Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (66)Книжкові видання та компакт-диски (251)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(5КИТ)0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Лі Хай Лінь 
Бідність як об'єкт соціально-економічної політики: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Лі Хай Лінь ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Подано варіант комплексного дослідження бідності як соціально-економічної категорії, виявлено основні форми та причини, які її породжують. Визначено зміст багатоаспектної категорії "бідність". Охарактеризовано основні особливості бідності у країнах з перехідною економікою: велика питома вага бідного населення серед працюючих, високий рівень збіднілих - серед молоді, жінок, освічених і кваліфікованих робітників та ін. Спираючись на світовий досвід боротьби з бідністю, країни з економікою, що трансформується, впроваджують засоби подолання бідності, адекватні умовам даних країн. Запропоновано засоби боротьби з бідністю, запобігання перетворенню її на масову та хронічну - державний контроль за найважливішими соціальними індикаторами: відповідністю мінімальних розмірів заробітної плати, пенсії, стипендії, що відповідають рівню прожиткового мінімуму; доступністю безкоштовних медичних і загальноосвітніх послуг на мінімально визначеному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-94 + У9(5КИТ)0-94
Шифр НБУВ: РА313030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Жень Фей 
Прямі іноземні інвестиції в розвитку транзитивних економік України і Китаю: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Жень Фей ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Узагальнено досвід КНР щодо залучення та регулювання прямих іноземних інвестицій (ПІІ) за умов перехідної економіки. Здійснено пошук оптимального співвідношення між їх державним регулюванням та саморегулювальними інструментами, що виникають у процесі формування конкурентного ринкового середовища на підставі різних форм власності та господарювання і досягнення їх економічної рівноваги. Висвітлено поняття "інвестиційний клімат", розглянуто його особливості за умов транзитивних економік, які, на відміну від розвинутих ринкових, відзначаються значно вищим фактором ризику та нестабільністю економіки, пострадянським менталітетом менеджерів. Розкрито основні тенденції та виявлено національні особливості створення та функціонування спільних підприємств у промисловості України та Китаю як пріоритетного напрямку співробітництва й ефективного залучення інвестицій. Досліджено економіко-правові детермінанти та виявлено особливості залучення ПІІ в українську економіку. Особливу увагу приділено створенню гарантованої політичної та економічної стабілізації в країні, ефективних гарантій репатріації отриманих прибутків, захисту іноземних інвесторів і формуванню підприємницького сектора на засадах приватної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56 + У9(5Кит)0-56
Шифр НБУВ: РА316536 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Хе Кінг Фонг 
Стратегія зовнішнього фінансування економічного розвитку нових індустріальних країн (на прикладі Тайваню): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Хе Кінг Фонг ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Висвітлено питання розробки та запровадження стратегії залучення потоків зовнішнього фінансування у нові індустріальні країни (на прикладі Тайваню) у світлі змін і тенденцій глобалізації та економічної інтеграції, що відбуваються в економіці різних країн у повоєнний період. Досліджено проблеми іноземного інвестування на підставі аналізу теоретичних концепцій і практичного досвіду створення сприятливого інвестиційного клімату в нових індустріальних країнах. На підставі проведеного дослідження запропоновано практичні рекомендації щодо залучення іноземних інвестицій в Україну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-56 + У9(5Кит)0-56
Шифр НБУВ: РА317674 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського