Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (111)Реферативна база даних (1265)Книжкові видання та компакт-диски (2140)Журнали та продовжувані видання (1122)
Пошуковий запит: (<.>U=Х892$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 134
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Завальний А.М. 
Юридичні факти в сфері здійснення правоохоронної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / А.М. Завальний ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено методологічні, теоретико-правові та прикладні проблеми юридичних фактів у сфері здійснення правоохоронної діяльності. Установленоперіодизацію історії виникнення та розвитку поняття юридичного факту. Запропоновано визначення даного поняття. Удосконалено класифікацію критеріїв юридичних фактів, характерних для зазначеної діяльності. Розкрито суть поняття "правоохоронна діяльність". Розглянуто систему уявлень щодо підстав виникнення правоохоронних відносин. Установлено особливості доказування юридичних фактів у правоохоронній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.73 + Х892.19(4УКР)181 + Х893.9(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА352084

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Саранюк В. І. 
Шляхи вдосконалення організації господарського процесу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / В. І. Саранюк ; Міжрегіон. акад. упр. персоналом. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Дослідженню теоретичні й організаційно-правові питання вдосконалення господарського судочинства в Україні. Встановлено, що реформування судової системи, зокрема, вдосконалення господарського судочинства вкрай необхідно для захисту порушених або оспорюваних прав осіб, які здійснюють господарську діяльність, прав і законних інтересів держави, її органів та органів місцевого самоврядування, забезпечення конституційних основ правопорядку в сфері господарювання. Сформульовано поняття ефективності господарського судочинства, визначено шляхи його вдосконалення, запропоновано посилити роль і значення недержавних форм судочинства, а також використання в Україні міжнародного досвіду - створення модельних господарських судів і запровадження медіації, як способу вирішення господарських спорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА383676 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Жидкова О.С. 
Цивільно-правовий механізм захисту права на недоторканність ділової репутації: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.С. Жидкова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми формування та реалізації цивільно-правового механізму захисту права на недоторканність ділової репутації та його доктринального тлумачення. Висвітлено історію становлення та розвитку, визначено зміст і суттєві ознаки права на недоторканність ділової репутації. Наведено результати порівняльного аналізу законодавства України, Росії та Білорусії, що регулює захист права на недоторканність ділової репутації та практики його застосування. Запропоновано суб'єктивне й об'єктивне визначення поняття "ділова репутація". Охарактеризовано суб'єкти, що мають право на її захист, здійснено розмежування понять "репутація", "гудвіл", "реноме", "престиж". Комплексно досліджено цивільно-правові проблеми захисту права на недоторканність ділової репутації, юрисдикційної та неюрисдикційної форм захисту. Проаналізовано загальні та спеціальні способи захисту права на недоторканність ділової репутації. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства про захист права на недоторканність ділової репутації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)03 + Х892.19(4УКР)182.1 +
Шифр НБУВ: РА355785

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Стефанчук Р.О. 
Цивільно-правовий захист честі, гідності та репутації: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Р.О. Стефанчук ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми теоретичного та правозастосовчого характеру, пов'язані з розробкою та відображенням у системі цивільного законодавства і права України захисту честі, гідності та репутації. Вивчено соціально-філософську та правову природу даних категорій, правову охорону пов'язаних з ними відносин, визначено сутність права на захист честі, гідності та репутації, історичний аспект його розвитку, досліджено способи захисту вказаних особистих немайнових благ. Розглянуто шляхи вдосконалення законодавчої регламентації захисту честі, гідності та репутації, визначено місце пов'язаних з ними правовідносин у системі українського законодавства та права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)06 + Х892.19(4УКР)18
Шифр НБУВ: РА311228 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кравченко О.С. 
Цивільно-правове регулювання експертизи у сфері інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.С. Кравченко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 16 с. — укp.

Проаналізовано три групи експертиз: наукову та науково-технічну, експертизу заявок на об'єкти промислової власності, судову експертизу об'єктів інтелектуальної власності, у тому числі контрафактних об'єктів даної власності. Визначено об'єкти, суб'єкти даних експертиз, права та обов'язки сторін, вимоги до експертних організацій, окремих експертів і до їх висновків, відповідальність за науковий рівень експертизи. Виявлено спільні ознаки цих експертиз і відмінності між ними. Доведено, що в Україні ще не створена єдина цілісна система експертизи у сфері інтелектуальної діяльності та власності. Розроблено відповідні наукові положення, оцінки, висновки, пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення правового забезпечення зазначених експертиз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 + Х892.19(4УКР)141.3 +
Шифр НБУВ: РА323941

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Ясечко С. В. 
Цивільно-правова відповідальність за порушення права на інформацію: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / С. В. Ясечко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 17 с. — укp.

Розглянуто питання цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію в контексті права на інформацію як немайнового права. Акцентовано увагу на інформації як об'єкті права, на її ознаках та правовому режимі. Сформульовано поняття інформації та цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію. Визначено особливості цивільно-правової відповідальності за порушення суб'єктивних прав на інформацію, акцентовано увагу на визначенні підстав, умов і меж відповідальності деліквента. Розкрито підстави звільнення від цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію. Теоретично обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення механізму правового регулювання цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)030.6 + Х892.19(4УКР)181.1 + Х849(4УКР)04
Шифр НБУВ: РА381685 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Андрейцева О.Б. 
Цивільно-правові способи захисту прав на об'єкти промислової власності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.Б. Андрейцева ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми правового регулювання цивільно-правових способів захисту прав на об'єкти промислової власності, систему таких способів і особливості їх застосування. Визначено специфіку правовідносин щодо захисту даних прав. Проаналізовано закріплені законодавством способи захисту прав на об'єкти промислової власності. Обгрунтовано нормативну концепцію трирівневої системи способів захисту. З'ясовано специфіку правової природи й особливості застосування певних способів захисту. Висвітлено судову практику застосування цивільно-правових способів щодо захисту прав на об'єкти промислової власності. Розглянуто питання національного та міжнародно-правового регулювання даних способів захисту, а також досвід зарубіжних країн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 + Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА361975

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Клименко Я.О. 
Цивільний позов як одна із форм забезпечення слідчим відшкодування шкоди, завданої злочином: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Я.О. Клименко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Проаналізовано місце цивільного позову серед інших форм відшкодування шкоди у кримінальному процесі, його юридичну природу. Надано характеристику його підстав. Сформульовано поняття приводів порушення провадження за позовом у кримінальній справі, проаналізовано значення кожного з джерел доказів у доказуванні підстав та розміру позовних вимог. Визначено момент виникнення обов'язку в органів, які ведуть процес до вжиття заходів щодо забезпечення цивільного позову. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення законодавства та практики провадження за цивільним позовом у кримінальному судочинстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)213.1 + Х892.19(4УКР)172 + Х893.9(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА326369

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Шадура Д.М. 
Цивільна юрисдикція: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Д.М. Шадура ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено судову і, зокрема цивільну юрисдикцію як комплекс специфічних повноважень загальних судів у цивільному судочинстві, а також процесуальних форм її реалізації щодо об'єкта судового захисту у сфері приватноправових відносин. Проведено структурно-функціональний аналіз судової юрисдикції, визначено її складові елементи. Розроблено пропозиції щодо оптимальної структури судової системи та процесуального законодавства. Розглянуто види судової юрисдикції, а також поняття та процесуальні форми реалізації цивільної юрисдикції. Обгрунтовано універсальнсть цивільної процесуальної форми і доцільність прийняття єдиного Цивільного процесуального кодексу, що має містити правила цивільного, господарського й адміністративного судочинства. Охарактеризовано критерії відмежування цивільної від усіх інших видів судової юрисдикції (господарської, адміністративної, конституційної). Наведено пропозиції щодо вдосконалення цивільного процесуального законодавства та законодавства про судоустрій. Наголошено на необхідності забезпечення однаковості судової практики та єдності судової системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)12 +
Шифр НБУВ: РА360747

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Лукіна І. М. 
Цивільна процесуальна відповідальність: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / І. М. Лукіна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено питання правового статусу цивільної процесуальної відповідальності (ЦПВ). Розкрито змістову характеристику ЦПВ, підстави її виникнення. Доведено, що ЦПВ є самостійним різновидом юридичної відповідальності, яка з метою забезпечення єдності її застосування повинна мати легальне визначення в законодавстві України. Уточнено поняття ЦПВ. Сформульовано висновки та рекомендації щодо вдосконалення законодавства у сфері регулювання реалізації ЦПВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)
Шифр НБУВ: РА379384 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Паскар А.Л. 
Цивільні процесуальні правовідносини: структурно-функціональний аналіз: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / А.Л. Паскар ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Вперше запропоновано історично-концептуальну періодизацію процесу виникнення, становлення та розвитку теорії цивільних процесуальних правовідносин у науці цивільного процесуального права. Досліджено характерні особливості процесу виникнення, становлення та розвитку теорії цивільних процесуальних правовідносин у науці цивільного процесу. Вивчено теоретичні та практичні проблеми визначення структури цивільних процесуальних правовідносин, її системотвірних елементів: суб'єкта, об'єкта, зміста та функціональних зв'язків, які виникають між ними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)-4 +
Шифр НБУВ: РА368404

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Панаськов А. В. 
Функціональна семантика номінацій судочинства в англійській мові: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.04 / А. В. Панаськов ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено структурні, синтаксичні, лексико-семантичні та функціональні особливості номінацій судочинства в системі англійської мови та її варіантах (британському, американському, канадському й австралійському) та структурі дискурсу (наукового, публіцистичного та художнього). Запропоновано комплексний підхід до вивчення номінацій судочинства з використанням концептуального, семантичного, дефініційного, компонентного, варіантологічного аналізів і дискурс-аналізу. Змодельовано концептосферу судочинства в мегаконцептосфері права в англійській мові. Встановлено підсистему номінацій цивільного процесуального права в лексиконі англійської мови. Визначено функціональну семантику номінацій судочинства у зазначених типах дискурсу, досліджено варіантологічний аспект номінацій судочинства в англійській мові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-34:Х + Х892.19(4ВЕЛ) в4
Шифр НБУВ: РА382494 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Бортняк Ф.В. 
Форми та методи діяльності державної виконавчої служби: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ф.В. Бортняк ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 16 с. — укp.

На підставі аналізу чинного законодавства України та практики його застосування визначено сутність форм і методів діяльності державної виконавчої служби та розроблено рекомендації щодо удосконалення механізму їх правового регулювання та підвищення ефективності реалізації. Розкрито адміністративно-правову природу діяльності державної виконавчої служби, проведено дослідження її ключового суб'єкта - державного виконавця. Наведено рекомендації щодо поліпшення його діяльності з урахуванням покладених на нього завдань і функцій. Визначено принципи діяльності державної виконавчої служби та виокремлено притаманні їй основоположні ідеї. Проаналізовано особливості форм і методів діяльності органу примусового виконання рішень. Проведено теоретичне дослідження актів управління, що підлягають примусовому виконанню державною виконавчою службою. Значну увагу приділено вивченню особливостей виконавчого документа як форми волевиявлення публічного органу управління щодо примусового виконання рішення державною виконавчою службою. Розглянуто методи діяльності державної виконавчої служби та заходи примусового виконання рішень. Зроблено розподіл примусових заходів, які застосовує у своїй діяльності дана структура, на профілактичні, процесуальні, організаційні, праворегулювальні та стягнення, наведено пропозиції щодо їх удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)113 + Х892.19(4УКР)177 +
Шифр НБУВ: РА357965

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Бровченко І.О. 
Участь третіх осіб у цивільно-правових зобов`язаннях: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.О. Бровченко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблематики участі третіх осіб у цивільно-правових зобов'язаннях. Розкрито сутність особи як центральної категорії поняттєвого апарату юриспруденції, вперше сформульовано сутнісні ознаки третіх осіб у зобов'язаннях, розроблено вчення про окремі види третіх осіб. Досліджено проблеми участі третіх осіб у речових, корпоративних, спадкових правовідносинах, а також відносинах інтелектуальної власності. Проаналізовано видові особливості третіх осіб у зв'язку з їх участю в окремих групах зобов'язань. Висвітлено питання виконання зобов'язання третіми особами, розкрито особливості зобов'язань на користь третіх осіб. Визначено підстави та форми участі третіх осіб у забезпеченні виконання зобов'язань. Проаналізовано питання, пов'язані з захистом третіх осіб у зобов'язаннях. Розглянуто загальні положення про захист прав третіх осіб, а також окремі способи його здійснення. Проаналізовано проблеми вибору та реалізації способів захисту третіх осіб у цивільно-правових зобов'язаннях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)201 + Х892.19(4УКР)113 +
Шифр НБУВ: РА370472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Глушкова 
Участь спеціаліста в цивільному судочинстві: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Дарина Георгіївна Глушкова ; Харківський національний ун-т внутрішніх справ. — Х., 2009. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)113
Шифр НБУВ: РА366096

Рубрики:

      
16.

Дунас Т.О. 
Участь прокурора у цивільному судочинстві України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Т.О. Дунас ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано правовий статус прокурора у цивільному судочинстві України як реалізації принципу публічності у цивільному процесі. Розглянуто питання юридичної природи представництва прокурором, а також його процесуальноі форми, на підставі цього зроблено висновок про самостійність цього інституту цивільного процесуального права. Проаналізовано діючі норми чинного законодавства та наведено перелік прав і обов'язків прокурора у цивільному судочинстві. Досліджено питання приводів і підстав представництва прокурором, а також форм і методів реалізації прокурором представницьких повноважень, допустимість його участі в цивільному процесі в межах вимог правової держави та процесуального статусу, передбаченого Конституцією України та чинним законодавством. Відзначено, що Конституція (Основний Закон) держави є правовою підставою участі прокурора у цивільному процесі. Зауважено, що важливим напрямом розвитку представництва прокурора є пряме надання його права ініціювати в суді першої інстанції процес у разі порушення прав і законних інтересів необмеженого кола осіб, порушення масового інтересу. Досліджено мету та завдання представництва прокурора у цивільному процесі, грунтуючись на тому, що метою є захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав чи інтересів фізичних осіб, інтересів держави, а завданням - вжиття у цивільно-судовому порядку заходів щодо поновлення порушених прав і законних інтересів громадянина та держави, усунення причин і умов, що призвели до їх порушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)114 +
Шифр НБУВ: РА363842

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
17.

Шандрук С. М. 
Управління державною виконавчою службою в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / С. М. Шандрук ; Львів. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретико-методологічні засади формування державної виконавчої служби (ДВС) в Україні. Розглянуто генезис інституту примусового виконання рішень суду на українських землях, запропоновано періодизацію його становлення. Обгрунтовано основні принципи діяльності ДВС. Охарактеризовано адміністративно-правовий статус державних виконавців, удосконалено класифікацію груп суб'єктів виконавчого провадження за функціональною ознакою. Увагу приділено організаційно-правовому забезпеченню управління ДВС. Проаналізовано сучасні зарубіжні організаційно-правові форми інституту примусового виконання рішень. Розроблено проект Кодексу професійної поведінки державних виконавців. Обгрунтовано напрями вдосконалення управління та підвищення ефективності функціонування ДВС в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)177.01
Шифр НБУВ: РА382166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Вангородська Н. А. 
Третейський суд в Україні у X - XVIII ст.: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Н. А. Вангородська ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Здійснено історико-правове дослідження виникнення та розвитку третейських судів України. Узагальнено та систематизовано архівні матеріали, нормативно-правові акти з питань третейського судочинства, а також визначено місце та роль третейських суддів в Україні у X - XVIII ст. Обгрунтовано, що третейський суд був найдавнішою формою суду, утворювався з первісних форм вирішення спорів на основі звичаю, який діяв на всіх землях давньої Русі. Розроблено класифікацію судів, які проводили розгляд справ за правилами третейського судочинства, а також встановлено їх правову природу. Доведено загальну поширеність інституту участі народних посередників, третейських суддів на усіх стадіях процесу. Розкрито правовий статус та організаційно-правові основи діяльності третейських суддів. Охарактеризовано особливості третейського судочинства на землях України у X - XVIII ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)4-629 + Х892.19(4УКР)189.4-1
Шифр НБУВ: РА381112 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бобровник О.В. 
Треті особи в цивільному процесі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Бобровник ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Висвітлено найбільш складні та дискусійні питання теорії та практики участі третіх осіб у цивільному процесі та зроблено відповідні пропозиції щодо удосконалення теоретичного сприйняття такого статусу та закріплення відповідних положень у законодавстві. Запропоновано сприймати третіх осіб у контексті захисту їх суб'єктивних прав та інтересів, а також позитивного впливу на об'єктивність наступного судового рішення, тому третім особам, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, є допущені судом до участі у справі суб'єкти, інтереси яких зумовлені нормами матеріального права, що спонукають їх до в вступу у справу з метою захисту власних інтересів і активного користування наданими їм законом процесуальними правами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)113 +
Шифр НБУВ: РА367922

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Руденко М.В. 
Теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.В. Руденко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 36 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах України, яке розглядається як комплексний (міждисциплінарний) процесуальний інститут, перспективний напрям наукових досліджень. Проаналізовано питання, пов'язані з з'ясуванням змісту та структури представницької функції прокуратури та її реалізації в арбітражному судочинстві на захист інтересів держави. Висвітлено особливості прокурорсько-представницьких правовідносин на окремих стадіях арбітражного процесу. Розглянуто проблемні питання прокурорського нагляду за законністю виконання рішень арбітражних судів. Охарактеризовано організаційні аспекти діяльності прокурорів з питань участі в арбітражному судочинстві. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства про прокуратуру, а також арбітражно-процесуального законодавства з питань участі прокурора в арбітражному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.401.14 + Х891.9(4УКР)623
Шифр НБУВ: РА313989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського