Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (302)Книжкові видання та компакт-диски (304)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)301-64$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 63
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Абаєва О. М. 
Безконфліктне управління економічними взаємодіями на промисловому підприємстві: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. М. Абаєва ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію безконфліктного управління економічними взаємодіями на промислових підприємствах. Визначено методичний підхід щодо виявлення конфліктів в економічних взаємодіях на промислових підприємствах, а також метод мінімізації конфліктів в економічних взаємодіях на промислових підприємствах. Запропоновано методичний підхід щодо оптимізації системи мотивації співробітників промислового підприємства. Встановлено модель безконфліктного динамічного планування виробництва, яка враховує витрати на виробництво та післяпродажне обслуговування, зміну попиту на продукцію, резерви підприємства. Вдосконалено модель інформаційного забезпечення системи безконфліктного управління економічними взаємодіями на промислових підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-642.18-21
Шифр НБУВ: РА378007 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Алістаєва А.В. 
Управління розвитком персоналу промислових підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А.В. Алістаєва ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено науково-теоретичні основи та методичні рекомендації щодо вдосконалення процесу управління розвитком персоналу промислових підприємств (УРППП). Проаналізовано науково-теоретичні підходи до УРППП, запропоновано модель, визначено її типи, цілі їх застосування та основні види заходів реалізації. Описано структуру та класифікацію витрат на розвиток персоналу за їх відмінними ознаками. Розроблено показники оцінки державних витрат на розвиток персоналу промислового підприємства (ППП) за допомогою яких здійснено аналіз фінансування розвитку персоналу на загальнодержавному рівні. Проведено оцінку обов'язкових та ініціативних витрат на розвиток ППП, визначено пріоритетні напрямки їх розвитку. Охарактеризовано основні результати ефективного розвитку персоналу підприємств у внутрішній та зовнішній сферах. Описано систему показників оцінки ефективності розвитку персоналу та стану його розвитку. Запропоновано механізм управління розподілом витрат промислових підприємств на розвиток персоналу, визначено концепцію розвитку ППП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21
Шифр НБУВ: РА372698 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Атаманчук Г. С. 
Мотивація праці на промислових підприємствах: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Г. С. Атаманчук ; НАН України, Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Конкретизовано поняття "мотивація", "потреби", "мотиви", "стимули", уточнено їх економічну та соціальну сутність і зміст. Досліджено внутрішні та зовнішні фактори, які впливають на системи мотивації та стимулювання. Обгрунтовано необхідність виділення стратегічних і тактичних систем мотивації праці, необхідність їх включення у стратегію та поточні плани підприємства. Доведено, що за умов ринкових відносин, різноманітності форм власності поширюється база формування систем мотивації на основі форм і систем заробітної плати, співвідношення міри праці та заробітної плати, використання власності й участі працівників в управлінні. Встановлено необхідність і доцільність використання у формуванні системи мотивації трудової концепції робітника, методів атестації робочих місць і дільниць, бюджетування та госпрозрахункових відносин, коефіцієнта трудового внеску та коефіцієнта трудової участі. Розроблено моделі формування систем мотивації й їх алгоритм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-645
Шифр НБУВ: РА376023 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Бєлоусов О.В. 
Формування маркетингової стратегії управління кадровим потенціалом: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.В. Бєлоусов ; Східноукр. нац. ун-т. — Луганськ, 2001. — 15 с. — укp.

Розглянуто питання управління кадровим потенціалом підприємства на засадах принципів стратегічного маркетингу та логістики. Обгрунтовано взаємозв'язки стратегії бізнесу підприємства та стратегії управління трудовим потенціалом з урахуванням впливу зовнішнього та внутрішнього середовища. Визначено поняття кадрового продукту, який характеризується кваліфікацією, постійним підвищенням освітнього рівня, використанням мотиваційних підходів і продуктивністю праці. Запропоновано підходи щодо удосконалення комплексної синхронної діяльності кадрових служб підприємства як логістичної схеми, орієнтованої на ринкову стратегію. Розроблено моделі та алгоритми розвитку творчої інноваційної активності кадрового потенціалу. Удосконалено методики, визначено та впроваджено принципи підбору, переміщення, атестації та безперервного підвищення кваліфікації кадрів промислового підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21
Шифр НБУВ: РА316524 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Боровик М.В. 
Управління соціальним розвитком промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / М.В. Боровик ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Запропоновано поняття "соціальний розвиток промислового підприємства" й обгрунтовано його значення для розвитку промислового виробництва. Виявлено й обгрунтовано фактори, що впливають на стан соціального середовища промислового підприємства. Показано необхідність врахування цих факторів у процесі його вдосконалення. Висвітлено питання стосовно основних функцій управлінння соціальним розвитком промислового підприємства. Проаналізовано зовнішні можливості цього розвитку та визначено динаміку основних показників, які характеризують соціальне середовище на підприємстві. Проаналізовано існуючі підходи до оцінки соціального розвитку суб'єктів господарювання. Розроблено методичні рекомендації для оцінки рівня соціального розвитку промислового підприємства за результатами визначення й оцінки інтегрального показника за допомогою формалізації показників і критеріїв оцінки. Запропоновано методичний підхід щодо обгрунтування оптимальних управлінських рішень, спрямованих на соціальний розвиток промислових підприємств, на базі оптимізації стратегії поведінки за допомогою матричної теорії ігор.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА339112

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Гамова 
Управління фондом оплати праці у стимулюванні інноваційної діяльності промислового підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Оксана Вікторівна Гамова ; Криворізький технічний ун-т. — Кривий Ріг, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-645-55-21
Шифр НБУВ: РА365969

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Гольдфарб А.Г. 
Формування та збереження трудового потенціалу промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / А.Г. Гольдфарб ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено питання щодо розробки ефективних рішень, спрямованих на управління трудовим потенціалом промислових підприємств. Обгрунтовано доцільність розглядати даний потенціал як сукупність внутрішніх можливостей працівників і зовнішніх умов їх реалізації. Виявлено та досліджено фактори, що впливають на трудовий потенціал господарюючих суб'єктів. Узагальнено світовий досвід управління персоналом промислових підприємств і запропоновано певні функціональні обов'язки кадрових служб з метою забезпечення привабливих умов праці. Розроблено систему показників оцінки рівня розвитку трудового потенціалу, а також інтегральний показник. Визначено критерії оцінки експертним шляхом. Розроблено механізм формування трудового потенціалу промислового підприємства та методичний підхід щодо збереження трудового потенціалу у промисловості, що базується на побудові та формалізації багатофакторної моделі, яка відображає вплив факторів на результативний показник для наявності зацікавленості працівників у результатах особистого трудового внеску.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640 +
Шифр НБУВ: РА337822

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Гуменюк М.М. 
Управління якістю праці в умовах конкуренції: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.07 / М.М. Гуменюк ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, науково-методичні основи побудови системи управління якістю праці. Визначено методичні підходи до формування систем управління якістю праці. Визначено методичні підходи до формування такої системи. Розглянуто закордонний досвід управління якістю праці за умов конкуренції та можливості його використання в Україні. Досліджено специфіку управління якістю праці у промисловості за ринкових умов. Проаналізовано форми та методи даного управління, а також структуру та зміст систем матеріального стимулювання працівників. Оцінено взаємозв'язок рівня якості праці працівників і трудових колективів з кінцевими результатами виробничої діяльності. Розроблено систему управління якістю праці у промисловості. Запропоновано методику її комплексного оцінювання за умов конкуренції. Вдосконалено модель мотивації працівників і з'ясовано її комплексний вплив на підвищення якості праці працівників. Запропоновано напрями реалізації системи управління якістю праці працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.1-640-21 + У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА366059

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Данилюк А.І. 
Формування системи управління трудовим потенціалом промислового підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / А.І. Данилюк ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2008. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано концепцію формування системи управління трудовим потенціалом промислового підприємства та напрями її вдосконалення. Уточнено суть категорій "праця" та "трудовий потенціал" з урахуванням сучасних умов економіки. Розроблено комплексну структурну модель даного потенціалу. Визначено принципи та систему мотивації інноваційної активності людських ресурсів підприємства шляхом ефективного використання економічних і соціальних резервів розвитку його трудового потенціалу. Запропоновано модель стимулювання цього розвитку на базі удосконаленої тарифної політики підприємства. Розвинуто методичний підхід до оцінювання трудового потенціалу підприємства у межах стратегічного управління та систему чинників, використання якої забезпечує активну трудову діяльність людини, творче відношення до результатів своєї праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА361618

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Дерев'янко Т.А. 
Підвищення ефективності діяльності промислового підприємства на основі навчання та розвитку його персоналу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Т.А. Дерев'янко ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто еволюцію оцінних систем діяльності підприємств, доведено зростаючу роль показників оцінки нематеріальних активів, зокрема людського капіталу. Наведено практичні рекомендації зі створення системи визначення цінності персоналу у збалансованій системі показників промислового підприємства. Запропоновано метод посилення мотивації персоналу в грейдовій системі оплати праці перерозподілом преміальних виплат на основі показників цінності працівників підприємства. Розроблено реляційну базу даних для автоматизації робіт з обліку і аналізу показників цінності працівників підприємства, а також розрахунку преміальних виплат робітникам на основі їх цінності. Запропоновано метод визначення лага часу між випереджаючими показниками витрат на навчання й розвиток персоналу і запізнюючими показниками операційної та фінансової діяльності підприємства, удосконалити процедуру набору та відбору випускників ВНЗ з урахуванням показників якості їх навчання і розвитку особистості в період навчання, відображених у сертифікаті фахівця, що скоротить часові та матеріальні витрати підприємства на підбір молодих спеціалістів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640.01 +
Шифр НБУВ: РА368021

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Доронін А.В. 
Управління поведінкою персоналу підприємства в умовах інтелектуалізації капіталу: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / А.В. Доронін ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 33 с. — укp.

Обгрунтовано передумови розвитку наукових досліджень поведінкової форми активності персоналу виробничого підприємства й інтелектуалізації його капіталу, доцільність впорядкування поведінки творчого персоналу засобами стратегічного управління. Визначено подвійне зрушення парадигми управління персоналом підприємств, запропоновано новий образ світу та когнітивні схеми для його дослідження і розвитку. Розкрито концептуальні засади формування впливу на поведінку персоналу з використанням культуродигми та полідисциплінарного підходу. Вдосконалено діяльнісно-поведінкову модель виробничої організації. Обгрунтовано збагачення структури інтелектуального капіталу підприємства. Доведено доцільність розвитку функцій керівника колективу за умов інтелектуалізації капіталу підприємства. Наведено характеристику операціоналізації елементів культури управління. Розглянуто резерви розвитку комунікативної взаємодії керівника колективу та підлеглих. Розроблено методичне забезпечення монографічного обстеження виробничої організації для визначення унікальних резервів активізації поведінки персоналу та інтелектуалізації її капіталу. Обгрунтовано доцільність якісно-кількісної діагностики активності та гармонійності колективу в координатах поведінкових характеристик, ефективного використання керівником колективу ідей соціоніки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА368031

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Дороніна О.А. 
Стратегія формування системи оплати праці на промисловому підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / О.А. Дороніна ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методичні засади формування системи оплати праці. Удосконалено класифікацію сучасних систем, обгрунтовано стратегічні підходи до формування системи оплати праці та визначено елементи зарубіжного досвіду, які доцільно використовувати на українських підприємствах під час моделювання цих систем. Оцінено системи оплати праці металургійних і машинобудівних підприємств у контексті їх конкурентоспроможності. Вивчено динаміку структури фондів оплати праці на підприємствах та здійснено діагностику задоволеності працівників діючою системою оплати праці. Розроблено методику комплексної оцінки її ефективності та запропоновано шляхи оптимізації, зокрема: забезпечення горизонтальної диференціації оплати праці, встановлення кваліфікаційних розрядів для керівників, спеціалістів і службовців, використання єдиної двадцятирозрядної тарифної сітки для всіх категорій персоналу. З метою матеріального заохочення працівників розроблено положення про виплату бонусів та виплати за системами участі працівників у прибутках і акціонерному капіталі. Запропоновано рекомендації щодо вдосконалення процесу управління оплатою праці на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-645 +
Шифр НБУВ: РА337297

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Кіндерманн Г. 
Мотивування працівників промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г. Кіндерманн ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 23 с. — укp.

Розроблено методичні рекомендації щодо побудови моделі руху інформаційних потоків щодо суб'єктів та процесу управління, а також інструментів контролю за виконанням працівником умов цільових угод на засадах застосування потокових методів управління персоналом за цілями. Уточнено класифікацію інформації за ознаками: джерело виникнення (внутрішня, зовнішня), спосіб одержання (вертикальна, гризонтальна). Удосконалено методичні рекомендації щодо оцінювання систем мотивування працівників промислових підприємств на засадах застосування методу експертного анкетного опитування та математичної обробки одержаних результатів. Уточнено суть та класифікацію потреб, мотивів, стимулів, розкрито суть і значення концепції "управління за цілями" у процесі мотивування працівників підприємства. Наведено класифікацію теорій мотивування, обгрунтовано належність даної концепції до процесійних теорій. Розкрито суть системи мотивування працівників підприємства та його складових елементів в управлінні персоналом за цілями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-645 +
Шифр НБУВ: РА333560

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Кір'ян В.А. 
Людський фактор підвищення інноваційного потенціалу підприємств в ринкових умовах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / В.А. Кір'ян ; НАН України. Ін-т демографії та соц. дослідж. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розкрито суть інноваційного потенціалу в аспекті його змісту та структури. Застосовано поглиблений антропосоціальний підхід до характеристики людського потенціалу у контексті формування громадянського суспільства в Україні. Обгрунтовано необхідність розробки шляхів підвищення інноваційного потенціалу людських ресурсів як складової інноваційного потенціалу підприємств на базі підвищення організаційної культури підприємств, яка взаємопов'язана з формуванням механізму цільового управління. Відповідно до цього розроблено та експериментально перевірено методику діагностування рівня культури цільового управління як базису ефективної інноваційної діяльності та рівня самореалізації працівників-інноваторів, а також методику підбору таких працівників. Розроблено й апробовано програму спецкурсу навчання керівників засадам формування культури цільового управління, застосування якої сприяє активізації інноваційної діяльності та підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640 +
Шифр НБУВ: РА345245

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Кір'ян О.І. 
Кадрове забезпечення розробки та реалізації стратегічних рішень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / О.І. Кір'ян ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Визначено взаємозв'язок стратегії розвитку та кадрової політики підприємств на етапі соціалізації економіки. Розкрито зміст роботи з кадрами на вітчизняних машинобудівних підприємствах. Наведено оцінку стану кадрового забезпечення підприємств, встановлено його залежність від зовнішнього та внутрішнього середовища. Досліджено вплив чинників на результативність праці персоналу підприємств. Встановлено критерії комплексної оцінки персоналу машинобудівних підприємств. Обгрунтовано процесний підхід до відбору та розміщення кадрів. Наведено існуючий мотиваційний механізм на підприємствах, запропоновано заходи щодо посилення його соціальної орієнтації. Спрогнозовано вплив демографічної ситуації на перспективи задоволення потреб підприємств у трудових ресурсах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)301-640-21
Шифр НБУВ: РА317811 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Кошелупов І.Ф. 
Мотивація управлінського персоналу як складова стратегії підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.Ф. Кошелупов ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано концептуальні засади мотивації управлінського персоналу та розроблено науково-методичні рекомендації щодо формування системи мотивації даного персоналу як складової стратегії підприємства з метою підвищення результативності управлінської праці. Запропоновано систему мотивації управлінського персоналу промислового підприємства будувати на основі спрямованого стимулювання керівних кадрів за рівнями управління, що відображає стратегічний підхід до процесу мотивації та на його базі дозволяє коригувати окремі елементи й етапи цього процесу. Обгрунтовано необхідність і практичну можливість залучення інформаційних технологій - експертних систем "приблизних міркувань" - до розв'язання проблем аналізу системи мотивації керівників різних рівнів як складової стратегії підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА344874

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Кравченко В.П. 
Управління якістю праці робочих на промислових підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / В.П. Кравченко ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання забезпечення якості праці робочих та її системи управління на промислових підприємствах. Визначено особливості формування якості праці робочих з урахуванням специфіки сучасного стану виробництва. Обгрунтовано та систематизовано фактори впливу на процес формування якості праці робочих. Запропоновано методологічний підхід до оцінки та визначення якості праці робочих. Розроблено метод трансформації моделі управління якістю праці робочих для встановлення її прогнозного значення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА338923

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Кудлай А.В. 
Управління людським капіталом підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / А.В. Кудлай ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено розвиток теорії управління персоналом, запропоновано удосконалене визначення поняття "людський капітал", встановлено характер і особливості впливу макроекономічних і регіональних факторів на процес формування та розвитку людського капіталу промислових підприємств. Теоретично обгрунтовано й практично реалізовано дійову збалансовану систему оцінювання людського капіталу, що містить критерій - ринкову вартість людського капіталу, узагальнюючі показники рівня його розвитку та використання, а також систему часткових монетарних і немонетарних показників. Визначено вплив збалансованого розвитку людського й речового капіталу на ефективність діяльності підприємства. На базі запропонованих методичних засад побудови системи управління процесом формування та розвитку людського капіталу розроблено організаційно-практичні засади створення механізму її реалізації за конкретних умов функціонування підприємства. Обгрунтовано концептуальний підхід щодо визначення стратегії інвестицій в персонал, основою якого є оцінювання рівнів його розвитку та лояльність до підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА329417

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Лико І.Я. 
Соціально-економічне стимулювання працівників на промислових підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.Я. Лико ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 21 с. — укp.

Висвітлено питання формування дієвої системи стимулювання працівників на промисловому підприємстві, розкрито суть економічних понять "стимул", "мотив" і показано їх роль у системі управління трудовими ресурсами. Запропоновано методику стимулювання працівників на вітчизняних підприємствах, а також моделі системи атестаційного аналізу підприємства як неперервного циклічного процесу "поточна атестація - аналіз даних - управлінське рішення - план професійного зростання", оцінки рейтингу елементів стимулювання. Описано механізм оцінки продуктивності праці з урахуванням складності її обчислення в період перехідної економіки, а також метод оцінки капіталовкладень у кваліфікаційний зріст працівника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-645 +
Шифр НБУВ: РА343016

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Лихолобов Е. А. 
Використання технологій управління персоналом у формуванні організаційної поведінки на промисловому підприємстві: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Е. А. Лихолобов ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2010. — 21 с. — укp.

Проаналізовано поняття та закономірності організаційної поведінки. Вдосконалено розуміння організаційної поведінки шляхом виділення змістовного та когнітивного підходів. Побудовано ієрархію критеріїв типології організаційної поведінки. Розроблено модель аналізу організаційної поведінки на базі вибраних найвагоміших критеріїв її типології, відповідних їм типів організаційної поведінки, характеристик змісту моделі й її використання. Визначено зміст елементів технології управління персоналом для коригування організаційної поведінки з короткостроковою орієнтацією шляхом попарного комбінування вибраних критеріїв типології з характеристиками окремого працівника. Наведено спосіб визначення бажаної організаційної поведінки персоналу підприємства шляхом комбінування в матричній формі даних аргументів вибору та бажаної організаційної поведінки окремих груп персоналу з використанням моделі Ф. Фідлера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21
Шифр НБУВ: РА371983 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського