Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (520)Книжкові видання та компакт-диски (794)Журнали та продовжувані видання (260)
Пошуковий запит: (<.>U=Х892.19(4УКР)18$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 67
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Демченко Н.С. 
Договір купівлі-продажу об'єктів приватизації (на матеріалах арбітражної практики України): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Н.С. Демченко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Міститься комплекс теоретичних і практичних питань, пов'язаних з відчуженням державного майна в процесі приватизації. Досліджуються проблеми договірних відносин купівлі-продажу об'єктів приватизації та їх правового регулювання. Проводиться аналіз суб'єктивного складу, об'єкту, змісту договору купівлі-продажу в процесі приватизації, розглядаються проблеми укладення договорів купівлі-продажу об'єктів приватизації та визнання їх недійсними. Визначаються і обгрунтовуються поняття договору купівлі-продажу в процесі приватизації та його особливості. Розроблено ряд науково-теоретичних положень стосовно участі у договірних відносинах купівлі-продажу в процесі приватизації фінансових посередників, порядку укладання договору купівлі-продажу об'єктів приватизації при викупі, на аукціоні та за конкурсом, визначення підстав та застосування наслідків визнання недійсними вказаного договору. На основі аналізу законодавчих та інших правових актів з питань приватизації, практики розгляду арбітражними судами спорів, пов'язаних з продажем державного майна в порядку приватизації, сформульовано конкретні пропозиції по вдосконаленню правового регулювання договірних відносин купівлі-продажу в процесі приватизації та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)110.41 + Х892.19(4УКР)189.4

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Тимченко 
Проблеми судової підвідомчості: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Петро Михайлович Тимченко ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1-53 + Х892.19(4УКР)18
Шифр НБУВ: РА314708

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Протас І.Б. 
Проблеми судового захисту прав і інтересів громадян у зв'язку з заподіянням їм шкоди незаконними діями органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.Б. Протас ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Розкрито поняття права громадянина на судовий захист прав і законних інтересів громадян у зв'язку із заподіянням їм шкоди органами дізнання, попереднього слідства, прокуратури і суду, форми захисту, галузеву природу правовідносин, основні проблеми та перспективи розвитку цього інституту. Розглянуто дію процесуального механізму відновлення порушених прав громадян у деліктах, з метою виявлення особливостей властивої для даної категорії справ. Запропоновано рекомендації щодо удосконалення інституту судового відшкодування шкоди, заподіяної громадянину органами дізнання, попереднього слідства, прокуратури та суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)213.15 + Х892.19(4УКР)182
Шифр НБУВ: РА307728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Стефанчук Р.О. 
Цивільно-правовий захист честі, гідності та репутації: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Р.О. Стефанчук ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми теоретичного та правозастосовчого характеру, пов'язані з розробкою та відображенням у системі цивільного законодавства і права України захисту честі, гідності та репутації. Вивчено соціально-філософську та правову природу даних категорій, правову охорону пов'язаних з ними відносин, визначено сутність права на захист честі, гідності та репутації, історичний аспект його розвитку, досліджено способи захисту вказаних особистих немайнових благ. Розглянуто шляхи вдосконалення законодавчої регламентації захисту честі, гідності та репутації, визначено місце пов'язаних з ними правовідносин у системі українського законодавства та права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)06 + Х892.19(4УКР)18
Шифр НБУВ: РА311228 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Бринцев О.В. 
Сутність правових спорів у сфері підприємництва та способи їх вирішення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Бринцев ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено правові спори у сфері підприємництва та способи їх вирішення. З'ясовано сутність явища правового спору. Критично проаналізовано існуючі концепції та наведено сучасне його визначення. Встановлено кваліфікуючі ознаки спорів у сфері підприємництва та причини їх виникнення. Висвітлено універсальні способи вирішення спорів та розроблено пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює відповідні правовідносини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)014 + Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА315256 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Руденко М.В. 
Теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.В. Руденко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 36 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах України, яке розглядається як комплексний (міждисциплінарний) процесуальний інститут, перспективний напрям наукових досліджень. Проаналізовано питання, пов'язані з з'ясуванням змісту та структури представницької функції прокуратури та її реалізації в арбітражному судочинстві на захист інтересів держави. Висвітлено особливості прокурорсько-представницьких правовідносин на окремих стадіях арбітражного процесу. Розглянуто проблемні питання прокурорського нагляду за законністю виконання рішень арбітражних судів. Охарактеризовано організаційні аспекти діяльності прокурорів з питань участі в арбітражному судочинстві. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства про прокуратуру, а також арбітражно-процесуального законодавства з питань участі прокурора в арбітражному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.401.14 + Х891.9(4УКР)623
Шифр НБУВ: РА313989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Кузьменко С.Г. 
Особливості судового розгляду та вирішення справ за позовами про звільнення майна з-під арешту: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.Г. Кузьменко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Проаналізовано проблеми співвідношення та застосування загальних і спеціальних правових норм, висвітлено вплив матеріальних правовідносин на особливості розгляду та вирішення цивільних справ. Досліджено питання, пов'язані з визначенням підвідомчості суду справ за позовами про звільнення майна з-під арешту, розглянуто особливості участі сторін і третіх осіб, доказування та доказів, порушення, підготовки, судового розгляду та винесення рішень за вказаною категорією справ. Розроблено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення інституту судового розгляду справ за позовами про звільнення майна з-під арешту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)18
Шифр НБУВ: РА315441 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Беляневич В.Е. 
Справи про визнання недійсними актів державних та інших органів в практиці арбітражних судів України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.Е. Беляневич ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз чинних норм законодавства, правових засобів захисту прав і законних інтересів суб'єктів господарювання у випадках видання державними та іншими органами актів, що не відповідають законодавству, процесуальних особливостей арбітражного провадження в справах про визнання недійсними даних актів, особливостей окремих категорій справ залежно від суб'єктного складу справи (органу, що видав оспорюваний акт). Вперше зроблено висновок, що справи про визнання недійсними актів державних та інших органів, підвідомчих арбітражним судам, не належать до справ позовного провадження, і повинні розглядатися в порядку окремого провадження за процедурою встановлення фактів, що мають юридичне значення. Визначено напрями подальшого вдосконалення норм арбітражного процесуального законодавства, що регулюють розгляд даної категорії справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4-383
Шифр НБУВ: РА312640 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Павловська Н.В. 
Теорія та практика захисту моральних благ цивільним законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Н.В. Павловська ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 15 с. — укp.

Проведено теоретичний та практичний аналіз правового інституту захисту моральних благ у справах про компенсацію моральної шкоди, завданої фізичним і юридичним особам. Досліджено гносеологічну та правову природу інституту моральних благ, їх способи захисту: компенсації моральної шкоди, історичний аспект розвитку, форми захисту, галузеву природу правовідносин, конкретні проблеми та перспективи розвитку даного інституту. Запропоновано рекомендації щодо вдосконалення законодавчої регламентації захисту майнових і немайнових прав фізичних та юридичних осіб, інституту, судового розгляду у справах про компенсацію моральної шкоди. Особливу увагу приділено питанню про компенсацію моральної шкоди, заподіяної громадянам під час військових конфліктів і глобальних катастроф.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)03 + Х892.19(4Укр)18
Шифр НБУВ: РА318219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Степанова Т.В. 
Доказування та докази в господарському процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Т.В. Степанова ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2002. — 18 с. — укp.

Проаналізовано поняття "доказування" та "докази", розроблено єдину концепцію із зазначених понять, проведено чітку межу між процесом доказування та доказами в господарському процесі та аналогічними поняттями в кримінальному і цивільному процесах. Наведено єдину класифікацію доказів у господарському процесі України. Визначено особливості змісту припустимості доказів саме у господарському процесі. Відзначено специфіку правового положення свідків, експертів, спеціалістів, аудиторів щодо господарської справи. Визначено роль господарського суду в процесі. Внесено пропозиції стосовно доповнень до Господарського процесуального кодексу України щодо свідків, а також документів як письмових і речових доказів та документів електронного документообігу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)14 + Х892.19(4УКР)189-4 +
Шифр НБУВ: РА321993

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Притика Д.М. 
Організаційно-правові засади становлення і діяльності господарських судів України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук.: 12.00.10 / Д.М. Притика ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2003. — 36 с. — укp.

Досліджено методологічні засади організації судової влади та правосуддя, тенденції їх розвитку. З цією метою зроблено екскурс в історію формування та розвитку господарських судів. Сформульовано основні поняття судового управління, наведено класифікацію функцій, які воно виконує. Здійснено порівняльно-правовий аналіз основних аспектів організації діяльності господарських (комерційних) судів, судового управління в країнах континентальної та англо-американської правових сімей. Визначено основні проблеми організації діяльності даних судів. Розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює відповідні відносини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4 + Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА326330

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Ніжинська І.С. 
Відшкодування шкоди, завданої незаконними діями службових осіб дізнання і досудового слідства в системі органів внутрішніх справ України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.С. Ніжинська ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 16 с. — укp.

З'ясовано актуальні проблеми компенсації шкоди, завданої незаконними діями службових осіб дізнання та досудового слідства у системі ОВС України, галузевої природи цих правовідносин, досліджено конкретні проблеми та перспективи розвитку інституту відшкодування такої шкоди. Наведено рекомендації щодо удосконалення законодавчої регламентації та компенсації шкоди, завданої незаконними діями службових осіб дізнання та досудового слідства в системі ОВС України. Обгрунтовано правову суть обов'язку держави стосовно відшкодування зазначеної шкоди. Визначено джерела формування державних коштів, за рахунок яких проводиться відшкодування. Внесено пропозиції щодо вдосконалення інституту правовідносин, що виникають у результаті відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними діями службових осіб дізнання та досудового слідства в системі ОВС України, визначення її мінімального розміру. Обгрунтовано необхідність розширення переліку підстав відшкодування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)213.1 + Х892.19(4УКР)182
Шифр НБУВ: РА326687

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Лейба Л.В. 
Правове регулювання вирішення земельних спорів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Л.В. Лейба ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Комплексно висвітлено сучасні теоретичні та практичні проблеми правового регулювання розв'язання земельних спорів. Проведено історико-правовий аналіз становлення та розвитку законодавства стосовно цих спорів. Розкрито зміст, суть, ознаки й особливості земельного спору, співвідносність його з земельним конфліктом за умов реформування земельних відносин, наведено їх класифікацію. Проаналізовано співвіднесення судового й позасудового порядків розв'язання земельних спорів, розглянуто й обгрунтовано переваги кожного з них. Наведено аргументи щодо необхідності створення у судовій системі України спеціалізованих земельних судів. Розв'язання земельних спорів визначено як найголовнішу гарантію забезпечення земельних прав, оскільки належне їх розв'язання поновлює порушені права суб'єктів земельних правовідносин, що є відображенням гарантій реалізації земельних прав та інтересів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)11 + Х892.19(4УКР)182 +
Шифр НБУВ: РА339446

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Лічман Л.Г. 
Судовий захист прав і інтересів членів сім'ї власника жилого приміщення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Л.Г. Лічман ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Визначено юридичну природу права фізичної особи, зокрема члена сім'ї власника житлового приміщення, на житло. Вперше досліджено правовий статус дійсного та колишнього члена сім'ї власника житлового приміщення. Проаналізовано сучасні проблеми судового захисту прав та законних інтересів членів сім'ї власника житлового приміщення. Наведено рекомендації щодо удосконалення чинного цивільного та житлового законодавства України та практики їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.321.3 + Х839(4УКР)742 + Х892.19(4УКР)182 +
Шифр НБУВ: РА336535

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Грабовська О.О. 
Особливості судочинства в справах про усиновлення (удочеріння) іноземними громадянами дітей, які проживають на території України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.О. Грабовська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Розглянуто процесуально-правову природу справ про усиновлення дітей іноземними громадянами, передумови права на звернення іноземців-кандидатів в усиновителі в суди України з заявами про встановлення усиновлення та процесуальний порядок порушення судом справ даної категорії. Розкрито мету, значення і зміст підготовки справ про усиновлення дітей іноземними громадянами до судового розгляду, порядок з'ясування обставин, що мають значення для правильного та своєчасного їх вирішення та визначення кола доказів, які їх підтверджують. Викладено питання визначення кола осіб у справах цієї категорії та призначення справ про усиновлення дітей іноземними громадянами до розгляду у судовому засіданні. Проаналізовано процесуальний порядок розгляду цих справ, мету та зміст даного етапу провадження, а також судове рішення в справах цієї категорії. Наведено рекомендації з удосконалення сімейного та цивільного процесуального законодавства, зокрема, про необхідність застосування судами міжнародних договорів під час розгляду справ про усиновлення дітей іноземними громадянами, а також законодавство країн, в яких проживають кандидати в усиновителі, про необхідність залучення перекладача під час подачі заяви про встановлення усиновлення до суду, про врегулювання питання дачі згоди дитини на усиновлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)76 + Х892.19(4УКР)182 + Х934 +
Шифр НБУВ: РА340487

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Сгара Е.В. 
Використання інституту мирової угоди у процедурі банкрутства: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Е.В. Сгара ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2005. — 17 с. — укp.

Досліджено особливості застосування норм інституту мирової угоди у межах процедур санації та розпорядження майном під час провадження справи про банкрутство. Вивчено історичні передумови становлення інституту мирової угоди. Показано, що публічно-правовий характер його норм і загальна тенденція гуманізації норм права вимагають встановлення рівноправних взаємовідносин у системі кредитор - боржник. Запропоновано ввести в Закон про банкрутство норми, що дозволяють проведення сепаратних переговорів з найбільш значимими кредиторами та припускають автоматичне скасування боргів за вимогами їх третьої та наступної черги. Обгрунтовано доцільність включення у норми, що визначають структуру плану санації та графік погашення заборгованості, положень, які рекомендують проведення інноваційних заходів у процедурі санації і враховують умови надання кредиту та терміни його погашення. У разі банкрутства неспроможних підприємств з підвищеним рівнем соціальної значущості запропоновано приділяти належну увагу їх виробничим особливостям. Удосконалено визначення поняття "мирова угода".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)209.2 + Х892.19(4УКР)182 +
Шифр НБУВ: РА334846

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Біда К.М. 
Касаційне провадження в господарському судочинстві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / К.М. Біда ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено правові засади інституту касації у господарському судочинстві. Проаналізовано історичний розвиток цього інституту у світовій правовій системі та в Україні, визначено функції касаційного провадження у цивільному та господарському судочинстві. Розкрито суть принципів господарського судочинства й особливості їх дії в касаційному провадженні. Визначено суб'єктів, які мають право звертатися з касаційною скаргою до суду касаційної інстанції, а також об'єкт і строк касаційного оскарження. Висвітлено питання щодо розгляду справ у касаційній інстанції. Обгрунтовано необхідність розширення меж розгляду даною інстанцією касаційної скарги. З'ясовано підстави для скасування оскаржуваних судових актів. Проаналізовано умови та порядок подання касаційної скарги. Обгрунтовано науково-теоретичні висновки стосовно правової природи касаційного оскарження та передумов реалізації права на касаційне оскарження. Наведено рекомендації щодо вдосконалення господарського процесуального законодавства, зокрема, особливості розгляду справ за участю громадян, про встановлення 30-денного строку для касаційного оскарження, про зменшення розміру державного мита, а також правові наслідки порушення судом законодавства про мову.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4 + Х892.19(4УКР)176.2 +
Шифр НБУВ: РА338066

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Лазор В.В. 
Проблеми правового регулювання трудових спорів і конфліктів за умов формування ринкових відносин в Україні: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.05 / В.В. Лазор ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 40 с. — укp.

Досліджено особливості правового регулювання трудових спорів і конфліктів за умов ринкових відносин в Україні, проведено розмежування правових категорій "трудовий спір" і "трудовий конфлікт", розглянуто їх правову природу, причину виникнення, принципи вирішення та шляхи превенції на сучасному етапі. Розглянуто чинне трудове законодавство України, здійснено його порівняльно-правовий аналіз з нормами зарубіжного та міжнародного законодавства. Докладно вивчено індивідуальні трудові спори та конфлікти, їх позасудове та судове вирішення, обгрунтовано ряд пропозицій з удосконалення порядку їх розгляду. Представлено дані розгорнутого правового дослідження колективних трудових спорів і конфліктів. Розроблено та внесено концептуальні пропозиції з удосконалення порядку їх вирішення та проведення страйків у національній правовій системі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)31 + Х892.19(4УКР)182.2 +
Шифр НБУВ: РА338341

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бобко В.Г. 
Судочинство у справах про визнання фізичної особи безвісно відсутньою та оголошення її померлою: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.Г. Бобко ; НДІ приват. права і підприємництва Акад. прав. наук України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу чинного законодавства та результатів попередніх досліджень визначено юридичну природу прав про визнання фізичної особи безвісно відсутньою та оголошення ї померлою. Сформульовано поняття "безвісна відсутність", установлено предмет судового захисту. Проаналізовано питання предмета доказування, судового розгляду. Визначено співвідношення між особливостями судового розгляду у справах досліджуваної категорії та загальними принципами цивільного судочинства. У аспекті загальних вимог, що пред'являються до судового рішення як акта правосуддя, досліджено суть судового рішення та його властивості у правах цієї категорії. Наведено пропозиції щодо вдосконалення цивільного процесуального законодавства та судової практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)181 + Х839(4УКР)011.5 +
Шифр НБУВ: РА347920

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Беззубко Л.В. 
Розвиток теорії і практики функціонування механізмів державного управління колективними трудовими конфліктами: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.В. Беззубко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 32 с. — укp.

Розглянуто теоретичні і практичні передумови створення державних механізмів управління колективними трудовими конфліктами (КТК). Проаналізовано перехід від системи вирішення КТК до створення системи по його управлінню. Визначено сутність КТК як об'єкта державного управління. Викладено концепцію створення механізмів державного управління КТК, напрямки по удосконаленню нормативно-правового і організаційного механізмів, створенню економічного і соціального механізмів державного управління КТК, зокрема на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)121 + Х892.19(4УКР)182.2 +
Шифр НБУВ: РА342401

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського