Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (46)Реферативна база даних (10562)Книжкові видання та компакт-диски (6931)Журнали та продовжувані видання (987)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)290$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 645
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Євсєєв О.С. 
Моделювання матеріально-технічного забезпечення розвитку підприємства: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.03.02 / О.С. Євсєєв ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Запропоновано структуру комплексу моделей управління матеріально-технічним забезпеченням (МТЗ) продуктового розвитку підприємства, що базується на застосуванні експертно-аналітичного підходу, який дозволяє здійснювати моделювання слабкоформалізованих задач. Розроблено систему економіко-математичних моделей рефлексивного управління об'єктами МТЗ підприємства, що базується на матричних методах прийняття управлінських рішень. Наведено моделі вибору системи управління МТЗ продуктового розвитку підприємства, що враховують особливості наукоємнісної високотехнологічної продукції та базуються на структуруванні статей економії та витрат у процесі організації системи управління. Надано класифікацію задач управління МТЗ підприємства, орієнтовану на проблему управління продуктовим розвитком за умов трансформації вітчизняної економіки. Розвинуто методи та моделі розв'язання задач управління МТЗ продуктового розвитку підприємства, реалізовані у вигляді системи економіко-математичних моделей, які дозволяють комплексно вирішувати завдання щодо забезпечення матеріальними ресурсами на етапах проектування, розробки й серійного виробництва нової високотехнологічної продукції. Запропоновано моделі оперативного управління системою МТЗ випуску нової продукції, що базуються на методах теорії розкладів та імітаційному моделюванні: модель планування потреби в ресурсах, моделі регулювання ходу постачання, а також математичні моделі штрафних санкцій для учасників системи МТЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55 в611
Шифр НБУВ: РА321227

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Єгоренко 
Методичні основи формування господарських рішень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Д.В. Єгоренко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено сутність і особливості формування цілей та задач розвитку підприємства за сучасних умов господарювання. Показано роль управлінських рішень у їх реалізації. Визначено порядок і особливості процедури підготовки та реалізації господарських рішень з урахуванням впливу зовнішнього середовища на формування факторів виробництва і рівень ефективності роботи підприємства. Проведено аналіз господарювання як економічної категорії, систематизовано класифікацію видів господарської діяльності. Уточнено підходи до управління з урахуванням положень синергетики. Наведено рекомендації з інформаційного забезпечення господарських рішень на підприємстві, які дозволяють оперативно формувати інтегровану систему несуперечливої інформації. Запропоновано модель оптимізації структури капіталу, яка дозволяє прогнозувати фінансово-економічну стійкість підприємства у разі залучення позикового капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.11 +
Шифр НБУВ: РА326545

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Єгоркіна Т.О. 
Мотиваційний механізм управління витратами підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Т.О. Єгоркіна ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2008. — 17 с. — укp.

Розкрито сутність економічної категорії "витрати" підприємства як сукупності необхідних ресурсів для виробництва, обігу й кінцевої реалізації продукту, що відтворюються в процесі його реалізації. Розроблено узагальнену класифікацію витрат за цілями управління ними: з визначення собівартості та фінансових результатів діяльності підприємства; проведення аналізу та планування витрат; мотивації робітників; контролю за витратами. З'ясовано, що основними функціями управління витратами є планування, організація, мотивація, контроль, комунікація, прийняття управлінського рішення. Особливу увагу приділено вивченню функції мотивації, яка стимулює результативність діяльності, досягнення цілей і подальший розвиток підприємства. Наведено визначення категорії "мотивація" як комплексу матеріальних і моральних стимулів, спрямованих на підвищення зацікавленості окремого індивідуума та колективу в цілому в кінцевих результатах праці за умов обмеженості ресурсів. Розкрито сутність мотиваційного механізму як системи динамічних економічних і соціальних відносини між адміністрацією та робітниками, який передбачає єднання процесів оптимізації витрат підприємства та підвищення добробуту й морального задоволення робітників на базі використання відповідних форм, методів, інструментів і важелів. На підставі модифікації логістичної функції побудовано прогностичні моделі залежності прибутку підприємства від підвищення витрат на оплату праці з урахуванням мотиваційного механізму. Запропоновано методику формування мотиваційного механізму на торговельних підприємствах як інструменту інтеграції економічних інтересів підприємства та робітників у межах стандартів якості ISO 9004.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-862-21 +
Шифр НБУВ: РА356059

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Єгорова Л.І. 
Стратегія антикризового проактивного управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.І. Єгорова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2003. — 16 с.: рис. — укp.

Запропоновано механізм моніторингу слабких сигналів кризового характеру в системі керування підприємством, а також механізм антикризового проактивного керування, який базується на результатах моніторингу й ідентифікації слабких сигналів зовнішнього та внутрішнього середовищ підприємства. Зазначено, що застосування цих механізмів дає змогу коректувати фактори внутрішнього середовища шляхом змін у діючій стратегії або проводити її заміну на стратегію, адаптовану до нового організаційного середовища. Розроблено комплекс моделей і методів антикризового проактивного керування підприємством: методику його тестування щодо наявності ознак стратегічного дрейфу, що дає змогу обгрунтувати аналітичні висновки щодо ранніх ознак розвитку кризової ситуації; модель оцінки наслідків слабких сигналів кризового характеру; метод антикризоорієнтованого аналізу економічного стану підприємства, що дозволяє проводити оцінку виробничої, збутової, організаційної, маркетингової та фінансової складових його потенціалу з урахуванням неформалізованих та слабкоформалізованих чинників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА327753

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Єгорова О.В. 
Механізм формування гнучких організаційних структур управління підприємствами: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Єгорова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 16 с.: рис. — укp.

Визначено умови підвищення ефективності використання організаційних ресурсів на всіх етапах функціонування підприємства за умов пошуку найбільш придатної форми гнучкої організаційної структури управління. Розроблено концепцію механізму створення гнучких організаційних структур управління підприємствами, побудовану на базі системного підходу. Запропонована концепція дає змогу формувати індивідуальну структурну політику підприємства, спрямовану на зниження трудомісткості управлінських робіт, зростання обсягів продукції, що випускається, зниження витрат ресурсів в основному виробництві. Розвинуто економіко-математичну модель формування оптимальної ієрархії цілей функціонування підприємств. Створено метод вибору оптимальних комунікаційних структур управління підприємствами та метод регулювання адміністративного впливу на розробку та прийняття управлінських рішень, що дозволяє оцінити свободу вибору у прийнятті рішень робітником управління щодо діяльності структурного підрозділу підприємства. Запропоновано метод спільного створення та удосконалення функціональних структур управління підприємствами як алгоритм розв'язання багатокритеріальної задачі вибору та оцінки кращих варіантів організаційних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 +
Шифр НБУВ: РА338206

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Єкімов 
Удосконалення механізму аналізу фінансово-економічної діяльності підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Сергій Володимирович Єкімов ; Дніпропетровський держ. ун-т. — Д., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)290-93 + У9(4УКР)290-93
Шифр НБУВ: РА304348

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Єлісєєв А.В. 
Податкове планування на підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.В. Єлісєєв ; Нац. ун-т "Львів. політехн.". — Л., 2003. — 23 с.: рис. — укp.

Наведено теоретико-концептуальні, методичні та прикладні аспекти податкового планування на виробничих і комерційних підприємствах під час їх заснування, діяльності (виробництво та збут продукції, робіт і послуг), реорганізації або закриття. Обгрунтовано необхідність даного планування на підприємстві, та розроблено його концепцію як елементу фінансового та податкового менеджменту. Визначено основні способи та принципи податкового планування на підприємстві, а також систему показників оцінки ефективності даного планування та основні напрямки та алгоритми мінімізації податкових платежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3 + У9(4УКР)290-93-23 +
Шифр НБУВ: РА323431

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Ємельянов О.Ю. 
Планування та регулювання інвестиційної діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Ю. Ємельянов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 21 с. — укp.

Досліджено можливості підвищення ефективності галузевого розподілу інвестиційних ресурсів та удосконалення процесу фінансового забезпечення підприємницької діяльності. Уточнено поняття фінансово-інвестиційної стратегії підприємств. Розроблено метод визначення кількості підприємств-виробників певного товару, за якої досягається достатній рівень конкуренції на ринку цього товару. Запропоновано методику оцінки інвестиційної привабливості галузей економіки. Подано аналітичні вирази критеріїв доцільності використання зовнішніх джерел фінансування інвестиційних проектів. Запропоновано методи та моделі вибору найкращого джерела фінансування підприємницької діяльності та регулювання структури даних джерел.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-56
Шифр НБУВ: РА317841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Іваніченко В.В. 
Стимулювання працівників за випуск конкурентоспроможної продукції на підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.В. Іваніченко ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Удосконалено зміст економічного стимулювання за умов ринкової економіки на підставі врахування інтересів учасників виробничих відносин щодо підвищення конкурентоспроможності продукції. Проведено дослідження прояву економічних інтересів, розглянуто їх види та визначено основні показники. Запропоновано відповідні економічні важелі підвищення конкурентоспроможності продукції в напрямках економічного стимулювання діяльності підприємства та суб'єктів ринкового середовища. Розроблено модель оцінки рівня стимулювання працівників і спосіб визначення розміру винагороди працівників за кінцеві результати діяльності підприємства з урахуванням економічних інтересів щодо виробництва конкурентоспроможної продукції. Удосконалено модель фінансового забезпечення випуску продукції, яка враховує витрати на її конкурентоспроможність та можливі джерела фінансування виробничого процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13 + У9(4УКР)290-645 +
Шифр НБУВ: РА344626

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Іванов М.М. 
Моделі інформаційного сервісу в управлінні складними економічними об'єктами: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.03.02 / М.М. Іванов ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 35 с. — укp.

Сформульовано теоретичні, методологічні, науково-методичні та практичні засади економіко-математичного моделювання та функціонування систем інформаційного сервісу в управлінні складними економічними об'єктами. Розроблено концептуальні моделі систем інформаційного сервісу в управлінні складними економічними об'єктами, які засновані на принципах системного підходу, реінжинірингу, теорії автоматизованих і багатовимірних систем, що забезпечують ефективне управління економічним об'єктом за рахунок розширення цільового ринку та оперативного прийняття управлінських рішень. Для реалізації даної концепції розроблено відповідні методи та моделі, зокрема визначення показників корисності та споживчого ефекту товару, що забезпечують гнучкість процесу обробки даних, прогнозування множини показників діяльності складного економічного об'єкта на основі нейронної мережі, віддаленого економічного порталу в мережі Інтернет та оцінки ефективності його використання. Створено метод оцінки економічних показників доходу та витрат для формування бюджету складного економічного об'єкта.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.302 +
Шифр НБУВ: РА342646

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Іванченкова Л. В. 
Організаційно-економічне забезпечення реалізації природозберігаючої функції підприємництва: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / Л. В. Іванченкова ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено обгрунтування сутності екологічної відповідальності підприємництва, яка формується на певному етапі розвитку соціо-еколого-економічної взаємодії, а саме на етапі виникнення екологічної проблеми, та розглянуто як вид соціальної відповідальності. Структуровано цільові орієнтири екологічно відповідального підприємництва. Досліджено та поглиблено концептуальні засади інституціонального забезпечення екологічно відповідального підприємництва. Запропоновано підходи щодо системного формування структуризації інструментальної бази екологічно відповідального підприємництва. Надано й обгрунтовано стратегічні напрями та пріоритети розвитку екологічно відповідального підприємництва в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-281
Шифр НБУВ: РА378946 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Іващенко Г.А. 
Оцінка організаційно-економічних факторів формування конкурентоспроможності підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.А. Іващенко ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено концепцію комплексної оцінки організаційно-економічних факторів формування конкурентоспроможності підприємства (ОЕФФКП) на основі визначення складових процесів перетворення конкурентоспроможних можливостей у конкурентні переваги. Розроблено економетричні моделі процесів нарощування конкурентоспроможного потенціалу, з використанням яких визначено та оцінено дієві фактори та періоди їх впливу на можливості формування конкурентоспроможності підприємства. Удосконалено методику проведення комплексної оцінки ОЕФФКП, яка включає експрес-оцінку ОЕФФКП, порівняльну та прогнозну оцінки рівня конкурентоспроможності підприємств, а також оцінку конкурентоспроможного потенціалу на базі дослідження передумов, характеру та результативності впливу ОЕФФКП діяльності промислових підприємств на процеси формування його конкурентоспроможності. Розроблено технологію проведення експрес-оцінки ОЕФФКП для розробки та реалізації стратегічних і тактичних заходів з управління конкурентоспроможністю за рахунок визначення факторів її формування та створення системи показників і моделей аналізу й оцінки, послідовності процедур та етапів. Удосконалено теоретичні засади управління конкурентоспроможністю підприємства на підставі визначення взаємозв'язку між основними категоріями процесів формування конкурентоспроможності та побудови ієрархічної структури ОЕФФКП. Розроблено методичне забезпечення інструментарію процесів управління конкурентоспроможністю підприємств на базі використання запропонованих критеріїв та індикаторів комплексної оцінки й аналізу ОЕФФКП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13 +
Шифр НБУВ: РА339742

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Ігнатьєва І.А. 
Методологічні основи стратегічного управління підприємством: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / І.А. Ігнатьєва ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2006. — 38 с. — укp.

Запропоновано цілісну наукову концепцію стратегічного управління (СУ) підприємством з використанням об'єктно-цільового підходу в менеджменті. Розкрито сутність понять стратегічного управління, стратегії, середовища промислового підприємства (ПП), стратегічного потенціалу підприємства, доведено доцільність їх застосування в управлінні ПП. Обгрунтовано необхідність впровадження технології СУ на ПП, що вимагає виконання комплексу операцій у певній послідовності й охоплює усі види діяльності підприємства. На підставі системної концепції СУ розроблено методики встановлення пріоритетності цілей підприємства з метою подальшого використання результатів оцінки в аналізі ефективності діяльності ПП у цілому, дослідження чинників зовнішнього середовища, визначення конкурентних переваг ПП, формування й оцінки стратегічного потенціалу ПП, балансування стратегій у стратегічному наборі ПП і вибору критерію оцінки ефективності стратегічних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 в + У9(4УКР)290-21 в
Шифр НБУВ: РА343041

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Іжевський П.Г. 
Ефективність організаційних форм трансферу технологій на виробничих підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / П.Г. Іжевський ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено питання трансферу технологій як невід'ємної складової технологічної конкурентоспроможності виробничих підприємств. Проаналізовано органічний зв'язок між ефективністю здійснення трансферу технологій відповідно до його організаційних форм. Розкрито сутність завдань, які підприємство може вирішити за допомогою трансферу технологій. Описано методи вартісної оцінки технологій за умов різних організаційних форм трансферу. Виявлено переважні форми трансферу технологій на підприємствах України за їх галузевою приналежністю. Обгрунтовано необхідність створення центру трансферу технологій з метою надання комплексу послуг малим і середнім підприємствам для активізації процесів трансферу технологій і зменшення трансакційних витрат. Диференційовано сукупність організаційних форм трансферу технологій за специфікою прояву ринкових відносин. Розроблено рекомендації для порівняльної оцінки організаційних форм у процесах трансферу, що грунтуються на виявленні та дослідженні факторів-сигналів, які свідчать про можливість появи трансакційних витрат, що дозволяє здійснити заходи для мінімізації їх величини. Розроблено модель визначення ефективності трансферу технологій у контексті організаційних форм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55 +
Шифр НБУВ: РА348070

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Ізмайлова Н.В. 
Управління оборотними активами підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Н.В. Ізмайлова ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено еволюцію поглядів науковців на визначення поняття "оборотні активи". Класифіковано зовнішні та внутрішні чинники впливу на оборотні активи підприємств та оцінено силу їх впливу. Проведено аналіз моделей управління оборотними активами підприємств у цілому та їх складовими. Охарактеризовано тенденції формування оборотних активів на підприємствах України та досліджено особливості функціонування підприємств гірничо-металургійного комплексу. Проаналізовано особливості формування й ефективність використання оборотних активів і детально оцінено стан дебіторської та кредиторської заборгованості. Проведено оцінку ефективності використання оборотних активів підприємств гірничо-металургійного комплексу. Запропоновано методичні підходи щодо розробки виробничого бюджету для гірничо-металургійних підприємств і контролю за забезпеченням грошовими коштами. Розроблено рекомендації щодо застосування методів математичного моделювання для забезпечення управління дебіторською заборгованістю та показано результати апробації цих моделей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-572-21 +
Шифр НБУВ: РА367499

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Іонін Є.Є. 
Оцінка майнового стану підприємств: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.08 / Є.Є. Іонін ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 34 с. — укp.

Розроблено методологічні, методичні та практичні основи оцінки майнового стану підприємств, що розглядається як підсистема фінансового менеджменту. На основі розвитку дефініції "майновий стан підприємcтва" у контексті норм системи права і фінансового менеджменту доведено, що за принципом здатності майна генерувати грошові потоки, його приналежність до об'єктів фінансового менеджменту, які визначають перспективи життєздатності підприємств, забезпечують безперервність його діяльності та сприятимуть зростанню ринкової вартості. Викладено концептуальні підходи до формування системи критеріїв та показників оцінки майнового стану підприємств. Розглянуто питання розробки методичного та інформаційного забезпечення процесу оцінки майнового стану підприємств, визначено напрямки адаптації фінансових показників до вимог міжнародних стандартів розкриття фінансової інформації. Запропоновано методичні підходи до оцінки стратегічного потенціалу майна, що забезпечує стале економічне зростання підприємств, описано систему показників для обгрунтування управлінських рішень з підтримання платоспроможності та ліквідності. Висвітлено підходи до вдосконалення системи моніторингу майнового стану підприємств на основі діагностики процесу формування та розподілу фінансових результатів. Визначено напрямки застосування комплексу показників оцінки майнового стану підприємств у механізмі управління фінансовою безпекою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-571-86 +
Шифр НБУВ: РА353244

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Аїт Яссін Фатіма 
Оцінка потенціалу підприємництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Аїт Яссін Фатіма ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Містяться результати теоретичних досліджень та методичні рекомендації щодо розвитку потенціалу підприємництва. Визначена сутність та зміст категорій "підприємливість" та "підприємництво", обгрунтовані принципи та порядок оцінки потенціалу підприємництва, виконана систематизація характеристик та запропонований порядок визначення типів потенціалу для різних форм підприємництва, розроблені методичні рекомендації до організації впровадження інноваційного менеджменту як одного з напрямків розвитку потенціалу підприємливості організацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Абдаллах А.А. 
Управління інноваційною діяльністю підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.А. Абдаллах ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2004. — 19 с. — укp.

На підставі аналізу основних причин, які стримують інноваційну діяльність в ESCWA, наведено рекомендації щодо державної підтримки інноваційної діяльності підприємств, що сприятимуть переходу до інноваційного підприємництва, а також підвищенню конкурентоспроможності цих країн. Досліджено інноваційну діяльність країн третього світу та розвинутих країн. Обгрунтовано необхідність створення сприятливого інноваційного клімату у країнах третього світу з метою активізації інноваційної діяльності підприємств та досягнення економічного зростання. Обгрунтовано методичний підхід до планування інноваційних стратегій на базі інноваційного маркетингу, який передбачає розробку інноваційної мети залежно від місії підприємства до оцінки ефективності інноваційного проекту. Розроблено методичний підхід до елементного складу життєвого циклу інноваційного проекту, що містить три фази та дванадцять етапів, а також методичні рекомендації щодо вдосконалення управління даним проектом, шляхів захисту від ризику й ухвалення фінансово-інноваційного рішення про його реалізацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55-21 +
Шифр НБУВ: РА333770

Географічні рубрики:

      
19.

Аведян Л.Й. 
Управління людськими ресурсами на підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Л.Й. Аведян ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці науково-методичних засад підвищення ефективності управління людськими ресурсами підприємства за рахунок формування системи цінностей, що визначають поведінку трудових колективів. Визначено зміст і сутність категорії "людські ресурси підприємства"; виділено чинники, що активізують використання людських ресурсів підприємства, а також визначено місце і роль культури підприємства. Розроблено методичні рекомендації з використання експерименту у формуванні засобами паблік рилейшнз ціннісно-раціональної поведінки персоналу підприємства. Запропоновано модель оцінки колективної думки, а також сформульовано принципи управління людськими ресурсами. Розроблено рекомендації щодо формування етичного кодексу підприємства та розвитку соціальної відповідальності його менеджерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-240-21
Шифр НБУВ: РА308473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Агеєв О.Є. 
Організаційна модель та методи управління ризиками проектно-орієнтованого підприємства: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / О.Є. Агеєв ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено організаційну модель управління ризиками проектів на базі регулярних схем системних моделей, яка на відміну від існуючих враховує функції, структуру та процеси підрозділу управління проектними ризиками, що дає можливість менеджерам уникнути дублювання функцій, ефективно розподілити ресурси під час формування планів і бюджетів декількох виконуваних підприємством проектів. Удосконалено методи оцінки ефективності та вибору заходів реагування на проектні ризики за рахунок спільного застосування методів Cash-Flow та дисконтування, з виористанням яких менеджери на підставі кількісних критеріїв економічної ефективності проектів можуть визначити найкращі впливи на проектні ризики та потребу у фінансуванні ризиків проекту. Розвинуто методи керування ризиками проектів у частині формалізованого опису заходів реагування на проектні ризики, що дозволяє сформувати план виконання проекту, спрямованого на зниження негативного впливу несприятливих подій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55-99-21 +
Шифр НБУВ: РА350973

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського