Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (181)Книжкові видання та компакт-диски (123)Журнали та продовжувані видання (91)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф053$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 30
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Наріжний Д.Ю. 
Аналіз політичних технологій та особливостей їх застосування в транзитивному суспільстві: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Д.Ю. Наріжний ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено комплекс соціальних технологій, які реалізуються у політичній сфері (технології політичного менеджменту, державного управління, виборчих кампаній, комунікативні технології) та особливості їх застосування в транзитивному суспільстві, тобто суспільстві, яке перебуває в процесі складних соціально-політичних перетворень. Відзначено провідну роль соціальних і політичних технологій у системі управління суспільства та процесами, що відбуваються в ньому. Здійснено аналіз і класифікацію політичних технологій за різними підставами, систематизовано їх фунції та принципи застосування. Класифіковано функції політичного управління. Визначено технологічні етапи управлінської дії. Проаналізовано технології маніпулювання, впливу та панування, роль політичного міфу в управлінській діяльності. Виявлено основні різновиди маніпуляцій свідомістю виборців. Класифіковано PR-технології, технології підвищення ефективності управління та зниження управлінського ризику у сферї політики, а також технології формування інформаційної відкритості системи політичного управління в транзитивному суспільстві. Виявлено особливості управління політичним маркетингом у ході виборчих кампаній. Визначено суть індустрії політичної інженерії. Систематизовано існуючі в сучасній політичній науці концепції та теоретичні підіходи до політичних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф023 + Ф053 + Ф043.1 + Ф056 +
Шифр НБУВ: РА330425

Рубрики:

      
2.

Черкашин К.В. 
Електоральна поведінка населення незалежної України в регіональних зрізах: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / К.В. Черкашин ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2005. — 19 с. — укp.

Розв'язано наукову проблему екологічного структурування електоральної підтримки основних політичних сил у регіонах України. Проаналізовано виборчі кампанії 1998 - 2002 рр. та показано, що реалізована електоральна поведінка виборців країни характеризувалася високим рівнем стійкості. З'ясовано визначальні електоральні розколи цього періоду: первинний - регіональний, який мав за основу східно-західне культурне розшарування; вторинний - "соціально-класовий", між "сильними" та "слабкими" соціальними групами. Відзначено, що представники "слабких" груп були схильні підтримувати "традиціоналістську опозицію": ліворадикалів на Сході, лівоцентристів у Центрі, консервативних правих на Заході. Показано, що на закономірності реалізованої поведінки електорату на територіях всіх регіонів впливало п'ять загальних груп факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф053 + Ф053
Шифр НБУВ: РА338000

Рубрики:

      
3.

Шачковська Л. С. 
Електоральна формула як чинник структурування партійної системи сучасної України: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Л. С. Шачковська ; Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара. — Д., 2009. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф053
Шифр НБУВ: РА369495 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Поліщук І.О. 
Електоральний процес постсоціалістичного суспільства: політико-культурний вимір (на прикладі України, Росії та Польщі): автореф. дис.... д-ра політ. наук: 23.00.02 / І.О. Поліщук ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2009. — 35 с. — укp.

Висвітлено політико-культурну специфіку електорального процесу постсоціалістичного суспільства у контексті компаративістського аналізу виборчих кампаній України, Росії та Польщі. Узагальнено основні теоретико-методологічні підходи щодо визначення сутності електорального процесу. Здійснено концептуалізацію електоральної культури як індикатора вимірювання якісного стану політичного розвитку трансформаційних суспільств. Відтворено історичну ретроспективу формування підгрунтя культури виборів українського народу шляхом виокремлення демократичних традицій національного державотворення. Охарактеризовано подальші тенденції становлення електоральної культури України, Росії та Польщі. Розроблено перелік рекомендацій, спрямованих на формування інтегративної, демократичної політичної культури українського народу й оптимізацію електорального процесу в сучасній Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф053
Шифр НБУВ: РА366296

Рубрики:

      
5.

Мокан В. І. 
Ефективність виборчих технологій у сучасному електоральному процесі: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / В. І. Мокан ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Проведено комплексний політологічний аналіз ефективності виборчих технологій. Запропоновано універсальні чинники ефективності сучасних виборчих технологій та проаналізовано їх вплив на електоральні процеси в Україні. Досліджено основні наукові підходи до розуміння сутності виборчих технологій і на його підставі запропоновано узагальнене визначення даної дефініції. Доведено, що більш перспективним напрямком дослідження є проблема не визначення самого поняття "виборча технологія", а питання їх ефективності. Проаналізовано соціально-економічну та політичну ситуації в окрузі, відповідність технологій інтересам і потребам виборців, коректність у визначенні обраної цільової електоральної групи, наявність необхідного ресурсного забезпечення для проведення виборчої кампанії, рівень професійності та спрацьованості команди, яка забезпечує виборчу кампанію суб'єкта виборчого процесу, харизматичність політичног лідера, кандидата на обрані посади, особливості виборчого законодавства та типу виборчої системи, ідеологічне спрямування стратегії тактики виборчої кампанії, рівень політичної культури виборців. Зазначено, що зазначені чинники ефективності виборчих технологій є характерними й для вітчизняного електорального процесу. Висвітлено специфіку виборчих кампаній в Україні та комплекс технологічних дій суб'єктів виборчого процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053
Шифр НБУВ: РА376352 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Заславська О.О. 
Засоби масової інформації як інструмент моделювання політичної свідомості у виборчій кампанії (на матеріалах президентських і парламентських виборів 2004 - 2006 рр.): автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / О.О. Заславська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему моделювання засобами масової інформації політичної свідомості українського суспільства у період президентської та парламентської виборчих компаній 2004 - 2006 рр. Визначено теоретико-методологічні особливості феноменів політичної свідомості, комунікації та маркетингу, їх місце у політології. Проаналізовано суть і ефективність певних політичних технологій, а саме: політичне рекламування та "паблік рилейшнз", виборчі технології, формування іміджу політичного діяча, партії чи інших суб'єктів політичної діяльності. З'ясовано їх місце в українському електоральному просторі. Досліджено особливості масової політичної свідомості сучасного українського суспільства. На підставі одержаних емпіричних даних зроблено висновок про наявність і ступінь реального впливу засобів масової інформації (ЗМІ) на політичну свідомість населення України. Наведено моделі впливу ЗМІ на неї, наявні в українському суспільстві під час проведення виборчих кампаній.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.22 + Ф053 + С5*666*332.6*18 +
Шифр НБУВ: РА356266

Рубрики:

      
7.

Сабанадзе Ю.В. 
Інституціоналізація груп інтересів в умовах перехідного суспільства: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Ю.В. Сабанадзе ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено процес інституціоналізації груп інтересів за умов перехідного суспільства. Розкрито суть явища поступової трансформації кланів як явища, характерного для досучасних і автократичних спільнот, за наявності проміжного етапу - формування фінансово-політичних груп, у більш сучасні форми представництва інтересів у вигляді корпорацій. Здійснено типологію підходів до вивчення груп інтересів, якими є плюралістичний, елістичний, корпоративістський (неокорпоративістський) та інституціональний. Увагу приділено ролі та функціям лобізму як основного способу функціонального представництва інтересів. Проаналізовано значущість кланів у процесі запровадження нових політичних і суспільних інститутів, які можуть відігравати роль гальма, сповільнюючи й ускладнюючи процеси трансформації, а також буферу, пом'якшуючи негативні наслідки руйнування попередніх форм суспільно-політичного устрою. Розкрито способи правового регулювання лобістської діяльності як основного інструменту запобігання негативним наслідкам діяльності лобістів. На підставі аналізу зарубіжної практики (західних країн, молодих демократій) у цій сфері розроблено комплекс заходів щодо легітимізації лобізму. Визначено шляхи оптимізації взаємовідносин органів державної влади в Україні з групами інтересів шляхом введення лобістської діяльності в рамки правового поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.1 + Ф024 + Ф053 +
Шифр НБУВ: РА359782

Рубрики:

      
8.

Колюх В.В. 
Інституціональні чинники політичної стабільності в демократичному суспільстві: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / В.В. Колюх ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 17 с. — укp.

Комплексно досліджено республіканські форми правління, різні типи виборчих і партійних систем як інституціональні чинники політичної стабільності у демократичних зарубіжних державах та незалежній Україні. У контексті президентської, парламентської та змішаної форм правління виокремлено та проаналізовано інститути президента, парламенту, уряду та інституціональні складові системи стримувань і противаг як чинники політичної стабільності. Розкрито вплив на політичну стабільність різних типів виборчих і партійних систем у їх взаємозв'язку та залежно від форми державного правління. На підставі розроблених теоретичних висновків і узагальнень проаналізовано інституціональні чинники політичної стабільності та нестабільності у незалежній Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022 + Ф053 + Ф016 +
Шифр НБУВ: РА354251

Рубрики:

      
9.

Гричина Н.А. 
Лобізм як інститут сучасної демократії: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Н.А. Гричина ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Наведено теоретичне узагальнення і нове розв'язання наукової задачі, виявлене в особливостях технологій лобізму. Розкрито зміст понять дослідження: "лобізм", "лобіст", "логролінг", "лобіювання". Визначено критерії класифікації лобіювання та їх характеристику, конкретизовані функції, типи, специфіку механізму лобіювання. Узагальнено зміст, принципи та умови діяльності лобістських структур в Україні. З'ясовано специфіку діяльності громадських організацій як суб'єктів лобізму в контексті становлення громадянського суспільства в сучасній Україні. Проаналізовано специфіку механізму лобістської діяльності у США, Німеччині, Великобританії, Україні, що доводить: лобізм - позитивне явище, яке посилює легітимність парламенту, сприяє обміну інформацією між парламентарями та громадськістю, виконує представницьку функцію, підвищує ефективність прийнятих рішень. Уточнено основні етапи становлення лобізму, конкретизовано основні принципи формування та коло діяльності лобістських структур в Україні, їх ефективність за умов політичної та економічної трансформації. Вперше запропоновано формулювання та тлумачення поняття "інститут політичного лобізму".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф023 +
Шифр НБУВ: РА368566

Рубрики:

      
10.

Максимова О.М. 
Місце та роль неконвенційної політичної участі в функціонуванні політичних систем: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.М. Максимова ; Миколаїв. держ. гуманіт. ун-т ім. П.Могили. — Миколаїв, 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено неконвенційні форми політичної участі у контексті політичної модернізації. Уточнено зміст поняття "неконвенційна політична участь". Удосконалено методологію дослідження неконвенційної участі у перехідних політичних системах. Встановлено, що конкретна форма політичної участі визначається типом політичної культури та ступенем її розвиненості. Запропоновано класифікацію політичної участі за суб'єктом, об'єктом, ресурсами та засобом впливу суб'єкта на об'єкт. Виявлено, що масштаб неконвенційної участі є показником ступеня ефективності політичної системи. Розкрито особливості різних форм політичної участі у політичних системах, що знаходяться у нестабільному стані. Визначено основні мотиви неконвенційної участі у політичних системах у перехідний період.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф023 + Ф053 +
Шифр НБУВ: РА350489

Рубрики:

      
11.

Токовенко В.В. 
Оптимізація взаємодії політичного керівництва та державного управління в умовах модернізації політико-адміністративної системи України: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.01 / В.В. Токовенко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2004. — 36 с. — укp.

Розроблено концептуальне обгрунтування засад оптимізації взаємодії політичного керівництва і державного управління як складової чинника модернізації українського суспільства та його політичної системи. Здійснено системний аналіз проблеми взаємодії політичного керівництва та державного управління за умов переходу від посттоталітарного до демократичного суспільного устрою. Розроблено науково обгрунтовані підходи та конкретні технології оптимізації політико-адміністративних відносин в структурі державного апарату сучасної України на центральному та регіональному рівнях. Визначено основні напрямки підвищення ефективності взаємодії політичного керівництва та державного управління в процесі реформування інститутів політичної системи України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01 + Ф024 + Ф038 + Ф053 +
Шифр НБУВ: РА328894

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

      
12.

Гірман A.П. 
Особливості політичної участі осіб з функціональними обмеженнями у сучасному політичному процесі в Україні: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / A.П. Гірман ; Дніпропетров. нац. ун-т. — Д., 2006. — 18 с. — укp.

Проведено дослідження особливостей політичної участі осіб з функціональними обмеженнями у сучасному політичному процесі в Україні. Проаналізовано особливості ставлення інвалідів до реалій політичного життя, специфіку політичної соціалізації та політичних інтересів. Висвітлено основні структурні елементи та чинники формування політичних орієнтацій та участі цієї спільноти у процесах демократичних перетворень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.5 + Ф053 + Ф022 +
Шифр НБУВ: РА342856

Рубрики:

      
13.

Простова О.І. 
Політико-ділові цикли в контексті управління соціальними змінами: світова практика та український досвід: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.І. Простова ; Чорномор. держ. ун-т ім. П.Могили. — Миколаїв, 2009. — 17 с. — укp.

Досліджено механізми формування та функціонування політико-ділових циклів у контексті управління соціальними змінами. Розроблено модель взаємодії та взаємопроникнення політико-ділових циклів і процесів управління соціальними змінами, на основі якої встановлено залежність між наявністю раціональних очікувань виборців, амплітудою політико-ділового циклу, можливістю маніпулювання реформами і загальним станом розвитку суспільно-політичної системи. Наведено рекомендації щодо мінімізації негативного впливу політико-ділових циклів на стан соціальних змін у сучасному українському суспільстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф037.1 + Ф015.24 + Ф053 +
Шифр НБУВ: РА363445

Рубрики:

      
14.

Мацкевич Р.М. 
Політико-правові засади формування інституту лобізму в Україні: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Р.М. Мацкевич ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 17 с. — укp.

Висвітлено результати політологічного аналізу феномена лобізму, методів та технологій лобістської діяльності для реалізації представництва інтересів в органах законодавчої та виконавчої влади. Проаналізовано суб'єктно-об'єктний склад інституту лобізму в Україні, розкрито його сутність та динаміку. Визначено, що суб'єктно-об'єктна детермінація інституту лобізму в українській політичній системі представлена системою дій, спрямованою на реалізацію певних інтересів у політико-правовій та соціально-економічній сферах. Запропоновано шляхи вдосконалення державно-правового статусу, а також методологічні засади створення політико-правового поля функціонування інституту лобізму в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Х809(4УКР)62-9 + Ф3(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА361499

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Баснін О.С. 
Політична активність студентства у контексті трансформації суспільних відносин в Україні: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / О.С. Баснін ; НАН України, Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І.Ф.Кураса. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Наведено результати політологічного дослідження проблеми політичної активності студентства України за умов трансформаційних змін у суспільстві у процесі його демократичного відновлення та побудови правової держави. Розкрито сутність політичної активності студентства, визначено фактори, що впливають на її розвиток. Проаналізовано зв'язок політичної соціалізації з формуванням у студентському середовищі громадянської позиції, патріотизму, виконання суспільного обов'язку. Наведено рейтингові параметри гуманістичних цінностей і життєвих пріоритетів студентства. На підставі вивчення даних різних соціологічних досліджень виявлено найбільш характерні ознаки сучасного українського студентства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф3(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА371532 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Кучеренко І.М. 
Політична етика у сучасних соціотрансформаційних процесах: український контекст: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / І.М. Кучеренко ; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І.Ф.Кураса. — К., 2007. — 17 с. — укp.

Розглянуто особливості функціонування політичної етики у вітчизняному політичному процесі. З'ясовано структурне місце розташування цього напрямку знань у предметно-методологічній базі політичної науки. Визначено основні принципи політичної етики та її суспільні функції. З метою з'ясування змісту та принципів політичної етики у історико-політичній ретроспективі досліджено та виокремлено фактори, за дії яких вона формувалася. Обгрунтовано актуальність інституалізації політичної етики як передумови політичної стабільності. З використанням широкої джерельної бази проаналізовано етичну складову політичного процесу в Україні на прикладі політичної полеміки та виборчих технологій. Розглянуто різновиди та механізми вітчизняних виборчих технологій, а також проблему їх тиражування, зокрема засобами масової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 +
Шифр НБУВ: РА350263

Рубрики:

      
17.

Тітаренко А.В. 
Політична лояльність як детермінанта забезпечення політичного порядку та стабільності держави: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / А.В. Тітаренко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 16 с. — укp.

Розкрито природу та зміст терміну "лояльність" й обгрунтовано можливості його використання в політичній науці. Розкрито сутність політичної лояльності як певного типу політичної поведінки, що формується в процесі реалізації владою (державною або політичною) своїх функцій. Встановлено, що політична лояльність є складним та динамічним явищем, що формується в процесі соціалізації особистості відповідно до пануючого в суспільстві світогляду, менталітету, визначених норм політичної поведінки, освіти, культури та традицій. Запропоновано для вивчення лояльної (неагоністичної) політичної поведінки використовувати підходи та методи етології та біополітики. Обгрунтовано доцільність розгляду лояльних відносин як біосоціальної системи взаємодії між організмами. Виявлено залежність між рівнем політичної лояльності та рівнем стабільності політичного порядку в державі. Доведено, що лояльність є якісним показником легітимності державної влади (політичного лідера). Встановлено, що політична лояльність у сучасний період є невід'ємною характеристикою політичного режиму, влади, устрою, форми правління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф051 + Ф022 +
Шифр НБУВ: РА353821

Рубрики:

      
18.

Северинюк В. М. 
Політична поведінка як феномен суспільного життя: теоретико-методологічні проблеми: автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.01 / В. М. Северинюк ; Нац. пед. ун-т ім. М. П. Драгоманова. — Б.м., 2010. — 32 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та методичні проблеми дослідження явища політичної поведінки як важливої складової політичної культури суспільства. Обгрунтовано структуру поняття "політична поведінка", його інтеграційно-методологічні властивості та функціональний контекст на рівнях політичної діяльності, участі та політичного відчуження. Охарактеризовано поведінкову специфіку окремих суб'єктів політики - політичних лідерів, еліт, партій, парламенських коаліцій та опозицій. Показано взаємодію об'єктивних і суб'єктивних, інституціональних, ціннісних та особистісних чинників політичної поведінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053
Шифр НБУВ: РА374800 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Золотухін Е.В. 
Політичний маркетинг в сучасній Україні: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Е.В. Золотухін ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено теоретико-методичні засади та специфіку української практики політичного маркетингу, спрямованої на формування та управління політичного ринку в Україні. На підставі вивчення західного та вітчизняного досвіду впровадження політичного маркетингу запропоновано концепцію інтегративного технологічного підходу щодо вивчення політичного поля. Доведено, що сучасна українська політика має ринковий вимір, запропоновано її визначення як системи, у межах якої з використанням новітніх технологій відбувається виробництво політичного товару (політичних партій, проектів і їх іміджу), виведення його на політичний ринок та купівля громадянами країни у виборчий і міжвиборчий періоди. На підставі вивчення результатів досліджень громадської думки населення України щодо актуальних питань соціально-політичних перетворень в державі визначено специфіку та перспективи політичного маркетингу в Україні. Обгрунтовано напрями подальшого розвитку українського політичного ринку, що забезпечують високу якість політичного товару, посилюють конкурентоздатність суб'єктів політичного ринку, підвищують рівень їх політичних взаємодій, сприяють удосконаленню технологій політичного маркетингу та професійного політичного консультування з урахуванням національних інтересів держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 +
Шифр НБУВ: РА356495

Рубрики:

      
20.

Шубін С.П. 
Політичні конфлікти: зміст та маркетинговий аналіз: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / С.П. Шубін ; Миколаїв. держ. гуманіт. ун-т ім. П.Могили. — Миколаїв, 2006. — 16 с. — укp.

Наведено наукове обгрунтування процесу виникнення політичних конфліктів (ПК), виявлено суб'єкти конфліктної спрямованості. З'ясовано ступінь наукової розробки даної проблеми, проаналізовано стан джерельної бази. Визначено умови, етапи виникнення та розвитку ПК як чинника політичного процесу, його динаміку, спрямованості. Показано роль, яку відіграють соціально-політичні конфлікти у суспільстві, розкрито суть політичного маркетингу як інноваційного й ефективного методу дослідження політичних процесів. Висвітлено завдання теоретичного маркетингового аналізу з виявлення суб'єктів і об'єктів політичного процесу, які спроможні стати генераторами конфліктних дій. Досліджено різні варіанти побудови моделей розвитку конфліктних процесів на підставі даних, одержаних внаслідок політичного маркетингового аналізу ситуації, що склалася.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф043.2 + Ф080 + Ф053 +
Шифр НБУВ: РА342711

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського