Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (64)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>U=Х881 г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Хилюк С.В. 
Розвиток науки кримінального права України після відновлення її державної незалежності (питання особливої частини): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.В. Хилюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено питання розвитку складової кримінально-правової науки України, зокрема особливої частини кримінального права, у період 1991 - 2007 рр. Розкрито суть поняття та розглянуто структуру науки кримінального права України. Вивчено її методологію, а також проаналізовано стан і значущість наукознавчих досліджень цього права. Висвітлено результати наукових досліджень стосовно інститутів особливої частини кримінального права України за даний період у контексті зовнішніх проявів наукової діяльності. Визначено характерні риси розвитку особливої частини кримінально-правової науки України у період 1991 - 2007 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881 г(4УКР)64 + Х881.9(4УКР)1 +
Шифр НБУВ: РА356873

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Мина В. В. 
Філософсько-правове розуміння мети покарання: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.12 / В. В. Мина ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2011. — 18 с. — укp.

Виявлено, що основною особливістю поетапного становлення філософсько-правового розуміння мети покарання є наявність духовного гуманістичного стрижня. Попри те, що у різні історичні періоди й у різних філософсько-правових і кримінально-правових наукових школах розуміння мети покарання характеризувалося специфічними проявами, в онтологічному, антропологічному й аксіологічному вимірах домінував гуманістичний концепт. Хоча в історичній вертикалі філософсько-правове розуміння мети покарання не завжди адекватно об'єктивувалось у законодавчій і правозастосувальній сферах, у теоретичній площині превалював гіманістичний вектор. Обгрунтовано, що за сучасних умов демократизації та посилення гуманістичних тенденцій складові мети покарання необхідно розглядати не лише як такі, що узгоджуються у системному вимірі як внутрішньосистемні елементи мети покарання, а й як такі, що співвідносяться зі стандартами демократичного розвитку. Доведено, що поняття кари узгоджуватиметься з європейськими гуманістичними цінностями, якщо осмислюватиметься й об'єктивуватиметься на засадах демократичності, справедливості, рівності громадян перед законом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881 г(0) + Х881.021 + Х002.8
Шифр НБУВ: РА385817 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського