Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (26)Реферативна база даних (1201)Книжкові видання та компакт-диски (1861)Журнали та продовжувані видання (2035)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч518.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 47
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Юй Шань 
Індивідуалізація процесу підготовки кваліфікованих тхеквондистів на основі обліку результатів комплексного контролю: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / Юй Шань ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 21 с. — укp.

Показано, що на етапах початкової спортивної підготовки та спортивного вдосконалення контроль підготовленості спортсменів, які займаються тхеквондо, проводиться в цілому недостатньо регулярно. Розширено знання щодо особливостей прояву сенсомоторних реакцій у тхеквондистів різної кваліфікації та встановлено їх зв'язок зі швидкістю виконання спортсменами базових ударів, а також визначено засоби та методи, що впливають на підвищення сили ударів. Вивчено особливості використання технічних прийомів тхеквондистами на Кубках світу 2005-их і 2006-их рр. Доповнено знання про біодинамічні і біокінематичні компоненти основних ударів, виконуваних спортсменами різної кваліфікації. Уточнено знання щодо динаміки підготовленості тхеквондистів на різних етапах річного тренувального циклу та розроблено рекомендації щодо вдосконалення тренувального процесу тхеквондистів на основі обліку результатів комплексного контролю їх функціональної та технічної підготовленості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.159.15
Шифр НБУВ: РА379708 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Соловей Л. С. 
Становлення вітчизняної системи підготовки майбутніх фахівців сфери туризму (друга половина XX ст.): автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / Л. С. Соловей ; НАПН України, Ін-т вищої освіти. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Відтворено ретроспективу становлення вітчизняної системи підготовки фахівців сфери туризму та досліджено соціально-економічні передумови її зародження. Розроблено періодизацію становлення вітчизняної системи підготовки туристичних кадрів, розкрито систему їх підготовки для різних видів туризму (внутрішнього, іноземного, спортивного, молодіжного, дитячого тощо) у період розвитку масового туризму. Проведено в історичному аспекті дослідження еволюції змісту та форм організації підготовки фахівців туристичної сфери. Уведено до наукового обігу архівні документи та матеріали, що дозволяють створити цілісне уявлення про становлення системи підготовки туристичних кадрів в Україні. Розроблено рекомендації щодо оптимізації вітчизняної системи підготовки фахівців сфери туризму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.11
Шифр НБУВ: РА386045 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Шафранський В. В. 
Формування готовності до професійної діяльності майбутніх фахівців зі спортивно-оздоровчого туризму у вищих навчальних закладах: автореф. дис. ... канд. пед. наук: 13.00.04 / В. В. Шафранський ; Терноп. нац. пед. ун-т ім. В. Гнатюка. — Т., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблему підготовки майбутніх фахівців (МФ) зі спортивно-оздоровчого туризму (СОТ). Подано основні вимоги до фахівців сфери туризму та розкрито особливості туристичної освіти у ВНЗ. Визначено сутність та зміст компонентів готовності до професійної діяльності (ПД) МФ з СОТ та охарактеризовано критерії, показники та рівні їх прояву. Запропоновано модель підготовки студентів факультету туризму до спортивно-оздоровчої діяльності, психолого-педагогічні умови її реалізації, а також програму і методику формування готовності до ПД МФ з СОТ. Доведено ефективність даної моделі щодо формування готовності до ПД МФ з СОТ у ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.113.9
Шифр НБУВ: РА381937 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Голубець І. М. 
Туризм як фактор розвитку екологічної культури України (кін. XX - поч. XXI ст.): автореф. дис. ... канд. культурології: 26.00.01 / І. М. Голубець ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Висвітлено проблеми екологічного туризму (ЕТ) у контексті природозбереження. Досліджено взаємозв'язок екологічної культури та туризму, розкрито зміст споріднених понять у термінології туризму. Розглянуто світовий досвід у галузі туризму, нормативно-правову базу міжнародного і вітчизняного законодавства. Охарактеризовано сільський, зелений, аграрний, природний, фермерський туризм у контексті екологічної культури туризму. Розкрито феномен ЕТ, його виховний потенціл, особливу увагу приділено проблемам екологічно адаптованого туризму (ЕАТ) щодо дбайливого ставлення до природи. Висвітлено культурологічні аспекти ЕАТ, спрямовані на цілісність природи та людини в її планетарних ознаках людського буття в просторі всесвітньої культури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.161 + Ч518.113.9
Шифр НБУВ: РА382079 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Сорокіна Г. О. 
Теорія і практика формування професійної готовності майбутніх фахівців у галузі туризму до екологічного виховання учнів: автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.04 / Г. О. Сорокіна ; ДЗ "Луган. нац. ун-т ім. Т. Шевченка". — Луганськ, 2011. — 44 с. — укp.

Розроблено концепцію й обгрунтовано педагогічну систему формування професійної готовності майбутніх фахівців з туризму до екологічного виховання учнів. Запропоновано технологію проведення геотурів з метою пізнання геологічного минулого рідного краю. Набули подальшого розвитку уявлення про туристичну освіту як необхідну умову екологічно безпечної діяльності; формування фахівців туристичної галузі як творчої особистості; критерії, показники та рівні оцінювання професійної готовності майбутніх фахівців галузі туризму до екологічного виховання учнів. Удосконалено форми та технології професійної підготовки фахівців туристичної галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.1 р + Ч421.352.27
Шифр НБУВ: РА384866 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Радченко О. М. 
"Інтурист" в Українській РСР: структура, кадри, основні напрями діяльності (60 - 80-ті рр. XX ст.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О. М. Радченко ; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. — Черкаси, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено структуру, кадри, основні напрями діяльності "Інтуриста" в Українській PCP у 1960 - 1980-ті pp. На основі грунтовного аналізу широкого кола архівних і опублікованих джерел, а також наукової літератури комплексно вивчено діяльність провідної організації з іноземного туризму в УРСР "Інтурист". Визначено загальносоюзну та республіканську законодавчу та нормативно-правову базу розвитку міжнародного туризму. Окреслено організаційні та правові засади функціонування, міжнародні зв'язки республіканського "Інтуриста". З'ясовано діяльність "Інтуриста" в розбудові готельної бази та підприємств громадського харчування, організації транспортних перевезень, круїзного туризму, зосереджено увагу на кадровій політиці та фінансово-економічному забезпеченні. Проаналізовано основні напрями діяльності, зокрема, рекламну, участь в організації виїзного туризму, маршрути та програми перебування для іноземних туристів, агітаційно-пропагандистську роботу з туристами різних країн, в тому числі з іноземцями українського походження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)63-7 + Ч518.14(4УКР) ж
Шифр НБУВ: РА382753 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Брик Р. С. 
Формування професійної компетентності майбутніх працівників сфери туризму в професійно-технічних навчальних закладах засобами інформаційних технологій: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Р. С. Брик ; Київ. нац. авіац. ун-т. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано сукупність педагогічних умов формування професійної компетентності майбутніх працівників сфери туризму в ПТНЗ з використанням засобів інформаційних технологій (ІТ) (мотивація учнів до професійного зростання за умов інформатизації навчального процесу, систематичне застосування засобів ІТ у процесі вивчення різних дисциплін, професійне спрямування вивчення інформаційних дисциплін, навність умінь самостійного застосування засобів ІТ з використанням професійно-симулятивних ситуацій). Визначено комплекс взаємопов'язаних компонентів професійної компетентності майбутніх працівників сфери туризму: професійно-особистісний (мотиваційний), професійно-змістовний (базовий), професійно-діяльнісний (практичний). Розроблено та теоретично обгрунтовано модель формування професійної компетентності учнів ПТНЗ засобами ІТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч461.253 + Ч518.1 р
Шифр НБУВ: РА378888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Вишневська Ю. В. 
Адміністративно-правові заходи забезпечення діяльності у сфері сільського туризму в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. В. Вишневська ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано авторське право на визначення поняття "туристична діяльність", розглянуто понятійний апарат туризму та сільського туризму, досліджено роль та значення сільського туризму в туристичній діяльності України. Виділено тенденції та проблеми агротуризму з урахуванням міжнародного та національного досвіду, висвітлено особливості та прогалини у правовому забезпеченні сільського туризму, а також проблеми сертифікації, стандартизації та ліцензування окремих видів послуг, що надаються у даній сфері. Проаналізовано та розкрито основні шляхи впровадження у національний правовий механізм європейського досвіду з організації сільського туризму. На підставі грунтовного аналізу держваної туристичної політики в країнах Європи, зокрема Франції, визначено основні механізми державного регулювання туризму. Висвітлено стан державної підтримки розвитку туризму в Україні та запропоновано шляхи розв'язання проблем туристичної галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Ч518.113.9
Шифр НБУВ: РА381667 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Поляков І. О. 
Професіографічний аналіз діяльності рятувальників Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби пошуку і рятування туристів МНС України: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.09 / І. О. Поляков ; Нац. ун-т цивіл. захисту України. — Х., 2011. — 23 с.: табл. — укp.

Вперше у вітчизняній психологічній науці проведено професіографічний опис діяльності рятувальника Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби пошуку та рятування туристів і розроблено методику психологічного аналізу професійного завдання з урахуванням комплексу необхідних професійно важливих якостей фахівця Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби пошуку і рятування туристів МНС України. Уточнено соціально-психологічні детермінанти забезпечення ефективності професіональної діяльності рятувальників даної служби МНС України. Дістали подальшого розвитку сучасні підходи щодо професійно-психологічного відбору та психологічного супроводження рятувальників Державної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби пошуку і рятування туристів МНС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю941.19:Ц + Ц9-331 р + Ч518.1 в2:Ц
Шифр НБУВ: РА382846 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Лань Давей 
Оцінка і використання рекреаційних ресурсів провінції Хебей (Китай) для цілей спортивно-оздоровчого туризму: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / Лань Давей ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 21 с. — укp.

Виявлено основні закономірності формування територіальної системи задоволення рекреаційних потреб населення й основи її функціонування. На підставі рекреаційного оцінювання гірських природно-територіальних комплексів і гідрологічної мережі регіону розроблено маршрути з деяких (найбільш популярним) видів спортивно-оздоровчого туризму. Встановлено навантаження на рекреаційні території під час використання їх для активного відпочинку та спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.115(54КИТ1-4) + Ч511.172
Шифр НБУВ: РА383249 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Грибова Л.В. 
Організаційно-методичні засади підвищення кваліфікації фахівців сфери туризму: автореф. дис. ... канд. пед. наук: 13.00.04 / Л.В. Грибова ; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М.Коцюбинського. — Вінниця, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено теоретико-експериментальне дослідження організаційно-методичних засад підвищення кваліфікації (ПК) фахівців сфери туризму (ФСТ) за сучасних умов професійної діяльності. Визначено чинники якості туристичних послуг (ТП) в контексті професійної готовності до нових умов праці кадрів підприємств туризму, готельного та ресторанного бізнесу на основі аналізу результатів ринку ТП. Обгрунтовано концептуальні підходи до перепідготовки та ПК працівників сфери туризму. Розроблено змістове забезпечення навчання у процесі ПК ФСТ, навчальні програми семінарських і практичних занять з поетапним опануванням базових професійних знань за умов профільних навчальних закладів і підприємств галузі. Обгрунтовано відповідні організаційно-педагогічні умови ПК ФСТ, доведено ефективність моделі ПК ФСТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(4УКР)р7
Шифр НБУВ: РА370497 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Гуслякова О. Ю. 
Розвиток механізмів державного регулювання соціального туризму в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. Ю. Гуслякова ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено сутність поняття соціального туризму як сфери створення, просування та реалізації соціального туристичного продукту для задоволення потреб у подорожах, інших видах туристичного відпочинку слабозахищених у соціальному відношенні громадян. Розроблено принципи його розвитку та запропоновано класифікацію соціального туризму. Визначено необхідні умови розвитку соціального туризму, а також механізми їх створення. Досліджено зарубіжний досвід розвитку соціального туризму. Обгрунтовано необхідність створення організаційних структур управління розвитком соціального туризму. Розроблено механізми створення системи відпускних чеків. Поглиблено концептуальні підходи до визначення напрямів розвитку соціального туризму. Запропоновано заходи щодо державного регулювання соціального туризму. Визначено шляхи законодавчого забезпечення розвитку соціального туризму шляхом розробки ключових положень проекту модельного закону "Про соціальний туризм", зокрема правового визначення суб'єктів, об'єктів, мети й інструментів, системи державного регулювання соціального туризму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.113.9 + Х819(4УКР)135
Шифр НБУВ: РА376320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Сандуляк І. Г. 
Розвиток туризму на Буковині у другій половині XIX - 80-х рр. XX ст. (історико-краєзнавчий аспект): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / І. Г. Сандуляк ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2010. — 20 с. — укp.

Охарактеризовано ступінь наукової розробки теми в історичній літературі та проаналізовано джерельну базу для всебічного розкриття кола даних питань. Простежено основні аспекти розвитку, історико-культурні напрямки та організація туризму на Буковині від часів його становлення та до створення системи організації дозвілля як для самого населення краю, так і для подорожуючих. Висвітлено регіональну специфіку туристичної практики, її історико-краезнавчі орієнтири, культурно-пізнавальні та дидактичні складові, які формувалися та розвивалися за умов зміцнення музейної справи, організації та розширення бальнео-рекреаційної сфери послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР337)5/6-7 + Ч518.13(4УКР-9БУК)5/6
Шифр НБУВ: РА377393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Александрова С. А. 
Формування професійно-комунікативної комптентності майбутніх фахівців підприємств туристської індустрії: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / С. А. Александрова ; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С. Сковороди. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Розкрито суть і структуру професійно-комунікативної компетентності, розглянуто її особливості для майбутніх фахівців туристської індустрії. Теоретично обгрунтовано педагогічні умови ефективності процесу формування комунікативної компетентності студентів туристських спеціальностей й експериментально перевірено технологію їх реалізації. Визначено критерії, показники та рівні сформованості професійно-комунікативної компетентності студентів. Доведено ефективність упровадження теоретично обгрунтованих педагогічних умов ефективності формування професійно-комунікативної компетентності майбутніх фахівців туристської індустрії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.11
Шифр НБУВ: РА375258 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Черезова М. В. 
Формування культури професійного спілкування майбутніх фахівців сфери туризму у навчально-виховному процесі коледжу: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / М. В. Черезова ; Луган. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Наведено результати вивчення особливостей підготовки майбутніх фахівців сфери туризму у ВНЗ I - II рівнів акредитації за сучасних умов неперервної професійної освіти. На підставі аналізу наукової літератури визначено сутність понять "культура професійного спілкування", "культура професійного спілкування екскурсовода". Розкрито структуру професійного спілкування фахівців сфери туризму на прикладі професії "екскурсовод". Визначено педагогічні умови формування культури професійного спілкування майбутніх фахівців сфери туризму у процесі професійного навчання, спрямованого на підсилення комунікативного компоненту освітнього процесу коледжу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.1 р
Шифр НБУВ: РА377251 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Бедрак Н.О. 
Адміністративно-правове регулювання туристичною галуззю: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н.О. Бедрак ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Акцентовано увагу на особливостях механізму правового регулювання, завдяки якому забезпечується реалізація туристичного режиму. Зазначено, що засоби правового регулювання даного механізму утворюють дві групи, а саме: до першої належать адміністративно-правові засоби дозвільного характеру, до другої - адміністративно-правові засоби впливового характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Ч518.14(4УКР) в2:Х
Шифр НБУВ: РА372047 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Зайчук Г. М. 
Формування професійної компетентності майбутніх маркетологів туристичної галузі у процесі фахової підготовки: автореф. дис. ... канд. пед. наук: 13.00.04 / Г. М. Зайчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено основні складові професійної компетентності майбутнього маркетолога туристичної сфери. Уточнено поняття "професійна компетентність маркетолога туристичної сфери" та "професійна компетенція". З'ясовано теоретичні та методичні засади формування у студентів - майбутніх маркетологів, професійних компетенцій, як основи професійної компетентності фахівця у туристичній галузі діяльності. Розроблено концептуальну модель формування професійної компетентності майбутніх фахівців туристичної галузі. Досліджено, теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено вплив педагогічних технологій на рівень формування професійних компетенцій. Вдосконалено методику організації навчання майбутніх фахівців маркетологів даної гагузі в навчально-виховному процесі студентів ВНЗ у даний період.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(4УКР)
Шифр НБУВ: РА375105 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Сушко Н. В. 
Історичні місця та розвиток туризму на Черкащині ( 90-ті роки XX - початок XXI ст. ): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Н. В. Сушко ; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. — Черкаси, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено всебічний аналіз туристичної діяльності. Розглянуто правову базу у галузі туризму та діяльність законодавчих і виконавчих органів влади. Проаналізовано стан туристичної діяльності на Черкащині, зокрема в роботі організацій, підприємств, станцій і музеїв. Визначено структуру, особливості та проблеми функціонування туристичних маршрутів. Досліджено процес формування вітчизняного та міжнародного туризму, визначено їх основні завдання. Розкрито загальні та специфічні принципи формування національної та патріотичної свідомості підростаючого покоління.Проведено всебічний аналіз туристичної діяльності. Розглянуто правову базу у галузі туризму та діяльність законодавчих і виконавчих органів влади. Проаналізовано стан туристичної діяльності на Черкащині, зокрема в роботі організацій, підприємств, станцій і музеїв. Визначено структуру, особливості та проблеми функціонування туристичних маршрутів. Досліджено процес формування вітчизняного та міжнародного туризму, визначено їх основні завдання. Розкрито загальні та специфічні принципи формування національної та патріотичної свідомості підростаючого покоління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЧЕК)64 л 6 + Ч518.14(4УКР-4ЧЕК) +
Шифр НБУВ: РА371076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Угрин Д. І. 
Методи та засоби інтеграції даних туристичної сфери: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.03 / Д. І. Угрин ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Сформульовано концептуальне та запропоноване формально-математичне означення простору даних (ПД). Вперше розроблено загальну архітектуру побудови ПД, яка базується на використанні технологій реляційних баз даних і реляційних сховищ даних. Побудовано каталог для опису елементів простору даних туристичної сфери. Розроблено оператор автоматичного визначення структури джерела даних. Визначено алгоритми інтеграції даних із розрізнених джерел і програмно-алгоритмічну систему ПД туристичної сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.1 с51
Шифр НБУВ: РА373444 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Кушнарьов В.В. 
Туристична реклама в соціокультурному просторі сучасної України: автореф. дис. ... канд. культурології : 26.00.01 / В.В. Кушнарьов ; Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Охарактеризовано іміджологію, брендинг, міфодизайн як чинники формування стратегій маркетингових комунікацій і реклами в туризмі. Проаналізовано соціодинаміку трансформацій рекламних комунікацій туризму. Визначено подієві, етичні, естетичні ознаки рекламних комунікацій у туризмі. Проаналізовано інфраструктуру рекламних комунікацій у ЗМІ, інтегровані маркетингові комунікації та реклами послуг і дестинацій. Вивчено особливості інтеграції комунікативного простору реклами в культурному туризмі. Надано модельно-проектну характеристику інтегрованих маркетингових комунікацій і реклами в контексті дизайнерських технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.164 + Ч518.14(4УКР) в2:Ч62
Шифр НБУВ: РА374226 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського