Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (40)Книжкові видання та компакт-диски (37)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ц980$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Соболь О.М. 
Геометричне моделювання розбиття множин при територіальному плануванні в сфері цивільного захисту: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.01.01 / О.М. Соболь ; Тавр. держ. агротехнол. ун-т. — Мелітополь, 2008. — 42 с. — укp.

Розроблено теоретичні основи та методи геометричного моделювання розбиття множин, на яких задано дискретні та неперервні характеристики, на підмножини, що не перетинаються. Розвинуто підхід до побудови моделі функціонування системи цивільного захисту, що дозволило визначити вплив основних параметрів територіального планування на ефективність діяльності системи. Досліджено особливості класу дискретно-неперервних задач розбиття множин на підмножини, характерних у разі територіального планування у сфері цивільного захисту, вдосконалено класифікацію задач розбиття. Здійснено змістовні постановки дискретно-неперервних задач розбиття. Введено клас спеціальних функцій та досліджено його особливості, що дозволило створити єдиний підхід до формалізації обмежень і запропонувати їх геометричну інтерпретацію у дискретно-неперервних задачах розбиття множин на підмножини. Записано загальну математичну модель раціонального розбиття множин на підмножини, досліджено її особливості та здійснено геометричне моделювання припустимих рішень у задачах розбиття. Розроблено обгрунтовані методи геометричного моделювання нерегулярного та регулярного раціонального розбиття множин. З використанням створених методів здійснено геометричне та комп'ютерне моделювання розбиття множин на прикладах задач, характерних для територіального планування у сфері цивільного захисту. Визначено вплив параметрів створених моделей на кількість територіально розподілених елементів системи цивільного захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В181.3,0 + Ц980В641.51 +
Шифр НБУВ: РА361907

Рубрики:

      
2.

Калашніков О.О. 
Геометричне та комп'ютерне моделювання компонування обладнання спеціальної техніки швидкого реагування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.01 / О.О. Калашніков ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Мелітополь, 2004. — 22 с. — укp.

Розв'язано задачу раціонального розміщення рятувального обладнання у спеціальній техніці швидкого реагування, математичною моделлю якої є тривимірна оптимізаційна задача розміщення неопуклих багатогранників у наборі паралелепіпедів з урахуванням численних обмежень. Досліджено, класифіковано та формалізовано обмеження задачі, розроблено нову математичну модель розміщення багатогранників, детально вивчено область допустимих рішень та надано її геометричну інтерпретацію. Для розв'язання задачі запропоновано новий метод, складовими якого є метод побудови поверхні 0-рівня <$EPHI>-функції двох неопуклих багатогранників для формалізації геометричних умов неперетину, метод моделювання розміщення багатогранників з урахуванням обмежень задачі та модифікований метод дискретної оптимізації на множині розміщень. Розроблено відповідне програмне забезпечення, що може бути використане під час проектування спеціальної техніки швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В181.25,0 + Ц980 в6 +
Шифр НБУВ: РА334959

Рубрики:

      
3.

Сергієнко М. Г. 
Державне управління обласним (регіональним) страховим фондом документації України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / М. Г. Сергієнко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано засоби впливу системи страхових фондів документації (СФД) України на стан небезпечних ситуацій (НС) техногенного та природного характеру шляхом розробки правового та організаційного механізмів державного управління обласним (регіональним) СФД, дія яких спрямована не лише на реагування, а й запобігання НС. Удосконалено порядок використання банків документів обласного (регіонального) СФД і даних Державного реєстру потенційно небезпечних об'єктів для мінімізації та ліквідації наслідків НС, правову базу державного управління системою СФД України шляхом уточнення положень чинних законів і підзаконних актів з обгрунтуванням пропозицій щодо усунення відповідних недоліків під час формування та реалізації програм діяльності обласних (регіональних) СФД. Розроблено алгоритм формування програм створення цього СФД та порядок дій суб'єктів державної системи СФД України на основних етепах розробки програм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц980 ф + Х819(4УКР)120.15 ф + Х839(4УКР)921.212 ф
Шифр НБУВ: РА380015 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Серебровський О.М. 
Методика побудови автоматизованих систем контролю та аналізу ситуацій на потенційно небезпечних об'єктах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.М. Серебровський ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано методологію побудови автоматизваних систем оцінки та аналізу техногенної небезпеки. Розроблено й апробовано метод формалізованого опису ситуацій та їх впливу на імовірність виникнення небажаних елементарих подій, що породжують небезпеку. Показано, що застосування методу експертних оцінок шкал (МЕОШ) у сполученні з методами дерева відмов і дерева подій розширює можливості традиційного імовірнісного аналізу безпеки. Відзначено, що МЕОШ дозволяє створювати інформаційну основу автоматизованих систем оцінки й аналізу небезпеки на підставі експертних знань про фактори та їх вплив на можливість реалізації елементарних небажаних подій. Запропонований комплекс експертних досліжень включає метод розрахунку системи показників оцінки та аналізу, процедури моніторингового контролю ситуацій на об'єктах і процедури аналізу, що уточнює ступінь небезпеки ситуації та встановлює причини її виникнення для підготовки прийняття рішень щодо запобігання аварій або небажаних подій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц980 с 51 +
Шифр НБУВ: РА341532

Рубрики:

      
5.

Гордієнко 
Підвищення ефективності виявлення факторів небезпеки надзвичайної ситуації природного характеру, обумовлених землетрусами, сейсмічними засобами: автореф. дис... канд. техн. наук: 21.02.03 / Юрій Олексійович Гордієнко ; Університет цивільного захисту України. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц980с + Ц9-533 + Д217.1
Шифр НБУВ: РА366098

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського