжнародних лізингових операцій. Досліджено місткість вітчизняного лізингового ринку, окреслено основні напрями комплексної програми реформування системи міжнародного лізингу в Україні. Розроблено методичний підхід до визначення галузей, привабливих для лізингу, виявлено галузеві пріоритети на регіональному рівні. Наведено пропозиції щодо визначення доходів лізингодавця.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-562.31 + У9(4Укр)0-562.31
Шифр НБУВ: РА318875 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Хе Кінг Фонг 
Стратегія зовнішнього фінансування економічного розвитку нових індустріальних країн (на прикладі Тайваню): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Хе Кінг Фонг ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Висвітлено питання розробки та запровадження стратегії залучення потоків зовнішнього фінансування у нові індустріальні країни (на прикладі Тайваню) у світлі змін і тенденцій глобалізації та економічної інтеграції, що відбуваються в економіці різних країн у повоєнний період. Досліджено проблеми іноземного інвестування на підставі аналізу теоретичних концепцій і практичного досвіду створення сприятливого інвестиційного клімату в нових індустріальних країнах. На підставі проведеного дослідження запропоновано практичні рекомендації щодо залучення іноземних інвестицій в Україну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-56 + У9(5Кит)0-56
Шифр НБУВ: РА317674 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Пересада О.А. 
Кредитування міжнародними фінансово-кредитними організаціями українських підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.А. Пересада ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Запропоновано використовувати системний підхід до вивчення суті діяльності міжнародних фінансових інститутів в українському економічному просторі, а також наведено нове визначення міжнародних фінансово-кредитних організацій стосовно економічної та політичної діяльності. Поглиблено методологію дослідження фінансового стану потенційних позичальників, що має грунтуватися на аналізі звіту про рух коштів як основоположного документу. Запропоновано новий підхід до розрахунку ефективності інвестиційних проектів, який грунтується не тільки на використанні дисконтних, а й традиційних методів. Запропоновано нові важелі у державному регулюванні діяльності всіх учасників процесу міжнародного кредитування шляхом перегляду державної політики, вдосконалення механізму надання гарантій Кабінету Міністрів України, перетворень на макроекономічному рівні. Сформульовано нові підходи у визначенні моніторингу проектів за участю міжнародних банків, а також класифікацію моніторингу таких проектів, яка містить юридичний, фінансовий, маркетинговий та технічний види контролю. Визначено основні переваги та недоліки процесу кредитування міжнародними фінансово-кредитними установами українських підприємств безпосередньо та під гарантії Кабінету Міністрів України. Розроблено конкретні рекомендації для всіх учасників процесу міжнародного кредитування в Україні з метою удосконалення процедури одержання позик іноземних кредиторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.621 + У9(4УКР)290-93 +
Шифр НБУВ: РА324524

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Якубовський С.О. 
Інвестиційна діяльність транснаціональних корпорацій в умовах сучасного економічного розвитку: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / С.О. Якубовський ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2003. — 32 с. — укp.

Висвітлено еволюцію державного та наддержавного регулювання діяльності транснаціональних корпорацій. Виявлено основні конкурентні переваги провідних сучасних транснаціональних корпорацій. Побудовано регресійні моделі, які дають змогу кількісно та якісно проаналізувати взаємозв'язок між залученими та вивезеними прямими іноземними інвестиціями та основними економічними показниками двадцями восьми країн. Досліджено вплив діяльності іноземних філій транснаціональних корпорацій на міжнародну конкурентоздатність національних економік. Запропоновано заходи щодо підвищення міжнародної конкурентоспроможності економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.916-56 +
Шифр НБУВ: РА328241

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського