Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Х839(4УКР)209.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Сгара Е.В. 
Використання інституту мирової угоди у процедурі банкрутства: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Е.В. Сгара ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2005. — 17 с. — укp.

Досліджено особливості застосування норм інституту мирової угоди у межах процедур санації та розпорядження майном під час провадження справи про банкрутство. Вивчено історичні передумови становлення інституту мирової угоди. Показано, що публічно-правовий характер його норм і загальна тенденція гуманізації норм права вимагають встановлення рівноправних взаємовідносин у системі кредитор - боржник. Запропоновано ввести в Закон про банкрутство норми, що дозволяють проведення сепаратних переговорів з найбільш значимими кредиторами та припускають автоматичне скасування боргів за вимогами їх третьої та наступної черги. Обгрунтовано доцільність включення у норми, що визначають структуру плану санації та графік погашення заборгованості, положень, які рекомендують проведення інноваційних заходів у процедурі санації і враховують умови надання кредиту та терміни його погашення. У разі банкрутства неспроможних підприємств з підвищеним рівнем соціальної значущості запропоновано приділяти належну увагу їх виробничим особливостям. Удосконалено визначення поняття "мирова угода".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)209.2 + Х892.19(4УКР)182 +
Шифр НБУВ: РА334846

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ляпунова Н.М. 
Кримінальна відповідальність за приховування банкрутства і фіктивне банкрутство: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Н.М. Ляпунова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Проаналізовано склади злочинів приховування банкрутства та фіктивного банкрутства. Визначено безпосередній об'єкт даних злочинів. Уведено поняття стійкої фінансової неспроможності суб'єкта підприємницької діяльності. Розкрито поняття "приховування" та "заздалегідь неправдива заява". Досліджено коло спеціальних суб'єктів, передбачених у диспозиціях статей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х839(4УКР)209.2
Шифр НБУВ: РА313187 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Поляков Б.М. 
Правові проблеми регулювання неспроможності (банкрутства): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.04 / Б.М. Поляков ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2003. — 38 с. — укp.

Визначено суть, характер і правову природу відносин неспроможності (банкрутства). Виявлено принципи його правового регулювання. З'ясовано способи та засоби правового впливу на суб'єктів відносин неспроможності (банкрутства). Обгрунтовано необхідність відокремлення права неспроможності як підгалузі господарського права. Розроблено концепцію реформування законодавства України про неспроможність (банкрутство). Визначено та проаналізовано критерії неплатоспроможності. Уточнено поняття банкрутства. Всебічно досліджено грошове зобов'язання у відносинах неспроможності. Уточнено зміст, мету, особливості та значення мораторію на задоволення вимог кредиторів. Розглянуто порядок заперечування майнових дій (угод) боржника. Наведено визначення поняття судових процедур і конкретизовано порядок їх здійснення. Проаналізовано правовий статус боржника, кредиторів, арбітражного керуючого та інших учасників відносин неспроможності. Запропоновано згрупувати господарсько-процесуальні норми в інститут права неспроможності або розділ Кодексу України про неспроможність. Обгрунтовано диференціацію трудових відносин працівників фінансово неспроможних підприємств від інших подібних відносин. Досліджено відносини щодо профілактики (попередження) неспроможності (банкрутства). Розглянуто умови порушення провадження у справі про банкрутство, а також умови введення, механізм реалізації, правові наслідки та значення судових процедур. Обгрунтовано правову природу строку щодо виявлення кредиторів, плану санації, мирової угоди.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)209.2 + Х839(4УКР)209.2
Шифр НБУВ: РА322605

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Продаєвич І.С. 
Припинення зобов'язання неможливістю його виконання: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.С. Продаєвич ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 19 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні засади припинення зобов'язання неможливістю його виконання за цивільним законодавством України. Розглянуто загальні положення про припинення зобов'язань у цивільному праві, висвітлено історію формування даного інституту у римському приватному праві. Розкрито сутність поняття та підстави для припинення зобов'язань у цивільному праві України. Розглянуто сучасну концепцію припинення зобов'язань неможливістю їх виконання. Проаналізовано вчення про неможливість виконання зобов'язань у цивільному праві України та зарубіжних країн. Проаналізовано окремі випадки припинення зобов'язань неможливістю виконання, зокрема, таких як непереборна сила та випадок. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм чинного законодавства України про регулювання припинення зобов'язання неможливістю його виконання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)209.2 +
Шифр НБУВ: РА368887

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Афанасьєв Р.Г. 
Проблеми правового регулювання банкрутства за законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Р.Г. Афанасьєв ; НАН України. Ін-т економіко-прав. дослідж. — Донецьк, 2001. — 20 с. — укp.

Запропоновано шляхи вирішення проблеми правового регулювання банкрутства в Україні. Уточнено визначення банкрутства та його елементи, удосконалені з урахуванням специфіки господарського права визначення різновидів банкрутства - навмисного та фіктивного. Розроблено класифікацію кредиторів. Розглянуто правовий статус учасників арбітражного провадження у справах про банкрутство. Надано пропозиції щодо його подальшого правового регулювання. Визначено три етапи процесу створення спеціальних державних органів з метою запобігання банкрутству. Висвітлено проблеми правового регулювання арбітражного провадження в справах про банкрутство відповідно до стадій провадження. Проаналізовано процедури (розпорядження майном боржника, санацію, укладення мирової угоди, ліквідаційну процедуру), що застосовуються до боржника. Запропоновано напрямки їх подальшого удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)209.2
Шифр НБУВ: РА312779 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського