Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (12)Реферативна база даних (1261)Книжкові видання та компакт-диски (1062)Журнали та продовжувані видання (2067)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)843$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 165
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Фомін І.С. 
Регулювання зовнішньої торгівлі в процесі стабілізації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.С. Фомін ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 1998. — 18 с. — укp.

У дисертації на базі проведення системного аналізу зовнішньоекономічних чинників інфляції в Україні досліджено напрями і методи державного регулювання зовнішньої торгівлі з метою нейтралізації дії зазначених факторів. Визначено взаємозв'язок між балансом зовнішньої торгівлі, дефіцитом державного бюджету та динамікою інфляційних процесів в Україні. Розроблено принципи здійснення регулювання зовнішньої торгівлі в Україні шляхом застосування тарифних квот. Розроблено пропозиції щодо визначення в законодавчому порядку критеріїв придбання товарів національного або іноземного походження в рамках державних закупок. Визначено основні принципи державного субсидування експортних виробництв. Розроблено пропозиції, які можуть бути використані в процесі переговорів з питань отримання Україною статусу "країни з ринковою економікою". Зокрема, доведено дискримінаційний характер критеріїв визначення статусу України в антидемпінгових розслідуваннях, які застосовуються іноземними державами на сучасному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Жарко І.В. 
Планування трудових ресурсів підприємств роздрібної торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.05 / І.В. Жарко ; Харк. держ. акад. технології та орг. харчування. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Досліджуються тенденції розвитку трудових ресурсів підприємств роздрібної торгівлі та методи їх планування. Запропоновані комплексна система показників для оцінки ефективності використання трудових ресурсів; ряд показників для поглиблення аналізу сучасного стану та ефективності використання трудових ресурсів. Розроблені методика аналізу затрат, пов'язаних з використанням трудових ресурсів, з метою управління їх розміром для підвищення ефективності господарювання; методики планування трудових ресурсів з урахуванням специфіки галузі, особливостей конкретного підприємства та можливостей для подальшого розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Голубушина Г.Ю. 
Науково-методичні основи реформування експортних зв'язків України в умовах трансформації економічної системи: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Г.Ю. Голубушина ; Н.-д. екон. ін-т . — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертаційне дослідження присвячено особливостям трансформації експортних зв'язків України в кризових умовах переходу до ринкових відносин. Проаналізовані сучасний стан та передумови формування експортної сфери держави. Визначені особливості та етапи формування зовнішньоторговельного режиму в Україні. Обгрунтовано висновок про необхідність посилення ролі держави при реформуванні експортної структури та запропонований комплекс заходів щодо його реалізації. Розроблений комплексний методичний підхід до прогнозування обсягів експортних поставок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-803.0

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Литвиненко Н.П. 
Регулювання зовнішньоторговельної політики України в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Н.П. Литвиненко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Розкрито теоретичні та практичні проблеми формування та розвитку нової системи регулятивних заходів у процесі запровадження зовнішньоторговельної політики України за умов перехідної економіки. Досліджено передумови і зроблено порівняльний аналіз наслідків сполучення інструментів лібералізму та протекціонізму в зовнішньоекономічній політиці України та окремих країн з перехідною ринковою економікою. Особливу увагу приділено узагальненню особливостей, специфіки трансформації зовнішньоторговельних відносин і проблемам формування сучасної національної зовнішньоторговельної політики, встановленню пріоритетів реалізації національних інтересів України за умов її інтеграційного розвитку. Наведено модель, яка включає систему показників оцінки ефективності зовнішньоторговельної політики держави. Розглянуто складові моделі - визначення параметрів економічної безпеки, стану економічної рівноваги та факторних цін, індексні показники динаміки умов торгівлі та стану балансу, бюджету та фінансових потоків, загального народногосподарського ефекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)843
Шифр НБУВ: РА311855 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Павлюк О.О. 
Організаційно-фінансове забезпечення міжнародних торгових операцій України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.О. Павлюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Наведено теоретичні узагальнення, нові методологічні та практичні підходи щодо оптимізації організаційно-фінансового забезпечення міжнародних торгових операцій. Висвітлено суттєві риси обміну товарами у структурі світової торгівлі, тенденції її розвитку та регулювання з урахуванням факторів глобального впливу. На підставі аналітичної оцінки внутрішніх і зовнішніх, макро- та мікроекономічних умов здійснення зовнішньоторгових операцій суб'єктів господарювання України визначено критерії оптимальності їх організації та розрахунково-фінансового супроводження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843
Шифр НБУВ: РА311568 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Богданов Г.Ю. 
Маркетинговий аналіз та прогнозування ринку трубної продукції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Г.Ю. Богданов ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням комплексного аналізу та прогнозуванню використання одного з провідних видів продукції металургійного комплексу - сталевої трубної продукції. Здійснено аналіз і сегментування внутрішнього та зовнішнього ринків збуту сталевої трубної продукції, структури її фактичного використання. Розроблено методику комплексного аналізу та прогнозування попиту на сталеві труби. На основі розробленої методики одержано прогноз використання трубної продукції до 2005 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.551.51 + У9(4Укр)421.523.54 + У9(4Укр)843
Шифр НБУВ: РА308396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Конченко К.О. 
Науково-методичні основи державного регулювання товарної структури експорту: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / К.О. Конченко ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці та створенню науково-методичних основ державного регулювання товарної структури експорту. Наведено теоретичні принципи і розглянуто умови міжнародного розподілу праці, проаналізовано експортну стратегію країн з ринковою економікою, показано сучасну роль і місце експорту України в її економіці. Розглянуто стратегічні засади розвитку експорту в Україні, обгрунтовано необхідність і розроблено модель диверсифікації товарної та географічної структури експорту та наведено заходи щодо його стимулювання. Обгрунтовано і доведено необхідність і можливість впровадження нових технологій для виробництва наукомісткої експортної продукції, розроблено заходи щодо створення сприятливого інвестиційного клімату та підвищення конкурентоспроможності експортної продукції України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843
Шифр НБУВ: РА311259 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Гуменюк А.М. 
Організаційно-методичні напрями маркетингового забезпечення зовнішньоекономічних пріоритетів України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / А.М. Гуменюк ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан зовнішньоекономічних зв'язків господарських суб'єктів України на ринках пострадянського економічного простору та розвинутих країн. Встановлено, що реалізація зовнішньоекономічних проектів вимагає їх маркетингового супроводу та базується на підсистемах організаційного, інформаційного та фінансового забезпечень. Розроблено методики визначення кількісних показників для оцінки привабливості розвитку галузей промисловості та країн-партнерів у зовнішньоекономічній діяльності України. Обгрунтовано методику визначення чутливості маркетингових стратегій до ключових факторів успіху підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)843-211.1
Шифр НБУВ: РА309666 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Лисюк С.В. 
Банки у зовнішньоекономічних відносинах України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / С.В. Лисюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Висвітлено генезис та еволюцію банківської діяльності у сфері розвитку зовнішньоекономічних відносин України. Сформульовано економічно-правові засади удосконалення валютного регулювання та контролю в Україні. Наведено рекомендації щодо вдосконалення практики проведення комерційними банками операцій з купівлі - продажу іноземної валюти. Проаналізовано форми та умови міжнародних розрахунків, різні види фінансування міжнародної торгівлі, систематизовано класифікацію акредитивів за різними критеріями. Виявлено недоліки в системі управління зовнішнім боргом України, досліджено його макроекономічні позиції. Обгрунтовано основні передумови підвищення кредитного рейтингу України, запропоновано шляхи удосконалення механізму залучення іноземних інвестицій у грошовій формі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843 + У9(4УКР)262.10
Шифр НБУВ: РА308691 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Астапова І.А. 
Формування чинників ефективної реалізації експортного потенціалу вуглевидобувних підприємств України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.А. Астапова ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2000. — 24 с. — укp.

Досліджено проблеми підвищення ефективності реалізації експортного потенціалу вуглевидобувних підприємств України. Виявлено зовнішні та внутрішні чинники, що впливають на зміну обсягів експорту українського вугілля. Основні чинники оцінки кон'юнктури світового ринку вугілля розподілено на чотири групи за показниками. Обгрунтовано доцільність застосування статистичних і графічних методів обробки даних зовнішньоекономічної діяльності як багатомірної системи. Розроблено підходи до визначення конкурентних переваг вугільних підприємств. Сформульовано основні положення концепції і методичні принципи розвитку зовнішньоекономічної діяльності на вуглевидобувних підприємствах, удосконалено механізм регулювання їх зовнішньоекономічної діяльності. Обгрунтовано доцільність створення галузевої Спілки експортерів вугільної продукції та запропоновано механізм її взаємодії із суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.651.51 + У9(4Укр)843
Шифр НБУВ: РА308381 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Дерев'янко О.В. 
Експортна стратегія України за умов глобалізації світового ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.В. Дерев'янко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено теорію та практику економічної політики, спрямованої на просування національного експорту на світовому ринку. За результатами аналізу наукових основ розробки визначено експортну стратегію країни та міжнародну практику втілення таких стратегій комплексу можливих заходів уряду щодо здійснення економічної політики, які безпосередньо чи опосередковано впливають на експорт. Зроблено комплексний аналіз методів і стратегій розвитку експорту за умов глобалізації. Проаналізовано сучасні концепції визначення національної конкурентоспроможності та розроблено стратегію їх використання на перспективу. Визначено спільні та відмінні тенденції в експортних доктринах різних груп держав у світових потоках товарів і послуг. Акцентовано увагу на питаннях, пов'язаних з міжнародним взаємним визнанням якості. Запропоновано методологію розробки й оцінки ефективності державних експортних програм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843
Шифр НБУВ: РА313633 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Задворний А.С. 
Організаційно-економічний механізм управління ринком цукру України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / А.С. Задворний ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено стан і тенденції розвитку бурякоцукрового підкомплексу України, формування в його внутрішній структурі сукупності товарних ринків, зокрема, внутрішнього та зовнішнього ринків цукру, у взаємодії яких відсутній ефективний маркетинговий механізм, що стимулює розвиток негативних тенденцій внутрішнього середовища підкомплексу. Виділено групи факторів ефективного розвитку підкомплексу на перспективу, досліджено специфіку функціонування внутрішнього та зовнішнього ринків цукру України в контексті їх внутрішньої сегментації, визначено ряд заходів, спрямованих на забезпечення економічної безпеки країни під час здійснення зовнішньоекономічних операцій з цукром та цукросировиною. Запропоновано алгоритм управління та оптимізації структури пріоритетів розвитку ринку цукру України, створений на базі запровадження системи інформаційного маркетингу та розробленої економіко-математичної моделі прогнозування розвитку основних показників регіонального бурякоцукрового виробництва. Обгрунтовано сукупність форм взаємодії внутрішнього та зовнішнього ринків цукру за окремими напрямками господарських операцій та сегментами ринків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)421.511.7 + У9(4Укр)843.584
Шифр НБУВ: РА316828 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Кисельова О.М. 
Активізація експортного потенціалу України на російському напрямку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.М. Кисельова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 17 с. — укp.

Проаналізовано сучасний стан та передумови подальшого розвитку експортної діяльності України в російському напрямку. Визначено особливості й основні етапи формування зовнішньоторговельного режиму у взаємних відносинах. Обгрунтовано висновок щодо необхідності активації зусиль держави для підвищення ефективності використання експортного потенціалу країни. Побудовано нові нейронечіткі моделі аналізу стану та прогнозування тенденцій експорту товарів України до Росії. Розроблено комплекс науково-методичних заходів щодо активізації експорту товарів України до Російської Федерації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)843-803.4 + У9(4Рос)848-803.4
Шифр НБУВ: РА316849 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Кваша С.М. 
Формування фінансово-економічного механізму державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в АПК України: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.07.02 / С.М. Кваша ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2001. — 40 с. — укp.

Вивчено стан і тенденції розвитку зовнішньоекономічної діяльності агропромислового комплексу (АПК) України, визначено методологічні та методичні засади дослідження відносин, що мають місце під час здійснення експорту та імпорту аграрних товарів. Обгрунтовано пріоритетність державного регулювання у розвитку АПК, розкрито теоретичні та методологічні аспекти формування фінансово-економічного механізму державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в АПК, розглянуто існуючі методи регулювання, здійснено оцінку рівня тарифного захисту аграрного ринку. Запропоновано напрями удосконалення та підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності в АПК, визначено особливості структурної трансформації експорту продукції сільського господарства та харчової промисловості. Обгрунтовано доцільність інтеграції України та її АПК до світового господарства, визначено основні напрями стратегії вступу та з'ясовано механізми реалізації вимог Європейського Союзу та Світової організації торгівлі. Розкрито суть проблеми тінізації зовнішньоекономічної діяльності, наведено основні науково-методичні підходи до оцінки наслідків тінізації та побудови механізму детінізації економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)832.0 + У9(4УКР)843.5
Шифр НБУВ: РА315432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Клименко Н.А. 
Менеджмент експортного потенціалу галузей агропромислового комплексу України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Н.А. Клименко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Запропоновано новий концептуальний піхід до формування системи експортного потенціалу аграрного комплексу, на його підставі розроблено схему взаємозв'язків сукупності потенціалів для підприємств АПК. Обгрунтовано методологію оптимізації експортного потенціалу окремих галузей та рекомендації щодо удосконалення його менеджменту в АПК України відповідно до вимог ринкової економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-592 + У9(4Укр)843.5
Шифр НБУВ: РА316141 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ляшенко Н.І. 
Моделювання транспортної діяльності в системі міжнародної торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Н.І. Ляшенко ; Одес. держ. мор. ун-т. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено питання моделювання транспортної діяльності в системі міжнародної торгівлі. Визначено місце транспорту в міжнародній торгівлі, специфіку їх взаємодії. Наведено критеріальні показники виміру виграшу від міжнародної торгівлі за трьома складовими: у сферах виробництва, споживання, транспорту. Розроблено рівноважні та оптимізаційні моделі транспортної діяльності в системі міжнародної торгівлі на мікро-, макро- та мегаекономічних рівнях. Запропоновано методи розрахунку рівноважних світових цін і транспортних тарифів. Показано ієрархію світової економічної системи. Розглянуто структуру інформаційної системи міжнародної торгівлі з урахуванням транспорту. Сукупність запропонованих моделей і методів є математичним апаратом обгрунтування прийняття рішень у сфері транспортної діяльності та зовнішньої торгівлі на державному та міжнародному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.3в611 + У9(4УКР)843в611
Шифр НБУВ: РА314309 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Узлюк Т.А. 
Зовнішньоторговельні відносини в умовах системної трансформації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Т.А. Узлюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 15 с. — укp.

Розглянуто важливі, недостатньо розроблені питання формування зовнішньоторговельних відносин України за умов переходу до ринкової економіки. Проаналізовано стан зовнішньої торгівлі України. Визначено чинники, які впливають на нього, запропоновано модель оптимізації її розвитку. Особливу увагу приділено вивченню механізму реалізації зовнішньоторговельних відносин в Україні. Виділено його характерні риси. Розкрито особливості інституціонально-функціональної структури органів центральної виконавчої та законодавчої влади, нормативно-організаційного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності та інструментарію впливу на зовнішньоторговельні операції. Описано суттєві риси розвитку зовнішньої торгівлі України за умов системної трансформації її економіки. Установлено пріоритетні напрями реалізації зовнішньоторговельних відносин. Розроблено модель оптимізації розвитку зовнішньої торгівлі України, яка передбачає здійснення таких проектів, як "Підвищення конкурентоспроможності виробництва й збільшення експортного потенціалу держави", "Посилення соціальної орієнтації економіки, освоєння нових конкурентоспроможних товарів народного споживання", "Реалізація енергоощадної моделі розвитку економіки", "Регіональна інтеграція та закріплення позицій на світових товарних ринках", " Розвиток експортного потенціалу", "Формування експортної стратегії", "Участь у міжнародних економічних організаціях".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)843.0
Шифр НБУВ: РА316068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Проскуркін С.В. 
Маркетинг військово-технічної продукції і напрямки удосконалення зовнішньоекономічної діяльності на ринках озброєнь: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / С.В. Проскуркін ; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Розглянуто стан, тенденції розвитку світового ринку військово-технічної продукції (ВТП), проаналізовано місце України на ньому. Сформовано основні принципи й особливості маркетингових досліджень світового ринку ВТП, запропоновано методичні підходи до формування міжнародної цінової політики та визначення рівня експортних цін на ВТП. Окреслено перспективи України у сфері військово-технічного співробітництва з країнами Південної Америки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.2 + У9(4УКР)843.5
Шифр НБУВ: РА314687 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Скрипніченко О.П. 
Управління експортом промислового підприємства на засадах маркетингу (на матеріалах українських товаровиробників-експортерів): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.П. Скрипніченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено стан управління експортом на українських підприємствах і розроблено заходи стосовно впровадження маркетингового управління виробництвом та збутом товарів. Виділено управлінські функції, які мають бути передані маркетинговим підрозділам, виявлено взаємозв'язки між підрозділом експортного маркетингу та іншими відділами підприємства. Розроблено практичні заходи щодо перебудови управління експортом для українських підприємств на засадах маркетингу - найефективнішій філософії та практики управління за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843 + У9(4УКР)301-592
Шифр НБУВ: РА314397 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Крушніцька Г.Б. 
Експортний потенціал регіону та шляхи покращення його використання (на прикладі Чернівецької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Г.Б. Крушніцька ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено сутність експортного потенціалу регіону як економічної категорії. З'ясовано структуру і розкрито місце регіонального потенціалу експортування у системі "національна економіка - світове господарство". Визначено методологічні основи системи експортування регіону та її економічної оцінки, запропоновано методики визначення умов і джерел формування та ефективного використання конкурентних переваг на світовому ринку. Проаналізовано та висвітлено позиції економіки регіону в національній економічній системі, визначено та розкрито потенційні можливості забезпечення експортного успіху регіону на світовому ринку, досліджено й оцінено відповідність здійснюваної експортної діяльності регіональним експортним можливостям. На основі дослідження виявлено і запропоновано заходи щодо розвитку та активізації використання експортного потенціалу регіону. Визначено галузеві та географічні пріоритети експортування та надано рекомендації щодо стратегії географічної присутності регіонального експорту. З'ясовано напрями та запропоновано систему заходів щодо підвищення експортних можливостей основних секторів регіональної економіки, обгрунтовано необхідність створення та висвітлено напрями діяльності регіональної організації сприяння експортуванню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843 + У9(4УКР-4ЧЕН)843
Шифр НБУВ: РА314096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського