Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (18)Реферативна база даних (384)Книжкові видання та компакт-диски (845)Журнали та продовжувані видання (307)
Пошуковий запит: (<.>U=У582.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 44
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Івлєва І.В. 
Роль Міжнародного валютного фонду в макроекономічній стабілізації європейських транзитивних країн: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / І.В. Івлєва ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Виявлено оптимальний термін кредитного співробітництва країн з Міжнародним валютним Фондом. Побудовано економетричну модель, за допомогою якої виявлено залежність показників зростання економіки від надходження кредитів МВФ. Розкрито суть теорії макроекономічної стабілізації, роль Міжнародного фонду у системі світового господарства та наведено результати реалізації стабілізаційних програм у країнах регіонів світу. Висвітлено мету програм співробітництва МВФ з країнами Центральної та Східної Європи (ЦСЄ), проаналізовано основні структурні елементи стабілізаційних програм фонду для країн ЦСЄ та викладено результати реалізації програм Фонду у країнах регіону. Визначено роль МВФ у макроекономічній стабілізації в європейських транзитивних країнах та систематизовано наслідки для економіки країн від співробітництва з Фондом. Висвітлено суть програм співробітництва МВФ з Україною та роль даної організації в макроекономічній стабілізації в Україні. Проведено економетричну оцінку ефективності двостороннього співробітництва. Доведено, що кредити МВФ заохочують зростання споживання, сприяють удосконаленню банківської та грошово-кредитної системи держави, надходженню іноземних інвестицій, стимулюють розвиток торгівлі. Економетрично обгрунтовано, що механізм використання кредитів неефективно впливає на розвиток виробничої сфери, інноваційну діяльність, регулювання державних витрат, структуру та зростання ВВП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66-651 + У9(4)826 +
Шифр НБУВ: РА330506

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Аль-Гулі Абед 
Математичні моделі прогнозування динамічних рядів у дилінгових інформаційних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Аль-Гулі Абед ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Удосконалено послідовну процедуру побудови багатовимірних моделей тренда для стохастичних часових рядів курсу валют за фундаментальним фактором, що дозволяє виконати перетворення та здійснити аналіз вихідних даних щодо однорідності у частині коректного використання пробастних і зміщених методів оцінювання. Розвинуто методичні засади синтезу з метою побудови математичних моделей за умов мультиколінеарності. Одержано математичні моделі прогнозування курсу валют за фундаментальними факторами з використанням модифікованого алгоритму робастних і зміщених методів оцінювання, що дало змогу за умов мультиколінеарності й аналізу важких хвостів одержати достатньо адекватні моделі його тренда. Уперше одержано математичну модель прогнозування курсу валют за фундаментальними факторами за методом АРПСС з урахуванням корекції прогнозованої помилки прогнозу, для чого використовувався модифікований коефіцієнт кореляції, який враховує величину відхилень зміщених значень прогнозу, що дало змогу ідентифікувати модель прогнозування помилок. Відзначено, що істотна відмінність розробленої процедури прогнозування від існуючих полягає у корекції передвіщених значень з попередженням l не попередньої помилки, а передвіщеної, що дозволяє підвищити якість прогнозу. Удосконалено математичні моделі прогнозування курсу валют для зростаючих і подавальних частин часового ряду за допомогою нейромереж, забезпечує зменшення обсягу ринкових ризиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.984-018.1 + У582.66-230.38 +
Шифр НБУВ: РА336287

Рубрики:

      
3.

Аль-Равашдех 
Інформаційне забезпечення оперативного аналізу показників фінансового ринку: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Аділь Галіб Мустафа Аль-Равашдех ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 17 с. — укp.

Розроблено моделі, алгоритми, інформаційне та програмне забезпечення оцінки функції ризику (ОФР) фінансового ринку (ФР). Описано марковську та кусково-марковську моделі (КММ) ОФР аналізу ФР, визначено залежність імовірності від часу перебування в різних станах. Сформовано метод знаходження точок розладок для часового ряду курсів валют на основі індикатора. Розв'язано задачу визначення інтенсивностей переходів між станами марковської моделі ФР. Розроблено КММ функціонування ФР з трьома станами та подано її аналітичний розв'язок. Описано програмний продукт, в якому реалізовані розроблені алгоритми технічного стану даних ФР, зокрема, первинний аналіз (згладжування), індикаторний та осциляторний аналіз, динаміки процесу на основі марковських кусково-марковських систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.662.9ф121 + У9(4УКР)262.29ф121
Шифр НБУВ: РА372696 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Анісімова О.Ю. 
Коригування зовнішніх дисбалансів платіжного балансу (на прикладі розвинутих країн): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / О.Ю. Анісімова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти впливу економічних факторів на платіжний баланс країни. Викладено основні підходи щодо аналізу поточного рахунку платіжного балансу включно з основними чинниками, які розглянуто у межах кожної з запропонованих концепцій. Встановлено залежність між величиною балансу поточного рахунку та темпами економічного зростання країни. Виділено основні макроекономічні залежності платіжного балансу, напрями та механізми його коригування. Виявлено причини виникненя глобального дисбалансу та запропоновано шляхи його подолання. Проаналізовано механізми зрівноваження зовнішніх дисбалансів розвинутих країни. Виокремлено основні чинники, що впливають на рівень національних заощаджень, внутрішніх інвестицій і поточний рахунок платіжного балансу країни. Визначено кореляційно-регресійний зв'язок між заощадженнями й інвестиціями. Встановлено вплив демографічного чинника на баланс поточного рахунку окремої країни та глобальний дисбаланс.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.64 +
Шифр НБУВ: РА358540

Рубрики:

      
5.

Атаманюк Ю.А. 
Формування валютно-фінансових відносин України з Європейським Союзом: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Ю.А. Атаманюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти формування валютно-фінансових відносин України з ЄС. Виявлено основні закономірності глобалізації даних відносин, економічних передумов і чинників включення економіки України в міжнародні інтеграційні процеси. Визначено шляхи оптимізації ітеграційної стратегії України у сфері валютно-фінансових відносин з ЄС. Проаналізовано позитивні та негативні наслідки фінансової лібералізації. Досліджено валютно-фінансовий потенціал європейської інтеграції України. Розглянуто грошово-кредитні засади зовнішньоекономічної стратегії України за умов господарського зближення з ЄС. Обгрунтовано практичні рекомендації щодо застосування сучасних механізмів залучення фінансових ресурсів на європейському ринку боргових цінних паперів і титулів власності. Установлено позитивні та негативні наслідки лібералізації доступу філій іноземних кредитно-фінансових установ на ринок банківських послуг України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66 + У9(4УКР)826 +
Шифр НБУВ: РА361048

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Бакаєв О.Л. 
Розвиток фінансових ринків в умовах глобалізації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.Л. Бакаєв ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Розглянуто сучасні теоретичні підходи до дослідження економічної глобалізації. Обгрунтовано, що за умов збереження наявних тенденції розвитку світового господарства матиме місце незворотний системний розрив між економічним рівнем розвинутих країн та країн, що розвиваються. Досліджено наявні тенденції розвитку фінансових ринків у глобальному середовищі, виявлено принципове протиріччя поточного етапу фінансової глобалізації - між комерційними інтересами глобальних фінансових гравців та інтересами національних урядів щодо забезпечення сталого та безпечного економічного розвитку. Виявлено принципові механізми виникнення фінансових криз. Систематизовано й узагальнено передумови міжнародних фінансових криз. Обгрунтовано роль фінансової глобалізації як загальної зовнішньої передумови їх виникнення та поширення. Проведено порівняльний аналіз механізмів міжнародного поширення кризової інфекції та визначено, що розповсюдження кризових явищ під час фінансових криз 1990-х рр. відбувалось за сценарієм кризової паніки. Проаналізовано недоліки сучасної світової фінансової архітектури та шляхи її реформування. Запропоновано комплекс заходів щодо активізації залучення зовнішнього фінансування економічними суб'єктами України у межах стратегії взаємодії з глобальним фінансовим середовищем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.61 +
Шифр НБУВ: РА339869

Рубрики:

      
7.

Блащук Ю.О. 
Валютний контроль операцій на світовому фінансовому ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Ю.О. Блащук ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2001. — 21 с. — укp.

Висвітлено проблеми розвитку системи валютного контролю за банківськими операціями на світовому фінансовому ринку. Вивчено розвиток цієї системи на національному та міжнародному рівнях, їх сучасний стан. Визначено основні тенденції її розвитку за умов глобалізації фінансових ринків. Досліджено теоретичні та методологічні засади створення та функціонування високоефективного валютного контролю. Надано оцінку основних кроків органів валютного контролю та визначено шляхи модифікації системи валютного контролю України в напрямку її адаптації до світових стандартів. Одержані результати використовуються в процесі вдосконалення валютного законодавства, а також у практичній діяльності Національного банку України та комерційних банків, у відносинах з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними спеціалізованими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66
Шифр НБУВ: РА314289 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Бозуленко О.Я. 
Розвиток міжнародної податкової конкуренції в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / О.Я. Бозуленко ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти розвитку податкової конкуренції за умов економічної глобалізації. Розглянуто сучасні теоретичні підходи до визначення суті дослідженої конкуренції. Доведено, що міжнародна податкова конкуренція сприяла реформуванню національних податкових систем протягом останніх десятиліть. Вивлено головне протиріччя розвитку міжнародного регулювання податкової конкуренції, суттю якого є відсутність єдиної позиції щодо шляхів і необхідності такого регулювання серед розвинених країн світу, що блокує будь-які скоординовані заходи у цій сфері. Проаналізовано умови господарювання в Україні та визначено інструменти податкової природи, призначені для підвищення привабливості вітчизняної економіки для зовнішнього інвестування. Запропоновано комплекс реформування діяльності вільних економічних зон в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.614 + У9(4УКР)261.413-13 +
Шифр НБУВ: РА362218

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Булкот О. В. 
Становлення біполярності світового валютного ринку як фактор валютної політики України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / О. В. Булкот ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Розглянуто концептуальні основи функціонування світового валютного ринку та визначено систему взаємозв'язків компонент глобального валютного середовища. Уточнено поняття валютного ринку на підставі поєднання функціональної, інституційної, організаційної та територіальної класифікаційних ознак. Розкрито сутнісні характеристики біполярності світового валютного ринку й ідентифіковано дане поняття. Проаналізовано теорії, що пояснюють взаємозв'язок вибору режиму курсоутворення з цілями загальної макроекономічної політики країни в цілому та валютної політики, зокрема. Виокремлено детермінанти розвитку міжнародного статусу валюти. Проведено компаративний аналіз позицій євро та долара США в світовій економіці, на підставі якого досліджено наслідки запровадження євро на регіональному та глобальному рівнях. Проаналізовано загрози стабільному міжнародному обігу євро. Виділено критерії оцінювання достатності золотовалютних резервів України та побудовано імітаційну модель для оцінювання їх дохідності. Запропоновано напрями вдосконалення валютної політики України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.61 + У582.661 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА377543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
10.

Виходцев О.Г. 
Міжнародні фінансові інститути в світовій регулятивній системі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.Г. Виходцев ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 15 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність якісних змін у регулюванні міжнародних фінансових відносин (МФВ) за умов глобалізації на підставі відповідних засад Конституції України. Досліджено проблеми формування та функціонування світової регулятивної системи, визначено місце та роль МФВ на сучасному етапі світогосподарського розвитку. Охарактеризовано механізми та інструменти регулювання глобальної економіки, що використовуються в МФВ. Розглянуто монетарну модель МФВ, критерії обумовленості та ефективності його сучасних програм. Проаналізовано передумови, стан, особливості, результати та проблеми співробітництва України з іншими міжнародними організаціями та національними урядами. Досліджено сучасні методи нейтралізації наслідків світових фінансових криз, напрямки реформування якісно нової глобальної фінансової політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.6 + У9 (4УКР)826
Шифр НБУВ: РА316418 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Гарасюк О.А. 
Передумови та економічна доцільність формування офшорних зон в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.А. Гарасюк ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено науково-методичні засади формування та розвитку офшорних утворень. Висвітлено передумови та економічну сутність процесу формування офшорних юрисдикцій і розвитку офшорного бізнесу. Визначено теоретичні основи діяльності офшорів, уточнено понятійний апарат. Розроблено класифікаційні схеми офшорних компаній та зон. Описано багатокритеріальну класифікацію, що дозволяє охарактеризувати сутність офшорного бізнесу. На підставі узагальнення закордонного досвіду виявлено основні тенденції функціонування офшорних зон і закономірності їх створення. Наведено фактори розміщення офшорних утворень. Проаналізовано правові засади формування та діяльності офшорних центрів, узагальнено їх характерні риси та режими. Зроблено висновок щодо недоцільності створення на сучасному етапі в Україні офшорної зони.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.6 + У582.90 + У580-131
Шифр НБУВ: РА315748 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Гончаревич Л. Г. 
Гармонізація податкової системи до вимог ЄС в контексті міжнародної конкурентоспроможності: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Л. Г. Гончаревич ; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Проаналізовано чинники, тенденції, напрями й особливості податкової системи окремих європейських країн до вимог ЄС в контексті міжнародної конкурентоспроможності. Висвітлено теоретико-методологічні засади гармонізації податкової системи як фактора економічного розвитку країни, її інституційне забезпечення, передумови успішності, підходи окремих країн до вирішення питання збалансованості національних інтересів у податковій сфері. Встановлено залежність міжнародної конкурентоспроможності країни від гармонізації податкової системи, визначено особливості адаптації податкової системи України до вимог ЄС у контексті забезпечення міжнародної конкурентоспроможності, запропоновано інструменти та шляхи оптимізації розвитку податкової системи України в контексті євроінтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.614 + У580-13 + У9(4УКР)261.413
Шифр НБУВ: РА381040 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
13.

Гулей А. І. 
Валютно-фінансові стратегії в системі економічної безпеки суб'єктів господарювання: міжнародний досвід: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 21.04.02 / А. І. Гулей ; Ун-т економіки та права "КРОК". — К., 2010. — 19 с. — укp.

Вперше обгрунтовано методологію дослідження проблематики валютно-фінансової й економічної безпеки суб'єктів господарської діяльності за умов інформаційної економіки. Запропоновано системні характеристики об'єктивних і суб'єктивних підходів, оцінки щодо безпеки валютно-фінансової стратегії суб'єктів господарської діяльності, її параметрів і необхідності у запровадженнівідповідних заходів, комплексу дій антикризового змісту. Удосконалено класифікацію загроз фінансової безпеки суб'єктів господарської діяльності, які запропоновано структурувати відповідно до джерел їх виникнення. Обгрунтовано шляхи формування ефективного валютно-фінансового механізму в контексті глобальної кризи, наведено інноваційні пріоритети інституційного валютно-фінансового регулювання в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА373734 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Дідьківська Т.В. 
Суверенітет грошово-кредитної політики у відкритій економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Т.В. Дідьківська ; Ін-т економіки та прогнозування НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади суверенітету грошово-кредитної політики у відкритій економіці, розкрити зміст і предумови його формування. Проаналізовано концепції відкритої економіки у контексті незалежності монетарної політики. Наведено характеристику законодавчо-інституційного забезпечення незалежності грошово-кредитної політики у відкритій економіці. Запропоновано фінансові методи впливу міжнародних фінансових інститутів на розвиток трансформаційних економік. Обгрунтовано основні напрями реалізації суверенітету грошово-кредитної політики у країнах трансформаційного типу у відкритій економіці. Розроблено інституційно-правові засади реалізації суверенітету грошово-кредитної політики в Україні у відкритій економіці. Показано роль незалежності монетарної політики у формуванні конкурентоспроможності національної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.7 + У582.626 + У9(4УКР)262.6 +
Шифр НБУВ: РА369983 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
15.

Дудко Н.В. 
Механізм запобігання та протидії міжнародним фінансовим кризам на глобальному та національному рівнях: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Н.В. Дудко ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти виникнення фінансових криз у глобальному середовищі, а також підходи до формування антикризової політики на національному та міжнародному рівнях. Розглянуто сучасні теоретичні підходи щодо передумов виникнення, механізмів розгортання та міжнародного поширення фінансових криз. Досліджено проблеми формування антикризової політики на національному та міжнародному рівнях, зокрема, напрямки реформування глобальної фінансової архітектури та діяльності міжнародних фінансових організацій. Проаналізовано особливості взаємовідносин економіки України з глобальним фінансовим середовищем. Визначено основні чинники потенційного утворення криз. Запропоновано фінансово-економічні й органічно-регулятивні заходи, спрямовані на реалізацію національної антикризової політики України. Розроблено методику прогнозування кризових і передкризових ситуацій на фінансовому ринку України з використанням методів кластерного та дискримінантного аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.6-97 + У9(4УКР)260-97 +
Шифр НБУВ: РА353585

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Дудчак О.В. 
Міжнародні фінансові стратегії в умовах глобалізації (на прикладі країн транзитивного типу): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / О.В. Дудчак ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Здійснено теоретико-методологічне узагальнення та концептуальне обгрунтування засад формування міжнародних валютно-фінансових стратегій антикризового регулювання за умов глобалізації світових інтеграційних процесів. Виявлено цілі та задачі для реалізації структурних та інвестиційних заходів підвищення ефективності використання грошово-кредитних інструментів з урахуванням внутрішніх і зовнішніх чинників розвитку реального сектору національної економіки. Обгрунтовано створення позитивних передумов з метою здійснення послідовної та передбачуваної міжнародної фінансової стратегії держави для інтеграції до світового господарства та міжнародних економічних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66
Шифр НБУВ: РА357745

Рубрики:

      
17.

Дунас О.І. 
Правовий статус міжнародних фінансових організацій: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.11 / О.І. Дунас ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти правового статусу міжнардних фінансових організацій. Проаналізовано поняття міжнародної правосуб'єктності міжнародних міжурядових організацій. Розкрито історичні етапи розвитку міжнародних фінансових організацій у системі міжнародного права. Доведено ознаки наднаціонального характеру окремих міжнародних фінансових організацій на базі Міжнародного валютного фонду та Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Визначено особливості регламентації користування міжнародними фінансовими організаціями привілеями й імунітетами. Проаналізовано договірну правоздатність і особливості внутрішньоорганізаційного механізму даних організацій на сучасному етапі. Висвітлено засади й особливості правового регулювання співробітництва України з універсальними та регіональними міжнародними фінансовими організаціями. Наведено рекомендації щодо підвищення його ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.502 + У582.64-65 +
Шифр НБУВ: РА367121

Рубрики:

      
18.

Дяченко Ю.Ю. 
Реструктуризація фінансового сектору в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / Ю.Ю. Дяченко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні аспекти реструктуризації фінансового сектора. Узагальнено теоретичні підходи щодо визначення філософських категорій "система", "сектор", "сегмент", "елемент". Виокремлено фінансовий сектор як органічну складову фінансової системи. Доведено, що вартість фінансової операції на відміну від фінансового активу є більш достовірною одиницею виміру обсягів фінансового сектора. Розроблено пропозиції щодо удосконалення секторної класифікації національної економіки за принципом її поділу на фінансовий і реальний сектори. Проаналізовано причини та наслідки фінансової кризи, обгрунтовано напрями реструктуризації фінансового сектора. Визначено роль держави у політиці реструктуризації фінансового сектора. Окреслено основні тенденції розвитку банківського та небанківського секторів у країнах Західної, Центральної, Східної Європи та США. Висвітлено здобутки та проаналізовано помилки національної фінансової політики цих країн, обгрунтовано можливості адаптації їх досвіду в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.6 + У582.6 + У9(4УКР)260
Шифр НБУВ: РА369948 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
19.

Журавльов О.С. 
Розвиток міжнародних комерційних банків в умовах глобалізації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.С. Журавльов ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Описано глобальне середовище розвитку міжнародного банківського бізнесу. Розглянуто особливості та характер процесу стратегічного планування кредитно-фінансових установ. Проаналізовано специфіку та основні показники банківської системи України. Наведено оцінку готовності національних кредитно-фінансових установ до оперування на міжнародних ринках. Запропоновано альтернативні варіанти інтернаціоналізаційних стратегій для вітчизняних комерційних банків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.64-65 +
Шифр НБУВ: РА332743

Рубрики:

      
20.

Квєтна 
Механізми визначення інвестиційної вартості активів на міжнародних ринках титулів власності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Ілона Романівна Квєтна ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2006. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.622.9-571-862-56
Шифр НБУВ: РА348378

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського