Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (9)Реферативна база даних (192)Книжкові видання та компакт-диски (92)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Дейнеко$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Дейнеко 
Економічні проблеми розвитку харчової промисловості України та її регіонів: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.10.01 / Людмила Вікторівна Дейнеко ; НАН України, Рада по вивченню продуктивних сил України. — К., 2000. — 35 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.7
Шифр НБУВ: РА308154

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дейнеко І.В. 
Застосування модифікованої внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії у комбінованому лікуванні хворих на рак ротової частини глотки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / І.В. Дейнеко ; АМН України. Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка. — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Розроблено модифіковану методику внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії у комбінованому лікуванні хворих на рак ротової частини глотки, що дало змогу підвищити ефективність лікування, знизити ступінь і частоту розвитку загальних і місцевих ускладнень у порівнянні з традиційними методиками. Вивчено особливості кровопостачання пухлин ротової частини глотки та з метою підвищення селективності уперше застосовано емболізацію артерій, які не живлять пухлину. Уперше застосовано внутрішньоартеріальну інфузію хіміопрепаратів за чотирьохкомпонентною схемою PBMF з використанням одночасної регіонарної гіперглікемії, а також визначено оптимальні дози та режими їх введення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.682.5-5 +
Шифр НБУВ: РА328238

Рубрики:

      
3.

Дейнеко Т.О. 
Інформаційний бізнес як інноваційний засіб розвитку економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Т.О. Дейнеко ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено комплексному вивченню особливостей інформаційного бізнесу та інформаційно-комунікаційних технологій, їх динаміки розвитку, інфраструктури, ринків і ролі, яку вони відіграють у сучасній економіці України. Наведений комплексний аналіз інформаційного бізнесу та інформаційно-комунікаційних технологій. Досліджені об'єкти, засоби, середовище й умови здійснення регіональної науково-технічної політики. Розроблені методичні підходи та інструментарій обгрунтування пріоритету інформаційного бізнесу як інноваційного засобу розвитку економіки України. Сформульовані основні напрямки вдосконалення існуючої інфраструктури інформаційного бізнесу та інформаційно-комунікаційних технологій в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.242.4

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Дейнеко Д.Є. 
Лужні базальтовмісні цементи та бетони на їх основі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Д.Є. Дейнеко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості отримання лужних базальтовмісних в'яжучих композицій. Проаналізовано взаємозв'язок між компонентним складом в'яжучих композицій, умовами тверднення та властивостями розроблених матеріалів. Визначено склади в'яжучих композицій залежно від виду базальтового та лужного компонентів. Описано технологію виготовлення важкого бетону на основі лужного базальтовмісного цементу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н325.6 + Н331.5 + Н626.102.15 +
Шифр НБУВ: РА341685

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
5.

Дейнеко Н.А. 
Підвищення ефективності функціонування пристроїв управління і захисту електротехнічних комплексів за рахунок удосконалення системи їх контролю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Н.А. Дейнеко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто джерела похибок системи контролю, проведено класифікацію та оцінено ступінь їх впливу на кінцеві результати контролю технічного стану пристроїв керування та захисту в електротехнічних комплексах (ЕТК) міського електричного транспорту (МЕТ) за умов визначення якості їх функціонування. На підставі отриманих аналітичних залежностей доведено, що мінімізація числа параметрів контролю за інформативною значимістю має деяку абстрактність. З метою вибору контрольних параметрів пристроїв ЕТК МЕТ обгрунтовано необхідність проводити їх додаткову мінімізацію за ймовірністю безвідмовної роботи пристроїв за цими параметрами. Запропоновано для оцінювання технічного стану пристроїв керування та захисту ЕТК МЕТ за умов експлуатації використовувати метод допускного контролю, який дозволяє у порівнянні з іншим методами спростити методику контролю та підвищити його вірогідність. Доведено можливість визначення величини сталого значення діагностичної напруги залежно від величини та тривалості струму, який протікає через ізоляцію, з метою використання отриманої інформації для оцінки технічного стану силових і вторинних кіл притроїв керування та захисту за умов експлуатації, що дозволяє скоростити тривалість контролю та виключити можливість ушкодження ізоляції під час випробувань. Запропоновано використовувати метод послідовних наближень як математичний апарат для дослідження пристроїв із зворотними зв'язками та жорсткими вимогами за вихідного параметру, що дозволяє одержати аналітичні вирази для визначення основних показників якості роботи й оптимізувати набір внутрішніх параметрів, придатних для оцінки технічного стану пристроїв. Розроблено кількісний критерій оцінки якості методик для контролю технічного стану пристроїв керування та захисту ЕТК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О801.7
Шифр НБУВ: РА317778 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
6.

Дейнеко Л.М. 
Розробка наукових основ зміцнювальної обробки сполучних деталей нафтогазопроводів і виробів спеціального призначення: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.01 / Л.М. Дейнеко ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2000. — 33 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробкам теоретичних основ процесів структуроутворення у маловуглецевих низьколегованих, вуглецевих та легованих сталях у процесі зміцнювальної термічної обробки за розробленими технологіями. Розроблено та проведено дослідно-промислову апробацію режимів, технології термічного зміцнення сполучних деталей магістральних трубопроводів діаметром до 1420 мм на тиск до 12,0 МПа, а також конструктивно-технологічні параметри пічного та гартівного обладнання, охолоджувальних середовищ на водній основі, на підставі яких виконано проект спеціалізованого термічного цеху щодо головного у СНД виробництва сполучних деталей трубопроводів - ВО "Трубодеталь". Вперше в Україні розроблено та апробовано комплексну технологію термічної обробки спеціальної трубної заготовки, яка дозволила створити в Україні виробничі потужності з виготовлення спеціальної техніки. Створено та пройшли дослідно-промислову апробацію нові способи термічної обробки інструмента гарячого деформування. Запропоновано з метою апробації нетрадиційні методи підвищення міцності та теплостійкості металу за рахунок субструктурного зміцнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О77-04-060.131
Шифр НБУВ: РА309296 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
7.

Дейнеко С.І. 
Системний моніторинг за станом небезпечних геологічних процесів на території діючих енергетичних об'єктів (на прикладі Рівненської АЕС): автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.22 / С.І. Дейнеко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено раціональний комплекс геофізичних, гідрогеологічних, геодезичних, сейсмічних моніторингових досліджень на етапах вибору пункту та майданчика й експлуатації енергетичних об'єктів. Розглянуто теоретичні, методичні, апаратурні й інтерпретаційні засади системи активного та пасивного моніторингу геологічної системи території розміщення промислового майданчика АЕС. Вперше визначено геолого-геофізичні характеристики верхньої частини розрізу на території РАЕС та встановлено їх межі для окремих різновидів дисперсних грунтів, крейдяної товщі та базальтових порід. Встановлено критерії для оцінки якості закріплення грунту (цементації) за допомогою міжсвердловинного прозвучування. Розроблено методику сейсморозвідки високої роздільної здатності на поперечних хвилях за умов високого рівня промислових завад, здійснено її апробацію на будівельних майданчиках в Києві та проммайданчику РАЕС. Запропоновано методику комплексного моніторингу дослідження стану суфозійно-карстових процесів на промисловому майданчику РАЕС, що включає радіоізотопний каротаж, сейсмоакустичні, гідрогеологічні та геодезичні дослідження грунтів. Із використанням програмних засобів MapInfo Professional 6.0 та Excel створено базу даних і виконано статистичний аналіз ефективних геофізичних параметрів (гамма-активності, пружних і нейтронних характеристик середовища, поширення поля гамма-випромінювання). Розроблено систему оцінки стану потенційно карстово-небезпечної товщі крейди. Проведено моделювання значень параметрів і наведено оцінку тенденції їх зміни в часі та просторі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д443.4 + З47(4УКР-4РІВ) +
Шифр НБУВ: РА352858

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського