Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (474)Книжкові видання та компакт-диски (476)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)305.651$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 77
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Повний С.М. 
Підвищення ефективності роботи енергетичних підприємств за рахунок використання відходів вуглезбагачування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / С.М. Повний ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 1998. — 24 с. — Бібліогр.: 4 назв. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам, які пов'язані з утилізацією відходів вуглезбагачування як чинника підвищення ефективності роботи промислових підприємств, перш за все енергетичного призначення. Виявлено методологічні та методичні особливості економічної оцінки ресурсної бази відходів вуглезбагачування, правові і кадастрові аспекти проблем. Розроблено методику багаточинникового експерименту та на його засадах встановлено статистичні зв'язки між сумарною кількістю за групами зольності, отримано рівняння лінійної регресії, яке пов'язує значення тарифу на електроенергію з п'ятьма чинниками, що впливають на нього. Дано рекомендації щодо створення економіко-господарських структур нового типу. Підтверджено доцільність розробки та використання відходів вуглезбагачування на теплових електростанціях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651.0-553.84

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Лазаренко Н.В. 
Організація оплати праці робітників шахтобудівельних управлінь в ринкових умовах господарювання: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.В. Лазаренко ; Запорізька держ. інженерна академія. — Запоріжжя, 1998. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-645

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Єрохондіна Т.О. 
Організація оперативного управління вугільною шахтою на основі контролю вихідних параметрів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 08.06.01 / Т.О. Єрохондіна ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 1999. — 19 с. — укp.

Представлено аналіз господарської діяльності шахт Донбасу з точки зору оцінки їх структури, як складних динамічних систем, що функціонують в умовах нестабільних ринкових відносин. Доведено на прикладі шахти ім. Коротченка, що основним показником, який відбиває складні умови видобутку, - це кількість товарної маси вугілля, видобутого за одиницю виміру (місяць, тиждень, доба). Оцінка структури діючої шахти відбувається на базі аналізу кореляційних функцій. Розроблено методику оцінки управлінських рішень для керівника виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651.52

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Кучеба П.К. 
Організаційно-економічні основи управління охороною праці у вугільній промисловості: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 08.06.01 / П.К. Кучеба ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 1999. — 32 с. — укp.

Подано теоретичне обгрунтування економічного оцінювання небезпечності та шкідливості виробництва. Вона базується на врахуванні гірничо-геологічних, гірничотехнічних та організаційно-економічних особливостей системи "людина-безпека праці-гірниче середовище", функціональних зв'язків між параметрами (показниками призначення) системи захисту і рівнем безпеки об'єкту, що зумовлюють стан умов праці. Показано, що найвища ефективність використання наявних обмежених ресурсів, що виділяються на захист працівників від небезпечних та шкідливих факторів, досягається при розподілі цих ресурсів пропорційно величині економічної оцінки виробничої небезпеки і професійної шкідливості об'єктів. Розроблена методика управління поточними та капітальними витратами на створення безпечних умов праці з використанням матричного методу планування і з врахуванням економічних оцінок шкідливих та небезпечних виробничих факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651.52-242

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Фролов О.В. 
Маркетингове дослідження кон'юнктури локального ринку вугілля: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.В. Фролов ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 16 с. — укp.

Систематизовано чинники, що здійснюють вплив на виробництво та споживання вугільної продукції і визначають особливості підходу до дослідження кон'юнктури на ринках вугілля. Виконано аналіз функцій попиту і пропозиції на локальному ринку вугілля. Визначено види товарної кон'юнктури в розрізі споживчих сегментів. Створено методику вироблення управлінських рішень щодо діяльності продуцентів на локальному ринку. Представлено механізм, що дозволить на основі виявлених тенденцій у стані кон'юнктури на локальному ринку вугілля виробляти управлінські рішення щодо діяльності продуцентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-211.1

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Кабанов А.І. 
Економічні методи управління науково-технічним розвитком підприємств вугільної промисловості України: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / А.І. Кабанов ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 1999. — 40 с. — укp.

Проаналізовано розвиток і стан промислового і наукового потенціалу вугільного виробництва в Україні і структури управління галуззю. Розглянуто концептуальні питання управління інноваційним процесом, запропоновано нові методичні підходи і рішення, які забезпечують удосконалення наукової та інноваційної діяльності, їх державне регулювання в ринкових відносинах. Особливу увагу звернуто на удосконалення планування науки, на питання утворення цін на нову науково-технічну продукцію, фінансування, оцінки ефективності заходів НТП, правового забезпечення науково-технічного розвитку інноваційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-55-21 + У9(4УКР-4ДОН)305.651-55-21
Шифр НБУВ: РА306975 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Іванова О.А. 
Дослідження і оцінка економічної складової конкурентоспроможності техніки (на прикладі шахтних скребкових конвейєрів): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / О.А. Іванова ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

Захищаються результати дослідження проблем, пов'язаних з оцінкою економічності та конкурентоспроможності засобів виробництва. На основі аналізу узагальнена теорія та практика оцінки технічного рівня, якості і конкурентоспроможності техніки, розглянута конкурентоспроможність з точки зору її економічності. Запропоновано економічно обгрунтований критерій вибору економічної та конкурентоспроможної техніки - мінімум питомої ціни споживання на одиницю корисної роботи, як узагальнюючого показника технічного рівня засобів виробництва. Розроблена матриця вибору конкурентоспроможної техніки, а також удосконалені показники і алгоритми вибору економічних засобів виробництва залежно від повноти та вірогідності інформації, яку мають виробник чи споживач. Дослідження впливу зовнішніх та внутрішніх для підприємства чинників-аргументів, зміна яких може впливати на ціну продажу й ціну споживання, виконано шляхом модельного експерименту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651.51-07

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Дубовик С.Ф. 
Державне управління вугільною промисловістю у перехідній економіці: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.05 / С.Ф. Дубовик ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню механізму державного управління вугільною промисловістю, а також вибору оптимального ступеня державного впливу на її діяльність у перехідній економіці. Розглянуто існуючі світові моделі функціонування вугільної галузі, методи та інструменти її регулювання, можливості використання позитивного досвіду для реформування вітчизняної вугільної промисловості. Обгрунтовано необхідність структурної перебудови вугільної галузі України, а також визначено роль держави у цьому процесі. Досліджено механізм державного управління галуззю на сучасному етапі та запропоновано шляхи його вдосконалення. Проаналізовано хід реформування вугільної промисловості та розроблено практичні рекомендації щодо його прискорення і корегування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-21

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Астапова І.А. 
Формування чинників ефективної реалізації експортного потенціалу вуглевидобувних підприємств України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.А. Астапова ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2000. — 24 с. — укp.

Досліджено проблеми підвищення ефективності реалізації експортного потенціалу вуглевидобувних підприємств України. Виявлено зовнішні та внутрішні чинники, що впливають на зміну обсягів експорту українського вугілля. Основні чинники оцінки кон'юнктури світового ринку вугілля розподілено на чотири групи за показниками. Обгрунтовано доцільність застосування статистичних і графічних методів обробки даних зовнішньоекономічної діяльності як багатомірної системи. Розроблено підходи до визначення конкурентних переваг вугільних підприємств. Сформульовано основні положення концепції і методичні принципи розвитку зовнішньоекономічної діяльності на вуглевидобувних підприємствах, удосконалено механізм регулювання їх зовнішньоекономічної діяльності. Обгрунтовано доцільність створення галузевої Спілки експортерів вугільної продукції та запропоновано механізм її взаємодії із суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651.51 + У9(4Укр)843
Шифр НБУВ: РА308381 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Алишева Н.В. 
Організаційно-економічний механізм формування цін на вугільну продукцію шахт України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.В. Алишева ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2000. — 24 с. — укp.

На основі широкого кола літературних джерел визначено вихідні теоретичні положення формування цін на товари за умов ринкової економіки. Проаналізовано стан ринку вугільної продукції в Україні та чинники, які визначають рівень цінової політики. Розроблено організаційно-економічний механізм формування цін на вугільну продукцію шахт України, який спрямовано на забезпечення беззбитковості та цільового використання прибутку з урахуванням коштів державної фінансової підтримки шахт. Використання розробленого механізму формування цінової політики на вугільну продукцію дозволяє підвищити конкурентоздатність шахт України за рахунок пристосування виробництва до вимог ринку стосовно ціни та якості продукції, посилення непрямого державного регулювання ціноутворення, а також підвищення рівня організації економічної, маркетингової та комерційної роботи служб шахт і об'єднань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651.51-861
Шифр НБУВ: РА309649 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Шинкаренко С.В. 
Економічні границі повноти вилучення покладів корисних копалин на вугільних шахтах України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / С.В. Шинкаренко ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання, пов'язані з обгрунтуванням границь видобування запасів вугілля залежно від стану конкретного підприємства з точки зору підвищення ефективності природокористування та скорочення втрат вугілля у надрах. Досліджено способи кількісної оцінки стану шахти як суб'єкта природокористування. Розкрито суть, побудовано економіко-математичну модель та розраховано значення коефіцієнтів економічної надійності шахт. Встановлено залежність показника економічної надійності шахт з повнотою видобування запасів. Запропоновано засоби оцінки доцільності витрат запасів у випадках складних гірничогеологічних умов, охорони земної поверхні та закриття шахт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651.51-28
Шифр НБУВ: РА314008 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Юровський Р.І. 
Підвищення економічної ефективності природокористування на основі управління ресурсами вугільних шахт: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / Р.І. Юровський ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено комплексну систему управління виробничими ресурсами вугільного підприємства, що дозволяє підвищити економічну ефективність природокористування. Висвітлено механізм градієнтного регулювання ступеня використання виробничих ресурсів з обліком стохастичності окремих параметрів і тіньових цін. Запропоновано модель управління запасами корисної копалини з обгрунтуванням доцільності їх перерозподілу між підприємствами. Наведено методику управління надійністю технологічної схеми за допомогою оптимального керування інвестиціями у разі обмеженості запасів з урахуванням впливу швидкості руху запасів у шахтному полі. Розкрито сутність поняття "ентропія" стосовно шахти як економічної міні-системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651.51
Шифр НБУВ: РА314021 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Бичкова О.В. 
Механізм управління соціальним розвитком у вугільній промисловості України в умовах реструктуризації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.В. Бичкова ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено проблеми управління соціальним розвитком вугільної промисловості України за умов реструктуризації та соціальної кризи. Виявлено основні причини кризових ситуацій. Визначено основні напрями реструктуризації та проаналізовано основні технічні, економічні, екологічні та соціальні її наслідки. Запропоновано методику та проаналізовано соціальний розвиток вугільної промисловості за двома напрямами: аналіз соціального розвитку підприємств галузі та аналіз соціальних наслідків реструктуризації. Для ефективної реалізації соціальної політики обгрунтовано напрями удосконалення управління соціальним розвитком. Розроблено механізм подолання соціальної кризи у вугільній промисловості, у якому використовуються державні, галузеві та регіональні програми, соціальні плани, комплексні плани соціального розвитку шахтарських міст, галузеві та регіональні угоди, колективні договори. Розроблено та впроваджено методичні підходи щодо моніторингу соціальних наслідків реструктуризації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-21
Шифр НБУВ: РА314275 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Дробот Я.В. 
Удосконалення фінансово-господарської діяльності вугледобувних підприємств з обмеженими запасами на основі ресурсозбереження: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Я.В. Дробот ; Східноукр. нац. ун-т. — Луганськ, 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено інструменти дії моделі ресурсоощадження у фінансово-господарській діяльності вуглевидобувних підприємств з обмеженими запасами. Наведено вдосконалену комплексну фінансово-господарську оцінку особливостей діяльності вугледвидобувних підприємств з обмеженими запасами, де застосовано три інтегральні показники, які характеризують ефективність залучення трудових, матеріальних і фінансових ресурсів. Розроблено математичну модель оцінки й оптимізації ефективності використання ресурсів у фінансово-господарській діяльності даного підприємства. Запропоновано систему координат стратегічного розвитку для з'ясування співвідношення між ефективністю використання вугледобувним підприємством з обмеженими запасами трудових, матеріальних і фінансових ресурсів. Удосконалено модель прогнозування банкрутства Е.Альтмана та запропоновано послідовність визначення пріоритетності напрямків щодо удосконалення господарської діяльності вуглеувидобувного підприємства з обмеженими запасами. Обгрунтовано критерії вибору організаційно-правової форми підприємства на підставі комплексної оцінки результатів його фінансово-господарської діяльності з використанням системи координат стратегічного розвитку та результатів прогнозування можливості банкрутства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651.51-93
Шифр НБУВ: РА316044 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Вовченко А.Р. 
Підвищення ефективності реструктуризації вуглевидобувних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / А.Р. Вовченко ; Ін-т економіки пром-сті НАН України. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив гірничо-геологічних і гіничотехнічних чинників виробництва на раціональний рівень видобутку вугільної продукції та витрати виробництва. Розроблено методи визначення раціонального обсягу виробництва коксівного та енергетичного вугілля в Донеччині. Наведено економічні моделі ефективності залучення інвестиційних ресурсів на діючі вуглевидобувні підприємства, що пов'язано зі спеціальним режимом інвестиційної діяльності. Проаналізовано надійність впровадження інвестиційних проектів і визначено шляхи її підвищення. Висвітлено перспективи розвитку вугільної промисловості в Донеччині до 2020 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651.51-31-07
Шифр НБУВ: РА319763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ляшенко О.Ф. 
Науково-методичні основи державного управління процесом реструктуризації вугільної промисловості України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Ф. Ляшенко ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки та з питань Європ. інтеграції України. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Прогнозовано показники паливно-енергетичного балансу України, розроблено методи опрацювання та оцінки результатів організаційно-управлінських рішень з реструктуризації вугільної промисловості. Узагальнено теоретичні положення та досвід вирішення проблеми енергетичної безпеки, визначено роль наявності власного вугілля в її забезпеченні. Проаналізовано сучасний стан вугільної промисловості, причини збитковості шахт, існуючих підходів до реструктуризації галузі. Розроблено метод розрахунку порогових значень показників рівня самозабезпечення енергоносіями й обсягу видобутку вугілля, а також методичні положення з визначення економічної доцільності подальшої роботи збиткових вугільних шахт. Визначено напрями коригування ходу реструктуризації галузі. Надано методичні рекомендації щодо оцінки суспільних економічних втрат від передчасного закриття збиткових шахт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651-31-21
Шифр НБУВ: РА318452 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Петенко І.В. 
Організаційно-економічний механізм формування і реалізації русурсозберігаючих технологій у вугільній промисловості: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.07.01 / І.В. Петенко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2002. — 32 с.: рис. — укp.

Розроблено організаційно-економічний механізм управління ресурсозбереженням на підприємствах вугільної галузі. Проаналізовано концепцію природокористування. Визначено суть ресурсозберігаючого менеджменту як комплексної системи управління та раціонального використання усіх видів ресурсів та продукції вугільного виробництва за ринкових умов. Охарактеризовано стан гірничого господарства вугільних шахт України. Встановлено вплив вугільних підприємств на забруднення навколишнього середовища. Наведено науково-методичні, організаційні засоби формування та реалізації ресурсозберігаючих технологій на технологічному ланцюгу вуглевидобутку. Розглянуто методику оцінки економічної доцільності даних технологій з урахуванням екологічного фактора, адаптованого до умов ринкової економіки. Запропоновано економіко-математичне забезпечення пошуку оптимального стану еколого-економічної системи гірничого виробництва. Розроблено систему маркетингу корисних супутніх продуктів вугільного виробництва у поєднанні з методами ціноутворення. Опрацьовано систему моніторингу викидів у навколишнє середовище підприємствами вугільної галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.651-55 +
Шифр НБУВ: РА322043

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Хлапьонов Л.Ю. 
Удосконалення управління витратами на підприємствах вугільної промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Л.Ю. Хлапьонов ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2002. — 20 с. — укp.

Розкрито значення вуглевидобувної промисловості для розвитку економіки України. Проаналізовано сучасний стан вугільної галузі України, концепцію реструктуризації вугільної галузі та результати її реалізації. Акцентовано увагу на неухильному зростанні витрат вугільної промисловості. Виділено об'єктивні та суб'єктивні причини даного явища. За результатами функціонального підходу виділено функцію виробництва, обслуговування виробництва, управління та функції, що забезпечують загальні умови процесу відтворення. Обгрунтовано доцільність використання в дослідженні діяльності підприємства функціонально-вартісного аналізу, розроблено блок-схему та методичні рекомендації щодо проведення, а також матриці "функції - структурні підрозділи" і "функції - роботи". Сформульовано цілі бюджетування функціональних витрат, уточнено поняття бюджету функціональних витрат, розглянуто види бюджету. Запропоновано розрахункові схеми та порядок визначення бюджетів функціональних витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651-862-21
Шифр НБУВ: РА319311 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Павленко І.І. 
Економічна оцінка засобів підтримки потужності вугільних шахт у регіонах з обмеженими запасами: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / І.І. Павленко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — О., 2002. — 19 с. — укp.

Удосконалено систему економічної оцінки стану шахтного фонду за допомогою параметричного моделювання та управління природними ресурсами з метою наближення роботи підприємства до рівня беззбитковості. Показано, що економічно гранична глибина розробки, а також інші граничні параметри повинні розглядатися не як залишковий строк дії, а як межа, досягнення якої викликає необхідність переходу до найбільш ефективних методів підтримки потужності шахт або їх закриття. Для оцінки стану груп шахт вперше запропоновано показник інвестиційної надійності, від якого залежить перспективність подальшого розвитку підприємства. Вперше побудовано шкалу граничних параметрів шахт регіону, особливістю якої є можливість оцінки доцільності продовження терміну їх дії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651.51
Шифр НБУВ: РА317170 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Чилікін О.І. 
Ефективність управління підприємствами вугільної промисловості України: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.07.01 / О.І. Чилікін ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2002. — 31 с. — укp.

Наведено теоретичні засади удосконалення виробничо-економічної діяльності підприємств вугільної промисловості. Розглянуто питання приватизації в Україні та проблеми роздержавлення підприємств даної промисловості, цінову та дотаційну політику в галузі. Проаналізовано динаміку стану та умов функціонування вугільної промисловості протягом 1990 - 2000 рр., особливості ефективності державного регулювання економіки. Обгрунтовано потребу національної економіки у твердому паливі та необхідність реорганізації управління вугільною промисловістю, яка має бути адекватною до умов ринку, визначено інвестиційні можливості регіонів і перспективи їх розвитку. Розроблено методологію вибору оптимальної структури управління вугільною промисловістю, оцінено інвестиційну привабливість підприємств, оптимізації складу вугільних компаній, структури середньої та вищої ланки управління. Апробовано методи оптимізації програм розвитку зазначеної промисловості, економіко-математичну модель оптимального варіанта приватизації вуглевидобувних і вуглепереробних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651-21-07
Шифр НБУВ: РА319701 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського