Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (552)Книжкові видання та компакт-диски (454)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Н539$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 106
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Скорук Л.М. 
Визначення деформацій та ефективних розрахункових моделей залізобетонних плит з тріщинами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Л.М. Скорук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архітект. — К., 2005. — 19 с. — укp.

З використанням методики здійснено комплексні теоретичні дослідження роботи залізобетонних плит за межами пружності з урахуванням тріщиноутворення. Запропоновано модель руйнування даних плит внаслідок дії навантаження та установлено співвідношення між довжинами сторін плити та скінченного елемента для одержання кращої збіжності результату під час визначення прогинів. Обгрунтовано можливість з певними уточненнями адаптувати формулу СНП 2.03.01-84*, що дає змогу визначити кривизну на ділянках з тріщинами для залізобетонних плит. Наведено метод визначення прогинів у плитах з урахуванням нелінійності та тріщиноутворення. Розвинуто теоретичні засади визначення деформацій у залізобетонних плитах з урахуванням нелінійних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.4-028.04 +
Шифр НБУВ: РА337341

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Григорьян Б.Б. 
Вогнестійкість стиснутих залізобетонних елементів при температурних режимах, близьких до реальних: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Б.Б. Григорьян ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2001. — 24 с.: рис. — укp.

Розроблено методику розрахунку розподілу температури в перерізах залізобетонних конструкцій за умов багатобічного нагрівання й остигання, а також методику розрахунку вогнестійкості стиснутих залізобетонних елементів з урахуванням впливу нагрівання на стійкість залізобетонних конструкцій з випадковим ексцентриситетом. Виявлено умови втрати несучої здатності на стадії загасання пожежі. Розроблено схеми нормування необхідних меж вогнестійкості. Здійснено експериментальне дослідження міцнісних і характеристик деформації бетону за умов нагрівання й остигання, на основі яких складений пакет емпіричних формул для опису повних діаграм деформування бетону у разі нагрівання та деформування навантаженого до нагрівання бетону. Проведено експериментальне обгрунтування запропонованого методу розрахунку вогнестійкості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.11-021.1
Шифр НБУВ: РА314262 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Григорчук А.Б. 
Вплив знакозмінних навантажень на міцність нормальних перерізів залізобетонних елементів, що згинаються: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.Б. Григорчук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Отримано нові експериментальні дані щодо міцності згинних залізобетонних елементів, що працюють за умов знакозмінного навантаження. Визначено вплив даних навантажень різного характеру та інтенсивності на зміну напружено-деформованого стану нормальних перерізів згинних залізобетонних елементів. Досліджено трансформування механічних характеристик бетону та вперше запропоновано залежності їх зміни внаслідок попередньої дії знакозмінного навантаження. Удосконалено методику розрахунку міцності нормальних перерізів згинних залізобетонних елементів за вищезазначених умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.4
Шифр НБУВ: РА318526 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Савицький В.В. 
Вплив короткочасних малоциклових навантажень на напружено-деформований стан і міцність нерозрізних збірно-монолітних залізобетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.В. Савицький ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методику визначення напружено-деформованого стану і міцності нормальних перерізів нерозрізних збірно-монолітних залізобетонних балок на основі сучасної розрахункової деформаційної моделі. Експериментально досліджено роботу даних балок за одноразового та повторного навантаження, обгрунтовано нові деформаційні граничні умови їх розрахунку з урахуванням перерозподілу зусиль, наведено нові експериментальні дані про їх перерозподіл та напружено-деформований стан, проаналізовано вплив повторних навантажень. Статистично доведено задовільну збіжність між теоретичними даними по викладеній методиці та експериментальними даними. Розроблено рекомендації щодо практичного застосування зазначеної методики розрахунків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028 +
Шифр НБУВ: РА350932

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Ле Мінь Лонг 
Вплив локальних пошкоджень захисного шару бетону в стиснутих залізобетонних елементах на напружено-деформований стан арматури: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ле Мінь Лонг ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2001. — 22 с.: рис. — укp.

Сформульовано наукові принципи розрахунку стиснутих залізобетонних елементів, які мають різні пошкодження захисного шару бетону через вплив технологічних, експлуатаційних, аварійних та інших умов. Розглянуто модель стиснутого елементу як умовно складового стрижня з елементами жорсткості в зоні контакту бетон - араматура. Теоретично визначено дотичні напруження в зоні контакту, на базі чого можна знайти деформації та напруження в арматурі з урахуванням рівня напруженого стану, місцерозташування арматури, діаметра арматури, класу бетону та арматури, ступеня оголення арматури. На підставі проведених експериментів встановлено емпіричну залежність між деформаціями арматури та бетону. Встановлено, що деформації арматури не дорівнюють деформаціям бетону, особливо за високих рівнів завантаження. Деформації арматури зменшуються на відміну від деформацій бетону. Запропоновано методику оцінки різних пошкоджень захисного шару бетону (IV категорії пошкоджень), завдяки чому визначається залишкова несуча здатність залізобетонного елементу. З урахуванням залишкової несучої зданості призначаються різні методи підсилення пошкоджених елементів. Розроблено методику визначення напружень і деформацій в арматурі у разі пошкодження захисного шару бетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.11-02
Шифр НБУВ: РА314215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Кухнюк О.М. 
Вплив малоциклових навантажень на механічні характеристики бетону та роботу згинальних залізобетонних елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.М. Кухнюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 16 с. — укp.

Експериментально та теоретично досліджено вплив на механічні характеристики бетону та роботу згинальних залізобетонних елементів малоциклових навантажень низьких і середніх рівнів. Запропоновано нове вирішення наукового завдання, що полягає в розробці методики розрахунку згинальних залізобетонних елементів під час дії малоциклових навантажень. Описано розрахунковий апарат, який базується на сучасних положеннях розрахунку міцності, тріщиностійкості та деформацій згинальних залізобетонних елементів у разі час одноразового навантаження. Отримано коефіцієнти умов роботи бетону та залізобетонних згинальних елементів під час дії малоциклових навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.006 + Н539.12-028.011
Шифр НБУВ: РА314327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Аметов Ю.Г. 
Вплив режиму навантаження і тривалого витримування під навантаженням на несучу здатність сталебетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Ю.Г. Аметов ; Держ. наук.-дослід. ін-т буд. конструкцій. — К., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Сформульовано та обгрунтовано вихідні передумови розрахунку, на підставі яких розроблено розрахунковий апарат для оцінки міцності нормальних перерізів сталебетонних згинальних конструкцій за короткотермінового навантаження та довантажування після тривалого витримування під навантаженням. Для всіх стадій роботи сталебетонних згинних конструкцій розроблено алгоритм розрахунку. Проведено експериментальні дослідження впливу характеру дії навантаження на несучу здатність сталебетонних балок. Виконано експериментальну оцінку впливу геометрії перетину та тривалості випробувань на межові деформації крайніх стиснутих волокон бетону сталебетонних балок. Надано рекомендації для визначення розрахункових значень міцнісних і деформаційних характеристик матеріалів даних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.011 +
Шифр НБУВ: РА327512

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Хохлов 
Вплив точності монтажу кранових рейок на несучу здатність підкранових залізобетонних балок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Олексій Геннадійович Хохлов ; Полтавський держ. технічний ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2000. — 18 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.12-028.011
Шифр НБУВ: РА311531

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Струк Р.Ф. 
Вплив тривалих процесів та корозії на міцність залізобетонних балок при дії навантаження: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Р.Ф. Струк ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень корозії бетону й арматури залізобетонних балок за одночасної дії агресивного середовища та навантаження різної інтенсивності. Розглянуто особливості корозії та зміни форми поперечних перерізів стиснутих бетонних елементів і залізобетонних балок за дії навантаження. Запропоновано під час здійснення розрахунку міцності даних елементів і балок користуватися розрахунковим поперечним перерізом, який має непошкоджений внутрішній бетон і зовнішній шар частково деградованого корозією бетону зі зменшеними характеристиками міцності. За цього форма стиснутої зони бетону балок приймається трапецієподібною, що найбільш відповідає реальній формі поперечних перерізів, зруйнованих внаслідок одночасної дії агресивного середовища та навантаження залізобетонних балок. Показано, що теоретичні й експериментальні значення міцності задовільно узгоджуються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-028.04 + Н539.1-028.4 +
Шифр НБУВ: РА338015

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Слободянюк С.О. 
Деформаційний розрахунок і стійкість стержневих залізобетонних систем з урахуванням тривалих процесів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / С.О. Слободянюк ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 32 с.: рис. — укp.

Розроблено теорію деформаційного розрахунку плоских та просторових стрижневих залізобетонних систем, а також критерії їх тривалої міцності та стійкості з урахуванням зміни у часі усадки, повзучості та модуля пружності бетону. Побудовано та проаналізовано методи сил, переміщень та скінченних елементів. Визначено напруги в арматурі та бетоні. Проведено розрахунки, які співставлено з експериментальними даними. Розроблено модифікований метод початкових параметрів повзучості та знайдено залежності між компонентами деформацій та компонентами зусиль для залізобетонного стрижня як елемента системи з урахуванням багаторядкового армування та повзучості бетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.04 +
Шифр НБУВ: РА322022

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Бамбура А.М. 
Експериментальні основи прикладної деформаційної теорії залізобетону: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / А.М. Бамбура ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2006. — 39 с. — укp.

З використанням результатів експериментально-теоретичних досліджень розроблено засади прикладної деформаційної теорії для залізобетону стрижневих систем, яка базується на реальних діаграмах деформування бетону й арматури за різного напружено-деформованого стану та зовнішніх дій. Експериментально визначено закономірності впливу режиму навантаження (одно- і двоосьового стискання, градієнта напружень, повторюваних навантажень високого рівня та тривалої дії навантаження високого рівня) і технологічних факторів на параметри діаграми стискання бетону у широкому діапазоні зміни його міцності та поведінку залізобетонних елементів під навантаженням. Запропоновано аналітичні залежності для визначення параметрів діаграм деформування бетону за різних режимів навантаження, а також на базі деформаційного методу аналітичний апарат для визначення напружено-деформованого стану нормальних перерізів (двотаврового, круглого та кільцевого) звичайних і попередньо напружених згинних і позацентрово стиснутих залізобетонних елементів за різних режимів навантаження. Наведено рекомендації щодо нормування параметрів діаграм деформування бетону для розрахунку залізобетонних елементів за двома групами межових станів. Розроблено метод "трьох кривизн" для визначення несучої здатності нерозрізних залізобетонних балок і балок на деформівній основі. Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень напружено-деформованого стану залізобетонних конструкцій і елементів об'єкту "Укриття" Чорнобильської АЕС, будівлі вокзалу "Київ-Пасажирський", супермаркету "МЕТРО" в м.Харкові.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028 +
Шифр НБУВ: РА342224

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Бассіл Марееі Мухамед 
Ефективні рішення покрить підземних будівель з тонкостінних монолітних залізобетонних оболонок для умов Близького Сходу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Марееі Мухамед Бассіл ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2003. — 23 с.: рис. — укp.

Розроблено методику розрахунку положистих куполів підземних будинків з обліком температурно-вологісних впливів і реальної роботи матеріалів. Визначено температурно-вологісні режими роботи будівельних конструкцій у субтропічному поясі за даними регіональної класифікації кліматичних зон, запропоновано розрахункові залежності річного ходу основних параметрів середовища (потенціалу вологості та температури), сформульовано межові умови задач тепло-вологопровідності. Розраховано розподіл потенціалу вологості за товщиною залізобетонних оболонок, що частіше зустрічаються у разі однобічного висихання. Запропоновано методику визначення напружень від усадки та набухання шляхом введення еквівалентних температур. Наведено методику розрахунку куполів, що дозволяє враховувати фізичну нелінійність залізобетону - тріщини та повзучість. Виявлено, що повзучість бетону істотно впливає на розподіл зусиль у системі, складеної з тонкостінного купола та масивної кільцевої балки. Розглянуто методику розрахунку покрить - оболонок підземних будинків із плоским прямокутним контуром. Розроблено кінцево-різницеву модель положистої оболонки двоякої кривизни, а також алгоритм і програму SHELL для ПК. Проведено числові дослідження температурно-усадочних напружень у залізобетонних прямокутних оболонках на прикладі розрахунку оболонки розміром 12 12 м. Доведено, що оболонка переносу у процесі зміни вологісного режиму до повного висихання, проходить стадії з більш високим рівнем напружено-деформованого стану, ніж кінцеве.Визначено "верхні" межові навантаження для різних схем розташування оболонки покриття щодо денної поверхні землі, а також габаритно-конструктивні розміри та умови на контурі. Наведено оптимальні конструктивні рішення покрить-оболонок підземних будинків. Розроблено методичні рекомендації з проектування та економічної оцінки покрить-оболонок підземних будинків для умов Близького Сходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.56 + Н78 +
Шифр НБУВ: РА322852

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Байда 
Залишкова несуча здатність залізобетонних балок після їх часткового руйнування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Денис Миколайович Байда ; Київський національний ун-т будівництва і архітектури. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028.011
Шифр НБУВ: РА337404

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Регмі Уттар Кумар 
Залізобетонні плити, локально попередньо напружені у двох напрямках: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Регмі Уттар Кумар ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена створенню ефективних конструкцій залізобетонних опертих по контуру плит перекриттів збільшених прогонів, розробці принципів керування їхнім напружено-деформованим станом за допомогою локального двовісного попереднього обтиснення. У дисертації запропонована методика розрахункового визначення втрат напруг у локально обтиснутих елементах від повзучості й усадки бетону. Розроблено методику розрахуку опертих по контуру підкріплених двовісно локально попередьо напружених плит з урахуванням фізичної нелінійності, деформування бетону в умовах плоского напруженого стану, трансформації схеми роботи конструкції під навантаженням. Оцінено ступінь перерозподілу зусиль між напрямками, елементами і перерізами. Експериментально досліджений вплив схем і рівня локального попереднього напруження на розмір втрат напруг і роботу конструкцій під навантаженням. Визначено області раціонального застосування запропонованих конструкцій у новому будівництві і реконструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.4-02

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
15.

Богданов О.М. 
Збірні залізобетонні згинальні елементи з двохетапним локальним попереднім напруженням: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.М. Богданов ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Розроблено методику розрахунку двохетапно локально попередньо напружених залізобетонних згинальних елементів. Виявлено ступінь впливу співвідношення площ напруженої та ненапруженої арматур на роботу локально обтиснутих згинальних елементів з запропонованим типом змішаного армування. Наведено принципи двохетапного локального обтиснення збірних залізобетонних згинальних елементів. Експериментально встановлено закономірності роботи запропонованих конструкцій на різних стадіях навантаження, зокрема на стадії вичерпання несучої здатності. Створено методику визначення несучої здатності локально попередньо напружених за двома етапами залізобетонних балок з урахуванням фізичної та геометричної нелінійності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н537 + Н539.12 +
Шифр НБУВ: РА354575

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
16.

Воскобійник О.П. 
Імовірнісний аналіз роботи стиснутих трубобетонних елементів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.П. Воскобійник ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2006. — 23 с. — укp.

Здійснено експериментальні дослідження мінливості геометричних та фізико-механічних характеристик трубобетону, а також випадкових ексцентриситетів стиснутих трубобетонних елементів, що виникають унаслідок їх фізичної та геометричної неоднорідности. Вперше застосовано методику аналізу макроструктури бетонного ядра під час аналізу неоднорідності властивостей довгих трубобетонних елементів за висотою. Одержано узагальнені статистичні дані щодо мінливості коефіцієнтів ефективності роботи трубобетону. Наведено методику оцінки проектної надійності коротких центрально стиснутих трубобетонних елементів, одержано залежності між їх імовірнісно-вартісними показниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н535.2 + Н539.11-028 +
Шифр НБУВ: РА345761

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
17.

Пащенко А.М. 
Імовірнісний розрахунок стиснутих елементів будівельних конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.М. Пащенко ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2004. — 20 с.: іл. — укp.

За допомогою методу скінченних елементів з врахуванням дійсної форми зігнутої вісі та пружно-пластичної роботи матеріалу визначено напружено-деформований стан та несучу здатність сталевих стиснуто-зігнутих елементів будівельних конструкцій. Для узагальнення результатів досліджень розрахункові схеми представлено відносними безрозмірними параметрами. Удосконалено метод скінчених елементів для розв'язання імовірнісних задач стиснуто-зігнутих сталевих колон на основі використання додаткових складових матриць жорсткості та елементів вектора вузлових навантажень, які враховують стохастичність вихідних даних. Проведено об'ємний математичний експеримент щодо оцінки статистичних характеристик несучої здатності сталевих стиснуто-зігнутих стержнів. Розроблено методику інженерного імовірнісного розрахунку сталевих стиснуто-зігнутих елементів на основі таблиць статистичних характеристик коефіцієнта зниження розрахункового опору за позацентрового стиску сталевих стержнів. Виявлено вплив мінливості різних вхідних параметрів на ймовірність безвідмовної роботи сталевих колон за різних співвідношень вихідних даних. Встановлено можливість апроксимації гістограми розподілу композиційної функції кривими Пірсона для розв'язання різних задач надійності даних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.11 +
Шифр НБУВ: РА329865

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
18.

Срібняк Н.М. 
Крутильна жорсткість залізобетонних елементів перекриттів з нормальними тріщинами: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / Н.М. Срібняк ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2009. — 23 с. — укp.

Розвинуто й удосконалено методику визначення жорсткості за умов кручення залізобетонних елементів з нормальними тріщинами з метою уточнення внутрішніх зусиль в елементах статично невизначених систем перекриття. Запропоновано інженерні методики визначення жорсткості та міцності елемента з нормальними тріщинами за умов кручення. Вірогідність даних, одержаних за запропонованою числово-аналітичною методикою, підтверджено даними числових досліджень з використанням МКЕ, а також експерименальними даними, що дозволило створити комп'ютерну програму дя визначення параметрів жорсткості та міцності залізобетонних елементів з нормальними тріщинами. Відзначено, що розроблену програму доцільно використовувати для проведення практичних інженерних розрахунків. На експериментальних балках-зразках, що мали штучні нормальні тріщини та зазнавали впливу крутного моменту, досліджено вплив висоти стисненої зони та діаметра поздовжньої арматури на характер роботи, деформування та руйнування зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н539.13-028 +
Шифр НБУВ: РА365376

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
19.

Аббасі Р. Х. 
Метод натурних випробувань плит і оболонок: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Р. Х. Аббасі ; Харк. нац. акад. міськ. гос-ва. — Х., 2010. — 22 с. — укp.

Розроблено малобюджетний метод випробувань тонкостінних конструкцій на дію короткочасних, тривалих і малоциклових навантажень у разі їх проведення в лабораторних, натурних і будівельних умовах. Визначено, що невід'ємною частиною методу є адаптоване та доопрацьоване технічне та програмне забезпечення. Встановлено, що основу методу складає розроблена експериментально-теоретична модель процесу деформування, яка враховує характер навантаження, що стежить, реологічні особливості матеріалів та умови навколишнього середовища. Виконано впровадження результатів роботи в практику наукових досліджень будівельних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.4-01-07 с104 + Н539.56-01-07 с104
Шифр НБУВ: РА373471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
20.

Лазар В.Ф. 
Методи оцінки міцності, тріщиностійкості позацентрово стиснутих і розтягнутих залізобетонних елементів конструкцій під час короткочасних навантажень: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.04 / В.Ф. Лазар ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2007. — 20 с. — укp.

Розкрито суть основних моделей і критеріїв лінійної механіки руйнування. Наведено результати досліджень міцності, тріщиностійкості та напружено-деформованого стану бетонних і залізобетонних позацентрово стиснутих або розтягнутих конструкцій. Висвітлено методи оцінювання міцності та тріщиностійкості досліджених елементів на базі концепції пружно-пластичної механіки руйнування та будівельної механіки. Запропоновано розрахункові моделі та одержано розв'язки задач утворення та докритичного росту тріщин. Описано результати аналізу методів механіки руйнування, наведено дані експериментальних досліджень та здійснено їх порівняння з розрахунковими.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.15-028 +
Шифр НБУВ: РА354693

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського